Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o tom marg

Pracowałeś w firmie tom marg i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kasia_514 - 2013-06-02 00:15:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Za kazdy dzien w ktorym bym sie chciała zwolnić każa mi zapłaćić 50 zł [usunięte przez moderatora] nie samowity za 6 godzin pracy zarobiłam 6.50 zł a i tag mobing jak nic każsy każdego pogania a i tak za 17 dni pracy po odsliczeniu ubespieczenia nie starczy mi na chleb a moze na chleb a na masło juz na pewno nie a jeszcze te po dwie godziny postoju za damski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
Ona - 2014-01-06 11:14:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) PRACA I ZAROBKI: Ciężka praca za marne grosze... wypłata miesięczna = ok 400 - 500 zł chyba ze pracujesz jak inni 24 na dobę to masz kapkę więcej :D Dźwiganie ciężkich paczek po jakimś czasie problemy z kręgosłupem. ;/
LUDZIE: Atmosfera w pracy nerwowa, katastrofalna, zapowietrzeni chamscy ludzie , bitwy starych pind o ulotki... śmiech na sali, nieżyczliwość ,pazerność , wyścig szczurów po marne grosze :(
DLA KOGO TA PRACA: Dla desperatów bądź idealna praca dla młodych ludzi którzy chcą docenić wartość pieniędzy i dostać porządnego kopa w dupę aby rozwinąć skrzydła i iść na swoje :D Pozdro dla tych co lubią być wykorzystywani i okradani z własnych pieniędzy bo często także paru złotych brakowało na paskach ktoś sobie podbierał już nie wnikam kto mam nadzieje ze kasa się przydała :DDDD UMOWA: jest fantastyczna - skonstruowana tylko pod jedną stronę czyli pod pracodawcę, same kary i nastraszanie pracownika :))) pracownik nie ma prawa głosu tylko ma dymać :D Kary pieniężne.
Moja myśl przewodnia każdego dnia w robocie była następująca -
W T F ??????????? :D

pozdrawiam oraz życzę wytrwałości i odporności na stres :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tom marg

Twoj email:
Wiadomość: