Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Zza biurka

Firma w tym roku na wczasy pod gruszą przeznaczy na każdego pracownika 1850 zł na czysto + bon 600 zł, a po wakacjach planowana jest podwyżka płac w związku z panująca drożyzna, podwyżka planowana jest na około 800 zł na czysto.

@Zza biurka

Kolejny inteligent podszywający się pod mój nick. Sprawia Ci to przyjemność ?

No...bardzo...

@Zza biurka

Zwalniać się pachoły bo nimi jestescie skoro majster tak nawias gada a wy robicie to jestescie kim Pachołami i nikim więcej ha ha ha Marcinek jak tam kręgosłup 100 złotych ci go naprawiło słyszałem

Haha
@Ha ha

Marcinek wczoraj wieczorem (usunięte przez administratora) nie będę robił na tego złodzieja i dla Maćka i Wojtusia tych (usunięte przez administratora)młodego prezes to chuj ten młody dziś piątek godzina 14 uszanowanie panie prezesa witam Maciek toczki całuje na tym konkretnym przykładzie pokazuje jacy ludzie tam pracuja albo ten (usunięte przez administratora)Łukasz ja się będę zwalniał nie kartki podrukuje ha ha pojeba…. firma i ludzie ha ha ha ha ha

Pani

Jeszcze raz mnie obejmiesz ,położysz swoją łapę na moim ramieniu ,to to zgłoszę!!!!

Hihihihi
@Pani

Tu nawet jak bym cię posunoł w (usunięte przez administratora)i byś to zgłosiła to i tak ci to nic nie da taka firma wie albo wypijasz albo spadaj

@Hihihihi

Takie rzeczy jeżeli faktycznie mają miejsce należy plenić w zarodku. Od razu trzeba to zgłaszać. Jeżeli w firmie nikt nie zareaguje jest Policja i prokuratura . Świadkowie zawsze się znajdą . Poza tym są nagrania z kamer które w przypadku łamania prawa muszą być udostępnione prokuraturze . Nie bójcie się walczyć o swoją godność.

Linda

Przez takiego szefa ta firma skończy w annałach historii.

Luciusz
@Linda

Padnie jak Konstantynopol. Nikt nie będzie pamiętać.

Obiektywny

PRES GLASS przyjmie do pracy na stanowisko Pracownik produkcji Z NAMI BĘDZIESZ: realizować założone plany produkcyjne obsługiwać maszyny i urządzenia kontrolować produkty pod względem jakościowym PASUJESZ DO NAS JEŚLI: posiadasz predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej jesteś gotów do pracy w systemie trzyzmianowyml ubisz pracować w zespole Z NAMI ZYSKASZ: umowę o pracę na pełny etat prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę Pracownicze Plany Emerytalne nastawienie na rozwój (szkolenia, rekrutacje wewnętrzne)konkursy dla dzieci pracownikówatrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego system kafeteryjny MyBenefitsystemy premiowe pożyczki na preferencyjnych warunkach długotrwała współpraca dofinansowanie do posiłków Premia wakacyjna i świąteczna 2000 zł WYNAGRODZENIE 4500-5500 zł brutto na okresie próbnym

Ja No rihtih
@Obiektywny

5 bez piątki jest z patryczkiem po roku arbajtu i to na łapkę i ludzie jacyś tacy milsi a jak są soboty to i nawet …. Przekonaj się sam

Iza
@Obiektywny

potwierdzi ktos ze do tej pory taki pracownik produkcji dostawal ta premie 2 tysie ? czy to jakas nowa forma przyciagniecia do firmy ?

No No
@Iza

Jak masz na imię Iza to i tak cię nie przymkną kobiet teraz nie chcą daj nr to ja cię zatrudnię

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Koza

Drogi ekscelencjo który musi odejść ,trzeba by uzupełnić płyny dezynfekujace i to wszędzie, wiadomo co to przywiezie z tych wojaży...co on tam i wogole

Guliwer

W poniedziałek wracam. Kupcie sobie aparaty słuchowe żebyście mogli mnie lepiej słyszeć na rozdaniu.

Abdullach
@Guliwer

Strajk transportu lotniczego Tunezji wprawia w obawy

Łociec

Podobno Guli złapał w tej Afryce małpią ospę i będzie trzy tygodnie na kwarantannie.

