Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

EMIL

Procars to najbardziej prorodzinna firma w Tychach. Zarząd zawsze dba aby pracownicy firmy mogli odpocząć od pracy w weekend. Zarządzają tam bardzo mądrzy i inteligentni ludzie którzy nigdy w życiu nie pozwoliliby swoimi pracownikom przyjść do pracy w długi weekend.. Trzeba chyba być tyranem bez sumienia aby kazać pracownikom pracować w sobotę i poniedziałek. W Procarsie to niemożliwe. Zarząd zawsze dba o to żeby pracownicy jak najwięcej czasu spędzali z rodziną. Dziękujemy ci Procarsie

EMIL

Kto dostał 100 zł więcej efektywnościowej?

Na100 zł mniej

Mikołowianin
@EMIL

Tak żeście płakali że premia większa o stówkę to niby ściema. No i co? Każdy dostał premie o 100zl większą. I co? Zatkało kakało?

@Mikołowianin

Tak faktycznie naj...li nam tej podwyżki ze udźwignąć nie mogłem, widać że jesteś z Mikołowa lub z okolic Bieruńsko Ledzińskich

Miastowy
@Mikołowianin

Samochody z rejestracjami SMI, SBL czy KOS nie powinny parkować na parkingu zakładowym. Parkują jak panienki, blokują inne samochody i stają tam gdzie chodzą piesi. Może u nich na wsiach mikołowskich bieruńskich czy lędzinskich każdy parkuje jak chce, ale tu jest miasto. Więc parking powinien być wyłącznie dla szlachty z Tychów, a zaściankowi niech parkują za płotem.

Pan tyski

Widać że zaściankowy się odezwał.

Haynel
@Miastowy

Lepiej mieć babę z burde....u niż auto w esbeelu

Ha ha

Bierun stary bierun nowy ledziny i bojszowy dla tyskiego tępak ycccc may lajf żeby zajażył pachoł

Pan tyski
@Ha ha

No widzę że nasz forumowy analfabeta to zaściankowy chłopak hehe..

Sobota nocka ,zakładać pampersy i do roboty

Waldek

Zbliża się majówka. Wszystkie firmy 2 mają będą miały wolne ( urlopy ). Nawału roboty w Procarsie nie ma więc naturalną rzeczą jest aby i pracownicy Procarsu tak jak pozostałe firmy miały w poniedziałek dzień wolny zwłaszcza że większość załogi ma jeszcze zaległe urlopy. Chyba że zarząd wykaże się złośliwością i będziemy jedynymi niewolnikami w Tychach którzy będą pracować w długi weekend.

Px48
@Waldek

Jestescie zwykłymi pachołami a zwykle pachoły 2 do roboty idą bo kadry maja wolne to normalne a jak się nie podoba to tam są dżwi to się zwolni jak Marcin albo na rewirek scieme ze coś niby boli idź proste a puzniej wruc i powiedz sory ju mnie nic nie boli

@Px48

Zaś ten analfabeta hehe.. Nicki możesz zmieniać ale po tych błędach ortograficznych każdy wie że to ty hehe.. Proponuję ci nick analfabeta i tego się trzymaj. Pozdrawiam cie tępaku hehe..

Sidżej
@Waldek

Zmiana C to zmiana kretynów . Mogli przyjść jutro do pracy na rano odrobić 2 maja . Ale nie, nie zgodzili się. Wolą przyjść 2 maja na popołudniówkę i nie mieć długiego weekendu. (usunięte przez administratora) do potęgi. Tylko nie płaczcie za tydzień że 2 maja musicie iść tyrać pachoły .

2 mają
@Sidżej

Wszyscy na żądanie (usunięte przez administratora), w każdej normalnej firmie jest wolne ale tu oczywiście się jak zwykle budzą po fakcie i sotego (usunięte przez administratora)

Lopez
@Sidżej

Słuchaj dzieciaku. Na zmianie c pracują też dorośli ludzie i mają oni swoje plany, zobowiązania itd. Informowaniem o takiej możliwości o 12 w piątek jest niepoważne. Poza tym pracuje na naszej zmianie dużo ludzi z długim stażem. Wiedzą oni że w procarsie nie ma nic pewnego. I przy tej ilości zamówień nie dałbym sobie odciąć ręki że drugiego maja będzie wolne mimo odpracowania. Obrażaj sobie obelgami kolegów w piaskownicy. Dorośnij. Pozdrawiam.

