Opinie o LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn w Olsztyn

Baśka

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

@Baśka

Tak potrzebują

Emi Nowy wpis
@Baśka

W tej firmie zawsze potrzebują i często.. Chore zasady, wyzysk, mobbing itp..

Karol Nowy wpis
@Emi

To dość mocne oskarżenia... możesz podać jakieś przykłady sytuacji o których mówisz? Napisałaś o minusach, może wspomnisz też co w firmie działa Twoim zdaniem dobrze? Liczę na Twój wpis.

Karolina Nowy wpis
@Emi

Uważam że jest to nie prawda. Owszem potrzebują bo facet ma pecha albo studentki albo ciężarne i trzecia opcja leniuchy które myślą że można sie przez 8 godz. prześlizgnąć i dostać wypłatę. Wiem bo sama jestem pierwsza opcją która pracowała tam, i wiem z doświadczenia ze przestrzega godz pracy i wypłata jest zawsze na czas. I ja sie mogę pod tym podpisać Karolina.

Nina

Podpowie mi ktoś czy potrzebują nowych pracowników?

niktwazny
@Nina

Tak,potrzebują

Artur
@niktwazny

A ile trwa okres próbny i na jaką umowę w tym czasie jest się zatrudnianym? Napiszcie.

Beata
@Artur

A dlaczego tu o to pytasz a nie u właściciela ?

Halina Nowy wpis
@niktwazny

Hej, wiecie jak wygląda forma zatrudnienia, czy jest szansa na zatrudnienie na pół etatu?

Jak długo czekaliście na odzew z LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn? Oddzwaniają zawsze?

Basia

Tak

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

Łukasz

Właśnie nie rozumiem jak możecie udostępniać takie nie sprawdzone wiadomości . Od kilku lat codziennie robię tam zakupy. Miła obsługa szefostwo pomocne produkty na indywidualne zamówienie. A pani (usunięte przez administratora)przesympatyczna

@Łukasz

Która Pani ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Roman

@Wyzysk, skąd posiadasz takie informacje na temat pracy w firmie LEWIATAN "FAMILIA" Ul.Grotha Olsztyn? Czy możesz to w sposób bardziej szczegółowy opisać i uargumentować? Przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym więc każda opinia wyrażona w tym wątku powinna mieć potwierdzenie w rzeczywistości i być odpowiednio uargumentowana.

Ola

Podajcie imię i nazwisko z nr.telefonu tego (usunięte przez administratora) co gnębi swoich pracowników. Może wasze znajome tam pracują, trzeba to rozgłosić.

Wyzysk

Tam pracownice na ul.Grotha nie mają wogole wolnego,nie mogą zjeść śniadania!!!!!!nie ma przerw!!!!!Trzeba to do Gazety Olsztyńskiej zgłosić, będzie dobry artykuł a tym pracownicom pomoc,bo szefowa i szef to kur...nie ludzie krzyczą na pracownika,gdy ten pracownik JE JEDZENIE W ,,BIEGU,,To skandal co tam wyrabiają z pracownikami.

Ala

Jak one takie głupie,cicho siedzą to taki buc korzysta i wyzysk jest.

Kamil

Chodzę tam czasami na zakupy i non stop widzę te same dziewczyny,pracownice, zauważyłem, że pracują przez 20 dni beż przerwy. Gdzie organy ????!wysokie kary dla takich wyzyskiwaczy,to są (usunięte przez administratora) nie pracodawcy?

Klienci

JANUSZU (usunięte przez administratora) PRZESTAN WYKORZYSTYWAĆ LUDZI DO PRACY,Tam pracownice mają tylko 1 dzień wolny w miesiącu!!!!To jest skandal!że takie kurwy,pierdolona szefowa i ten szef to zjebane bucy co nie szanują pracowników! INSPEKCJA PRACY POWINNA SIE TYM ZAJĄĆ!!!! URZĄD SKARBOWY BO NA CZARNO ZATRUDNIAJĄ. Krzyczą na pracownice, są traktowane jak śmieci!!!!!!! Trzeba to zgłosić do programu Uwaga!!!!!

Ona

Zgadzam sie, totalny wyzysk a Szef nie ma do nikogo szacunku.

ppracownik

Pani Kierownik nie szuka sprzedawcy a jedynie darmowego pracownika do wykładania towaru i innych zadań. Zaprasza osoby do "pracy" na parę godzin by odesłać je z kwitkiem. Bez znaczenia jest Twoje doświadczenie, umiejętności cel jest jeden darmowy łoś do pracy!

Obserwatorzy
@ppracownik

(usunięte przez administratora) do skarbówki i inspekcji pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn - Olsztyn

LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.

LEWIATAN FAMILIA Ul.Grotha Olsztyn