Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Obiektywny

Jedno zdanie odnośnie podwyżek. Proponuję aby prezes i szef obejrzeli sobie paski osób z akordem z dzisiejszej wypłaty.

Czorny

U nas nie ma związków więc jak chcemy podwyżkę to trza gadać z prezesem . Wiadomo że prezes nie będzie z nami rozmawiał tylko z przedstawicielami załogi . A kto jest przedstawicielem załogi? Każdy wie. Więc mamy prawo rozmawiać z Panem K. nie z jako szefem ale z przedstawicielem załogi czyli nas. Mamy prawo przedstawić mu nasze postulaty odnośnie podwyżek płac. On zaś jako przedstawiciel załogi ma obowiązek przedstawić nasze postulaty prezesowi i na bieżąco informować nas o prowadzonych rozmowach z nim i o ewentualnych rezultatach tych rozmów. Tak stanowi regulamin firmy Procars . Jeżeli chodzi o sprawy pracownicze; w tym podwyżki płac to przedstawiciele pracowników mają obowiązek z nami rozmawiać. Więc nie bójmy się Pana K. wszak jest naszym przedstawicielem co wiąże się z pewnymi obowiązkami.

WTF
@Czorny

Dwóch Wojtkow rządzi tym cyrkiem możesz pomarzyć o normalności.

@Czorny

Przedstawicieli pracowników wybiero załoga. Robia w tej firmie kilkanośie lot i za chiny niy moga sie przipomnieć kiedy my wybierali przedstawicieli. Wtoś przipomni ?

Jaki szef
@Czorny

To nie jest szef ,nie tytułujcie go w ten sposób bo to obraża prawdziwych Szefów, już tyle tubzostalo napisana na ten temat o tym kimś i to niestety samą prawde ,że nic nie da i nic się nie zmieni ,dopóty, dopóki on będzie piastował to stanowisko.

Postępowy
@Jaki szef

A co ci szef takiego zrobił???

Prawda
@Postępowy

Niestety to prawda

@Postępowy

Kawa,papieros,planowanie,strefa,kawa,papieros,planowanie,strefa....

Bioły
@Haha

Kawa papieros strefa i Ag..ka ha ha koń by się uśmiał

@Bioły

No juz nie chciałem tak personalnie ,wszyscy wiedzą o co kaman ,a co gorsza te biedne dziewczyny w tym pokoju obok to mają przerypane, słuchać i patrzeć...wspolczucia biedactwa....

Waldek

Z pewnych źródeł wiem, że takiej podwyżki jak od marca jeszcze w Procarsie nie było. Będziecie zadowoleni.

Marnypopis
@Waldek

Chyba norm, z pewnych źródeł wiem że szef o to się już postara

Waldek

Podwyżki od 1 marca przyznane. Tłocznia montaż zgrzewalnia 500 . Postępy 600. Biura 1000.

@Waldek

Ja słyszałem że tłoczarze monteży i zgrzewacze też mają dostać 6 stów. Dlaczego niby ci co wykonują najgorszą i najcięższą robotę mieli by dostać mniej?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mikołowianin

I co panowie nowy parking się podoba? Taki ładny, nowiutki po świeżym remoncie, ogrodzony, monitorowany i bezpieczny .

@Mikołowianin

I do tego sporty ekstremalne. Chodzenie po dziurach czy błocie. Ciekawe kiedy ktoś skręci kostkę. To tylko kwestia czasu.

@Mikołowianin

Każdy parkuje jak chce. Mogliby chociaż linie pomalować białą farbą. A tak jeden drugiego zastawia ciągłe pretensje jeden do drugiego. Jeszcze trochę i będą bijatyki. Oj będzie wtedy głośno o procarsie na Tychach..

@Mikołowianin

Nie umieją łajzy parkować.

