Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Ann

Jakie są Wasze aktualne spostrzeżenia na temat Inter Group Bydgoszcz?

Mysza
@Aleksandra

Piszący niestety mają rację w ogłoszeniach niby umowa o pracę i owszem ale przez agencję wszystko, zero jakichkolwiek świadczeń, nawet wody nie ma podczas upałów, tylko patrza, zeby mieć 2 grupę a robisz jak wół bez ograniczeń.

@Pracodawca Nie polecam pracy w Pesie. Ogólnie praca nie jest zła dla kogoś kto lubi chodzić, lubi ruch i jak coś się dzieje. Ale .... szczególnie osoby słabsze psychicznie długo się tam nie utrzymają przez jednego gamonia. Jakimś cudem nietykalnego.... Robi co chce,wykańcza ludzi. Ryszard,bo o nim mowa kłamie,mataczy ,skloca pracowników,koordynatorowi przekazuje brednie Najpierw sie wydrze,ze cos zle a potem ze nic takiego nie mowil bo to jest dobrze .A jak już się na kogos uwezmie... Dziwię,się,że te osoby jeszcze pracują,ja nie dałem rady. Rotacja bardzo duża, część nygusow A czesc tych lepszych pracowników odchodzi przez niego. Idealnego Pana który sam śpi i w dzień i w nocy na sluzbie.Nienawidzą go pracownicy Inter i pesy. Dopoki ten pan tam bedzie omijajcie ten zaklad szerokim lukiem. Szkoda tylko koordynatora ktory jest w porzadku.

No a jakie są te wszystkie obowiązki osoby koordynującej? Zastanawiam się jakie kwalifikacje trzeba mieć już tak w praktyce żeby kogoś przyjęto na takie stanowisko. pod tym względem wiadomo może jak taki proces rekrutacyjny wygląda?

alwaro

Firma spoko , wypłata na czas, swoje trzeba robić a prawda jest taka ,że rękawów nikt sobie nie urywa, więc warto tu pracować.

Czy z tą kasą a raczej terminowością były jakiekolwiek problemy, że zostało to podkreślone jako atut? I jeszcze ta wzmianka o doczyszczaniu? W z premiami uznaniowymi w takiej sytuacji? z rok temu pisali, że podobno nie ma żadnych. Zmieniło się coś?

Darek Nowy wpis

Firma jest mało uczciwa. Zatrudnia przez agencje Manpower,Bydgoszcz,Torun itp. Mało kto jest zatrudniony w tej firmie. Jako agencja pracy tymczasowej zamiast 26 dni urlopu masz 24 dni urlopu. Nadto firma nie płaci nadgodzin. I zazwyczaj zatrudnia wiekszą ilość pracowników.W stosunku do godzin pracy na obiekcie Np.w kwietniu norma to 168 godzin A jest pracowników 5 To jest za malo godzin by podzielić na 5 Co robią wpisuka każdemu to 24 to 16 godzin urlopu samowolnie. I norma się zgadza. A pracownik traci urlop. Taka polityka firmy

NEO Nowy wpis
@Darek

PANIE DARKU JEŚLI W UMOWIE JEST PEŁNA KWOTA ZA PRZEPRACOWANY MIESIĄC A NIE STAWKA GODZINOWA TO W TAM PRZYPADKU MOŻE PAN PRZEPRACOWAĆ W MIESIĄCU NP 100 GODZIN A FIRMA I TAK MUSI PANU ZAPŁACIĆ ZA 168 GODZIN. W ŻADNYM PRZYPADKU FIRMIE NIEWOLNO SAMOWOLNIE WPISYWAĆ BEZ ZGODY PAŃSKIEGO URLOPU. W TYM PRZYPADKU MOŻECIE ZGŁOSIĆ TEN FAKT DO PIPU A ONI NIE TYLKO WPRZEPROWADZĄ KONTROLĘ ALE TEŻ NAŁOŻĄ ODPOWIEDNIO DO PRZEWINIENIA KARĘ. JEŚLI CHCE PAN WIĘCEJ INFORMACJI TO PROSZĘ PISAĆ NA MAILA: mailjar2222@gmail.com. ODPOWIEM I Z CHĘCIÁ PODPOWIEM CO MOŻNA JESZCZE ZROBIĆ...

