Opinie o Bear Lock (Niedźwiedź-Lock) w Luboń

Od 35 lat firma Niedźwiedź Lock jest światowym liderem w dziedzinie projektowania oraz produkcji mechanicznych zabezpieczeń antykradzieżowych. Flagowym produktem firmy są blokady skrzyni biegów. Produkty firmy Bear-Lock dostępne są w 40 krajach, na ponad 4 kontynentach.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Niedźwiedź-Lock" w Luboń

Niedźwiedź Lock jest firmą rodzinną w złym tego słowa znaczeniu.Rodzina,pociotki,koledzy rodziny i inni bliscy i dalsi znajomi mają się w tym zakładzie dobrze.Tak niestety nie mają zwykli pracownicy.Słabe zarobki,brak socjalu,kiepska organizacja i bałagan.Pracuje tam dużo ludzi niepelnosprawnych.Czy fima ma na dzień dzisiejszy status ZPCHR nie wiem.Nieprzyjazna atmosfera i lekceważacy stosunek do pracowników.Co chwilę ktoś się zwalnia i szukają nowych naiwnych.Nie polecam pracy w firmie Niedźwiedź Lock.Ostrzegam potencjalnych kandydatów.

Strażak Sam
@Bik

Prezesik kiedyś na to się wściekł bo jego sługusy paliły przy robocie i później śmierdziały petami samochody klientów.Jaki szef tacy pracownicy.Zlew na wszystko.

Jakie są pensje ? Bo czytałem , że mało atrakcyjne ?

Malutka

48h pracy kopertowe jest ok

Zero klasy

Złe odczucia po rozmowie rekrutacyjnej. Zero odzewu, feedbacku. Rozmowę przeprowadził ze mną prezesik rodzinny, który w ogóle nie znał się na stanowisku, na które aplikowałam. Wymyślał pytania i śmiał się, że nie ma już o co pytać. Później rozmowa z Panią odpowiedzialną za stanowisko, która poświeciła mi CAŁE 5 minut. Szok!!!! Nie polecam.

Mnm

Ogrzewanie jest 2x w tyg po 3h :)

Osoba na stanowisku konstruktor CAD będzie brała udział w projektowaniu wyrobów, tak czytam w ofercie (usunięte przez administratora) To znaczy, że jak duży jest zespół projektujący, skoro widać, iż konstruktor nie będzie pracował samodzielnie? Gdyby ktoś mógł podrzucić wysokość zarobków w zespole, byłbym wdzięczny.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w "Niedźwiedź-Lock"? Chodzi o pracę jako Elektryk, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 4 grudnia.

Xz Nowy wpis

Jak się uprzeć to pod kartę multisport w tej firmie można podciągnąć mycie samochodu pani prezes.Jest to zawsze jakaś forma aktywności fizycznej którą zapewnia "wspaniała" firma Niedźwieź Lock lider i potentat w produkcji zabezpieczeń antykradzieżowych i firma Pro Garage "profesjonalne" studio tuningu,car detalingu i innego czyścingu.Premie to mają tylko sługusy i lizusy.

Kubi Nowy wpis

Mogę prosić o jakąś aktualizację nt. zarobków? W poprzednich latach pisaliście, że jest minimalna, a teraz? Jest coś więcej? Ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Ktoś napisał, że są nadgodziny (i można sobie dobrze dorobić), ale podobno nie dla każdego, dlaczego nie wszyscy mogą je robić?

Weronika

A jak się pracuje w dziale handlowym? O produkcji dużo już tu napisaliście i pewnie napiszecie, a mnie interesuje akurat posada specjalisty ds. sprzedaży, może nawet z czasem obsługa kluczowych klientów firmy. Ktoś coś? :)

@Weronika

To samo co na produkcji.Trzeba trząść się ze strachu i podlizywać despocie w rajtuzkach.Wymagania finansowe niewygórowane(min.krajowa),orzeczenie o niepełnosprawności bardzo mile widziane,chęć do pracy i pełne poświęcenie dla firmy która jest liderem na rynku.W zamian dostaniesz poczucie dumy i zaszczyt że możesz pracować w Niedżwiedż-Locku i miejsce na parkingu.Nie dostaniesz nawet służbowego telefonu bo despota musi mieć na nowe porsche.Trzymać się od tej firmy z daleka.