Brawo
@Lopez

Brawo za wpis,sama prawda było by do wybrania w środę ,zaś by nas okłamał żeby nie napisać inaczej bo admin zadziała hehe

Sidżej
@Lopez

Jeżeli w sobotę odrobilibysmy 2 maja to chyba logiczne że ten poniedziałek byłby wolny. W przypadku większej ilości zamówień w ten dzień można przyjść do pracy jedynie na nadgodziny. Do nadgodzin zmusić nie mogą więc przyszliby jedynie ci którzy by chcieli przyrobić . A tak przez paru żuli którzy mieli zaplanowane w piątek pijaństwo będziemy tyrać 2 maja. Ci którzy się nie zgodzili na sobotę powinni mieć kategoryczny zakaz urlopu na 2 maja. Niech poniosą konsekwencje swojej głupoty .

Brawo
@Sidżej

Albo pracujesz tu 2 dni albo jesteś nie teges, zastanów się, przemysl i przestań bredzić!!!

Sprawiedliwość

Niedawno była tu ostra dyskusja na temat zachowania niektórych liderów, którzy są chamscy i którzy wrzeszczą po pracownikach . Całkiem niedawno kolega ze zmiany C pokazał co trzeba robić w takiej sytuacji . Gdy lider zaczął drzeć po nim ryja pracownik w sposób ,,adekwantny" zareagował. Co to dało? A no to że lider od tej pory odnosi się grzecznie do tego kolegi i ani nie pomyśli żeby podnieść na niego głos. Da się? Więc zamiast cwaniakować na forum jacy to liderzy chamscy po prostu zróbcie to samo co kolega ze zmiany C . Efekt gwarantowany.

1 koło ratunkowe
@Sprawiedliwość

To podpowiedz konkretnie co zrobił, a nie takie niewiadomo co

Sprawiedliwość
@1 koło ratunkowe

Na pewno nie tu. Popytaj kolegów ze zmiany C to ci powiedzą.

@Sprawiedliwość

Chłop pokazał jak się załatwia takie sprawy. Brawo! I tak należy traktować wszystkich liderów z ADHD.

@Waldek

A oczywiście chodzi o pi..y z postępów, dlaczego napi.....acie na telefonach jak macie awarie to do innej roboty nie łaska w głowach wam się (usunięte przez administratora) tylko kawka za kawką a ten kolega z Katowic non stop wpie...la przez całą zmianę, zobaczcie co sami robicie a potem piszcie o innych,

Pomoc dla powodzian

Tak a tych pracowników którzy walą w (usunięte przez administratora) i siedzą z telefonami zwalniać

@Pomoc dla powodzian

Postępowi tylko do Belwederu łażą po podwyżki a kim oni tak naprawdę są cały czas (usunięte przez administratora) babole co lepsi od tloczarzy pozwólcie niektórym spróbować a nie tylko wybrani na zmianie C na postępach pracuję tylu nieudaczników ze głowa mała sami tandeciarze a uważają się za niewiadomo kogo może tutaj się przydadzą zmiany

Postepowy

Po co zmieniacie temat. Wątek dotyczy tępych wrzeszczących liderów a wy wyskakujecie z postępami.

Hym
@Postepowy

To w końcu dowiemy się co się takiego wydarzyło?

@Postepowy

Przecież chodzi ci jak to nazwałeś tępych wrzeszczących liderów z postępów zm c

Strefa

To nie przedszkole tylko praca każdy ma swoje obowiązki do wykonania a jeżeli nie wykonujecie prostych komunikatów to ktoś musi krzyknąć, a następna sprawa z ustawiaczami może ku..a w końcu ktoś zainteresuję się o której kończą pracę

@Strefa

W tym przypadku nie chodzi o lidera z postępów. Najwyraźniej nie jesteście w temacie.

Pankracy
@Waldek

To napisz o kogo chodzi. Jestem ze zmiany c ale nic takiego nie słyszałem.

@Pankracy

Popytaj kolegów z tłoczni to ci powiedzą.

