Opinie o KRIOMED M. JANASZEK w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KRIOMED M. JANASZEK. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KRIOMED M. JANASZEK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRIOMED M. JANASZEK w Kielce

angelika Nowy wpis

Odbywałam praktyki było w miarę ok tak jak wszędzie

Robert Nowy wpis

Ciekawy link

Robert Nowy wpis

Pedro Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobrze się w firmie pracuje skoro zupełnie nie piszecie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KRIOMED M. JANASZEK? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Edyta

Czy któryś z użytkowników forum podejmował praktyki lub staż w KRIOMED? Dla osób studiujących fizjoterapię byłaby to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego. Nie wszystkie firmy decydują się na taką możliwość dla młodych. Jak to wygląda tutaj?

Elo

Tomasz ale w keksówki firmach tak jest ze zawsze coś się narzeka ale do wszystkiego idzie przywyknąć i wszystko zaakceptować, to tez zależy jak ktoś odbiera sytuacje jakie panują w firmie i przede wszystkim jaka panuje atmosfera wsród pracownikow firmy

Tomasz

Ja natomiast pracuje w Zielonej Górze i powiem szczerze że jest ok. Nadmienie że pracuje już ponad rok wiadomo są małe niesmaczki ale generalnie jest ok

Ł.p

I jeszcze Toruń, Bydgoszcz oraz Katowice

Kinga

Nie wiem na jakiej zasadzie można łączyć firmę kozińscy centrum medyczne piła i wspomnianego Pana Janaszek, ale ludzie ostrzegam was. Trzymajcie się jak najdalej centrum medycznego kozińscy w Pile. Naprawdę mówię to z ręką na sercu

Magda

Ci państwo to jakaś sekta,mafia.Nie wiadomo jak to nazwac.Tak teraz urzędują w Lotyniu.Chodzą słuchy że i personel (pielęgniarki) też są umoczone i to zdrowo.Wezmą się i za nich.

MM

Kozinski otworzyl teraz gabinet stomatologiczny w Pile. K&S Dent- porażka. Ten pan jest mitomanem.

MARIUSZ

Kochani jeżeli ktoś posiada swoje dziecko w przedszkolu prowadzonym przez tych oszustów to proszę bardzo przyjzyjcie się im tej działalności żeby potem nie było za póżno ,jeśli to prawda z tym przedszkolem ,pominę już tą przychodnię (JEDNO WIELKIE OSZUSTWO )przekonacie sie NA 100 % ,ten człowiek nie potrafi normalnie funkcjonować ,bez żadnych przekrętów ,przykładem tego jest firma KRIOMED POPRZEDNIO PRZEZ NICH PROWADZONA NA TERENIE Kielc,Lublina i Krakowa i setki oszukanych ludzi

były pracownik całe szczeście
@MARIUSZ

witam wszystkich miałem zaszczyt pracować u tego pana w Lublinie byłem kierowca zostałem zwolniony za to ,że upominałem się o swoje pieniądze oczywiście część dostałem ,ale za miesiąc nie zapłacił i nie tylko za transport chorych na stacje dializ ale pan jonaszek i jego żona Irmina mieli podpisana umowę na transport dzieci do szkoły specjalnejna ulicu głuskiej w Lublinie i to było płacone do reki oczywiście po godzinach jak owiozło się pacjentów do Diaverum.Z tego co wiem odbyła się sprawa w sadzie o zaległości finansowe wobec kierowców tejże firmy ale sedzia stwierdził że 59 tys złotych to jest znikoma szkodliwośc czynu (ja osobiście nie składałem sprawy bo sadze że pieniądze są nie do odzyskania a tym bardziej że ponoć wszystkie konta firmy są na ukrainie czyli w miejscu urodzenia małżonki pana prezesa wiec sa nie do odzyskania z wiadomych względów) Z tego co wiem pan prezez uciekł gdzieś w Polske ale został zlokalizowany w okolicach szczecinka i tam prowadzi działalność i nabija ludzi w butelke oczywiście teraz wszystko jest na małżonke i on jest golec .Wiec jeśli ktoś ma stycznośc z tą para to strzeżcie się ich jak ognia wycyckaja wszystkich wszędzie gdzie się pojawią

wita

no to sa bardzo fajni ludzie u nas w lotyniu zainwestowali w przychodnie i przedszkole (usunięte przez administratora)

wlkp

wy macie szczęście inni mają pecha ... ta sama osoba pod nowym nazwiskiem otworzyła centrum medyczne kozińscy w województwie wielkopolskim, i proceder się powtarza....

reda

to ten sam otworzyl

ALA

SREDNI WZROST OKOŁO 30 LAT, OTYŁY, GRUBY , JAK NAPUCHNIETY:)

pitaszka

jestem ciekawa jak ten koleś z kriomedu wyglądał czy to nie będzie przypadkiem ten sam co u nas otworzył centrum medyczne ma ktoś może jakieś zdjęcie to bardzo bym prosiła

wreszcie sie doigral, pracowalam tam, ten czlowiek ma problemy emocjonalne, nie szanuje ludzi , nie wyplacal na czas, obrazal ludzi..mozna wymieniac dlugo, dobrze, ze zamkneli Krio-cyrk.

pitaszka

nie no jestem w szoku jak to czytam byc może ten sam w naszej miejscowości otworzył centrum medyczne rehabilitacje jak i również przedszkole jestem w szoku naprawde

?

Nieuczciwy i niewypłacalny pracodawca.Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

megik
@

Nie zapłacą! W sprawie mojego męża działa komornik (zaległa pensja z 2013r). Po dzisiejszej rozmowie z komornikiem dowiedziałam się, że KRIOMED nie istnieje już i cofnięto mu koncesję na usługi medyczne. A Janaszek co zrobił? Zmienił nazwę firmy i działa nadal. Jak wiecie pod jaką firmą - dajcie znać, bo ani ja ani mąż nie odpuścimy!!!! Nie chodzi tak naprawdę o pieniądze, ale o zasadę - nikt za darmo pracować nie będzie!

Były kierowca
@megik

Witam.nazwa nowej firmy to pawtrans

@Były kierowca

Witam, ten Pan działa teraz w centrum medycznym w Lotyniu. Cała firma stoi na jego żonę ( o ile to jego żona jest). Firma nazywa się centrum Medyczne Kozinscy. Mam tytuł wykonawczy na nich za wykonaniu usług reklamowych ich pięknego ośrodka. Trzeba się spieszyć bo zapewne długo tam miejsca nie zagrzeją. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Ewa ze Szczecinka

Zostaw merytoryczną opinię o KRIOMED M. JANASZEK - Kielce

KRIOMED M. JANASZEK
1.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • WARSZAWSKA 146
    25-414 Kielce