Haha

Ło matko ale się uśmiałem, dobre haha ,no nie mogę

EMIL

Taka mała sonda. Czy uważacie że podwyżka o 500zł brutto jest przyzwoita? Proszę o kulturalne i merytoryczne wpisy. Wiadomo że przy obecnej drożyźnie nie jest to zbyt wiele, ale jak ktoś ma pisać, że to ochłapy, że jak się nie podoba to się zwolnij, że powinni dać 2000 i inne bzdety to niech sobie daruje.

Lopez
@EMIL

To jest jakieś minimum moim zdaniem.

Lola
@EMIL

To po co pytasz???To nie są bzdety, 500 to jest stanowczo za mało!Chyba że jesteś drukarzem czy innym nierobem. Niestety to jest ciężka praca ,a czasami nawet bardzo ciężka,ten który nic nie robi tego nie zrozumie, bo przecież potrafisz zrobić pół godz.przodow ,lub nawet godz ,to nic że nawet o kupię czy o siku to możesz pomarzyć i zabierasz do domu hehe.

Jeff

Powiem tak.... Takiego chamstwa, bydła,szyderstwa,wiesniactwa,buractwa jak w tej firmie,to na próżno szukać gdzie indziej...To jest niemożliwe,jacy ludzie tu pracują...Ja pracowałem w różnych firmach,z różnymi ludźmi,ale takiego chamstwa jak tutaj,to nigdzie raczej nie ma...Tu jeden bałwan z drugim ma radoche,jak innemu sie noga powinie w taki czy inny sposób... Przełożeni niestety są na podobnym,a często jeszcze niższym poziomie inteligencji,bo sami swoim prostackimi komentarzami dają temu dowód.... Tutaj jedynym krokiem w stronę tego, żeby było normalnie,jest utworzenie związków zawodowych.Ale nie związków zawodowych takich które będą w jakikolwiek sposób powiązane z całym tym klanem,ale związki zawodowe niezależne, zarządzane przez osoby najlepiej z zewnątrz..Bo dopóki nad nimi nie będzie żadnej kontroli,to niestety nic na lepsze się nie zmieni...

Dżef
@Jeff

A co co ci chodzi? Jakieś przykłady?

Mikołowianin

Zmiana C byla u dowodzącego. Potwierdził że od 1 marca dostaniemy o 500 - 600 więcej.

Soboviarz

Brutto?

@Soboviarz

Zapewne brutto czyli trzy, cztery stówy do łapy. Chyba że stwierdzą że zakład bidny i piniędzy ni ma to dadzą 300 brutto co nam da nędzne dwie stówki na łapę. Pomijając fakt że podwyżek nie było dwa lata i gdyby tylko dali nam wyrównanie inflacyjne za poprzedni rok to powinni nam dać przynajmniej 500 brutto czyli około 350 do łapy. To takie minimum przyzwoitości. Jeżeli dadzą mniej to musimy zrobić bunt. Oczywiście strajk nie wchodzi w grę ale jest masa innych legalnych sposobów. Wystarczy się dogadać. Co będzie trudne bo jest sporo ciotek ale nie niemożliwe. Wierzę że w razie czego damy radę. Jest nas duża grupa więc zjednoczeni nie będziemy na straconej pozycji . Na razie poczekajmy do marca. Zobaczymy ile nam dadzą.

Hanys

Koleś nie podszywej sie pode mnie. Widza że mosz problem z wymyśleniem nicku. Pomyśl trocha, to nie boli.