Buh
@Pankracy

Podobno tego zastępcę guliego ktoś tam potrzepal i kapo się uspokoił

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Waldek

Zbliża się majówka. Wszystkie firmy 2 mają będą miały wolne ( urlopy ). Nawału roboty w Procarsie nie ma więc naturalną rzeczą jest aby i pracownicy Procarsu tak jak pozostałe firmy miały w poniedziałek dzień wolny zwłaszcza że większość załogi ma jeszcze zaległe urlopy. Chyba że zarząd wykaże się złośliwością i będziemy jedynymi (usunięte przez administratora) w Tychach którzy będą pracować w długi weekend.

Inż

Czy ktoś może mi powiedzieć ile można dostać tu na stanowisku konstruktora?

Inż

No konstrukcje..

Rodzina konstruktorow
@Inż

Zależy co konstruujesz jak coś potrzebnego to wyzywisz pół wioski a jak tak tylko spawasz dla ziomków to różnie zależy co wowa powie

Lord

Jak tam, oglądałeś w nocy reality show?Bolała ręka od patrzenia co?

Lord 2
@Lord

No teraz to się chłopie napatrz bo długi weekend i co Ty chłopie będziesz robił, a w sumie ręka odpocznie

Linda

Gacie już pełne? Za chwilę będzie ustawa i Ukraińcy wyjadą. Przyjdziecie na kolanach do Polaków. Nie zapomnijcie worka z pieniędzmi.

Ha ha
@Linda

Do baranów nie przychodzimy

Mały

Jestem w szoku że dali 300 na święta.

Duży
@Mały

To na święta dadzą dopiero przy majowej wypłacie rozumiem.

Długi

Inflacja już 11%. Ceny rosną w takim tempie, że na jesień musi być kolejna podwyżka. Nie ma bata.

@Długi

Na Nexterze dostali podwyżki lepsze od nas, a socjal (pod gruszą i na karpia) będą teraz mieli po 2000. A u nas socjal?

Haja
@EMIL

Po ci nazekac i robić za grosze 4 tysiące każda firma w Tychach daje No i u nas tez po 15 latach z tym ze u nas tyrasz wkurzasz się a gdzie indziej relaks szacunek 1-10 wykonywanej pracy co u nas ale ja już tam nie robię No i hasło nie narzekaj tylko się zwolni a jak narzekasz i pracujesz to jest coś z tobą nie tak może psychiatra ha ha ha tylko Wiesia rozumie ze tam tyra No bo stary kaj pujdzie a młodzi bezmózgi ha ha ha

Haha
@Haja

Włażę tu czasem bo już tam nie robię 9 miechów ale jaram i ryć mi się chce panowie z doświadczenia wiem ze to fajny zakład na dwie prace albo jak coś masz zaplanowane tydzień w arbajcie a 6 miesięcy dom budujesz i tak sobie chatę wybudowałem przez trzy lata dzięki Eedziu złoty człowiek zasada jest prosta rewiruj i działaj jak pan Marcinek operacja zabieg ha ha jeden dzień rewiru 3 lata wypłata na rewirku 3300 a z pizzy 4 tysie na lewo proste

@Haha

Oj Góra Góra ty zawsze dobrze ściemniałeś.

Waldek

Sytuacja z wczoraj . Na detalach idą delikatne przewężenia. Podchodzę do lidera i się go pytam czy takie detale są dobre . A on na to: Czy te detale są dobre? A czy ziemia się kręci wokół słońca? A czy Małysz potrafi skakać?

Ferdek
@Waldek

I czego tu nie rozumiesz?O co chodzi ?

Mariolka
@Ferdek

Jak widać to ty nie zrozumiałeś.

Boczek
@Mariolka

Chyba ty

Dorota
@Boczek

Jak widać, kolega potrzebował konkretnej odpowiedzi :D Często tam tak filozofują? Czy raczej jest w miarę normalna komunikacja?

tvn

Od nowego sezonu ulegnie zmiana nazwy tyskiego stadionu piłkarskiego - poinformował prezes KP GKS Tychy S.A. Leszek Bartnicki. Nazwa zmieni się ze STADION MIEJSKI TYCHY na PROCARS ARENA TYCHY. Odpowiednie dokumenty zostały podpisane przez wiceprezydenta miasta Tychy Macieja Gramatykę oraz prezesa PROCARS GROUP Edwarda Bociągę. Umowa na nową nazwę będzie obowiązywała przez pięć lat. W ramach umowy spółka PROCARS GROUP będzie wpłacać rocznie do budżetu klubu 1,5 mln złotych. Oprócz zmiany nazwy stadionu logo spółki pojawi się na banerach okalających murawę stadionu. Zmiana nazwy stadionu była do dnia dzisiejszego objęta tajemnicą handlową bowiem do zmiany nazwy aspirowała również inna tyska firma. Mamy nadzieję na owocną współpracę przez najbliższe pięć lat - zakończył Leszek Bartnicki.

