Opinie o FOSA CHOŻÓW w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FOSA CHOŻÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOSA CHOŻÓW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOSA CHOŻÓW w Warszawa

Luka Nowy wpis

Jest tak dobrze i to spowodowało,że przestaliście zaglądać na wątek pracowniczy?

Piotr Nowy wpis

w 2015 dla kpof stawka 9 zl - moglo byc gorzrj.

ja też popieram siwego Nowy wpis

zapomnialem dodac , zapomnij o l4 , zglosisz zle samopoczucie to fochy po calej lini z jego strony a podrabianie podpisow to tam na pozadku dziennym jest!!

ŁYSY

FIRMA FOSA Z CHOŻOWA JEST NAJGORSZYM PRACODAWCĄ W BRANŻY OCHRONIARSKIEJ NIE SZANUJĄ WCALE CZŁOWIEKA MAJĄ ZA (usunięte przez administratora) PO OSTATNIM KONCERCIE W WARSZAWIE NA LOTNISKU SAM ZARZĄD (usunięte przez moderatora) KIEŁBASKI Z BIGOSEM I ZIEMNIACZKAMI PIECZONYMI I POPIJAŁ REDBULEM A LUDZIE NAWET PRZYZWOITEJ PRZERWY NA POSIŁEK NIE MIELI WODA MUSIAŁA ZOSTAĆ WYPROSZONA ŻEBY DOSTAĆ CAŁY ZARZĄD I KIEROWNICTWO TO(usunięte przez moderatora) JEDEN Z NASZYCH NAWET NIE DOSTAŁ PELERYNY NA DESZCZ ZMÓKŁ JAK PSI (usunięte przez administratora) FOSA I JEJ PRACOWNICY NADAJĄ SIĘ JEDYNIE DO FEDROWANIA WĘGLA I ZAŁADUNEK W WORKACH NA KAMAZA CHORZOWSKIE (usunięte przez moderatora)

ja też popieram siwego Nowy wpis
@ŁYSY

przecierz na to sa paragrafy, pracuje tam jakis kierowniczek adrian z kitka , wiecznie porusza sie w paze z jakims bylym policjantem . musi podrywac wszystko co sie rusza na oczy , bo nikt by u niego pracy za te stawki nie przyjal . lubi damskie fatalaszki - grzebal w szafie pracownic i interesowal sie ich ubraniami!! praca u niego w swiatki piatki - jak sie nie zgodzisz pusci na ciebie plotke np. ze jestes w ciazy blagasz o prace albo inne bzdury , prawdy w oczy nie powie bo nie ma jaj , boi sie nawet ksiegowej , nigdzie nie ma nic do powiedzenia . posadke dostal po znajomosci , ukonczyl jakas nedzna szkolke i mysli ze jest kims bo zarobi jakies 2 - 3 tysiaczki plus dodatki 1od obiektow albo uciete ludziom , np. pracownicom pieniadze za to ze nie chcialy sie z nim umowic na kawe, a potem szuka pocieszenia u innych , h... wie czy to gej , transwestyta , obojnak czy biseksualne - podniecaja go dziadki , obnosi sie jak mu stoi nawet gdybys w sufit patrzyl , wstyd!!!!! takiego szwindla przy blizszym poznaniu nikt nie widzial , to sie kwalifikuje pod wszystkie mozliwe instytucje, lacznie z miernymi stawkami i umowami!!!! prawdy nie powie , stwierdzi ze pozytywnie , nie szanuje ludzi , porazka po calej linii, co za czlowieka tam zatrudnili ja sie pytam????

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie FOSA CHOŻÓW? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
popieram lysego

Firma fosa z pania gosia i prezesem to sa najwieksze oszusci w brazy lubia ludzi zawieszac za byle coa najgorsi sa jej pszydupasy np michalek gej z krakowa za 8 zl mysla ze moga miec niewolnika cala klicha z hanysowa same nieroby:) najlepszy jest hektor pieniaszki odrzu po imprezie

Zostaw merytoryczną opinię o FOSA CHOŻÓW - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042