Opinie o CTW Energy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CTW Energy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CTW Energy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTW Energy w Warszawa

Janek Nowy wpis

ktoś 26.11.2015 12:08 Popieram te opinię. To zwykli (usunięte przez administratora) Moja opinia też została usunięta z poprzedniego forum, ale udało mi się dodać jeszcze jedną. Nie wiem, czy jeszcze jest dziś. Chciałabym także ostrzec przed tą firmą przede wszystkim młodych ludzi, studentów - nie dajcie się wykiwać! Będziecie "robić" od świtu do nocy a potem nie otrzymacie za ten trud żadnego wynagrodzenia. To nie są bzdury, ale niestety przykra sytuacja, która spotkała członka mojej rodziny. Ale poniosą konsekwencje za to wszystko.

Marianek Nowy wpis

Super

Nieznajomy Nowy wpis
@Marianek

Ta jasne

Ceziu

Proszę państwa... jedyne co trzeb zainwestować w tej pracy to swój czas!!! Jasne, początkowe pensje nie są wysokie, bo człowiek się wszystkiego uczy! Osobiście zapraszam na rozmowę rekrutacyjną i samemu ocenić jak tu jest. Jak ktoś jest oporny na naukę i bardzo zakompleksiony, to jasne, że w tej robocie nic nie osiągnie. Trzeba umieć rozmawiać z klientem. Niech nikt nie pisze, że to wyzysk. Bo co? Przepracowałeś pół miesiąca? Wiem jak to wygląda z perspektywy pracownika, który pracuje nieco dłużej. Są osoby, które myślą, że przyjdą i za nic nie robienie zarobią ogrom hajsu. Nigdzie tak nie ma. Świetna atmosfera, świetny młody zespół. Wystarczy NAPRAWDĘ chcieć, żeby zarabiać naprawdę ciekawe pieniądze!

@Ceziu

Nie czy wam każą publikować takie bzdury czy może płaca wam za to, ale wątpię, aby ktoś dał się nabrać na te farmazony ?

Racjonalny
@Ceziu

Osoba, która to pisała sama w to nie wierzy.

Qawer
@Ceziu

Skoro osobiście zapraszasz to może przedstaw się z imienia i nazwiska.

Krzysztof Makowski
@Ceziu

Pindor oszuście przestań pisać farmazony. Wszyscy dokładnie pamiętamy jak pisałeś umowy na trupy.

Jowita
@Ceziu

Chciałam poinformował że przedstawiciel tej firmy Cezary Pindor (usunięte przez administratora) moja mamę i zawarł umowę na zmianę dostawcy prądu pomimo że właściciel licznika nie żył. To zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) proszę na niego uważać.

Arek Nowy wpis
@Ceziu

Pomidor że ci nie wstyd takie bzdury wypisywać. Może lepiej przyznaj się że podpisywałem umowy na osoby które NIE ŻYJĄ !

Były prac

Naciągacze. Omijajcie

Przedstawiciel Handlowy

pfff... podobno na kuriera miejsce wolne heh żadna rozmowa, posadza byle kogo i gada z toba. dajcie spokoj, krętacze i tyle !

standardowe pytania, pierdoly

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Lara

Wciąż są na Polnej 42. Radzę uważać, bo niedługo zrobi się ciepło i będzie trzeba zamykać drzwi przed nagłymi obniżkami prądu.

Łukasz Sisiński

Świadczenia są, ale takie które ty musisz spełniać względem pracodawcy. Laura Krzepis, blond idiotka kazała sprzątać wszystkim biuro, pod groźbą kary finansowej.

Irek

Trochę niepokoją mnie informacje jakie zamieściliście. Miałem zamiar aplikować.

Chhchh
@Irek

Zapomnij, ta robota to zwykła akwizycja.Lataszod dom do domu do domu i jeszcze tankujesz samochód za swoją kasę.

Odpowiedź

Dzięki za odpowiedz, chciałam się tam zatrudnić, ale po tym co przeczytałam, skutecznie się zniechecilam.

Nigdy nie zapomne jazdy tymi trumnami na kołach. Przedstawiciele jeździli autami po góra 500 złotych, które naokraglo się psuły.