Endrju
@Guliwer

Proponuję zrobić zrzutkę po 5 zeta na tubę dla Gulego żeby lepiej go było słychać na rozdaniu

@Endrju

Biedny Guli ugrząsł na kilka dni na lotnisku w Tunezji. Kto może niech jutro przyniesie jakieś jedzenie, stare ciuchy, czy co tam jeszcze. Zrobimy mu paczkę i wyślemy. Niech zna dobre serce załogi.

Kapitan dobra rada

Kandydaci na Procarsjan, o zarobkach rzeczowo można pogadać tylko z szefową HR'u (kadr) Ona wszystko dokładnie, cierpliwie i ciepło wyjaśni; dodać tylko należy że jest lepsza w zbywaniu klientów przychodzących w sprawach finansowych, niż Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w "Alternatywy4" petentów. (a był przecież mistrzem).

Marysia

Wróbelki ćwierkają że pod grusze mają dać 1000 złotych.

Guliwer

Pozdrowienia znad ciepłego morza dla mojej ukochanej zmiany C śle wasz pan i władca.

Drukarz
@Guliwer

A siedź tam guli nawet i miesiąc

Tomcio
@Drukarz

Je..ć Guliego i zmianę jego zmiana c to sami nieudacznicy

Szymek
@Tomcio

Najwięksi nieudacznicy ze zmiany C to ustawiacze a w szczególności pustel-nikiel.

Żarciowoz

A stracił już poroże zachaczając o prasę?

Sraka

Guli jest cały czas posrany a Marek przynajmniej zachowuje się jak człowiek, Marek na majstra czas zmienić tego partacza Guliego ,Guli wypad na prasy poco był pomysł zmiany majstra między zmianami wystarczy wstawić za Guliego Marka i sprawa rozwiązana , kto jest za piszemy może coś wskóramy tym wpisem

Mała hala galę opiera.. la
@Sraka

Guliego niema i robota jest zrobiona wszystko ok a ten ciągle (usunięte przez administratora) w galoty chodzi i ludzi dręczy partacz jeden czas wymienić tego pajaca

EMIL
@Mała hala galę opiera.. la

Po prostu Marek lepiej dzieli robotę od Guliego i dlatego wszystko u niego gra i jest OK. Przed szychtą robotę powinien dzielić Marek a nie Guli. Guli jak rozdaje robotę to miesza Polaków z Ukraincami i przez to nie ma norm bo wiadomo że Ukraińcy to leserzy i mało robią , a Marek na jedne roboty daje samych Ukraińców a na inne samych Polaków. Wiadomo że tam gdzie Ukraińcy to nie ma norm ale za to tam gdzie robią Polacy normy ma zrobione. A Guli jak namiesza to nie ma norm ani tu ani tu.

Dzizes
@Sraka

Czys Ty chłopie zwariował? Gdzie ten kapo na mistrza?Chyba w leserowaniu

Marco Torino

Przyjechałem zwiedzić ten zakład i zaznałem szoku jak zobaczyłem że pracownicy jedzą spód od pizzy z paprykarzem szczecińskim i wyciskaną pasztetową popijając wódką. Moje włoskie serce się zatrzymało i natychmiast opuściłem ten komunistyczny kraj.

Marco Milano
@Marco Torino

I to niby według Ciebie miało być śmieszne ???

Marco Torino

Heheszki

Witam pany na jakie zarobki można liczyć na początek? I jaka wgl atmosfera w pracy jest obecnie, no i oczywiście jak wyglądają warunki pracy w tej że firmie? ????

Heheszek
@Heheszki

Zarobki na początek są, atmosfera obecnie też jest i warunki pracy w firmie też wyglądają.

Iza
@Heheszek

ale wszystko na plus, bo w sumie nie wynika to z twojego posta :D

Obiektywny

Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w kwietniu 2022 r. wzrosło o 14,1 proc. rok do roku i wyniosło 6626,95 zł brutto. A jak się to ma do naszych nędznych podwyżek? Na jesień OBOWIĄZKOWA PODWYŻKA PŁAC!!! W przyszłym roku minimalna pensja ma wzrosnąć o 500zł (350 od 1.01 i o kolejne 150 od 1.07. )z 3000 do 3500. To propozycja rządu. Związki chcą podwyżki o 740zl . Wszędzie dookoła pensje podnoszą przyzwoicie tylko nie u nas. Za dwa trzy lata będziemy zarabiać niewiele więcej niż minimalna pensja krajowa. I wtedy już nie zatrzymają masowej fali zwolnień z procarsu.

