Opinie o Biomedical Polska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biomedical Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Biomedical Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biomedical Polska w Katowice

Jak w Biomedical Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Ramol Nowy wpis

Firma Biomedical Polska z Katowic prawdopodobnie nie istnieje Jest inna Firma o tej samej nazwie z małopolski. Nie mają ze sobą nic wspólnego

Iza Nowy wpis

Według KRS firma istniej @ewa. Czy aplikowałaś czy zrezygnowałaś z tego? Może ktoś z obecnych pracowników wie co się dzieje w firmie Biomedical Polska i czy szukają nowego personelu?

XDF Nowy wpis
@Iza

Ty czytać nie umiesz?

ewa

Nie ma już tej firmy najwyraźniej po tym co tu czytam tak można wywnioskować. Dziękuję bardzo za komentarze i po prostu informację, dzięki temu oszczędziłam trochę czasu w moim szukaniu pracy :)

Pracownica

Czy mają problemy??? Tylko nie mów,że firemka BIOMEDICAL jeszcze istnieje,bo w to nie uwierzę raczej :)Pozdrawiam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biomedical Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Pracownica

Podaj na siebie namiary,to podam Ci namiary na fajną i płatną pracę.Pozdrawiam.

Pracownica

Widzę że pracownicy,którzy przyszli po mnie do pracy...którzy tak bronili firemkę...przekonali się,iż miałam rację :) Teraz wolą milczeć ze wstydu:) I co??? Wypłaty dostaliście??? :) A JAK TAM WASZE SKŁADKI DO ZUS-u? Dotarły??? Śmiem wątpić hahaha :)

Młoda

Jak można być tłumaczem i robić takie błędy ortograficzne? :O A wracając do tematu, Wasza siedziba na ul. Miedzianej 15 już nazywana jest firmą "widmo", ponieważ osoby pracujące w tym budynku, w innych firmach stwierdzili, że cyt:" Ci węgrzy to oni tylko tutaj śpią, a od dwóch tygodni nie widziałem tu żadnego pracownika". Oliwa sprawiedliwa!

Pracownica

Ty o nicku A :) Hahaha...gdzie niby działacie?:)) Cztery osoby były ze mną i już dwa tygodnie firma nie ma tam na ul.Miedzianej 15 pok.15 pracowników.Tym bardziej na ul.Mielęckiego 10/403 :) Wszyscy zainteresowani pracą u Was,mogą łatwo to sprawdzić :) Czyżby pani (usunięte prze administratora) tutaj broniła "firemkę"? No cóż... w końcu krajanie... Węgrzy :) Wstydu nie macie...

A....

Firma nadal działa,nie wiem skad te negatywne opinie.Po co ludzi wprowadzasz w bład skoro firma nadal dziala i radzi sobie nie najgorzej...Nie wiem po co takie jakies weszenie?przecierz dostalas...i po co te komentarze.. to.mydlenie oczu??po co ...

Pracownica

Hahaha...Ja też to wiem.Firma nie ma już pracowników w "biurze" Tam panowie prezesi tylko zjawiają się wieczorami,aby pospać na materacach :) Sama tam byłam i się dowiedziałam :) Inspekcja Pracy im pogoniła kota :) ??? :) Tak,tak,tak :)

??

A ciekawe skąd ty wiesz że już firma nie istnieje? Byłaś tam?Powiedzieli ci? ciekawe bo jakoś nadal ludzie są tam zatrudnieni. I najpierw pomyśl zanim coś napiszesz

Młoda

Zwineli interes po kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Od dwóch tygodni już nie funkcjonują , tylko śpią w tym swoim biurze jak koczownicy. Myśleli, że w Polsce można robić przekręty, ale niestety , a raczej stety są w tym kraju ludzie którzy niezależnie na wykształcenie czy wiek znają swoje prawa i potrafią walczyć o swoje.

PRACOWNICA

No i gdzie podziała się ta firemka??? Zniknęłi wszyscy... :) No i co na to pracownicy? Po co było bzdety pisać? Wyszło na moje ... hahaha . Tu jest Polska... i trzeba działać zgodnie z Naszym Prawem Pracy :)

ulala :)

Zastanawiam się ,czy firma jeszcze istnieje :) :) :D

Prawda w oczy kole ;)

Hahaha

Widzę że część negatywnych i istotnych opinii...zostały usuniętę :)Świadczy to tylko o.... proszę sobie dopowiedzieć :)

Hahaha

Młoda

Firma której księgowa twierdzi, że istnieje coś takiego jak NIP tymczasowy... no błagam. Jakaś paranoja. Człowiek idzie do pracy i chce uczciwie pracować, a tu nawet nie potrafią stworzyć uczciwych i godnych warunków pracy.

PRACOWNICA

... - 2013-07-05 11:18:22 I tu się mylisz dostałem od pracodawców zaświadczenie z którym spokojnie udałem się do lekarza i nie było żadnych problemów :)Nie podszywaj się pod pracownicę panno (usunięte prze administratora) Dzisiaj sprawdzałam...nadal nikogo nie zgłosiliście do ZUS-u ,więc po co tak kłamać? To jest poprostu chore.Nipu nadal nie macie.Firemka przez małe f :),bo nigdzie nie istniejecie :) Nie bujajcie pracowników,bo to wstyd.Ale już za .... i odpowiecie za swoje kłamstwa i ... :) Już się cieszę :) Chce zobaczyć Wasze miny hahaha :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Biomedical Polska - Katowice

Biomedical Polska