Darek Nowy wpis
@NEO

Robią tak jest np norma 168 gpdzin Z grafiku wychodzi 160 godzin i wpisują 8 godzin urlopu czy ktoś chce czy nie.. Jest nas 5 ale kazdy w innej agencji To do pip podał bys agencje a nie inter. Dzwoniac do agencj slyszysz. Urlopem waszym zadzi inter nie My czy Wy

Aleksandra Nowy wpis

Witam, w mile widzianych w ofercie dla koordynatora pojawiła się kwalifikacja pracownika ochrony oraz książeczka broni. Tych dwóch elementów mi brakuje. czy w ogóle w takiej sytuacji jest sens składać CV? po jakim czasie odpowiadają?

Witajcie. Ja to tak na razie wstępnie patrzę po tych wszystkich ofertach, ale nie dla koordynatorów, o których widzę, że piszecie, tylko dla klientów agencji. Zastanawiam się nad tymi terenami zielonymi i ich pielęgnacją. Teraz na wiosnę to jaka to by była robota?

Ann

Jakie są Wasze aktualne spostrzeżenia na temat Inter Group Bydgoszcz?

celia
@Ann

Firma kogucik. Robi dobre wrażenie na początku. NIE DAWAĆ IM PIENIęDZY i NIE PŁACIĆ PRZED WYKONANIEM USŁUGI. JAK DOSTANĄ KASĘ TO ZNIKAJĄ. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomości i na pisma.

Bartosz
@celia

Ale jak to tak uciekają? Nie podpisywana jest żadna umowa?

Nati
@Ann

Witam niestety firma nieuczciwa po rozmowie rekrutacyjnej i ustalonego zatrudnienia odmawiają w ostatniej chwili przyjęcia do pracy. Traktują osoby niepełnosprawne chore jako te gorsze odmawiając im etatu. Nie polecam!

Bubba
@Ann

Firma (usunięte przez administratora)i dwa metry mułu. Zatrudnienie przez agencje pracy tymczasowej. Upominasz się o swoje to do widzenia.

Aleksandra
@Bubba

Czemu przez agencję? Jakieś inne stanowisko Ci dali? Na stronie normalnie przy ogłoszeniach jest napisana umowa o pracę. Chyba nie widziałam wzmianki o pośredniku... gdzie można o tym poczytać lub dowiedzieć się więcej?

Mysza
@Aleksandra

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Jarek

Wypłata na czas. Ubranie na czas. Koledzy super. Praca ok. Dajmy radę. Pomoc koordynatora ok.

Heh

Nie polecam pracy na ochronie w Pesa. Pełno papierologii, pełno aut i ciężarówek które trzeba sprawdzać, trzeba przychodzić godzinę wcześniej aby być na odprawie oczywiście za tą godzinę nie jest płacone. Grafik ciągle się zmienia bo ktoś odchodzi albo nie przyszedł bo się (usunięte przez administratora). Butów roboczych nie dostaniecie. Umowa zlecenie. Marne wynagrodzenie. Ci co mają grupę inwalidzka dostają tylko umowę o prace. Młodych pracowników dają na najtrudniejsze rejony czyli posterunek nr 3 oraz 7 bo te dziadki nie ogarniają. Wiosną i latem jeszcze obchody są znośne w nocy ale jesienią i zimą trzeba pilnować terenu przy -20 stopniach. Nie polecam.

