Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Paulina

@anonim, dziękujemy za Twoją opinie, a czy możesz udzielić nam informacji w temacie warunków pracy w firmie Arche? Będąc pracownikiem tej firmy można liczyć na dodatek w postaci karty multisport? Z miłą chęcią dowiemy się więcej, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

Witam . Jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie chodzi o pracę w ochronie z grupą . - Czy wypłaty są na czas ? - Warunki pracy ( odzież do pracy , ustawowa przerwa itp ) czy nie ma z tym problemu - Atmosferę na lini koordynator pracownik jak ona się ma . - Na co należy uważać . Proszę o rzetelne odpowiedzi w miarę możliwość pozdrawiam .

odpowiedź
@Zainteresowany

gorzej aniżeli źle krótko i na temat...

@Zainteresowany

pracuje od 4 lat. wypłaty sa na czas , a nawet przed czasem ( ok.8 ) .Jestem zadowoona z pracy. U mnie atmosfera jest ok. Nie mam na co narzekać.

Paulina

Wiadomo coś o nowych rekrutacjach do firmy Arche? Może ktoś z Was napisze, na jakie stanowiska warto aplikować w tej chwili? Jak mają się kwestie dodatków socjalnych oraz benefitów u tego pracodawcy? Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu bardzo przydatne dla innych!

Paulina

@anonim, dziękujemy za Twój wpis, proszę napisz coś w temacie benefitów oraz dodatków pracowniczych w firmie Arche? Pracodawca ten oferuję swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną lub kartę multisport? Chętnie dowiemy się nowych informacje, będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny komentarz w tym wątku!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Paulina

@anonim, jesteś już w tej firmie kilka lat. Jak, bazując na całym swoim doświadczeniu, mógłbyś ocenić swoją współpracę z nią? Jak przedstawiają się Twoje warunki zatrudnienia i codzienna atmosfera w miejscu pracy jakim jest Arche? Zdecydujesz się na pozostawienie wpisu na ten temat? Będzie on z pewnością zauważony przez innych użytkowników tego forum.

@Paulina

Nie narzekam. Wypłata na czas ( a nawet przed czasem , bo przeważnie 8 to jest na koncie ) .W moim oddziale atmosfera jest super. Każdemu życzę takiego szefa ( p.Cezary ) :). Moim skromnym zdaniem narzekają na firmę ci co z niej wylecieli ( najczęściej była to wódka lub porzucenie pracy ) .Widziałam zresztą tutaj wpisy takich osób . Jak wykonujesz swoja robotę to nie ma na co narzekać.Gdyby było tak źle jak niektórzy tu piszą to nie pracowałbym już tu.

Paulina

@karnov, czy zgłaszałeś wszelakiego rodzaju braki w okresie, w którym pracowałeś w Arche? Jeżeli brak odpowiednich środków uniemożliwia wykonywanie obowiązków to obowiązkiem pracodawcy jest je zapewnić. Czy decydowałeś się na takie kroki?

Cezary

"Złej tańcownicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy"

karnov

Zatrudniają osoby z orzeczeniem nie zapewniając prądu brak oświetlenia w budynku.Wode będziesz miał jak sobie kupisz za dnia o.k ale nocą służby 24.Kwestia ogrzewania jak włączysz agregat tylko nikt nie interesuje się paliwem do agregatu.Sami oceńcie to moje wspomnienia z Tczewa.

Paulina

@Osłabiony a czy Ty jesteś przekładem osoby, która ma właśnie takie orzeczenie, a jednocześnie jest zatrudniony w Arche? Aktualnie pojawia się wiele komentarzy na temat sytuacji takich osób w firmie - czy Ty, lub innych pracownik, który faktycznie w takiej sytuacji się znajduje - może się odnieść do tej kwestii?

Paulina

@pracownikniepijącyiniechorujący, obrażanie innych użytkowników forum, nie powinno mieć miejsca. Ten wątek służy przede wszystkim komunikacji między pracodawcą a pracownikami oraz między samymi pracownikami. Dodając wpisy warto o tym pamiętać i przestrzegać zasad kultury.

Paulina

@222 jednym powodem, dla którego godziny są obcinane jest wcześniejsze wzięcie urlopu? Mógłbyś opisać dokładnie dlaczego tak się dzieje? Każda przepracowana godzina powinna być opłacona jeśli pracownik posiada umowę o pracę. Może właśnie o tę rodzaju umowy tutaj chodzi?

Jacek Kolczyński

Firma jak firma z mottem przewodnim jak większość firm tego typu jak najmniej dać pracownikowi jak najwięcej zarobić wykorzystując go do granic możliwości bo przecież niepełnosprawny już bardziej niepełnosprawny być nie może. Praca jak każda za najniższą pensję. Jedno, co uderza przynajmniej w Bydgoszczy to pełen brak kompetencji koordynatorów. Pracowałem na Stomilu Pani Lidka (bezczelna, wulgarna), Pan Piotr (ciepły niczym gender ), nie potrafili rozmawiać z pracownikiem. Permanentnie nie znający newralgicznych spraw związanych z ludźmi chorymi. Traktowanie ludzi jak zdrowych ba nawet bardziej niż zdrowych i wymaganie aby zrobili więcej niż w pełni sprawny pracownik. To boli, że zatrudnia się takich ludzi, którzy tylko patrzą na kasę i swoich pracowników mają przysłowiowo gdzieś. Masz robić po prostu. W moim przypadku na 16ha zepsutą kosiarką a najlepiej sierpem i młotem, bo na nic nie ma pieniędzy. Smutek bierze jak się na to patrzy, ale może ktoś wcześniej miał rację połowa z nich to pociotki prezesa - nieprzygotowani do pracy z osobami chorymi. Nikt nie wymaga cudów bo każdy wie w jakim kraju żyje, ale nie miejmy złudzeń podstawowe narzędzia pracy powinny być. Fikcja w każdym calu i brak kompetencji a kasa jak we wszystkich zakładach tego typu. Tak właśnie w Polsce robi się interesy na głupocie Państwa, chory człowiek nie dostanie pieniędzy z PFRON jako pracownik, nawet jeśli dokona samozatrudnienia, trzeba zatrudnić się w fikcyjnej firmie, która zbije na tym kokosy. Wszyscy to wiedzą ale nic nie robią. Przychylam się do większości opinii firma nie do końca wiarygodna.