Pracownik Produkcji

Umówienie spotkania na dzień następny przez telefon z dyrektorem produkcji.Po decyzji o przyjęciu mnie pan dyrektor nie potrafił nawet zadzwonić z informacją o skierowaniu na badania wstępne tylko wysłał smsa.Skąd mam niby wiedzieć,że firma ma lekarza na swoim terenie.W ramach badań trzeba iść na RTG płuc i wyłożyć swoje pieniądze które później zwracają.Od pierwszego kontaktu ta firma robi bardzo złe wrażenie.Lekceważenie kandydata od samego początku,a po przyjęciu jest jeszcze gorzej.

Najważniejsze pytanie to jaką masz grupę inwalidzką i czy masz rentę.Dyrektor nie potrafi sklecić zdania po polsku tylko gęga,przewraca oczami i głupkowato się śmieje.Pracę dostałem lecz żałuję że ją przyjąłem.Kilka dni musiałem czekać aż prezes podpisze mi umowę o pracę na okres próbny.Nie dotałem też w pierwszych dniach pracy odzieży roboczej ponieważ pani z kadr podobno nie miała,ale tam tak postępują z wszystkimi nowymi pracownikami.O wszystko tam się trzeba kilkanaście razy prosić i wszystko dają z wielką łaską albo wcale.Nie polecam.

szukam pracy spawacz ROBERT

Szukam pracy na spawacza mam wszystkie uprawnienia czy dostanę 5000 netto proszę o info czy aplikować

Deros
@szukam pracy spawacz ROBERT

Drogi Robercie jeżeli masz dobre uprawnienia to zapraszamy Uprawnienia przydadzą się żeby nauczyć spawaczy bez uprawnień

@Deros

Dokładnie.Nauczysz tych bez uprawnień co robią za minimalną,a później Cię zwolnią.Niedźwiedź Lock zaprasza :)

@Deros

Co to znaczy dobre uprawnienia? Jesteś w stanie to jakoś skonkretyzować? :D i za tę naukę innych, na jakie wynagrodzenie mógłbym liczyć :) ? Rozjaśnij :)

Dyrektor ds.Nie Potrzebnych

Co to się stało?O co chodzi?Nagły Atak Spawaczy którzy chcą u nas pracować,tylko wymagania finansowe mają bardzo wygórowane.6 tysięcy na rękę.O mój Boże!A zaszczyt i duma za możliwość pracy u lidera w produkcji zabezpieczeń antykradzieżowych nie wystarczy?Pieniądze to nie wszystko.No pójdę do prezesa,pójdę co on to?A czy macie może orzeczenia o niepelnosprawności?W naszej firmie to jest bardzo duży atut i karta przetargowa w procesie rekrutacyjnym.

spawacz ROBERT
@Dyrektor ds.Nie Potrzebnych

W VW JEST TAKA STAWKA do 8000 ALE ROBIĄ REDUKCJĘ ETATÓW LUB DO VW WRZESNIA jak nie znajdę czegoś bliżej to VW Września będzie trzeba (usunięte przez administratora)

Dyrektor ds.Niepotrzebnych

Wymagania finansowe to masz wysokie.A potrafić spawać,czy w VW tylko obsługujesz automaty spawalnicze?U nas pracują tylko fachowcy światowej klasy i pasjonaci,którzy dla dobra Niedźwiedź Locka spawają pro bono.Prezes Ci nie da 6 tyś netto.Jak to usłyszał to powiedział,że sam będzie spawał.Widzisz jakich mamy wspaniałych szefów.Nie boją się uczciwej i ciężkiej pracy.Chwała Niedźwiedź Lockowi!

Kurczę ostatnio szukali na produkcje 4 miesiące temu a na stronie pisali ze oferty można znaleźć tylko na stronach z ofertami pracy a widzę ze nic nowego nie ma :( faktycznie na produkcji pracuje się 8-16 ? To nie ma nocek?

Tomasz

4 000 - 7 000 złmies. brutto Spawacz mag szuka pracy w Polsce lub za granicą Wymiar pracy Pełen etat Dzień dobry Szukam pracy jako spawacz mag w Polsce lub za granicą. Mam aktualne uprawnienia oraz duże doświadczenie. Spawałem już osłony górnicze ,lokomotywy, czołgi, autobusy, maszyny skrawające, samochody oraz szereg większych lub drobnych konstrukcji.

@Tomasz

A czy wahadłowce w NASA też spawałeś?Nasze najlepsze na świecie blokady wymagają niestandartowych umiejętności spawalniczych.Certyfikaty jakości nas zobowiązują.Trzymamy usługi na najwyższym światowym poziomie i tego też wymagamy od naszych pracowników.

