Exisport Poland S.p.z.o.o

Kraków

Opinie o Exisport Poland S.p.z.o.o

ja 2009-11-02 22:34:59
Oszuści ,zlikwidowali sklepy w Dąbrowie Górniczej,Łodzi,Wrocławiu a pracownikom nie zapłacili ostatnich pensji.(usunięte przez administratora)Teraz przzekształcili się w firmę Graciosa Investment.Omijać z daleka.Oszuści na wielką skalę
anonim 2010-02-19 23:40:56
ja - 2009-11-02 22:34:59

Oszuści ,zlikwidowali sklepy w Dąbrowie Górniczej,Łodzi,Wrocławiu a pracownikom nie zapłacili ostatnich pensji.(usunięte przez administratora)eraz przzekształcili się w firmę Graciosa Investment.Omijać z daleka.Oszuści na wielką skalę

zgadzam si� z przedmówc�!!!
Wazne 2010-03-03 14:56:08
Radzę sobie wpisać w googlach "exisport gazeta.pl" i poczytać co tam piszą. Jest ponad 250 wypowiedzi.
anonim 2013-05-24 18:55:40
ja napisał "pracownikom nie zapłacili ostatnich pensji.Nie odprowadzali składek na zus". A czy ktoś może napisać to co napisane jest o Exisport Poland S.p.z.o.o - Kraków? Bardzo proszę o pomoc bo mam tam rozmowę w sprawie pracy
Zostaw swoją opinię o Exisport Poland S.p.z.o.o - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exisport Poland S.p.z.o.o