Po wpisach widzę, że nawiązywano do stanowiska koordynatora lecz z perspektywy osoby koordynowanej, a w druga stronę? Jak pracuje się jako koordynujący? Jest teraz oferta na takim portalu po prostu i mnie ciekawi. Piszą w niej o zarobkach liczonych od 4 do 6 tysięcy i teraz zastanawia mnie to czy będzie to kwota już na kolejny rok może? chyba ze z czasem można na spokojnie myśleć o większych zarobkach? jak je oceniacie i samą pracę?

Firma jest super i przełożeni miła obsługa w biurze . Wypłaty zawsze były na czas pracowałam w ochronie i również sprzątałam pozdrawiam p .Łódkę i Przemka D

Małgorzata

Jaką odzież ochronną daje firma pracownikom na stanowisku PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI? Bo widziałam w ogłoszeniu na stronie firmy że tutaj obowiązek to np. dbanie o czystość. Czyli są jakieś elementy ochronne przed środkami chemicznymi itd.?

Sprzataczka
@Małgorzata

No chyba zartujesz, jaka ochrona? Najpierw musisz mieć te srodki, bo zvtym też problem..

Hania
@Sprzataczka

Od kiedy występuje ten wspomniany problem i czy każda osoba sprzątająca go ma? co dalej z tym robicie? Jakie podstawowe środki są zatem wam dawane i czego konkretnie brakuje? Ciekawi mnie odniesienie do tej sytuacji. jakie będzie jej rozwiązanie?

Pracownik Fizyczny

Firma nie do polecenia nie potrafią pracownikowi zapewnić nowego długopisa tszeba brać od pracowników tego obiektu co się ochrania, gdy się zapytasz koordynatora czy można prosić o wodę do picia gdy gorąco było to zaczoł straszyć że ich obowiązkiem nie jest zapewniać wody a co najlepsze nawet pracownikowi ochrony nie wydadzą ligitymacji pracownika, a gdy coś się przydarzy to przyjeżdża ich patrol interwencyjne którego pewnie brak tylko Stekop. Sa . 'Nie polecam tej firmy chodź przyznam wypłata jest na czas a koordynator pan Rysiek negatywna osoba nie polecam jeszcze raz nie.

Taki sobie ktos
@Pracownik Fizyczny

Z tym się akurat nie zgodzę. Dlugopisy,korektory itp gdy tylko poproszę to dostaje. Woda tak samo,nie należy się tam gdzie jest klimatyzacja.

Zwykły pracownik

Szczera prawda ! Mnie już tam nie ma a doszło do mnie,że ostatnio zmienił grafik nie informując o tym pracownika! To co on wyprawia to się w głowie nie mieści! Ktoś powinien się w końcu za to wziąć bo na tym obiekcie nigdy nie będzie zgranego ,dobrego zespołu. Ci lepsi zawsze będą z tego bagna jaki on tworzy uciekać.

bylywartownik

@Pracodawca serio nikt tego nie widzi? w końcu ktoś odważył się napisać coś o tym panu. Mnie wykończył, bałem się chodzić do pracy jak wiedziałem, że z nim mam służbę. Wymiotowałem z nerwów. W końcu L4 i zmiana pracy pomogło.

Taki sobie ktos

Dziwne jest to,że znikają komentarze a każdy dotychczasowy nie zawierał ani słowa kłamstwa. Pesa to (usunięte przez administratora) przez tego karla R. Najpierw robi piekło,potem słodzi,że aż się niedobrze robi a za plecami kłamie i do nnych pracowników i do przełożonych. Każe robić pracownikom rzeczy które do wartownika nie należą. Obchody w ulewę,dosłownie oberwanie chmury to też tylko na jego służbie. Jakby nie można było poczekać chwilę aż trochę przejdzie. Moglbym mnożyć przykłady ale by się mścił na tych osobach które tych sytuacji doświadczyły. Za to te znikające komentarze zaczynają mnie mocno zastanawiać. Koordynator rzeczywiście w porządku tylko co mu do głowy strzeliło żeby wybrać sobie takiego zastępcę i dlaczego choc widzi i słyszy co odwala nadal go trzyma .... ? Dziwne to wszystko,dziwne

