Opinie o KOPEX MACHINERY S.A. ZAKŁAD WAŁBRZYCH w Wałbrzych 3 Maja 89

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOPEX MACHINERY S.A. ZAKŁAD WAŁBRZYCH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KOPEX MACHINERY S.A. ZAKŁAD WAŁBRZYCH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOPEX MACHINERY S.A. ZAKŁAD WAŁBRZYCH w Wałbrzych 3 Maja 89

edrft Nowy wpis

no ta byleby to tylko za dlugo nie trwalo przeciez :) zawsze cos mozna zrobic zeby poprawic istneijaca sytuacje..moze na przyklad poprawic atmosfere albo zmienic warunki zatrudnienia no sam nie wiem..

Gawlik Nowy wpis

Z dzisiejszych wiadomości to nie wiadomo co będziemy składać w Wałbrzychu i czy w ogóle :-(. A szkoda, bo już wszystko szło i jest w dobrym kierunku. Jest robota i zaczynało być w końcu normalnie. Wamag przeszedł już mnóstwo zawirowań w swoim "życiu" i mam nadzieję,że wszystkie pechowe lata dla tej firmy już się wyczerpały.

zadowolony ze współpracy Nowy wpis

Też uważam że Wamag to firma z potencjałem. Kooperacja z władzami spółki bez zarzutu. Dużo lepiej się współpracuje niż jeszcze parę lat temu .Myślę ,że idzie ku lepszemu . Wdać ,że zatrudniają odpowiednich ludzi, Prezes bardzo rzeczowy i konkretny a ,także kierownicy z którymi współpracuję. Także jak ktoś się jeszcze waha czy zatrudnić się w Wamag-u czy też potencjalnym kontrahentom rozwiałem wątpliwości .

Zakład ma potencjał. Został uchroniony od zaorania ,szkoda tylko ,że go jego własna matka (chociaż przybrana Zabrzanka) poddusza ,żeby wyjść na swoje. Dużo ludzi odeszło ale Ci co zostali są w porządku i dało by się jeszcze z tego Zakładu zrobić potęgę, bo zauważalnie jest lepiej.Dobrze się teraz pracuje i marzy mi się tylko już stabilność no może jeszcze ,żeby zarobki poszły w górę , a tak robi się swoje i tak powinno być.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOPEX MACHINERY S.A. ZAKŁAD WAŁBRZYCH? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

pracownik Nowy wpis

W Wałbrzychu nie składają kombajnów, chyba piszesz o ZZM

JaNowAn

Kolesiostwo, kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo!!!. Jak nie masz znajomości to może Cię przyjmą, ale do beznadziejnej roboty której nikt nie chce. Jeśli masz wyższe wykształcenie to nawet nie składaj papierów bo i tak przyjmą debila bez szkoły po znajomości albo takiego co zrobił studia za gorzałę !!! Pracowników umysłowych to będzie za niedługo tyle samo co fizycznych- biurokracja zniszczy ten zakład !!! Kombajny składane ze starych części i sprzedawane jako nowe- ogólnie chaos i dezorganizacja, dezinformacja. Pozdrawiam... były rozdzielca Dariusz B.

A co się stało z Bogdanem M z Controlingu?

Tak

Stołówkę zrobili, tylko GDZIE Szlachta je ?

aldi
@Tak

za szafkami żeby nikt ich przypadkiem nie przyóważył

Zarobki na poziomie 1600-2200 o podwyżce można pomarzyć,Trzeba zapierniczać za dwóch, dyrektor Michał M. traktuje ludzi jak "widmo" nawet baziak potrafił się przywitać. Już nie raz słyszałem że, jak będą tak naciskać na pracownika i będą kamery, to stracą paru fachowców

ecik

A miało to zadatki na porządną firmę. Pan z ,,koputerkiem " czyli pawluś zrypał wszystko. Najgłupszy z nieuków młot. Ten inny, co mu wszystko przeszkadało ( mianowany przez kostempskiego choć go już nie było)zwany nycz i pomagający mu smutek chcieli to zaorać. To gorsze jak zaraza, gorsza od tej historycznej!!!

Janek

A za chwilkę padnie inny zakład wypisz wymaluj nastroje jak w byłym famago- szkoda tylko ludzi którzy tam pracują.Kolejne zwolnienia ,ciekawe co na to Pan Jędrzejewski?Czy wie co się dzieje czy udaje?

s.o.s

przygotujcie wazelinke bo właśnie przyjechał pan 'nyc sie nie stalo'

remek

...wyjazdy dyrektora służbowym autem na wakacje poza granice kraju przedstawiają pewien poziom...poziom zarządzania zakładem w wałbrzychu...

WELLO

Pozdrawiam z RYFAMY Rybnik. U nas będzie śliczny supermarket, fizyczni na bruk, garstka specjalistów przeniesiona zostanie do Zabrza, produkcja będzie przeniesiona częściowo do Chin. 125 lat historii zakładu poszło się J.....

remix

Panowie z Zabrza dopieli Swego tylko właściciel nie wie co tu się dzieje w Wałbrzychu ale nadmienie tylko że już Pan [usunięte przez moderatora] posadził FAMAGO ZGORZELEC I TEŻ RYFAME RYBNIK SADZĄ TERAZ JUŻ WAMAG POSADZILI I JADA DALEJ TYLKO GDZIE??

Marco Polo

no i panowie z zabrza ten se stritem i łysy jego pies załatwili firmę jak chcieli GRATULACIE PANIE N I P A REMKU RĘKE MASZ W NOCNIKU?

Autocam

na stronie tablica(.)pl operator cnc kamienna góra

Autocam

Witam, dla osób zaiteresowanych pracą w Kamiennej Górze jako operator maszyn CNC przesyłam ofertę (usunięte przez administratora) Zapraszam do kontaktu

waldik

PREZES to ja nie rozumię, jeżeli 30 osób miesięcznie zwalniają to ile teraz tam pracuje

PREZES

100 osób juz poszło na bruk.w tym miesiacu 30 do zwolnienia w nastepnym tyle samo potem upadlosc...WAMAG fabryka z historią rok załozenia 1820 KOPEX ją POGRĄŻYŁ W CIĄGU ROKU....

Zostaw merytoryczną opinię o KOPEX MACHINERY S.A. ZAKŁAD WAŁBRZYCH - Wałbrzych

KOPEX MACHINERY S.A. ZAKŁAD WAŁBRZYCH
2.2/5 Na podstawie 35 ocen.

KOPEX MACHINERY S.A. ZAKŁAD WAŁBRZYCH