Fm- lix
@Dyrektor ds.Niepotrzebnych

Szkoda że duzym koncerom nie zależy aby ta wasza super technologia fabrycznie wzbogacała ich doskonale konstrukcje . Konkurencji nie ma wiec jacy z was liderzy .

@Dyrektor ds.Niepotrzebnych

Czy pani kadrowa spełnia te wysokie wymagania jakie stawiacie kandydatom?Coś mi się wydaje że nie.Ten brak szacunku dla ludzi to aż razi jak się z nią cokolwiek załatwia.Prezes podobnie.Nie polecam.

Poeta

Mróz dziś siarczysty,tnący na wskroś me trzewia przeszywający.Prezesie mój kochany czy Niedźwiedź Lock będzie ogrzewany?

spawacz z VW imię Sebastian

Szukam pracy spawacz wszystkie uprawnienia niektóre uprawnienia trzeba przedłużyć to podobno jest u was do zrobienia... W firmie VW redukcja etatów wiec jestem skłony być pracownikiem waszej firmy Z moim doświadczeniem zarobki liczę około 6000 zł netto.

Jakie są pensje ? Bo czytałem , że mało atrakcyjne ?

Gosc x
@Marta

Dobrze czytalaś , chyba że ktos wypracuje sporo godzin dodatkowych ale nie kazdy może .

Helena
@Gosc x

To ile godzin dziennie trzeba pracować żeby to się opłacało?

@Helena

24 godziny.

.....

Z uwzglednieniem weekendow .

Izabela
@.....

Które są lepiej płatne mam nadzieję?

Lick
@Izabela

Majac tzw grupe praca w weekendy nie jest dozwolona czy mam bledne info ?

Bagi
@Lick

Mozesz robic nadgodziny ale musisz miec zgode od lekarza medycyny pracy ze mozesz pracować w godzinach nadliczbowych.Grupy inwalidzkie są różne i schorzenia też są różne.Nie każdy z grupą inw. ma przeciwskazania do pracy w nadgodzinach.

Bartosz
@Bagi

A te nadgodziny są normalnie płacone jak należy?

Bagi
@Bartosz

W Niedźwiedź Locku niestety nie są.

Izabela
@Bagi

Czyli do ewentualnego odbioru by były czy jak?

@Izabela

Nadgodziny są płacone w kopercie bez ich ewidencji ewentualnie do odświęcenia.Było 14 zl kiedyś bez 50% i 100% i to dopiero po około 3 miesiącach.To jest typowy Januszex sp.zoo. Przekręty finansowe w takich firmach to norma.

Malutka

48h pracy kopertowe jest ok

co, wzięli już kogoś na tego elektryka samochodowego? widziałem, że jest ogłoszenie, ale patrzę "wygasło 11 dni temu". Na 100% zajęte już czy jedno nie ma z drugim nic wspólnego? no a nawet na przyszłość, na rozmowie o co ogółem pytają? może następnym razem będę szybszy jak jeszcze będę roboty potrzebował...

Lidia

Hej ;) Czy ktoś z was pracuje w dziale obsługi klienta? :) Szukają właśnie specjalisty. Pisza o wymaganym doświadczeniu, ale nie podają o ile lat konkretnie im chodzi. Orientujecie się może? No i jak wyglądają zarobki, wynagrodzenie jest faktycznie atrakcyjne? :P

Mirosław

Wyczuwam sarkazm w twoim komentarzu. Pewnie że atrakcyjne wynagrodzenie napisali w ogłoszeniu, a jak jest naprawdę? Uchylisz rąbka tajemnicy i powiesz ile można wyciągnąć na tym stanowisku? Tylko tak na poważnie.

Lidia Klakier
@Mirosław

W tej firmie zarobki to jest mało istotna sprawa.Chodzi o prestiż i dumę że pracuje się w firmie która jest liderem na rynku zabezpieczeń antykradzieżowych.

Mietek
@Lidia Klakier

Liderem na rynku , ciekawe haslo , powtarzane tutaj wielokrotnie , czy to nie jest tak że od lidera trzeba wymagac wiecej ?

@Mietek

Nie pytaj co możesz wymagać od lidera,tylko co lider może wymagać od Ciebie,żebyś dostąpił tego zaszczytu i honoru pracy dla Niedźwiedź-locka i został przyjęty do elity.

@Dyrektor ds.Niepotrzebnych

A więc czego lider może wymagać od kandydatów do pracy? Podkreślacie tego lidera i zaczynam się zastanawiać czy bez doświadczenia tutaj przyjmują? I czy jak już ktoś tego doświadczenia nie ma to zostaje odpowiednio wdrożony?