Wartownik

Całkowita prawda .Pan R.C .to człowiek niedowartościowany życiowo i tutaj należy szukać przyczyny jego kłamstw,matactw i pomiatanie podległymi ludźmi. Stanowczo gorzej wygląda drugi d-ca p.A.B. która jest szara eminencja z wszystkimi stara się zaprzyjaźnić i niby o wszystkich dba a naprawdę to na wszystkich donosi ,każdemu (usunięte przez administratora) obrobi tylko żeby sama była jak gwiazda nieskalana.czasami się dziwię że potrafi tyle razy biegać po schodach do pełnomocnika PESY.na odprawach takie bzdury mówi i nawet nie wie że umyślne wprowadzenie pracownika w błąd to na to jest paragraf a że zostali ludzie dla których praca w tej firmie to ostatnia szansa więc nic nie mówią .każdy co miał swoje zdanie i trochę myślał to sam odszedł lub został zwolniony.praca na tym zakładzie jest ok,atmosferę psują wyżej opisane osoby które mają się za pępek świata .wiem jedno karma zawsze wraca i o te osoby się też upomni.

Wartownik

Proszę czytać ze zrozumieniem a nie dodawać swoje niezbyt lotne przemyslenia.nie ma słowa o życiu prywatnym tylko że trzeba być człowiekiem pomiędzy ludźmi .fakt trzeba sumiennie pracować ale to dotyczy wszystkich .

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Inter Group Polska Sp. z o.o. dla pracy jako Przedstawiciel Handlowy są dla was satysfakcjonujące?

Dawno nikt o kierowniku nie pisał a właśnie na takim portalu widnieje oferta na to stanowisko. Mam na myśli konkretniej dział realizacji usług przy Jagiellońskiej. Co o takiej pracy można napisać? w opisie zawarte zostało atrakcyjne wynagrodzenie, więc podpytuję. Praca jest ciężka? I jak prowadzona jest rozmowa, co sprawdzają?

alwaro

Inter Group Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Dyspozytor. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

powiem szczerze że takiej biednej firmy jeszcze nie widziałem w zeszłym roku pracowałem na jednym z ich obiektów pilnowałem zaplecza budowy były upały powyżej 35 stopni i nie otrzymywaliśmy wody kilka krotnie informowałem kierownika ochrony o wodzie nigdy dla nas 3 nie było więc braliśmy wody od firmy budowlanej kierownik budowy nam dawał wodę abyśmy mieli co pić przy wysokich upałach . Pozatym gdy zgłosiłem kierownikowi aby nam dostarczył gumofilce podczas gdy pada deszcz owszem otrzymaliśmy ale nie 3 pary tylko jedna parę wstyd i chańba aby taka firma inter group oszczędzała na pracownikach . Dokończe wątek tej wody gdy wkońcu doprosiliśmy się o wodę przywieziono nam na obiekt tylko że zamiast otrzymać dwie butelki wody otrzymaliśmy 1 butelkę dla 3 pracowników z informacja napisana na kartce od kierownika że to są wody dla was na cały miesiąc czy to normalna firma , w tej firmie jest jedna wada kierownik traktuje ludzi jak parobki dla innych dobrych jego przydupasów jest wszystko a dla tego pracownika który nie zgadza się nie ma nawet urlopu . W dodatku kierownik ochrony każe swoim pracownika pracować 24godz potem się wypiera że zgadzają się na to pracownicy . Może niektórzy powiedzą że pisze bzdury lub gupoty to nie jest ściema ani gupoty to prawda niech ktoś z was zatrudni się w inter group na terenie Inowrocławia będzie to sam się przekona że zostanie rzucony w bardzo dobry obiekt wśród przydupasów szefunia w (solanki ) tylko proszę się nie zdziwić że po zakończeniu służby szef będzie wiedział co się działo na waszej zmianie nocnej . Naszcześcię ja pozwoliłem sobie pewnego dnia pójść do biuro z gotowym wypowiedzeniem wszedłem do biura gdy siedział kierownik położyłem mu wypowiedzenie po wyjściu z biura dzwonił do mnie niechciałem z nim rozmawiać ponieważ ten facet który nadzoruję Inowrocław nie zna przepisów i ustawy o ochronie osób i mienia po drugie ten człowiek już powinien być dawno na emeryturze a nie zajmować stanowisko koordynatora ochrony . Dla mnie to ta firma jest porażką która oszczędza na wszystkim tylko żeby na ich koncie było dużo . Czy normalne jest że szef ochrony wie że jeden z moich były zmieników pije na obiekcie a kierownik nic z tym nie robi praktycznie co służba to facet był pod wpływem alkoholu . I mimo że pije poszedł na dobry obiekt gdzie również podejrzewam że ta firma długo się nie nacieszy obiektem bo jak zacznie pić i ktoś to zauważy to będzie żegnaj inter group