Nastepca

Hmmm ciekawe rzeczy jak będzie te 30 kamer przyjrzę się sprawie

Haha

13 ponad braki interpunkcji ale widzę zrozumiałeś pisze żeby chłopcy zrozumieli czaisz

No
@Mikołowianin

Coś wam powiem każda podwyżka to aneks do umowy jeśli przechodziłem na 4/5 dostałeś aneks bo to z korzyścią dla nich teraz ciekawe czy dostaniesz aneks na 300 brutto możecie liczyć czyli 150 więcej na rękę sami zobaczycie za miesiąc

@No

Kolego jesteś w błędzie . W przypadku akordu to nie jest aneks do umowy tylko aneks do stawek akordowych. Za każdy wyprodukowany detal masz płacone ileś tam groszy co daje na dniówke 207zl . Jeżeli są dźwigane normy to automatycznie masz obniżaną stawkę akordową. W jednym i drugim przypadku musisz podpisać aneks dla stawek akordowych. Jeżeli np. nie podpiszesz aneksu w związku podwyżką norm to nowe normy cie nie obowiązują. Niestety mało kto o tym wie i wszyscy podpisują. Krótko mówiąc mamy tzw. dniówkę akordową i według tego liczą nasze wypłaty . Gdybyśmy mieli dostać podwyżkę 500zł brutto to dniówka akordowa musiałaby wzrosnąć o około 24zl do kwoty 231zł. Wtedy dostalibyśmy co miesiąc jakieś 350zł więcej do łapy. To by pokryło mniej więcej inflację za ostatni rok. Za wcześniejszy rok bez podwyżki będziemy mieć plecy. Ostatnia podwyżka była jeszcze przed pandemia. Porównajcie sobie ceny żywności, benzyny czy opłat przed pandemia z tym co mamy teraz. A wypłaty dalej te same. Realnie do okresu sprzed pandemia nasze wynagrodzenia zmniejszyły się o jakieś 20%. Najwidoczniej dyrekcja Procarsu tego nie dostrzega.

Giszowianin

Ja wiem ale nie powiem

Hey
@Obiektywny

Masz racie ale cza podpisać a podwyżki będzie 200 brutto sam zobaczysz za równy miesiąc dlatego l4 proste ps większość i tak nie wyrabia norm czyli ta cała podwyżka to fikcia

Zza biurka

Od dnia (usunięte przez administratora) zostaną przyznane podwyżki wynagrodzeń dla pracowników Procars w wysokości (usunięte przez administratora) złotych brutto.

@Zza biurka

Od 1 marca o 600 zł

Baran
@Czorny

Jesteś baranem i pachołem dostaniesz inflacjie 209 pln i nic więcej czyli na łapkę jakieś 8 dych z czego 200 premi ci weżną baran

@Baran

Jesteś niedouczony, nawet nie wiesz ile wynosi inflacja. Twój poziom dyskusji świadczy o Twojej inteligencji, a raczej jej braku. Domniemam, że Twoja edukacja skończyła się na szkole podstawowej.

Ekscelencja
@Czorny

No tak jak niektórych przełożonych

Nikt

Jako spółka Procars musi składać raport finansowy jest ogólnie dostępny wystarczy wpisac w przeglądarkę np dochody procars. I tak przychód netto ze sprzedaży za 2018 wyniósł 214,4 mln zł za 2019 wyniósł 216,9 mln zl a za 2020 jedyne 178,8 mln zł ( pamietajmy ze zaklad stal bo pandemia).

@Nikt

Widziałem czytałem i się uśmiałem. Roczne dochody Procarsu 200 mln hehe.. wytłumaczmy że dochodem jest przychód minus koszty uzyskania przychodu. Skoro roczny przychód ze sprzedaży detali wynosi ponad miliard złotych to wychodzi na to że ponad 800 milionów to koszty w tym zaledwie 30 milionów to koszt wynagrodzeń. To nieźle firma musi naginać przepisy skoro ma takie koszty. I ten zysk hehe.. w zeszłym roku Procars miał zaledwie 100 tysięcy zysku netto hehe.. Oj jaka biedna firma hehe... Niezły kabaret .