Dyrektor ds.Niepotrzebnych

Od kandydatów oczekujemy bezwzględnej lojalności,niezachawnianej wiary w zarząd(szczególnie w pana prezesa),niewygórowanych oczekiwań finansowych,orzeczenia o niepełnosprawności,wyposażeniu się po przyjęciu we własną odzież roboczą i podstawowe narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków służbowych(własny tel.,laptop itp.).W zamian oferujemy pracę w firmie o takiej renomie,że tego się nie da opisać słowami,brak ogrzewania w zimie,lekceważenie,szantaż i słynny już darmowy parking błotno trawiasty.Doświadczenie w cyrku mile widziane.

Chciałbym aplikować do pracy jako Elektryk samochodowy z tego ogłoszenia, mam potrzebne doświadczenie. Był ktoś na rozmowie już może i powie, co chcą wiedzieć i czy ciężko ogółem? Bym się trochę przygotował, chociaż mentalnie ;)

Bolek

Czy w firmie Niedźwiedź Lock pracownicy mogą liczyć na premie świąteczne,paczki lub bony?

W tej dziadowskiej fimie nawet parking dla pracowników jest benefitem.Oczywiscie najlepsze miejsca są dla szlachty z administracji.Robole niech się taplają w błocku po deszczu.A obok piękna hala namiotowa na kolekcje aut prezesika.I szlaban założony tylko po to żeby cieżko chorym ludziom utrudnić życie i ktoś czasami nie ukradł cennej kolekcji fur 'panów' właścicieli.

Olek
@:)

To miejsca parkingowe są wyznaczone i nie można zając jakiego się chce? Jak jest szlaban to żeby wjechać trzeba mieć specjalna przepustkę? Wspomniałeś o chorych ludziach. Jaką grupę najlepiej mieć żeby przyjęli?

Jzkz
@Olek

Ba parkingu blotno trawiastym , tych miejsc ciagle brakuje ale hest drugi w kostce brukowej ktory stoi pusty przed biurowcem . Wystarczy tych pracownikow biura skierowac na tenże wlasnie co spowoduje ze latwiej bedzie na tym

@Olek

Na parkingu błotnisto-trawiastym nie można stawać robolom z produkcji gdzie się chce.Miejsca dla plebsu są na części błotnistej a trawiaste są dla szlachty z administracji.Są one opisane literką A i tam nie masz prawa parkować,a jak zaparkujesz to Ci prezesik wyjaśni gdzie jest Twoje miejsce w tej wspaniałej firmie.Natomiast parking pod biurowcem jest dla ludzi prezesika,klientów i dla mnie.Nawet zasłużona dla firmy Niedźwiedź pani kadrowa tam nie może stawać.Podobna sytuacja jest z szlabanem.Rano szlaban jest podniesiony żeby robole mogły bez problemu wjechać do firmy jak z z bajki a po południu trzeba sobie szlaban otworzyć pilotem który jest zawieszony na drzwiach od hali.Zwłoka czasowa coś około 2 min więc otwierasz sobie i zapieprzasz szybciutko do autka żeby zdążyć wyjechać :)Ludzie prezesika w tym i ja oczywiscie mają swoje piloty.Mam nadzieję że udzieliłem Ci informacji w sposób wystarczający i zachęciłem do złożenia CV i pracy w firmie Niedźwiedź Lock sp.z.o.o.Dziękuję Ci Olku za poruszenie tematu parkingu.Miłego dnia :}

@Olek

Witaj Drogi Olku.Teraz odpowiem na drugą część Twojego pytania.Jaką najlepieć mieć grupę inwalidzką żebyśmy Cię przyjeli.Mile widziana jest grupa 2 a najlepiej 1.Już wyjaśniam dlaczego tak jest.Bo prezesik za te dwie grupy dostaje najwyższe zwroty z PFRonu.Może sobie wtedy za te pieniążki realizować swoje pasje.Ty dostąpisz zaszczytu pracy w firmie Niedzwiedż Lock która jest liderem na rynku zabezpieczeń antykradzieżowych i to nie tylko w Polsce ale i w wielu innych krajach na świecie.Poza tym będziesz traktowany z pogardą i wykorzystywany do np.mycia samochodów członków zarządu itp.Zapraszam do Niedźwiedź Locka sp.z.o.o

ZHCR
@:)