Ceziu

Niedawno moją mamę starszą osobę odwiedził miły pan, który zaproponował zniżkę je na prąd. Pan ten jednak nie wspomniano, że ta zniżka wiąże się ze zmiana dostawcy prądu. Chciałam się spytac czy ten pan to nie był (usunięte przez administratora) i u państwa pracuje. Imię pracownika to Cezary Pindor.

Joanna Gut
@Ceziu

Tak potwierdzam. W naszym zestawieniu figuruje taki pracownik i nie rozwiązał umowy.

Aaa
@Joanna Gut

Dostaje bezterminową umowę o pracę ! Serio tak laskowiecki z Olszewskim sobie wymyślili. (usunięte przez administratora)

Zadowolony klient

Bardzo dziękuję państwa pracownikowi Cezaremu Pindorowi. Bardzo dokładnie mi wytłumaczył, że nie wypełniłem swojego obowiązku i nie odesłałem pisma do elektrowni. Dzięki niemu nie zapłaciłem kary.

Ghhh

Swoją przygodę z tą "innowacyjna i nowoczesna firme" zakończyłam na etapie szkolenia. Oczywiście pani mentor naobiecywala złote góry, miliony dolarów itd. Jak poszłam w teren teren z moim trenerem to dopiero wtedy się okazało, że to nie doradzanie klientom, a zwykle wciskanie nieuczciwych umów starszym ludziom. Błagam, nie powtórzę mojego błędu i traćcie nawet tych trzech dni. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Dobra praca dobra płaca

Piotr W.

(usunięte przez administratora) naciągają pracowników, klientów wszystkich. Szczytem był kierownik Łukasz Olszewski, który kazał jeździć ludziom w bagażniku.(usunięte przez administratora)

@Piotr W.

Jak to kierownik kazał ludziom jeździć w bagażniku? Mówisz poważnie? O co chodzi? Podaj więcej szczegółów.

Mateusz
@Piotr W.

Praktyka jeżdżenia w bagażniku była powszechna. Brak mi słów aby opisać nieodpowiedzialność tego pomysłu. Nijaki Łukasz Olszewski w tym przodował. Oczywiście nie muszę wspominać że on sam tak nie jeździł jedynie ludzie,których wykorzystywał.

Cezary

Cały czas szukają pracowników, a to tylko dlatego, że po miesiącu każdy odchodzi, bo się okazuje, że nie dostał kasy. Skoro ta praca taka super, to dlaczego każdy ucieka? Poza tym wkłada się w to swoje pieniądze, chociażby na przejazd. Zamiast zarabiać, to stracisz. Nie ma sensu tam iść. Ludzie, opamiętajcie się, zanim zorientujecie się, że nie macie z czego zapłacić za mieszkanie :)

Michał Małaszewicz

Ja ostrzegam przed Laura Przepis. Osobą niezwykle podstępna i falszyes. Wlasną matkę sprzeda za lepszy wynik. Posuwa się nawet do podrabiania podpisow.

Hubert

Wszystko było okey, dopóki nie zorientowaliśmy się, że wypłacają nam za zużycie roczne, a umowy podpisujemy na 3 lata. Więc prowizje były sporo zaniżane.. Pomijając fakt, że firma ta pozyskuje klientów dla różnych spółek: duon, rwe, energa... przynajmniej na tamtą chwile.. teraz może sprzedają dla kogoś innego.. (usunięte przez administratora) lepiej śledzić branże CCTV w Krakowie, są przyjęcia

Nich

Tą firmą powina śię zająć prokuratura za (usunięte przez administratora)na starszych osobach wysyłają akwizytorów kturzy podają śię za pracowników energi i namawiają do podpisania nowych umów masakra

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Laura

U tych kł amcow nie ma czegoś takiego jak umowa o prace.

jdlkj

czy ktoś wie jak można odstąpić od umowy z tymi oszóstami ?

Zostaw merytoryczną opinię o CTW Energy - Warszawa

• Jak się pracuje w CTW Energy?

Zobacz opinie na temat firmy CTW Energy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTW Energy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTW Energy?

Kandydaci do pracy w CTW Energy napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTW Energy