Obiektywny

Ktoś tu kiedyś pisał o dochodach firmy. Procars produkuje około 4 milionów detali miesięcznie. Jeden detal sprzedają od 5 do 50 euro za sztukę. Uśrednijmy że detal kosztuje powiedzmy 8 euro co i tak jest mocno zaniżone. Mamy 32 miliony euro przeliczając na złotòwki 140 milionów zł !!!! Policzmy teraz ile wydają na pensje dla pracowników. Zakład zatrudnia około 400 osób. Niech średnia pensja w firmie wynosi 7000- 8000 zł co i tak jest zawyżone więc na wypłaty przeznaczają 3 miliony miesięcznie . Podsumujmy. Dochody 140 zln. Pensje 3 mln. Wynagrodzenia załogi to nieco ponad 2% przychodów!!! Koszty wynagrodzeń to niewielki wydatek firmy więc nam nie mówią że nie ma pieniędzy na podwyżki. Nawet jakby dali po 1000zł to mocno by tego nie odczuli. W tak bogatej firmie to przy tak ciężkiej pracy powinniśmy już dawno zarabiać po 5000zł. A my dostaniemy po 500brutto od marca co i tak wyrówna inflacji wynoszącej już dziś 9%.

@Obiektywny

Trzeba naprawdę nie mieć za grosz wstydu, żeby wydając 3 bańki na płace przy dochodach 140 baniek mówić ludziom że nie ma na podwyżki. To nawet małe firemki dają ludziom niezłe podwyżki a tu taka niby wielka poważna firma nie potrafi dać ludziom chociażby po 5 stówek. Naprawdę brak słów. Totalna żenada że strony zarządu.

@Obiektywny

Jak naszo fabryka mo140 000 000 zeta co miesiąc to jo się pytom wiela zarabio prezes. Ze trzi melony na bank. I ón mo zrozumieć ludzi co majom 4 koła?

Były przyjęcia
@Obiektywny

Jak wy chcecie rozmawiać o podwyżkach jak nawet nie rozróżniacie dochodu od przychodów. Co najwyżej nadajecie się na wciskanie przycisków na pulpicie i cieszcie się, że tyle wam za to płacą.

@Były przyjęcia

No to od dzisiaj wciskamy tylko przyciski na pulpicie . Bo jedynie za to nam płacą. Problemy niech rozwiązują technologowie.

Dzieki za prosecco

Boże co to za szef który nie potrafi nawet wyjść do każdej zmiany i powiedzieć parę zdań, jak sprawa wygląda,powiedzieć cokolwiek ,chłopie nadajesz się tylko do picia kawy,zabierania premii i patrzenia w kamerę, do niczego innego się nie nadajesz !!!!!Brak słów, powinniście całować po stopach i ziemię po której chodzi prezes,bo byście w netto robili i może by wam towar pozwolili wykładać, bo na kasę to za wysokie progi!!!!!!!

@Dzieki za prosecco

No przecież wyszedł i powiedział że podwyżki będą od 1 marca o kilkaset złotych. To był konkret.

Dzięki za prosecco
@Mikołowianin

Czytamy że zrozumieniem ,wiem że może być to problem ,ale jednak próbuj.

Boss
@Mikołowianin

A czemu od marca ja się pytam nieskromnie a nie od lutego inflacja nie ma poślizgu i ta największa tajemnica ile będzie tej podwyżki norm, chodzą plotki że będzie lepiej tylko trzeba pracować uczciwie...

Ostatnia prosta
@Boss

Wytrzymajcie jeszcze do marca inflacja jest już w odwrocie niema się czego bać tylko pracować w maskach