Pomoc dla powodzian
@Obiektywny

Jaka ty chcesz podwyżkę człowieku jak ci (usunięte przez administratora)się zabijają o nadgodziny soboty i niedziele banda (usunięte przez administratora) tloczarzy , Guli (usunięte przez administratora) z tej zmiany kaftan i do Rybnika

Fffff
@Pomoc dla powodzian

Jak już koledzy z Ukrainy się zwalniają to o czymś to świadczy

Giszowianin
@Obiektywny

Czyli średnia pensja w Polsce wynosi jakieś 4700 na łapę. Jeszcze nie tak dawno zarabialiśmy prawie tyle ile przeciętna pensja w tym kraju a teraz? Tworzy się przepaść i coraz bardziej się od niej oddalamy. Małymi kroczkami zaczynamy się zbliżać do minimalnej. Dyrekcja chyba jest ślepa i nie widzi jak ceny w tym kraju galopują. Macie rację w tym roku musi być jeszcze jedna podwyżka. I to o minimum 500. Co do nadgodzin... tylko (usunięte przez administratora) robią w niedzielę..

@Fffff

Bo bez mózgu wszędzie dają 4 tysie na star i nie robisz jak pachoł zwalniajcie się pachoły i badzie ludźmi a jeśli nie to proste cieszy was bycie pachołami ha ha ha

Cha cha
@Ha ha

Widzę że analfabeta żyć nie może bez tego forum

Ha ha hi hi hu hu i j
@Cha cha

Jaram i ryje to lepsze jak skecze opowieści o operacjach i jak to złe i jak to nie dobrze pyk nadgodzinki

Waldek

Dlaczego został usunięty mój ostatni post? W żaden sposób nie naruszyłem regulaminu portalu. Jeżeli tak to oświećcie mnie. To już rodzina w tym kraju nie jest najwyższą wartością? Cenzura jak za komuny. I wy mówicie o praworządności i konstytucji? Wiecie co to jest wolność słowa o którą walczyło tysiące ludzi?

janek
@Waldek

rodzina to twoja prywatna sprawa która nikogo nie interesuje, a najwyższe wartości niech każdy sam sobie wybierze ;)

Aneta
@janek

Ale to on o swojej rodzinie tu pisał? Po co, skoro tu o pracy powinno się gadać?

Jo

Niedziela jest dla rodziny, (usunięte przez administratora)....

Lopez
@Jo

Ta firma pod tym panowaniem , charakteryzuje się absolutnym brakiem szacunku do swoich pracowników. Więc ludzie zacznijcie się sami szanować. Dziedzic i Ekscelencja traktuje was jak mięso armatnie. To oni was potrzebują. Sami mogą sobie zrobić....

@Jo

Zgadza się. Powinno być tak że ci co mają rodziny niedzielę mają wolne a single mogą pracować. Jak chcą niedzielę wolne to niech założą rodziny. Ludzie niedzielę spędzają z żoną i z dziećmi, a single głównie z kumplami. Ot proste.

***
@Waldek

A kto Ci każe pracować w niedzielę ? Nie chcesz nie idziesz. Proste. Nie każdy żyje samą robotą

Endrju
@***

Zgadza się. Jak ktoś ma rodzinę to nie robi w niedzielę. W niedzielę niech robią single. Zamiast imprezować z kolegami mogą przyjść do pracy. Jak chcą mieć wolną niedzielę to niech założą rodziny. To takie proste.

Dziedzic
@Endrju

Toś Ty mnie teraz zaimponował błyskotliwym wpisem

Hanys

A niedziela to bydzie płatna sto czy dwiesta procent ?

