Opinie o Inspire Sourcing w Kraków

Powołując do życia INSPIRE Sourcing chcieliśmy stworzyć firmę doradczą, która pomagać będzie swoim Klientom nie tylko w rozwiązywaniu konkretnych problemów, ale przede wszystkim w tworzeniu kultury organizacji uczącej się. Zainspirowani wiedzą nieustannie doskonalimy jakość realizowanych projektów: zatrudniamy konsultantów z kilkunastoletnim doświadczeniem, współpracujemy z zewnętrznymi ekspertami posiadającymi specjalistyczną wiedzę, realizujemy etapowe, rozłożone w optymalnym czasie, poparte nowoczesnymi narzędziami diagnostycznymi, projekty. Naszym celem nie jest poszukiwanie „obiektywnej prawdy” o organizacjach. Dążymy do wydobycia na światło dzienne różnych interpretacji problemów, z którymi borykają się nasi Klienci i wywołania wokół nich dyskusji. Pragniemy, poprzez wiedzę, doświadczenie i nieograniczony zapał, inspirować naszych Partnerów do zmian – dobrych zmian.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inspire Sourcing w Kraków

Czym w Inspire Sourcing zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dawid Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Podobało mi się, że jeśli ktoś chciał rozwijać się w branży HR miał ku temu dobre możliwości. Były lepsze i gorsze dni, jak to w pracy, ale wspominam ten czas dobrze i przede wszystkim był ważnym etapem mojej kariery zawodowej.

Tomasz Nowy wpis

@Manager Ale to jest forum pracownicze. Opinie i uwagi klientów warto skierować na właściwy adres

Manager Nowy wpis

Kończymy właśnie takie szkolenia prowadzone przez właścicielkę i pracownicę tej firmy. Ostatnio była komunikacja. Strata czasu. Szkolenia nic nie wniosły. Przed nimi było u nas dużo szkoleniowców bo szef lubi się rozwijać Prowadzili rzeczowo i ciekawie. Z tymi Paniami jest tak ze uważają ze wiedza wszystko najlepiej a szkolenia są mocno ogólne. Nie polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inspire Sourcing? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Cezary

Dobrze się pracuje bo firma to dobry pracodawca taka mają opinię!!

Agata

Nie wiem jak praca, ale ja byłam na szkoleniach w tamtym roku i bardzo mi się podobało. Miałam kilka szkoleń ze sprzedaży. Jak Ci się prowadzący nie podoba to zawsze można przecież poprosić o zmianę. U nas poprosiliśmy pana co do nas zaproszenia rozsyłał i dzwonił z potwierdzeniami, bo na jedne zajęcia była inna Pani noi to już zupełnie nie to samo. Potem znów była ta co na wcześniejszych i została do samego końca. Szkolenia fajne bo cały czas coś się dzieje, nie jest nudno, dużo ćwiczeń z naszej pracy.

Właśnie złożyłam do noch cv na stanowisko koordynatora konferencji. Opłaca się próbować? narazie się nie odzywali wie nie wiem czy znaleźli już kogoś.

Gustaw

Dobra firma ale jak zawsze opinia będzie zależała od pozycji jaką zajmuje się w firmie!

Kazimierz

Znalazłem w internecie ofertę pracy dla Inspire Sourcing jako kierownik działu sprzedaży. Czy ktoś z was pracował już dla tej firmy w dziale sprzedaży? Jak wyglądają warunki? Dawno nie wypowiadaliście się w tym wątku, dlatego wszystkie opinie obecnych i byłych pracowników będą bardzo użyteczne.

Szkolacy się
@Kazimierz

Pewno rekrutowali dla kogoś. Miałem z nimi kiedyś szkolenia u nas w firmie. Były trzy panie. Tylko jedna, Reszka była kompetentna. Super prowadziła i naprawdę się można było czegoś nauczyć. Nie pamiętam imienia. Pozostałe dwie to masakra. Wodolejstwo i zero konkretów. Stracony czas z nimi i pieniądze.

gość

kiedyś może poszukiwali ale kiedys to była profesjonalna rekrutacja, Teraz to jest raczej uczenie się na błędach. Niestety firma obrosła w piórka i udaje, że rekrutuje i że potrafi dopasować osobę do stanowiska.

Kursant

Byłam ostatnio na kolejnym szkoleniu w INSPIRE i nie polecam. Ich każde szkolenie jest powtórką poprzedniego. Nic nowego nie wnosi. Dodatkowo chyba coś jest do rzeczy z tymi wartościami, skoro kolejni pracownicy odchodzą, a na ich miejsce nie pojawiają się nowi.

Folks o rozwój osobisty powinieneś zadbać sam, firma, która oszczędza na absolutnie WSZYSTKIM nie da Ci takiej możliwości, jak zapewne się domyślasz jakiejś "dobrej kasy" też nie pozwoli zarobić. Bałagan organizacyjny, co chwila nowe pomysły, które są aktualne najwyżej tydzień, później najczęściej z powodu braku środków trafiają do kosza, nie ważna jest praca którą ktoś już wykonał starając się je zrealizować. Dużo mówienia o wartościach i wzorcach, do których niestety nikt nawet nie próbuje się dostosować.

Inspire Sourcing chce uczyć kultury organizacyjnej chyba na własnych błędach

Zostaw merytoryczną opinię o Inspire Sourcing - Kraków

• Jak się pracuje w Inspire Sourcing?

Zobacz opinie na temat firmy Inspire Sourcing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inspire Sourcing
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Benedykta Cesarza 1
    30-427 Kraków