Tam pracują sami emeryt i ludzi chorych ponad 80 procent oni tam ledwo łażą jak widzę po sąsiedzku z okna... A pracować muszą w tym(usunięte przez administratora)

Zniesmaczony
@ZHCR

No właśnie.Pracować muszą.I szefowie tej dziadowskiej firmy doskonale zdają sobie z tego sprawę i tych ciężko schorowanych ludzi bezwzględnie wykorzystują.Pewnie też widzisz z okna jakimi pięknymi samochodami bujają się prezesi.Porszaki,BMW ,Mercedesy itp.Na to idzie kasa z PFRONU.Pracownikom nawet grosika nie dołożą do leków lub sprzętu dla niepełnosprawnych.W ubiegłym roku w zimie nie było nawet ogrzewania bo firma ponoć nie miała pięniędzy na rachunki.Zal (usunięte przez administratora)

,,,,
@ZHCR

Niepelnosprawni bo Pfron placi firmie a to wiekszosc skladu osobowego , dobrze jak tylko fizycznie niepelnisprawni .

Szukają teraz 4 ludzi na stanowisko Operator maszyn CNC i z wymagań dosłownie każde jest mile widziane, a o posiadaniu orzeczenia nie ma tam mowy. Ktoś napisze, jakie są zarobki operatora, co go "mile widziane" nie dotyczy, bo ma wiele lat stażu pracy? I ile tej premii wynikowej macie?

Dyrektor ds.Niepotrzebnych

Taki operator w tej firmie nie jest mile widziany.Tutaj każdy dostaje odpowiednią kwotę adekwatną do swojej pracy i zangażowania lecz nie większą od minimalnej krajowej.

@Dyrektor ds.Niepotrzebnych

To znaczy co, że operator, który na cnc żeby zjadł i nawet liznął programowania nie ma co nawet próbować, bo nie dostanie nic więcej poza 3,600 PLN brutto? No kiedy @NI pytał o jakieś premie wynikowe... Ile takiej premii?

...

Dobrze zrozumiałeś.Nawet nie próbuj.Szkoda Twojego czasu i nerwów.Własnie dlatego szukają operatorów CNC bez kwalifikacji żeby jak najmniej płacić.Co do premii za wyniki, to jak znam realia pracy w tym zakładzie, premią będzie pochwała ustna i uścisk dłoni prezesa.Pamiętaj,że praca w Niedźwiedź Locku jest zaszczytem.Tam się tak myśli.

@...

Ale jak już piszecie o tym doświadczenie a nawet jego braku to czy gdy ktoś przyjdzie całkiem na biało to przynajmniej podłapie trochę doświadczenie jakby nie patrzeć? Jak to działa wtedy? Na rok przyjść, załapać firmę na cv i odejść? wiadomo jak inne ja postrzegają?

fan porsze

Jak nie masz doświadczenia to dobrze widziane jest wtedy orzeczenie o niepełnosprawności.Myślisz,że Cie tam bedą szkolić?Tam nie ma szkoleń.Nie jest też powiedziane że umowę dostaniesz z Niedźwiedź lockiem,bo tam jest kilka firm.To,że szukają operatorów Cnc też nie znaczy że trafisz na to stanowisko.Wpiszą Tobie w umowę "pracownik produkcyjny"i będziesz musiał robić wszystko,a że w ogłoszeniu o pracę coś tam napisali i naobiecywali pominą milczeniem. Jak będziesz dalej drążyć to zaczną Cię straszyć,donosić,szantażować.Pójdziesz do szefa to Cię zwolni.Ta firma to dno.Rodzina i klika sługusów tam rządzi.Nie polecam.

Studio Pro Garaż
@...

I jeszcze zapomniałeś dodać ,że jak się wykażesz umiejętnościami i inicjatywą to ci dowalą obowiązków w nagrodę za dobrą pracę.Chciałbyś podwyżkę?Nie licz na to.Tam trzeba siedzieć cicho i trzęść gaciami ze strachu przed prezesem.Może teraz wielcy prezesi sobie na produkcji popracują zamiast tuningować drogie fury swoich znajomków.

Zatroskany

Witam.Znowu szukacie naiwnych do pracy?Na pracuj.pl kolejne ogłoszenia.Nie ma chętnych do pracy?Dlaczego?Taka renomowana firma z ugruntowaną pozycją na rynku lecz bez ogrzewania w zimie.Może bezczelna i chamska "kadra kierownicza"zastąpi tych pracowników?.Doświadczenie mile widziane więc nic nie stoi na przeszkodzie,a nawet jeśli to przecież zapewniacie szkolenia.Może wasze przerośnięte ego wam przeszkadza?Może sam zarząd pójdzie obsługiwać obrabiarki i frezarki?Pewnie znajdziecie jakieś rozwiązanie.Przecież tą firmą zarządzają "geniusze".

