Opinie o Nfinity w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nfinity. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nfinity o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nfinity w Wrocław

Michał Nowy wpis

Jakie pytania zadają na rozmowie o prace ?

Artur Nowy wpis

Firma się rozwija, realizuje duże prestiżowe projekty. Mniej adwords, więcej dużych aplikacji. Mi się podoba.

kolega Nowy wpis

no przez rok od ostatniego wpisu to pewnie i coś się zmieniło, ludzie napiszcie coś

Alicja Nowy wpis

Zainteresowani poznaniem informacji na temat firmy? Więcej dowiecie się na stronie internetowej nfinity - http://nfinity.pl/o_nas A Wy jakie macie doświadczenia?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nfinity? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Aj

No to nie jest strasznie niska prowizja, moim zdaniem okej.

JanB

90% minimum

Tomasz

@JanB wg mnie ten model jest dobry, bo przy modelu rozliczania budżet na kliki + prowizja za prowadzenie i optymalizacje, klient nie a żadnej gwarancji tego, ze budżet jest rzeczywiście optymalizowany . A tak to agencja bierze na siebie odpowiedzialność za to, żeby klient w określonej stawce osiągnął efekt który go interesuje.

JanB

Sam model rozliczania się za Adwords w formie płaci Pan X złotych i będzie Pan widoczny przez 30 dni po danych frazach- dyskredytuje tą firmę. W takim modelu "biznesowym" nie ma szans na rozwój. Jest to tylko łupanie naiwnych klientów i psucie rynku.

alicja

Skoro admin musi ocenzurować wypowiedz Managera z nfinity, to widać jaki poziom elokwencji Państwo prezentują... słabe opinie o czymś świadczą, a Państwo nie potrafią nawet godnie się zachować. Wstyd.

dfdhf

naprawde nie polecam. zlecają wszystko podwykonawcom i wykonuja gowniana robote

kamilaj

totalny wyzysk i oszczedznie na pracownikach nie polecam zla opinia we wroc

Manager

Po pierwsze to nikogo na ten moment nie szukamy, ostatnia rekrutacja byłą prowadzona ponad rok temu, po drugie to co jest powyżej napisane to zwykłe bzdury napisane przez konkurencję bądź jednego i tego samego pracownika który okazał się zwykłym (usunięte przez administratora) Tyle na temat.

k. wronski

prowadzona dla mnie usluga Google Adwords przyniosla duzo wieksza ilosc wejsc na strone, co przelozylo sie na wiecej zapytan. kontakt i oblsuga na dobrym poziomie, polecam

Marek Dz.

korzystnie dla nas prowadzona usługa adwords, polecam !

Strona, która złapała filtr, szybko wróciła do TOP10 - także jestem bardzo zadowolony.

Jacek

Fakt faktem zajelo to prawie 2 miesiace ale dzięki NFINITY w koncu jestem na 1 stronie po wszystkich frazach, na ktore prowadzimy współprace. Zastanawiam sie czy dobrac jeszcze uzupelnianie linkami adwords... kontakt ogolnie dobry, zwykle jest ktos pod telefonem żeby omówić temat bądź podać bieżące informacje.

vito

Współpraca na najwyższym poziomie, przede wszystkim bardzo dobry kontakt.

Mi bardzo przyjemnie się pracowało. Polecam

jar

Przyjemna atmosfera, uczciwe zarobki. Zdecydowanie mogę polecić.

Anna Kamińska - toyota wrocław

My jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą. Wszystkie pozycjonowane frazy są TOP3 a 70% jest TOP1. Więce zdecydowanie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nfinity - Wrocław

Nfinity
3.5/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wandy 7 lok. 4
    53-320 Wrocław