Tv pis
@tvn

Hahahahahaha dobre ,lepsze niż jak byś napisała że pewna podwyżka będzie

Do boju

Polska walczyła, jak guli o zostawienie na swojej zmianie

Wytrysk
@Do boju

Dobrze ze Guli został tak byś dostał psychopatę ze zmiany przed nami z dwojga złego wolę Guliego, Guli Guli bardzo cie kochamy Guli Guli zostań razem z nami

Mikołowianin
@Wytrysk

Chłopie co za bzdury wypisujesz. Maciek to najlepszy majster w tej firmie. Jak widzi że pracujesz uczciwie to ci dniówkę podpisze, a Guli chociaż dobrze wie że normy nie masz nie że swojej winy to nie zawsze da ci podpis. Maciek urlopy daje beż problemu, a jak jest u Guliego każdy wie. Więc kto tu jest psychopatą.

@Mikołowianin

Tak jeżeli furiata nazywasz normalnym to ci powodzenia życzę kolego

Wojtek

Dzięki :) ale kogo to obchodzi heheh 20 tys nie zarabiałem ;)

Zmiana A

Większość z nas sobie go chwali. Nie jest idealny ale lepszy on niż Pan Guli czy Pan Ga.

Poeta

Dzisiaj wielką wenę mam o procarsie powiem wam. Jest to firma w Polsce znana przez pracowników kochana. Dużo kamer tak jak w kinie jest tu dobrze jak w rodzinie. Przełożeni w dzień i nocą zawsze spieszą Ci z pomocą. Ludzie pracę tą kochają bo tu świetnie zarabiają. Pracownicy jak już wiecie tu najlepsi są na świecie. A najlepsi są ślusarze przy nich kryją się piekarze. Coś się psuje, pęka w puch wtedy młotek idzie w ruch. Przewężenia czy też grady Trzeba młotkiem nie ma rady. Kogo ślusarz dzisiaj spotka nie obejdzie się bez młotka. A awaria zatrzymania? Trzeba kogoś z Utrzymania. Jedni jakoś radę dadzą inni nic już nie poradzą. Oleju potrafią dolać oraz pracowników olać. A tłoczarze? Któż to tacy? Ukraińcy i rodacy. Najwięcej tutaj tyrają A najgorzej zarabiają. Więc jak coś im nie pasuje niech spadają tępe .uje. A panowie ustawiacze to najwięksi są ściemniacze. Zawsze chodzą sobie w parach i głaskają się po ja.ach. Czemu po dwóch spacerują? Bo po kątach się całują. A wózkowi? Inna bajka tu telefon A tam fajka. Ludzie norm nie wyrabiają bo wózkowi wiecznie palą. Piją kawkę, wiecznie jedzą i na telefonach siedzą. A liderzy to frajerzy tacy to z nich bohaterzy. Zamiast produkcję wspomagać wolą z majstrem se pogadać. A majstrowie to są tacy wszyscy Wojtka przydup.sy. Nie mają swojego zdania rozkaz jest do wykonania . Jak szef puści sobie bąka no to majster musi wąchać. Jedynie to na postępach pracuje się w ciężkich mękach. My jedyni i oddani postępowi procars-fani. Z tego wiersza morał taki że to zakład byle jaki. Zarząd sobie fotki pyka jak oskubać pracownika. Chcesz pracować w dobrej firmie? To się zwolnij, idź do innej.

Lekarz ogólny

Jak tam guli?Piątek się zbliża to pewnie się źle czujesz ?To może weź urlop....