Pan

A ja mam pytanie do szefa lub mistrzów, mianowicie ,cała zmianę pytacie kto zostaje ,a czemu nie pytacie liderów i czemu liderzy nie zostają?drodzy liderzy bez nerw nic do was

Pan2

Ma rację

Pan3
@Pan

Proste bo liderzy muszą za was myśleć

Pan3
@Pan

Cały czas za rączkę trzeba was prowadzić, a tak naprawdę kto ci każe zostawać jak jesteś mięką fają to zostawaj , ci co mają jaja to nie zostają, tak narzekacie w szatni pier....cię głupoty a zostajecie to jest wasz wybór i wasza decyzja i wasze zdrowie

Ciepły
@Pan

Guliwer niech zostanie a nie będzie nas straszył że ci nieda urlopu jak nie zostaniesz (usunięte przez administratora) jeden ,przez dwa miesiące chdzil od poniedziałku do czwartku a piątek sobota niedziela wolne a nas będzie terroryzował

Prawnik
@Ciepły

Uzależniając zgodę na udzielenie urlopu w zamian za nadgodziny jest rażącym naruszeniem prawa . Nagrać taką rozmowę i w Sądzie Pracy sprawa bezdyskusyjnie wygrana. Zakład pracy i osoba szantażująca zostaną solidnie ukarane. Jednocześnie taką sytuację można podciągnąć pod mobbing i tu już jest Kodeks Karny która skończy się wyrokiem skazującym dla osoby wykorzystującej swoją pozycję. Najprawdopodobniej wyrok pozbawienia wolności plus wysoka grzywna. Tak więc panowie takie rozmowy nagrywajcie co będzie niezbitym dowodem w Sądzie.

Prawnik
@Prawnik

Zapomniałem dodać wyrok pozbawienia wolności oczywiście w zawieszeniu.

Pan
@Pan3

A co ma piernik do wiatraka?Przecież jak zostaniesz to już nie musisz myśleć,myślał będzie inny lider!!!

Haha
@Prawnik

Zwolni się pajacu albo rub za friko

@Haha

Znów ten analfabeta

@Pan

W normalnej firmie nawet majstrowie zostają jak jest dużo pracy czyli u mnie prawie rok mnie tam niema a gnuj widzę ten sam robić za darmo bo infacjie dostali firma dla pachołów i ludzi o średniej inteligencji ale 3.5 płaca na start czy tez po 12 latach roboty za 20 dni roboczych dno

M

Z procarsu ????

Mikołowianin

W sobotę idą dwie zmiany, nocka nie pracuje. Uff...

@Mikołowianin

Ciekawe skąd masz takie info ?

Mikołowianin

Dziedzic zakazał nocek w soboty.

Waldek

W sobotę mają iść 3 zmiany. Dlaczego godzicie się na nocki w sobotę? Czy już nie macie za grosz godności? Ludzie szanujmy się. Nie jesteśmy niewolnikami. Ale widocznie chłopaki że zmiany B nie mają jaj i grzecznie przyjdą do pracy.

@nonim

Jesteście niewolnikami. Teraz każą wam robić przez pół roku wszystkie soboty na 3 zmiany i będziecie robić. Będą wam kazać tyrać po 12 godzin i będziecie tyrać. Będą wam kazać przychodzić w niedzielę do roboty to przyjdziecie . Wielcy internetowi bohaterzy a w rzeczywistości biali (usunięte przez administratora) bez godności . Pan każe, wy pochylacie głowy i wykonujecie. Wogóle się nie szanujecie i nikt was nie będzie szanował. (usunięte przez administratora) dostaniecie ochłapy a wasi panowie będą liczyć miliony na kontach. Do niczego innego się nie nadajecie oprócz tyrania dla swoich panów i władców. Nawet o godne podwyżki nie potraficie się upomnieć pachoły. I dobrze wam tak. Niech wad wykorzystują.

Aleksandra
@Waldek

No a chociaż za tą 3 zmianę nocną płacą więcej ?

EMIL
@Aleksandra

Tak. 15 zeta więcej.

Travel

Biuro podróży Edwards oferuje weekend w Procarsie. Last minute!!! Są jeszcze wolne miejsca!!! W cenie woda, toaleta, mydło w płynie; ręczniki papierowe, czajnik, bezpłatnie udostępniamy prasy do celów produkcyjnych. Bezpłatne miejsca parkingowe. Zapewniamy miłą atmosferę Dojazd własny . Wyżywienie we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 394.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 376, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 235 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042