Kaska
@były pracownik

Zgadzam sie z panem. W Łodzi pracowałam jako pokojowa nie dostałam ubrania służbowego.Koszulke i spodnie kupiłam za swoje. Wypłata niska a koordynatorka nie umie organizować pracy. Brak jej kultury.

@Kaska

Pracowałem na budowie potem byłem traktowany nie jako pracownik jak zwykły ciec. Po jakimś czasie szef pseudo szef przenius mnie na solanki gdzie wytrzymałem dwa tygodnie a dlaczego już wyjaśnię bo osoby pracujące tam na solankach uważają się za bossami jeden na drugiego obgaduje a co najlepsze jest to że dowódca i są osoby które przeprowadzają kontrolę osobista nie mają uprawnień. Po pierwsze aby pracownik ochrony mógłby przeprowadzić kontrolę zajrzeć co pracownik ma w torbie lub kobieta w torebce to musi być uprawniona do tego. A nie uważać się za dowódcę która nie ma bladego pojęcia o dowodzcie ludźmi. Pozdrawiam Tomek. Z Inowrocławia

Zośka
@Kaska

Również pracowałam w Łodzi w hotelu i mam bardzo złe wspomnienia stamtąd. Pierwsze co odraża od tej pracy, to brak szacunku do człowieka. Koordynatorka była bardzo nie miła, zależało też od dnia, ale zazwyczaj miała ten "gorszy". Miałam wrażenie, że patrzą tam tylko wykorzystać każdego. Było tam ciężko psychicznie wytrzymać, przez co nie było ludzi do pracy, a to znowu przekładało się na liczbę pokoi do sprzątania, czasem było ich nawet 25 jednego dnia. Pracowałam na umowę zlecenie, po jej podpisaniu nie dostałam drugiego egzemplarza, więc nie mam żadnego dokumentu stamtąd. No i oczywiście na porządku dziennym było ucinanie po 40-50 złotych z wypłaty, bo kobieta która nami "rządziła" sama zapisywała sobie godziny w swoim zeszycie, a my swoje godziny wpisywałyśmy w inny, tak jakby "na brudno", a ona później wpisywała "na czysto" tyle ile uważała za stosowne. W zeszłym roku pracowałam tam 1,5 miesiąca i byłam jedyną osobą, która dała radę "tak długo" tam wytrzymać. Naprawdę nikomu nie polecam współpracy z nimi.

Zuzka
@Zośka

Czy mogłabym się dowiedzieć kto jest kierownikiem tej firmy byłabym wdzięczna za 8 formacje? I z góry dziękuję

Bathory
@były pracownik

Dokładnie jak piszesz wody nigdy nikt nie dostał.Oszczedzali nawet na świetle którego nigdy nie było wymagania jak na obiekt podlegający obowiązkowej ochronie od siebie czyli firmy nic.Dotyczy obiektu ukonczonego w T kolejny lol to ogrzewanie i herbata podstawowy minimalny socjal,aby zrobić herbatę trzeba odpalić generator problem.polegal na tym,że często nie było benzyny.Sa tylko dwie możliwości albo zmienia podejście do pracowników albo padną firm na rynku jest dosyć jak i ofert pracy ,gdzie podstawowy socjal i prąd to nie problem.