Wieści z kibla
@Boss

Podobno ma być 600 brutto poprawy

Rolnik kobiór

Pany jak liczymy to liczymy. Wyliczenia na podstawie detalu 307. Gotowy detal dla klienta kosztuje 50 euro. Norma 1300. Niech na zmianę zejdzie 1000 sztuk to firma zarabia tylko za jedną zmianę 50 000 euro czyli 220 000 złotówek . Ile wynosi koszt wynagrodzenia pracowników? Jedna osoba gofruje dwie osoby tłoczą dwie okrawają dwie zaginają jedna dziuruje dwie osoby robią ostatnią operację i wysyłają gotowy wyrób do klienta . Czyli łącznie 10 osób produkuje 1000 sztuk od początku do końca na zmianę. 10 osób razy dniówka akordowa 207 złotówek daje 2070 złotówek. Reasumując koszt wynagrodzenia pracowników dla 1000 detali wynosi 2070 złotówek przy przychodzie 220 tysięcy złotówek . Kolejny przykład z którego jasno wynika że pensje dla pracowników to naprawdę znikomy koszt produkcji. Więc gadanie że nie ma pieniędzy na podwyżki jest po prostu śmieszne i żenujące. Drogi zarządzie rzućcie trochę dukatów bo my potrafimy liczyć.

Liczydło
@Rolnik kobiór

My potrafimy liczyć, ale czy nasz szef potrafi czytać?????

Liczydło
@Liczydło

Zaraz będzie to się zwolnij

No i co

No i co dalej ?Piszemy ,komentujemy ,rozmawiamy między sobą i do?I co dalej?Oni mają nas w głębokim poważaniu!!!!!Jeśli nie zareagujemy ,tylko teraz już tak konkretnie to nic z tego nie będzie....nic!!!!Trzeba się zgadać w trzy zmiany i ustalić coś,bo nic niewywalczymy .A gadanie że od marca i tajemnica ile to jest tak jak byśmy w ryj dostali od pani która to przekazała podobno ,bo oczywiście tylko jednej zmianie ,nie chce się tego ładnego tyłka ruszyć do każdej zmiany co??!!Czas na konkrety !!!!!

Obiektywny

Nie rozumiem dlaczego co niektórzy tak jadą po szefie. Szef to człowiek taki sam jak my i ostatnio pokazał ludzką twarz, normalnie porozmawiał z ludźmi, wykazał zrozumienie z powodu niskich zarobków i obiecał podwyżki w najbliższym czasie o około 500 zł. Więc zamiast jechać po nim na tym forum to może po prostu wystarczy zebrać się w kilka - kilkanaście osób i z nim porozmawiać o nurtujących nas sprawach. Z pewnością nas nie oleje tylko wysłucha i spróbuje wspólnie z nami znaleźć jakieś rozwiązanie z niektórych sytuacji. Pokazał to przy ostatnich rozmowach o podwyżkach. Więc panowie mniej hejtu a więcej chęci porozumienia.

@Obiektywny

Co ty bredzisz chłopie, a co miał się kłócić?Krzyczeć?Czy co ,musiał się tak zachować, a za plecami z mistrzem wskazał kogo trzeba pooglądać na kamerach !!Więc skończ pisać brednie!!!Od kiedy zaczęło się psuć w firmie?Przypomnę jak on został szefem tyle!!!Gdyby nie to że to firma rodzinna to by nigdy szefem nie został!!!!

Co
@Nie wierze

Żeby zostać szefem to trzeba mieć wygląd i wykształcenie trochę wyobrazni i chęci żeby pomóc w rozwiązywaniu problemów a tu tylko siedzi na kamerach i ludzi dręczy ze wcześnie skończyli pracę a czy oni widzą to ze ludzie przychodzą wcześniej ktoś nam za to zapłaci.,tu ani tego ani tamtego , kolego co ty zażywasz, a co ci miał powiedzieć zagrał dobrego wujka żebyś wrócił do pracy i tyle

@Nie wierze

Boisz się kamer? To widocznie jesteś laserem. Bardzo dobrze że są kamery. Przynajmniej będą mieć oko na leserów nie robiących norm wiecznie wałęsających się po hali zamiast pracować . W końcu może się wezmą za ukraińców notorycznie ,,siedzących " na telefonach albo wózkowych którzy zamiast przywozić detale czy pojemniki ściemniają i czasem potrafią gdzieś się zabunkrować i ,,siedzieć" na telefonie nawet pół godziny a człowiek czeka bo nie ma roboty i się denerwuje . Jak ktoś uczciwie pracuje to nie ma się czego obawiać i kamery mu nie przeszkadzają. A wy bohaterzy jadący anonimowo po szefie jak wam nie pasuje to się zwolnijcie. Mam nadzieję że podwyżki będą dobre przez co wpłyną mobilizująco na załogę. Mówię wyłącznie o sumiennych pracownikach bo malkontenci będą wiecznie narzekać na wszystko.

******
@Obiektywny

Po pierwsze kamery nie mogą służyć do oglądania czy ktoś pracuje bo to jest nie zgodne z prawem , po drugie wszystkie miejsca w których są kamery muszą być oznaczone , po trzecie jak tak kochasz tego szefa to sobie kochaj ale chyba jesteś jedyny , po czwarte masz nieźle kolego zrytą psychikę i widzę że masz aspiracje na pracownika roku , to nie chodzi że ktoś się boji tych kamer tu chodzi o wszechobecny (usunięte przez administratora) , te ciągle naprawy detali my nie produkujemy tylko naprawiamy

@******

I dlatego bardzo dobrze że są kamery . Skoro teraz Dziedzic będzie widział że prasy stoją to może się zainteresuje dlaczego stoją . Więc zamiast narzekać w necie zgłaszajcie problemy szefowi albo dziedzicowi . Jak zaczniecie zgłaszać problemy nie liderom czy majstrom tylko wyższym instancjom to może przystosują narzędzia tak jak powinno być .

@Obiektywny

A co wy myślicie że oni są ślepi i nie wiedzą o tym?Wiedzą!!!!Kalmary są do inwigilacij, kogo uwalic, komu premie itd,a co do kamer każdy ma je gdzieś, tu chodzi o to że projekty firma ma ,ale brak ludzi ,to co trzeba zrobić? Normy dźwigać które są na większości detalach wyzylowane na maksa,oczywiście że nie wszystkich ,ale większość, a już na nowych detalach to już ponad stan....Do ekscelencji zawsze możesz iść, pogadać, wyzalić się,wysłucha cię, poklrpie po plecach taki dobry wujek, a rękoma majstra czy lidera cię uwali,taka to jest prawda o nim,celowo nie pisze szef bo nim nie był i nigdy nie będzie,Poza tym to jego prostackie i hamskie zachowanie jest tak żałosne że aż smieszne .

@Nie wierze

Czyli rozumiem że według Ciebie lepiej płakać i narzekać w necie. Są dwa rozwiązania . Albo się zbierany w grupę i rozmawiamy z szefem o sprawach które można wspólnie rozwiązać albo się zwolnić. Innej opcji nie widzę

Dr. Sutkowski
@Obiektywny

Szef nie rozwiąże żadnych istotnych problemów. Zrozum to.

@Obiektywny

A ja widzę 3 rozwiązanie, rozmowa z nim (tym kimś zwanym szefem)nic nie da.Wiec 3 wyjście-pod belweder !!!!Z oponami!!!!Dała ta rozmowa z nim coś?Nie !!!!teraz Z pół roku będziemy czekać, albo dadzą ochlap,który mieli dac jak co roku 2 zł A on powie że tyle dla Was wywalczylem , podwyżka ma być już,od 1 lutego A nawet od stycznia i koniec tematu i to znacząca A nie 2,5.

Stary
@Obiektywny

Każdy z nas zna problemy tej firmy. Rozwiązanie tych problemów wiąże się z inwestowaniem w ludzi,maszyny narzędzia itd. Od lat tego nie ma i nie będzie. Szef w tej firmie jest właśnie po to żeby pilnować takiego stanu rzeczy. Czy my też powinniśmy się do tego zastosować i olewać problemy? Pytanie retoryczne oczywiście.

