logo PSD polska sp. z o.o. sp.k

PSD polska sp. z o.o. sp.k

Poznań

Opinie o PSD polska sp. z o.o. sp.k

margo12 2014-01-15 12:34:15
Witam. Mój mąż pracował w tej firmie w Niemczech. Horror....po pierwsze - zakwaterowanie.Obiecywano mu dobre warunki mieszkaniowe a po przyjedzie na miejsce okazuje się, że nie mają nic wspólnego co obiecywano przed wyjazdem w biurze.Praca po 14-16 godz dziennie.(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)dla niego liczą się tylko zyski.
MAREK 2014-01-24 20:56:48
Jak ktos nie jest nauczony pracy to lezenie jest cieżkie ja tam pracuje 10 miesiecy co prawda ma opóznienia z kasą ale tydzien to i w polsce tak jest a co do pracy to po 10 godzin z resztą płacone na godzine to lepiej jak jest ich wiecej a 8000 tysi na ręke na miesiąc to nie jest zle powiem tylko tyle jak ja tam pracuje to troche osób sie przewineło byli 3 dni i zjazd bo myśleli ze tam sie lezy ja mam takie zdanie jak ktos zna sie na robocie to nie bedzie mial zle
Jurek 2014-01-27 11:08:31
Narzekają ci którym nie chce się pracować. Jak ktoś jedzie za granice do roboty to wie na co sie pisze. Ubezpieczenie jest, wszystko płacone, zakwaterowanie luksusow nie ma, ale po co komu jak tylko spać tam jedziesz, a sam musisz sobie sprzątać to moze nienauczeni są dbać o porządek to pozniej narzekają. Nie chcesz pracować, to nie jedz za granicę i nie marudz. Takie jest moje zdanie i juz.
sławo 2014-02-02 20:46:44
mówi prawde
sławo 2014-02-02 20:50:33
jaka pasuje szefowi
olgierd 2014-04-10 16:16:33
Ja bym sie raczej skłaniał do tego co napisał o PSD Jurek, takie mamy społeczeństwo - mocno narzekające.
darq 2014-04-16 20:20:13
Witam!!