Czy w "Niedźwiedź-Lock" możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Operator Maszyn?

Dyrektor ds.Niepotrzebnych

Jak należysz do rodzinki lub jesteś znajomym prezesów to wtedy tak.W innym przypadku nie ma takiej opcji.

@Dyrektor ds.Niepotrzebnych

To jaka jest opcja jak się nie jest znajomym? Umowa jest wtedy zlecenie czy terminowa na rok lub dwa?

Bardzo dobry pracodawca, świetna atmosfera ale wiadomo, że wszystkich nie można zadowolić bo po prostu nie chce się pracować.

.....
@Tomek

z tą świetnością to bym się tak nie rozpędzał bo popadniesz w urojony samozachwyt.

@.....

No bez przesady, każdy ma swoje zdanie. Skoro uważasz inaczej, czekam na twoją opinię na temat firmy ;)

@Tomek

Wreszcie ktoś się ze mną zgadza.Wspaniała atmosfera i dodam od siebie wspaniały Pan Prezes :) A tymi co są niezadowoleni nie ma się co przejmować:)Przy okazji chcę pozdrowić miłe panie z kadr :)

Gigi

Co to znaczy, że z aż tak ciężkimi chorobami? To z jakimi chorobami są zatrudniani ludzie? Z drugie strony tak sobie myślę, że to przecież dobrze, że nie ma dyskryminacji, no chyba, że te choroby tych zatrudnionych osób nie pozwalają na dobrze wykonywaną pracę, jak to jest?

@Gigi

Tam nie chodzi o dyskryminację tylko o wyzysk.Ta firma zbudowała swoją pozycję na rynku na ludzkiej krzywdzie,cierpieniu i trudnej pozycji ludzi niepełnosprawnych na rynku pracy.Mało tego "kadra kierownicza" to wykorzystuje i na nich zwala winę żeby się wybielić przed "zarządem" za swoją nieudolność i brak kompetencji.Nie dostaniesz od nich pomocy w żadnej formie.To prawda że choroby niektórych pracowników nie pozwalają na wykonywanie przez nich pracy na stanowiskach im powierzonych,ale tam to wszyscy mają gdzieś od lat.Kasa z pfronu leci,prezesi kupują nowe fury i tak się kręci.I co? I nic :( Negatywne wpisy z GW są usuwane.I tyle.

@:(

PIP nie robi co jakiś czas kontroli jak pracują niepełnosprawni i jeszcze wykonują prace której nie powinni? Kierownictwo nie boi się kar za łamanie przepisów? A tak na marginesie to z jakim stopniem niepełnosprawności przyjmują? Można dostać się z lekkim czy trzeba mieć wyższy?

W grudniu ubiegłego roku była zapowiedziana kontrola Sanepidu.Od jesieni został wdrożony w "firmie"Niedźwiedź Lock program oszczędnościowy przez prezesa.Polegał on między innymi na ograniczeniu ogrzewania a póżniej na jego całkowitym wyłaczeniu.Na kilka dni przed kontrolą było wielkie sprzątanie i tzw."leczenie (usunięte przez administratora) pudrem".Przez cały okres grzewczy było w firmie zimno jak w psiarni.W dniu kontroli Sanepidu ogrzewanie było właczone i było ciepło i miło.Normalnie sielanka.Po kontroli powrót do zimna i szarej rzeczywistości.Kierownictwo ma pracowników w głebokim poważaniu.Oni się nie boją żadnych kontroli tylko pana prezesa.Jak zaczynasz fikać to Cię zwolnią.Kontroli z PIP za moich czasów nie było a tam by mieli co robić.Najlepiej mieć stopień niepełnosprawności 1 lub 2.Bo z tego są najwyższe zwroty z Pfronu.Lepiej aplikuj gdzie indziej.Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o "Niedźwiedź-Lock" - Luboń

• Jak się pracuje w "Niedźwiedź-Lock"?

Zobacz opinie na temat firmy "Niedźwiedź-Lock" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Niedźwiedź-Lock"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Niedźwiedź-Lock"?

Kandydaci do pracy w "Niedźwiedź-Lock" napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Niedźwiedź-Lock"
3.4/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 6
    62-030 Luboń