Pomoc dla powodzian

Guli trzymaj się jesteśmy z tobą bądź dzielny cały procars cię kocha .Z poważaniem twój oddany sluga

@Lekarz ogólny

Najlepiej niech już dziś sobie weźmie ten urlop i sobie odpocznie ...nalezy mu sierak psu buda

@Pomoc dla powodzian

Majster musi porobić badania bo ma problemy zdrowotne więc te wasze docinki to żenada i dziecinada .

@Obiektywny

To niech weźmie z miesiąc l4 i porobi badania ,to nie docinki tylko troska !I niech zapamięta jak to jest !!!!

@Obiektywny

Chyba problemy ale z erekcją, każdy w tej firmie ma problemy zdrowotne a co on takiego robi poza (usunięte przez administratora) kebabów po ciemku niech mniej żre to będzie zdrowszy biedny Guli dla niego to wszyscy walą w ch..a tylko on biedny pracuje klika i ogląda spoconych panów na monitorze żenada

@Ginekolog

Po waszych wpisać widać jakie z was prostaki . Z plebsem nie będę dyskutował.

@Obiektywny

Sam jesteś plebsem tak jak kolega napisał przygarnij kropka , ty się nim przejmujesz napisać ci lie osób ten pseudo majster wykończył chłopie jaki ty jesteś daremny zostań nadgodziny majster ci pochyta

@Ginekolog

Kolejny raz utwierdzasz mnie w przekonaniu że jesteś plebsem z ujemnym ilorazem inteligencji

@Obiektywny

Nie obiektywny tylko bierny...you now...

Obiektywny

Chłopaczki z małej hali weźcie się do roboty zamiast jechać po majtrze was nie można nazwać inaczej niż plebsem.

Aras

Uczciwie trzeba przyznać że na małej hali robi najwięcej tępaków. Nie ma rady na to że jesteście plebsem . Wystarczy poczytać wasze wpisy chciażby na temat mistrza. Totalne przedszkole.

@Aras

Dziecko ,widzę że oni ślepia otworzysz i pyk Od razu na forum ,weź może idź do kościoła, pomudl się za swoją tępote ,za pokój na świecie, za dobre podwyżki, za guliego żeby zmierzał, za ekscelencja żeby więcej kamer było itd itd,a nie Od razu na forum ,módl się dzieciaku

Proktolog

No juz,już dzieciaki ,nie wyzywać się, szykować się jutro do roboty ,oj będzie bal oj będzie bal ,zaś oglądać te pyski pijace kawę ,dobrze że jest też strefa to tam trochę posiedzi

Aras
@Proktolog

My do pracy a ty do przedszkola . Twój poziom inteligencji czy raczej jej braku wskazuje na to że przedszkole to właściwe miejsce dla ciebie. Ty i strefa hehe .. Dziewczyny ze strefy to za wysokie progi jak dla ciebie. Więc pozostaje ci wyłącznie kibelek

@Aras

Twój poziom inteligencji nie dorasta mi do pięt,a dziewczyny że strefy to próg dla jednej osoby.Odz spać ,odpocznij ,bo jutro do roboty ,a ja do pracy

Strefa
@Proktolog

No na strefie faktycznie pracują same inteligentne dziewczęta widać jaki to próg a szczególnie ta pani Agatka która do czterech nie potrafi policzyć

Oj tam

Oj tam ,ale ładna jest

Wacek
@Strefa

Kuń to dopiero inteligencja o urodzie nie wspomnę.

Waldek

Czy Procars zamierza coś zrobić w najbliższym czasie z parkingiem czy jesteśmy skazani na zawsze na dziury i samowolę ,,mistrzów parkowania". Druga rzecz idzie wiosna. Co z miejscami do parkowania dla rowerzystów? Na razie są tylko 3 (słownie : TRZY) i w dodatku pod chmurką. Kolejna samowola że każdy zostawia rower gdzie chce? Czy jest możliwość zamontowania wiat rowerowych obok budki cieciów? Miejsca jest tam w brud. Koszt niewielki. Wystarczy trochę chęci i odrobina dobrej woli. Paliwo drożeje w błyskawicznym tempie więc lada moment rowerzystów może być więcej niż kierowców.

@Waldek

Kiedy będzie w naszej firmie znacząca podwyżka kochany ekscelencjo zobacz w jakiej cenie jest paliwo te 3600 starczy nam na opłaty i to co zostanie na chleb i koste margaryny żenada

Ekselencja

Jak nie będziecie pyskować to dam wam na jesień po 500.