Proszę o opinię na temat tej agencji?? Jaka umowa jest zawierana??
Marco 2014-04-18 12:41:02
zalerzy od stanowiska, są polskie ze świadczeniemi na zasadach niemieckich i ruwnież niemieckie umowy o pracę... ale wszystko na legalu, a to najwazniejsze
Murarz Sławek 2014-05-15 08:07:30
Najlepsza firma, w jakiej pracowałem! Wszystkie świadczenia, opieka na miejscu (np.pomoc przy awariach auta), miła atmosfera i kontakt.Można się dogadać w każdej, realnej sprawie. I tylko szkoda, ze obecnie są trudności z pracą (mam na myśli swój zawód), bo pracują oponiarze, kilku brukarzy...Zasada stara, jak świat: bądź w porządku, a w zamian dostaniesz to samo.
Andrzej 2014-08-26 16:46:55
Może to jest KN.
sławo 2014-08-26 18:18:00
KN już nic w tej firmie nie robi odszedł w nieznane
jacol 2014-11-08 20:58:16
z tego co wiem to sie zlikwidowali... upadłość ogłosili czy coś takiego
witek 2014-11-28 09:56:54
Oni tylko w Poznaniu byli i się zmyli. Nie ma firmy, nie ma strony www. Kiepsko
konik palny 2015-02-03 18:50:56
nie wiem dlaczego ale jakoś nie mogę w internecie znaleźć ich polskiej oficjalnej strony internetowej, wiecie może jaka jest tego przyczyna? nie wierzę żeby nie mieli swojej witryny w sieci, takie sprawy w przypadku takich firm się chyba już nie zdarzają. ewentualnie gdzie mogę znaleźć info o ich propozycjach pracy?
sławo 2015-02-03 19:21:50
To firma krzak b jost ogłosił upadłość jego żona otworzyła firmę a teraz firma stoi na franka jch księgowego ale dalej rządzi b jost
sławo 2016-05-14 08:03:16
Panowie bądżcie poważni pan B Jost jest zwykłym pseudo biznesmenem , Pozdrawiam
bywalec 2016-06-17 16:01:44
Strony nie mają. Mam na myśli MJD, bo PSD dawno nie istnieje. Propozycje pracy z ich strony, to głównie praca w oponach (Reifen Krieg- patrz internet, YouTube). Dla młodych i bardzo silnych facetów. Wielu nie wytrzymuje i czasem są rotacje. Najlepiej mieć papier na wózki, to po jakimś czasie może się na wózek wsiądzie? Wtedy sporo lżej. Stawka 8.50-9 brutto. Dojazd z Hunfeld ponad 30km.Jest też druga firma oponiarska bardzo blisko, ok. 5 km.Czasem potrzebują koparkowego(ale bardzo dokładnego), czasem kogoś do wylewek. Kontakt na stronie firmy- dziewczyna Polka. Podsumowując- firma stoi tylko i wyłącznie na oponach Stąd te wszystkie zawirowania od czterech lat. Nie piszę o szczegółach, bo to jest mniej ważne, ale firma, mimo, że na słabych nogach, dba o wszystkie sprawy i jest pełny legal. Zdrożało zakwaterowanie, które jeszcze w 13 roku było darmowe (teraz 150/m-c), ale warunki prawie hotelowe (m.in. wi-fi), ale burda na hotelu= zjazd. A ludzie, jak wszędzie, przyjeżdżają różni, po wyrokach, łobuzeria i alkoholicy. I jak wszędzie sporo szuj, którzy kablują o wszystkim. Dodam, ze wielu przeszło bezpośrednio pod Kriega, załatwili sobie jakieś kwatery i pracują już bez pośrednictwa ze strony Josta.Różnica w kasie jednak niewielka.
bywalec 2016-06-18 15:44:38
PSD miało stronę, ale wtedy startowali. O przyczynach rozstania się szwagrów pisać nie będę, bo to nie ma nic do rzeczy. A co do strony: oni szukają kontrahentów przez różne źródła (znajomy znajomemu itd.) i często jest lipa. W pierwszym roku Burkhard stracił ogromne pieniądze na współpracy z firmami od kostki i była pierwsza plajta (tzn. jedyna, bo potem "właścicielami" była żona, teraz księgowy. Oczywiście Jost jest tu "szarą eminencją". Życzę firmie wiele szczęścia, bo szefostwo jest ok, ale czarno to widzę, bo teraz patronat nad całością sprawuje Krieg (kolega Josta). Jak jemu się znudzi, to może być nieciekawie. Cóż, słabe kontakty i wielu nieodpowiedzialnych kontrahentów (znałem kilku gnoi).W tym roku jest szukanie kosztów. Likwidacja biura w Poznaniu, podniesienie opłat za hostel, zwiększenie wymagań co do rekrutacji (Polacy sami sobie winni!). Jak napisałem wcześniej: kto się załapie do opon i wytrzyma, może pracować do emerytury (po przejściu do Kriega). Ale jest mało wakatów i często jadą poleceni przez już pracujących. Najlepiej rozmawiać z biurem, wysłać CV, dobrze się "sprzedać" i czekać. Powtórzę też, że jeśli ktoś dostaje świra po alko i łobuzuje, niech da sobie spokój. Szybko ta przygoda się skończy (dla niektórych już po pierwszym weekendzie).
slawo 2016-06-21 00:45:42
bo tam pracowałem i jost to pajac a nie biznesmen
bartek 2016-06-21 08:57:12
@vince a masz jakieś info odnośnie zatrudnienia? Skoro piszesz o przyszłości to może o tym też była mowa. Bardzo chciałbym wiedzieć czy jest na co liczyć czy jednak szukać po innych miejscach, dzięki
Zostaw swoją opinię o PSD polska sp. z o.o. sp.k - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSD polska sp. z o.o. sp.k