Opinie o LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa w Warszawa

Nelka Nowy wpis

Kto tam w ogóle sprzedaje w lombardzie, kobieta czy mężczyzna? Zastanawiam się, czy zatrudniają panie też do sprzedaży, widzę że o pracy ciężko coś bezpośrednio się dowiedzieć, a tu sporo klientów pisze, to może chociaż to się dowiem.

bobo bobo Nowy wpis

nie polecam wcisneli mi zepsuty sprzet amiało byc sprawne

bobo bobo Nowy wpis

nie polecam zepsuty sprzet mi sprzedali na olx a w opisie 100% sprawne firma (usunięte przez administratora)

bobo bobo Nowy wpis

nie polecam zepsuta wkretarke mi sprzedali na olx jako sprawna firma (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
nick

nie polecam zakupiłem nie sprawny sprzęt w opisie było oczywiście ze sprawny w 100%

własciciel
@nick

a przepraszam bardzo a czy pan zadzwonił do nas czy pisał z chęcią panu bym zwrócił pieniądze pierwsze słyszę abym sprzedał coś wadliwego a klient nie chciał zwrotu pieniędzy a prawo konsumenta ja wszystko sprzedaje sprawne proszę nie kłamać i mnie nie oczerniać tu w komentarzach wszystko sprzedaje legalnie działające z paragonem A klienta chroni prawo konsumenta i nawet przez 14 dni może pan zwrócić towar bez podania przyczyny proszę o kontakt telefoniczny wyjaśnimy sprawę a tak pisać to każdy może KONKURENCJA CZUWA I PISZE NIE PRAWDĘ ABY OCZERNIAĆ a adres ip komputera czy rutera można szybko znaleść i pismo sądowe o nie słuszne oczernianie i wyrządzenia mi krzywd dostarczyć bo od tak pisać to nie wolno PROSZE ZWRÓCIĆ TOWAR MA PAN PRAWO I ODDAM PIENIĄDZE LUB NAPRAWIE WADE PRAWO KONSUMENTA DO 14 DNI MOŻNA ODDAC KUPIONA RZECZ BEZ PODANIA PRZYCZYNY W CZYM PROBLEM PISANIE BZDUR I NIE PRAWDY KAŻDY MOZE I Z KONKURENCJI POWIADAMIAM POLICJE I WŁAŚCICIELA TEJ STRONY DOŚĆ KŁAMSTW W NASZYM KRAJU

Marzena
@własciciel

Cześć, i jak, klient się skontaktował z państwem? :) Czy to raczej była fałszywa informacja od "klienta"?

nick

bardzo nie polecam sprzedali mi uszkodzona wkretarke z premedytacja oczywiscie na olx była wystawiona ze sprawna

własciciel
@nick

@własciciel

Masz racje. Zawsze można zwrócić sprzęt albo oddać na reklamacje. Niepochlebna opinia może zepsuć opinie więc takie sytuacje trzeba wyjaśniać od ręki. Chciałem jeszcze spytać, czy to firma jednoosobowa, czy przyjmujecie pracowników zajmującymi się sprzedażą internetową?

Lori
@Paweł

No właśnie. Przyjmują?

Odradzam kupowanie w tym lombardzie.. Chciałem tam zakupić przedmiot i nawet nie zdążyłem powiedzieć przez telefon słowa i zostałem wyzwany od [usunięte przez moderatora] jak się odłączyłem to pracownik/właściciel oddzwonił z innego numeru. Gdy powiedziałem, że chcę kupić to a to usłyszałem, że ma kupców i na tym rozmowę zakończyłem.. Chamstwo ludzi nie zna granic...

3157ziuta
@1

Stanowczo nie polecam ! To nieuczciwy sprzedawca, sprzedaje podróby perfum i jest problem ze zwrotem !! Podlega zgłoszeniu organom ścigania !!!

3157ziuta

pracodawca
@3157ziuta

Żadnych perfum nie sprzedaję pomyliła pani lombardy nie dotykam perfum kosmetyków odzieży tym asortymentem nie zajmowałem się i nie będę się zajmował

@1

tez odradzam zostałem (usunięte przez administratora) sprzedali mi zepsuty towar na (usunięte przez administratora)a w opisie niy sprawny miał byc

Czy w LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa są szkolenia zewnętrzne?

raf

nie

Janusz
@raf

Nawet z obsługi kas nie ma szkoleń? Przecież to dla wielu ludzi pierwsza praca w życiu.

Tele
@Janusz

Nie no coś ci powiedzą na pewno

Zofia
@Tele

Coś może i powiedzą, ale w sumie co takiego miałoby się znaleźć w zakresie takiego szkolenia? Chodzi o zwykły standard jak wcisnąć coś na siłę klientowi? Metody perswazji? ;)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa?

przeprowacamy szkolenia

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

TAK wolna

Artur

Ile osób firma zatrudnia? Pewnie małe są szanse na pracę bo kto odchodzi z dobrej firmy?

@Artur

TAK MAŁE SZANSE jest super nie szukam zmian

Na jakie benefity można liczyć w LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa?

raf

wszystko do negocjacji na miejscu zależy od ilości towaru wyceny i długości terminu przechowania

Czy LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa ma ściśle ustalone godziny pracy?

lombard

TAK poniedziałek - piątek od godz. 10 do godz. 18 sobota do godz. 14 niedziela zamknięte

Sylwia

Żeby dobrze napisać na temat firmy to trzeba tu pracować i do tego dobrze!!!

Paw

Super lombard super atmosfera Uczciwie i bezpiecznie gorąco polecam

Ostry

Polecam pomgli mi już wiele razy raz zastawialem laptop wiele razy telefon i nie było problemu nawet jak się spóźniłem 3 dni bez dodatkowych kosztów odebrałem. Skorzystam z ich usług na pewno jeszcze nie jeden raz Godny polecenia

@Ostry

Pomgląć to Ci mogli ale nie wien w czym, chyba w jaraniu helupy...

Bartosz

Jak się chce to można. Mimo, że praca w takim miejscu często jest nerwowa to firma jest bardzo dobra.

@Bartosz

Haha, ciekawe w jakich sprawach,(usunięte przez administratora)a nawet już nie chce pisać bo szkoda mi palcy. Niedługo się zamkną to obiecuje.

Maniex

Miejcie się na baczności bo (usunięte przez administratora) przegieliście.

Maniex

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nic więcej powiedzieć o was nie mogę. Jesteście do odpału i tyle pryszczate ryje zjebane. A ty (usunięte przez administratora) za tym okienkiem kiedyś się przekonasz że jesteś nikim (usunięte przez administratora)

Władysław
@Maniex

Ta, masz racje nic te zjeby nie potrafią załatwić. To jakieś kpiny.

Bogdan66

Zastawiłem samochód . Miła obsługa , niskie odsetki . Polecam . Lubię atmosferę w LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa za: Obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa - Warszawa

LOMBARD NA MOKOTOWIE ul. Puławska 246 pawilon 26 02-684 Warszawa
3.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Złotej Jesieni 10A
    04-965 Warszawa