Endrju

W tym tygodniu będzie audit. Panowie powiedzmy parę słów prawdy auditorom. Po prostu powiedzmy prawdę jak wygląda praca w Procarsie na codzień .

Em
@Endrju

Zaś Dr. G będzie panikował :)

@Waldek

Te miejsca postojowe dla rowerów to rozumiem żart primaaprilisowy. Miejsc na zaledwie 10 rowerów. (usunięte przez administratora) warte. Czy wy naprawdę nie widzicie ile jest rowerów w sezonie wiosenno-letnim? I kto to wymyślił żeby robić miejsca rowerowe przed bramą . Przecież każdy z zewnątrz może sobie podejść i ukraść rower. I kto za to wtedy zapłaci? Prezes? Szef? Totalne nieporozumienie. Takie rzeczy tylko w Procarsie .

Dzizes
@EMIL

To się na autobus przeżuć ,a co auta też stoją ,ktoś ukradnie i co ? Auto zamykam to rower łańcuchem zabezpiecz .Pozatym ochrona jest tak czujna że się mysz tam boi podejść

Dr. Sutkowski
@EMIL

Stojak na rowery ok. Kto jeździ ten doceni. Zwłaszcza zadaszenie. Można nic w firmę . Ale jak zrobią coś dobrego to trzeba docenić.

Dzizes

No szczególnie na wsiach ....

Dr. Sutkowski
@Dzizes

Szczególnie na twojej wiosce.

Z innej beczki
@EMIL

Sprzedam rower jubilat 2 jak nowy, garażowany stara tylko kilka razy go dosiadła, normalne ślady użytkowania aż żal sie pozbywać koła pasują do każdego stojaka dorzuce pompke i bidon tylko poważne oferty (usunięte przez administratora)

Obiektywny

Ktoś potrafi sensownie wytłumaczyć zmiany które mają się dokonać w przyszłym miesiącu? Miatrz zmiany A ma przejść na zmianę C. Mistrz ze zmiany B na na zmiane A, a mistrz ze zmiany A na zmianę C. Wymiana dotyczy również liderów. Jeden lider zostaje na dotychczasowej zmianie, a drugi do wymiany. Co to ma na celu? Czemu to ma służyć? Przecież mistrzowie i liderzy doskonale znają swoich podwładnych. Wymiana doprowadzi do niepotrzebnego zamieszania i dezorganizacji w firmie. Zdecydowany wzrost ,,baboli" gwarantowany.

Obiektywny

To się jeszcze okaże... w poniedziałek jest spotkanie szefostwa w tej sprawie

Lopez

To pewne info.

Rolnik kobiór

Fake newsy to macie na tvn-ie . Te zmiany są już zatwierdzone i są pewne na 90%. Chyba że w poniedziałek wszyscy mistrzowie przemówią jednym głosem i będą twardo upierać się przy swoim stanowisku że nie leży to w interesie firmy to może to cofną. Wszystko w rękach majstrów. Ale nawet jak te zmiany przejdą to czym my się mamy martwić. To nie nasz problem. My robimy swoje, a problemy będą mieli inni od liderów wzwyż . Miłego sobotniego wieczoru. Mi już się mrozi zerosiódemka w stodole ;)

Bzdura
@Rolnik kobiór

100% zmiany pewne na 90% procent haha ,jak by tak było to nie mają nic do gadania ,Pan każe sługa musi.Ale to i tak sianie fermentu.

@Bzdura

Czytaj ze zrozumieniem. Twój nick jest wprost proporcjonalny do tego co wypisujesz . Miłej niedzieli.

Rolnik kobiór

Miło że się przedstawiłeś.

Zza biurka
@Obiektywny

Tak to prawda ,będzie wymiana mistrzów jak i leaderów.Raz na jakiś czas firma stosuje takie zabiegi żeby ograniczyć monotonnosc.

Luka
@Zza biurka

Was za biurkami też wymieniają? Jaka monotonia? Tylko dzięki temu ten .......jeszcze jakoś funkcjonuje. Już kiedyś pisałem że wy tam jesteście zasiedzeni. Nie wiecie jak działa nowoczesna firma. Wszystkie osoby które maj wpływ ma działanie firmy pracują już wiele lat w procarsie. Może ich też trzeba wymienić?