Samael
@Tomek

Pracownik ochrony kwalifikowany lub niekwalifikowany nie ma prawa przeszukiwać ma prawo przegladac.Od przeszukiwań rewizji itd jest policja.

Aleksandra
@Samael

Jeśli tak to co to może oznaczać dla obecnie zatrudnionych osób? gdy tego ostatecznie dokonają mogą mieć kłopoty? są tu chyba szkolenia z tego typu zakresu? czy ktoś sie orientuje jak częste? trzeba niektóre powtarzać?

BUBBA

Jeśli ktoś szuka zatrudnienia niech weźmie pod uwagę to że modne zrobiło się u nich zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej...i tak do bólu przez co najmniej 18-mcy. Potem kolejne umowy nadal w takiej formie. Jako osoba niepełnosprawna a na takich bazuje firma w takim systemie zatrudnienia nie możesz liczyć na żadne dodatki. Ani na dojazd, ani na leki, ani na inne formy pomocowe. Pracowałem tam w rejonie śląskim i tak miałem. Postanowiłem powalczyć o swoje...podziękowali. Koordynator to kolejna ciekawostka. Ogarnia temat jak osoba głucha. Mówisz o koszulkach, nowych spodniach, parasolu...grochem o ścianę. Nie załatwi nic. Chłop dużo gada i milutki jak coś obieca. Grafik też za niego rób. Wojna o nadgodziny jak wszędzie choć pod stołem wypłacał. Warunki ochranianego obiektu dramat. Wypadek coś zapewne zmieni. Co więcej...traktowanie pracowników tymczasowych jest na zasadzie...musi być bo mamy z niego kasę. Firma dla mnie dno, dno i dwa metry mułu. Nie polecam no chyba że zatrudnią pod siebie to coś od nich wyłuskać można np. dojazdówka.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Danielos

Nigdy w życiu

Ikar

Nie

@Ikar

Hahah profeska ale rozdu jak nie pasuje moja rodzina !!!!!

Kamyk

Pani koordynator w Toruniu jak przyjmuje ludzi to jest miła a po dwu miesiącach pracy chamsko mi podziękowała za pracę i jeszcze nie podała podstawy prawnej zwolnienia

NEO
@Kamyk

NIE WIESZ CO ZROBIĆ... ZGŁOŚ TEN FAKT DO INSPEKCJI PRACY TO PROSTE...

Aśka

Firma wypłacalna, przełożona bardzo fajna kobieta-człowiek. Jeśli pracuje się uczciwie i jest się obowiązkowym to nie ma żadnych problemów. Jest jednak minus, niestety firma nie daje żadnych premii uznaniowych, żadnych pączek. Brak pakietu socjalnego. Mimo starań włożonych w pracę czuję się człowiek niedoceniony i traci motywację do pracy.. Powinno się to zmienić tym bardziej że w większości jesteśmy osobami niepełnosprawnymi z różnymi schorzeniami. Zakład zyska zatrudniając nas.

PRACOWNIK
@Aśka

TYM BARDZIEJ ŻE POSIADA STATUS ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ JEST FUNDUSZ TO JEST MÓJ PIERWSZY ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ W KTÓRYM NIC NIE OTRZYMAŁEM PO PONAD 9 LATACH PRACY,GDY PYTAM ROBIĄ SZEROKIE OCZY LICZY SIĘ TYLKO STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI UMIARKOWANY >PO 9 LATACH ŻADNEJ PREMI DODATKU PACZKI CZY DOFINANSOWANIA DO LEKÓW CZY DOBREGO SŁOWA

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.