Mhm

Jaki zwroty Paliwo , wycieczki , leki ?? Może ktoś to objaśnić na jakiej zasadzie to działa . Dzięki

niepełnosprawny
@Mhm

Słucham że co?! jakie zwroty?! takie rzeczy niestety tylko w Pana śnie, nic od firmy nie otrzymasz nawet wody która w upalne dni jak najbardziej się Tobie należy. Jeśli masz grupę stopnia niepełnosprawności tak zwaną specjalną (Psychiatra itp.) masz pracę w tej firmie zagwarantowaną ale nie spodziewaj się jakiegoś specjalnego traktowania.

Jacek Kolczyński
@niepełnosprawny

Szanowny Panie chodzi o zwrot SOD, który otrzymuje pracodawca, nie pracownik. Pracownik dostaje ochłap w postaci tego, co musi dostać, dobrze, że ktoś wpadł chociaż na zabezpieczenie minimalnej pensji w Polsce, bo najlepiej płacili by po 500,00 PLN za miesiąc. Pozdrawiam.

Oj oj

Jesli chce byc slupem pracuj z inter groupem, jesli planujesz nadgodziny, pamietaj ze i tak zabiora Twoje wypociny. A tak na marginesie jako osoby niepelnosprawne korzystacie z dofinansowanie na leki, paliwo, sprzet rehabilitacyjny, wycieczki, rozbudowe/przebudowe lazienki, kuchni itp. PAMIETAJCIE BIERZCIE FAKTURY NA PT. Mi zwrocili 60% wycieczki nawet za zakup biletow samolotowych czy kupno kebabow :-) I nie dajcie sie pracujac za 7 zl a reszte wam wliczaja za ubior. Haha kpina , zal.pl.Pozdrawiam

Oj oj
@Oj oj

Doprecyzujac ta firma nie zwrocila mi kosztow za wycieczke. Bo powiedzieli ze to bzdura. Pfron jednak twierdzi inaczej. COz teraz otrzymam zwrot za kupno nowych opon z alusami :-)

Paulina

Zainteresowani pracą w Inter Group Sp z o.o? Na stronie firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia: http://intergroup.pl/praca/ Będziecie aplikować?

Wojtek

Witam wszystkich wypisujących i nie mających co robić po za pisaniem głupot. Wypłacają pieniądze tylko oszukują na nadgodzinach zobaczcie swoje grafiki norma jest na grafiku godzin w miesiącu pozostałe nie są przypisane do osoby i dlatego takie wypłaty wychodzą . Kroją ludzi ile wiejdzie miałem okzję być kierowenikiem w tej firmie i lepiej być robolem w normalnej firmie niż kierownikiem w syfie za 1700zł kpina. Pozdrowienia dal Pana Wojtka J mam nadziej że schudł wiprzek i już wie co to antydespiran . Mam nadzieje że jeszcze wchodzi po mimo tego że nie pracuję w tej firmie na te forum i czyta. A do osób pracujących w tej firmie proponuję żadnych nadgodzin nie robić bo was po prostu orżnoł na kasę ile 3,5 zł dadzą za nadgodzinę . Pozdrawiam Panią Kingę z kadr z Bydgoszy i mam nadzieje zę adhd udalo już jej się wyleczyć . Nić tylko inspekcją pracy powinna przetrzepać tą firmę a raczej pasorzyta żerującego na ludziach. ale jak to mówią na układy nie da rady właściciel ma dobre chody w urzedzie marszałkowskim kujawsko pomorskim i lipa

Kinga
@Wojtek

Bardzo dziękuję za pozdrowienia

@Kinga

Daj numery na KRS akurat będę pit składał , przekaże 1 % na twój cel ;)

PRZYJAZNY

WITAM Owszem masz racje omijajcie szerokim łukiem firme inter -group a zwłaszcza ' CEZAREGO W 'z łodzi oszukuje co innego mówi na temat kasy że płaci 9.70 godz-a tak naprawdę płaci po 7 zł KŁAMCA .

nana

Witam,proszę państwa o omijanie szerokim łukiem takie firmy jak; Inter Group,Karror,Kodmos,Manpower, i tym podobne a, unikniecie sporo nerwów.Firmy te,to tylko pasożyty żerujące na osobach z niepełnosprawnością.Oszukują w każdy możliwy sposób, by tylko nie wypłacić należnych pieniędzy,a wszczególności po zakończeniu współpracy.Mam nadzieję że,kiedyś państwo rozliczy takich pseudo prezesów i dostaną zasłużoną karę.

cezary

to są oszusty obiecują takie ładne warunki a jak przepracujesz miesiąc to chcą ci wypłacić mniejszą stawkę kłamcy .

odpowiadam

potwierdzam za 3 zł pracują jak nie masz orzeczenia o niepełnosprawności.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.