Zza biurka
@Zza biurka

Nie podszywaj się pod mój nick. A tak przy okazji to wytłumacz mi co to jest monotonność? Słowo monotonia znam natomiast nie mam pojęcia co to jest monotonność

@Zza biurka

Może wszystko oddajmy Ukraińcom a sami się wyprowadźmy ze swojego kraju tak będzie najlepiej

Dr Haus
@Obiektywny

Sami chcieliście takich roszad a teraz marudzicie. Bardzo dobrze że będą takie zmiany . Skończy się wreszcie kolesiostwo. Jedni mieli same fuchy to teraz niech robią z Ukraincami. Ustawiacze-ściemniacze wieczne chodzili po hali to może teraz zaczną w końcu sumiennie pracować. Same plusy takich zmian. Wiecie po czym poznać ściemniaczy? Po tym że na wszystko narzekają. A takich tu większość

Odp
@Dr Haus

Przecież te zmiany nic dadzą jeśli chodzi o kolesiostwo ,to jedna klika ,jak mistrz przejdzie na inną zmianę to co nie zna nikogo?przecież to bzdura ,ściemniacze dalej będą ściemniać i tyle. Żeby było normalnie jak w normalnych firmach i żeby skończyło się kolesiostwo,najpierw trzeba wymienić szefa ,a potem mistrzów, wymienić A nie zmianami pozamieniac

A.B.
@Odp

Chyba nie ma takiej drugiej firmy w Tychach która by wymieniała mistrzów i liderów. Procars jest jedyny w swoim rodzaju to znaczy w swojej głupocie

@Obiektywny

Zamiast majstrów i liderów powinno się powymieniać wózkowych . Pan Mariusz ze zmiany C to największy leser i ściemniacz wśród wózkowych. Macie kamery czy wy jesteście ślepi co on robi? Ja bym go dawno wywalił. Proponuję majstrom zamiast przyglądać się pracy tłoczarzy na monitorze to poobserwujcie wózkowych.

@Obiektywny

Daj koniecznie znać jak to spotkanie wypadło.

Ławrow

Władimir Władimirowicz robi czystki

Gazownik

A o wymianę butelki na sniadalni to trzeba się ile zaś prosić?

Gaz
@Gazownik

Te guli tak na odchodne, wymień butle ,zostaw monitoring i zrób coś pożytecznego

Pomocnik lidera
@Gaz

W ramach oszczędności butle z gazem będą od 1 mają zlikwidowane . Jest woda niegazowana która w zupełności wystarczy.

Gaz
@Pomocnik lidera

Jest marzec !!!

Siwy

Teraz przy wypłacie to na święta wielkanocne powinni nam zapłacic podwójnie, bo rok temu mieli wymówkę że cowid to nam nic nie dali.

Czorny
@Siwy

Podobno na święta mają dać po 300zl. Audyt wypadł bardzo dobrze. Umysłowi od mistrzów w górę dostaną z tej okazji kilkutysięczne premie, a nam sypną na święta trzy stówki.

Odp
@Czorny

I tak za dużo, przecież kryzys jest, niech wrzuca do puszki dla Ukrainy i niech to pojedzie ...przez Bieruń

Giszowianin

Jo słyszałem że mają dać po 500

A.B.
@Czorny

Jak mają dać na święta 300 zeta to niech nie dają nic a te trzy setki niech se w (usunięte przez administratora) wsadzą.

Artur

Witam, Czy mógłby mi ktoś naświetlić jak wygląda praca w Utrzymaniu ruchu na waszym zakładzie ? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź .

Hikoki
@Artur

Tak wygląda że dużo osób się zwalnia jak niewiadomo o co cho to cho o dudki

Aneta
@Hikoki

A jak wygląda praca tych, którzy jednak się nie zwalniają? ;)

Korba
@Aneta

Jeśli potrafisz co nieco to usuwasz awarie a są i tacy co tylko oleju dolewają do pras bo to ich szczyt umiejętności

UR mistrz
@Artur

Witam, w UR nie ma źle, pracy dużo , jak nie boisz się ubrudzić i masz fach w ręku oraz nie boisz się wyzwań zapraszamy w nasze progi. Źle nie będziesz miał / miała . "Gramy zawsze do jednej bramki " ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 394.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 235 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy