Opinie o AJT Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AJT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AJT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AJT Sp. z o.o. w Wrocław

Eryk Nowy wpis

Macie w firmie lodówkę z której można na przerwach korzystać ?

Sly7 Nowy wpis

Dla firmy leasingowej poszukuję wózka widłowego marki Toyota, r. 2010; bardzo proszę o informacje. Dziękuję

+ Nowy wpis

nie wydaje mi się, firma zapewnia stabilne zatrudnienie więc na +

Jaźebina Nowy wpis

Masakra z ta firmą każdego oszukują co miesiąc nigdy nie wiesz kiedy jest zjazd pieniądze pod stołem a prezesi się bawią podwykonawcy bardzo długo czekają na kasę

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie AJT Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jaźebina

Brata oszukał jeden ze wspólników

poszkodowany

Firma z miedzyleskiej AJT jet nieuczciwa, nie płaci podwykonawco omijać z daleka mimo obietnicom kierownictwu

Budowlanka

Pytanie do podwykonawców, jak firma wywiązuje się z zobowiązań i jak z płatnościami dla nich płacą??? Kto tam rządzi ??

jo

witam, firma sprzedała się w tym roku i ma siedzibę w Gliwicach (wystarczy poczytać krs) - nazywa się teraz ajt silesia sp. z o.o. poprzedni właściciele działają jako ajt budownictwo sp. k. - znając życie dalej będą oszukiwać ludzi omijać

golab

Kawka jest pikus w poruwnaniu z linda ktury kiedys pracowal .

podwykonawca

UWAGA UWAGA UWAGA na ta firmę, podwykonawcy nie dajcie się oszukać NIE PŁACĄ . Właściciele nie odbierają tel i nie odpisują na maila.

ew

No macie racje firma ma poważne trudności finansowe i nie radzi sobie z płynnością finansową. I ostrzegam podwykonawców na początku wszystko ładnie a później zero kontaktu i nic nie płacą.

de

To z fakturą do windykacji i do sądu przecież można jak firma działa dalej.

yo

dokładnie tak, lansują się fajnymi samochodami cwaniaczki a nie potrafią zapłacić ostatniej faktury. nie polecam banda nieudaczników

dls

Uprzedzam podwykonawców przed współpracą z AJT nie płacą ostatniej transzy płatności.

bombel
@dls

a co robiłeś i na jakiej budowie?

praca jak praca jest ok przynajmniej pensje są na czas i sprzet profesjonalny szefowie spoko

Marian

Najlepiej aby pracownicy pracowali po 20 godz na dobę.Kierownictwo robi wielką tajemnicę do której godz praca.Nigdy nie wiadomo czy jest wyjazd itp.Uważać na pseudo brygadziste Kawke Ogólnie nie polecam firmy

xyz

racja panowie, chora atmosfera zjazgy do domów w ostatniej chwili czlowiek dowiaduje sie czy moze wrócić czy nie, (usunięte przez administratora)

Romek

Omijać szerokim łukiem.Jak napisał Krzysztof,praca po 12 godzin i dłużej.Chora atmosfera wśród pracowników.Wyścig szczurów.Zresztą wystarczy popytać podwykonawców o opinie

bezrobotny
@Romek

a ty ominąłeś ,trzy robisz bo ja szukam roboty a oni szukają murarzy.

Sprzedawca

Co prawda nie pracowałem tam ale miałem nieprzyjemność współpracować z firmą (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Firma powstała po upadłości firmy Cezbed Wrocław.Więc tutaj można poczytać większość opinii.W zasadzie nic się nie zmieniło. Praca po 12 godzin z sobotami. Stawka godzinowa.Gonienie i gonienie,najlepiej żeby pracownicy poruszali się biegiem.Oczywiście czas pracy wynosi oficjalnie 8 godzin,za resztę płatne ale bez żadnych nadgodzin tak samo za soboty.W umowie wpisane premie których nigdy nie ma.Ogólnie (usunięte przez administratora) albo nowy Cezbed

Zostaw merytoryczną opinię o AJT Sp. z o.o. - Wrocław

AJT Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Międzyleska 4
    50-514 Wrocław