Opinie o Tad Len w Zielona Wieś

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tad Len. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tad Len o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tad Len w Zielona Wieś

Marta Nowy wpis

A jakie są zarobki w weekendy ?

Lechu Nowy wpis
@Marta

Zwykła godzinówka bez premii.

Piesek Nowy wpis
@Marta

Już nawet kasy na wypłaty nie ma ludzie czekają po kilka tygodni

Piesek Nowy wpis
@Marta

Nawet wypłat już ludziach nie płacą

Grzegorz

Czy to prawda, że nadgodziny w tej firmie to codzienność? Czy weekendy również są pracujące? Jak to wygląda?

To ja pomidor buraki

zwykły (usunięte przez administratora) czeba robic soboty niedziele świeta i to po 10 godzin minimum inaczej jestes traktowany jak pies wiem bo pracowalem w tej firmie i nikomu nie polecam

tytus

cos zaczyna sie dziac kiepsko

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tad Len.
pawel

ale ni wiesz czy anwet ta premie wyrobisz, a byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej, wiesz ile proponują?

przodownik

tad-len placi najwiecej w regionie przaca tam to czysta przyjemnosc nowa hala oddana i opita jak sie nalezy wyplata prawie 3000 na reke zyc nie umierac !!! polecam

firma tad-len

chyba najgorszy (usunięte przez administratora) na świecie w afryce i azji ludzie są lepiej traktowani właściciele tej firmy mały tadek i szeryf leon powinli mieć nazwisko HITLER jeżeli macie wrogów i chcecie ich ukarać to dobrą karą będzie załatwienie im pracy w firmie TAD-LEN Zielona Wieś 55

cyc

firma kwitnie w tym roku nowa hale oddaja do użytku widac rozwija sie inwestuja czyli cos sie tam dzieje zbyt maja na maszyny ponoc codziennie za granice wysylaja o pompach nie wspomne

Pomidor

Wycieczki są zawsze ale tylko dla wybranych...super to nie było tam nigdy i raczej tak zostanie... układy z urzędem pracy i podobnymi instytucjami trzymają tą firmę przy życiu... pracownicy często traktowani jak bydło i zaganiani do pracy po 12h i dłużej,bez umów, wynagrodzenia za nadgodziny czy zwykłego dziękuję

PRACOWNIK

firma super ostatnio szef wakacje zagraniczne ufundowal dla pracownikow

pracownik:p

najgorszy [usunięte przez moderatora] jaki istnieje na naszym terenie . zarobki ho ho godziny pracy 18 standard i 36 tez norma 4 do domu i z powrotem parking na kłudkę niema do domu jak się nie podoba to się zwolnij [usunięte przez moderatora] gestapo tad-len nie życzę nikomu żeby był zmuszony iść do tego obozu pracy 50 procent ludzi pracuje tam na czarno gdzie są organy odpowiedzialne za ten jak to nazwać [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Tad Len - Zielona Wieś

Tad Len