?????
@Stary

Czyli zamknąć oczy i produkować, jeżeli oni mają zamknięte oczy i nie chcą widzieć żadnych problemów i to tolerują cały czas , więc trzeba do tego podchodzić tak samo tutaj się ogarnia temat tylko jak się zbliża audyt, takiego szefa to że świecą szukać

@?????

Szef obiecał w najbliższym czasie podwyżki o około 500zł. A jak słowa dotrzyma i w marcu dostaniemy pięć stówek więcej to co wtedy powiecie?

Dr. Sutkowski
@Obiektywny

A co to ma wspólnego z tym co było opisane wyżej?

*****
@Obiektywny

Co tobie szef obiecał ale ty jesteś(usunięte przez administratora)i dlaczego w marcu od nowego roku wszystko zdrożało w tamtym roku jak nam zaj...li kwartalną to ktoś się tobą przejmował czy masz za co żyć ludzie przestańmy się dać ruc..ć w du.ę a ty możesz szefowi pałkę opi...olić baranie

@*****

Po co tak się chwalisz swoim ujemnym ilorazem inteligencji. Jak ci się nie podoba to się zwolnij.

???????
@Obiektywny

Nie ten znów jak się nie podoba to się zwolnij , nie ja nie mogę zrozumieć co musiało by się stać żebyś zmienił zdanie , wlacz myślenie to nie boli . To właśnie są takie wasze pomysły mamy na rano do pracy i można przyjść odrobić sobotę to nie lepiej zacząć w niedziele na noc .To właśnie jest poziom myślenia takich ludzi takich jak ty i ten wielki Guliwer z tą pustą głową ludzie dajcie mu coś do roboty bo on się w drzwiach niedługo nie zmieści jest tak opasły ciekawe czy w tym tygodniu ,mówi będzie wpie...lał kebsy po ciemku w tej swojej jaskini, jemu założyć kamerę bo tak wali w ch..a że głową mała tak naprawdę on jest nie potrzebny przecież cała robotę (usunięte przez administratora)

÷÷=====
@???????

Wy macie majstra z wielkimi jajami a my z wielką pusta głową to może stworzą duet , koledzy jak się nie zjednoczymy to nic nie ugramy i tyle w temacie, pamiętajcie w kupie siła

Panowie
@???????

Nic nie dostaniecie zero kasy wam dam idźcie gdzie indziej pracować jestescie tylko pachołami w mojej firmie nie wy to z Ukrainy nie Ukraina to Filipińczycy białoruscy jak wam się nie podoba to przyjmne wypowiedzenia zapraszam i tak wam dużo płace pachoły

Pepe
@Panowie

Wyciągnij rękę z kalesonów.

***** ***
@Panowie

Najpierw skończ podstawówkę, parówo bez szkoły ????Bo poziom twojej pisowni,jest równy zeru ????

Pachoły
@***** ***

Pachole powiem ci ze do dla ściemy ale trzeba miedź trochę inteligencji żeby to pojąć a teraz powiem jak będzie pachoły było 2800 pln podnieśli na 3050 najniższa i dam wam tyle albo pare złotych dociepne czyli 250 do 300 brutto ateraz najlepsze czyli tak naprawdę dam wam inflacje a wy będziecie myśleć ze to podwyżka która i tak wam się należy czyli tak naprawdę nic nie dostaniecie a będziecie robić i gadać wywalczyliśmy i kto tu teraz jest głupi odkręcimy normy nie podpiszemy weźmiemy pare premi na wypłacie wyjdziesz 100 pln i będziesz (usunięte przez administratora) a wiesz czemu bo jestes tępym pachołem teraz zrozumiałeś

@Pachoły

...,miedź trochę inteligencji".. Ty ją na pewno masz. Z Twoją inteligencją powinieneś pracować jako pomocnik sprzątaczy Eraczystość

No pany działamy coś?Bo zaraz ucichnie i nic z tego nie bedzie

0 kasy

Już ucichło pachole rubcie co chcecie ale (usunięte przez administratora) dostaniecie ha ha jak się nie podoba to idź gdzie indziej proste to zarobisz 2700 i żyj zwolni się jeden z drugim

@0 kasy

Myślisz że nie pójdziemy? Chociażby na kasę do Biedronki za 3000 na rękę na początek. To tylko kwestia czasu . Zobaczymy ile dadzą podwyżki. Na Fiacie dostali 1000. My tyle nie dostaniemy ale przynajmniej połowę tego powinni dać .

