Opinie o ZIIUB Małgorzata Juszczyk w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZIIUB Małgorzata Juszczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZIIUB Małgorzata Juszczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZIIUB Małgorzata Juszczyk w Wrocław

Gera Nowy wpis

Artur to istota,u którego nie ma nic świętego, karmiono nas obietnicami,a w rzeczywistości omal nie umarł z głodu

Korzun Włodzimierz Nowy wpis

NIE POLECAM!!! Zatrudnił 5 osób 26.01 i do dziś 24.02 przepracowaliśmy 2 dni!!!! Po co zatrudniać ludzi jeżeli nie masz pracy???? W pracy brak najważniejszych zasobów jak okularu, rękawice... Jeżeli czegoś potrzebujesz to kupuj sobie sam!!! Porażka!!! Organizacja pracy 0!!!! Odradzam tego pracodawcę!!!!

Miron Nowy wpis

Tak, doświadczenie jest bardzo wazne danek i powiem Ci że to świetnie móc posłuchać takich mądrych ludzi jak Ty, możesz mi powiedzieć czydo ZIIUB Małgorzata Juszczyk jest jakieś ogłoszenie o pracę czy nie

Pusz Nowy wpis

ZIIUB oferując możliwość zatrudnienia przy pracach porządkowych, wykończeniowych bierze również odpowiedzialność za wykonanie usług. Jeżeli zatrudniają pracowników, którzy znają się na tym co robią - to nie ma problemu. Gorzej jeżeli zatrudniają wszystkich jak leci i w efekcie, pół załogi robi coś pierwszy raz i to niekoniecznie z wymogami czy standardem. Co wówczas?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZIIUB Małgorzata Juszczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
IR

nie polecam osobom, które maja rodzinę i zobowiązania, ja wpadłem w niezłe długi, bo jak głupi wierzyłem szefowi, że zapłaci i to tyle ile ustalaliśmy. Stawka na umowie była zaniżona, obiecywał wiecej jak nie na godziny to na metry a potem nie było dyskusji wypłacał ile chciał, nie ważne na co się umawiał. Nie pieprzcie, że wszyscy się opieprzali, bo niektórzy naprawdę uczciwie zapieprzali! A że szef to fiut który się na robolach dorabiał, to nic nie poradzę. Głęboko gdzieś miał to, że ktoś ma rodzine, czy kredyty. Przypieprzał się do wszystkiego i szukał problemu, żeby tylko jak najmniej zapłacić. Firmę odradzam!!!!!!!!

wOJAS

Jak to zawsze bywa ten co ma najwięcej do powiedzenia a nic nie robił pieniądze chciał za leżenie to częsty przykład = ludzi robienia po złości ,ja mimo że już nie pracuje w tej firmie złego słowa nie powiem że było mi tam źle ,nie byłem żadnym kierującym tylko zwykłym robolem zarabiałem zawsze to co było ustalone ,pensja była zawsze umowę zlecenie miałem mi to odpowiadało mimo że kilka osób które nie powinny dostały umowy o pracę ja nie miałem o to żalu ,szef w porządku. Pisanie w internecie takich żali i tak nie zaszkodzi tej firmie ,jest rzetelny i solidny Gość i za to go firmy szanują i chętnie współpracują ZIIUB jest ok jak dla mnie

fhgfuktl

jeśli ktoś pisze coś takiego jak GW, to pewnie jest jedną z osób kierujących firmą, ale na pewno nie zwykłym robolem. Ja również nie polecam tej firmy!

Nie polecam pracy w tej firmie, pracownicy są (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Zarówno jeśli chodzi o obiecywane umowy, jak i również o wysokość wynagrodzenia. Przed wykonaniem pracy ustala się stawkę, ale nigdy wszystkich zapracowanych pieniędzy nie dostaniecie. Zawsze znajdzie się coś, za co można by pracownikowi potrącić pieniądze z pensji. Umowy są obiecywane, ale nikt ich nie dostaje. Jeśli już to umowa zlecenie na jakieś śmieszne pieniądze. Ci co pracują na czarno i chcą się zwolnić mogą całkiem zapomnieć o wypłacie. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

GW

Wiele osób pracowało w tej firmie ja osobiście nie znam osoby ,której nie wypłacił pieniędzy , pewnie piszesz to złośliwie bo masz jakieś żale ,ktoś kto pracował uczciwie nigdy nie został oszukany, a wiele osób które pracowały w ZIIUB-ie waliło w [usunięte przez moderatora] i taka jest prawda pewnie jesteś jedną z nich i możesz mieć pretensje do siebie . Pewnie teraz masz wymarzoną robotę za 1500 z umową i jesteś z tego dumny ,przez takie osoby jak Ty w naszym kraju jest jak jest , otwórz firmę zatrudnij osoby do pracy i potem pogadamy.Pracowałem w wielu firmach i do dzisiaj nie odzyskałem kasy a tu skończyłem pracę zostałem rozliczony do końca i drzwi mam zawsze otwarte jakbym chciał wrócić .

frajer jeden z wielu

to musiało być bardzo dawno temu. Jak ja tam pracowałem, to oszukiwał na każdym kroku. Nie tylko mnie, ale wielu innych. Zaniżał wynagrodzenia, nigdy nie wypłacił mi tyle co zarobiłem. Umawialiśmy się na konkretne stawki w zależności co miało być robione na godziny, a co na metry. Pieniądze, które zarobiliśmy mogliśmy sobie co najwyżej wyobrazić. Paru osobą w ogóle nie wypłacił pieniędzy. Obiecywał umowy wszystkim, dostało parę osób. Reszta czekając na umowy, pracowała na czarno( i często za darmo). Bardzo NIE polecam!!!!

GW

Stary co Ty tu wypisujesz pracowałem u tej firmie jakiś czas temu ,szef [usunięte przez moderatora] w porządku po zakończeniu pracy rozliczył się ze mną do końca a nie jak wielu do dnia dzisiejszego mi nie zapłacili ,pracowałem na umowę zlecenie i mi to odpowiadało nigdy mnie nie oszukał super robota polecam tego pracodawcę pieniądze zawsze były na czas :)

frajer jeden z wielu

Firma prowadzona przez [usunięte przez moderatora]. Zatrudnia ludzi na czarno obiecując z miesiąca na miesiąc umowę, którą niewielu dostaje. Jeśli nawet jakiś "szczęśliwiec" ją dostanie to jest to przeważnie umowa zlecenie opiewająca na najniższą z możliwych stawek. Tego co obiecuje, nie zarobi nikt, bo zacznie wymyślać przy wypłacie potrącenia za niestworzone rzeczy. Wile osób z pracujących na czarno nigdy swoich pieniędzy nie zobaczyło, a raczej nikt nie dostał tego co zarobił i mu się należało. Ci z umową dostaną swoje cholerne minimum zapisane w umowie, a marach będzie im się śmiał w twarz. Człowiek nie uczciwy, [usunięte przez moderatora] i trzeba być frajerem, żeby u niego pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o ZIIUB Małgorzata Juszczyk - Wrocław

ZIIUB Małgorzata Juszczyk
  • ul. Gołężycka 44 lok. 1A