Toytoy

Mógłby ktoś kompetentny zrobić porządek na nowym doskonale monitorowanym postoju rydwanów wpierdolu bo większość to BMW i każdy parkuje jakby podjechał kombajnem na żniwa ale ludzie te liny mi przypominają galę rozdania oscarow

Woda
@Toytoy

Spoko podniesiemy, lukniemy i ocenimy :)

@Toytoy

Niestety ale zdecydowana większość to wieśniaki nie potrafiący parkować . Stanie taki jeden z drugim byle gdzie nie patrząc że utrudnia wyjazd innym. Typowe panienki za kierownicą .

Mikołowianin

Panowie pogódźcie się z tym że dostaniecie podwyżke 300 na rękę. Chociaż mają i mogą to więcej nie dadzą.

Koń
@Mikołowianin

Nastepny id..ta pogódź się że swoją niepełnosprawnością , może jeszcze napiszesz jak ci die nie podoba to się zwolnij

Ha ha ha

Chyba 30

Do boju

Mam nadzieję że jutro będzie ogłoszona wesoła nowina!!!!Co robimy dalej pany?Strajk?Żadacze?L4....jak nie będzie rano info to trzeba działać dalej

Giszowianin
@Do boju

Jutro ma być zebranie.

????
@Giszowianin

Gdzie kiedy i o której, nie dajmy się wydymć 500 to jest minimum i od stycznia nie słuchajmy ze nie mają kasy tylko walczmy o swoje panowie musimy się skrzyknąć w 3 zmiany czy się lubimy czy nie , chociaż raz pokażmy ze mamy wszyscy jajaca , a jak nie będzie kasy to piątek na żądanie i tyle w temacie

Robol
@????

Te Guliwer mam podwórko do odśnieżenia 3 zł na godzinę wchodzisz w to . Jaki duży taki głu.i tak się dać poniżać szkoda mi cię

@Giszowianin

Podobno dniówka akordowa ma wzrosnąć o 23zl I będzie wynosiła 230 zł. Przekładając na cały miesiąc podwyżka wyniesie około 480zł brutto czyli na rękę wyjdzie 320 zeta. Info niepotwierdzone.

Rrrrr
@Waldek

To nie ma być podobno to ma być konkret i kasa też 500 na rękę nie dajmy się (usunięte przez administratora)

Lipa
@Waldek

Nie oszukujmy się, no to jak tyramy, (nie wspominając jak się nas traktuje bo to nie ma nic wspólnego z podwyżka),jak życie jest drogie ,jak firma zarabia ,to to niestety jest że tak powiem słowami mistrzów-mało!!!!!No to jak nas firma napisalbym dosadniej ale zaraz admin usunie więc, (usunięte przez administratora),wyżyna jest to mało, trzeba działać...

Guliwer
@Robol

Adam ja wiem że to Ty. A przyjdź do mnie po urlop.

Oszczędny

Szukamy oszczędności.(usunięte przez administratora) Gaśmy światła na przerwach i wyłączajmy prasy. Kto jak kto ale taka bogata firma jak Procars ma z czego zapłacić i takiego uszczerbku wydatków zbytnio nie odczuje.

KOKS
@Oszczędny

ICH FIRMA ICH POMYSŁY ,DZIEDZIC MA TAKIE WIDZIMISIE NO TRUDNO .NIESTETY CHCEMY WIECEJ PIENIEDZY MUSIMY GRAĆ W ICH GRE

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 378, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 237 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy