Opinie o Klingspor w Kozy Tadeusza Regera 58

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Klingspor. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klingspor o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klingspor w Kozy Tadeusza Regera 58

Domi Nowy wpis

Hejka. :) chciałabym poznać wasza opinie dotycząca pracy jako młodszy doradca techniczny. znalazłam taka ofertę w sieci z zeszłego roku, chłopak wpasowuje się we wskazane wymogi i po prostu zastanawiam się czy nie będzie jeszcze ktoś taki potrzebny. czy według was warto podesłać mu odnośnik?

@Pracodawca Nowy wpis
@Domi

Dzień dobry, oferta pracy jako młodszy doradca techniczny jest już nieaktualna, jednak zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych rekrutacjach.

Nick Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo proszę o aktualny opis oraz ocenę warunków pracy Inżyniera Automatyka. Na pewnej stronie widnieje oferta oznaczona jako „polecana” z terminem „od zaraz”. Co może być powodem? I jakie są zarobki?

@Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W celu poznania szczegółów oferty pracy na stanowisku zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Kadr, chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Kwestie merytoryczne oraz konkretne zadania zostaną omówione przez osobę bezpośrednio odpowiedzialną za pracę na danym stanowisku.

Jak wygląda ścieżka kariery w Klingspor? Czy trudno jest zdobyć awans?

@Pracodawca

Ścieżka Kariery w Klingspor Sp. z o.o. uzależniona jest od struktury organizacyjnej w danym Dziale oraz od zaangażowania Pracownika.

Cześć, nie wiem z jakich przyczyn temat pracy studentów został przemilczany, ale czemu w zasadzie od dwóch lat nikt niczego jeszcze nie pisał? Myślę o pracy jako operator szukają od paru dni kogoś do produkcji materiałów ściennych. Dawno nie było jednak opinii, więc możecie opisać najpierw co się dzieje na zakładzie? Zmieniło się cos? jak płacą operatorom?

Wiśnia

Cięzka fizyczna praca, zarobki marne

@Pracodawca

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kadr.

@Wiśnia

Hej piszesz o ciężkiej pracy fizycznej, ale możesz to jakoś doprecyzować? Mam już doświadczenie z innego zakładu i wiadomo, że nigdzie chyba nie jest za lekko. Chce mieć możliwość porównania warunków. przykładowy dzień z pracy jak jest zorganizowany?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Klingspor? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy Klingspor zatrudnia studentów ?

@Pracodawca

Tak. Klingspor zatrudnia studentów. Zatrudnienie jest uwarunkowane potrzebami kadrowymi w danym momencie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Klingspor? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ytytyt

10 dnia każdego miesiąca

Dorota
@Ytytyt

A nie ma problemu z terminowością?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Klingspor?

Pracownik.

Tak ciężko. Aczkolwiek chwilowo tylko kilku Ukraińców tak pracuje. Cała reszta normalnie 8 godzin.

Dawid

Dostaliście bon na święta ?

Rts

Pracuje tam 12 lat i takiego cyrku jak w tym roku zrobił pan prezes to.........brak słów!!!!!!!Poprostu wstyd!!!!!!!!!!!!!!

@Rts

Możesz rozwinąć ?. Mam zamiar się przyjąć .

?

@Pracownik właśnie, mnie ciekawi czy teraz nie ma może rozmowy online?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Klingspor?

Jeśli chodzi o Zakład w Kozach, rozmowa odbywała się zawsze w firmie. Była możliwość zobaczenia produkcji i zapozanania się z pracą na żywo. Oprowadzał zawsze Mistrz, więc można było zadać pytanie u osoby która odpowiada bezpośrednio za pracę na danym obszarze.Nie wiem jak to teraz wygląda z uwagi na Covida.

Rts

Brawo dla pana Jana G. i związków tego zakładu które nic nie robią żeby było lepiej w tym zakładzie..... nie potrafią nawet wywalczyć premi rocznej dla ludzi którzy ciężko tyrają cały rok!!!!!!!!!

Klingspor Czyli można powiedzieć www zajechany kręgosłup po 20 latach pracy można dorobić się co najwyżej bolącego kręgosłupa i nic więcej. Brak możliwości awansu wyżej jak brygadzista na pewno nikt się nie dostanie. faktycznie co mądrzejsze kierownik odchodzi w szybkim tempie o reszcie lepiej nie wspominać.Poprzez pakowanie stare prasy nowe prasy wcześniej jeszcze automaty można poznać wszystkie zakamarki ciężkiej pracy niestety jeżeli nie zrobi się dwóch trzech nadliczbowek kto wypłata marniutka i tyle w temacie.

Kamila

Dla wielu pracowników brak możliwości awansu - nawet po wielu latach pracy - może być niemałym problemem. A czy taki pracownik, który w Klingspor w sposób szczególny się wyróżnia, może liczyć na jakieś dodatkowe gratyfikacje, nagrody, itp.?

Weronika

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Klingspor? Jak oceniacie jej przebieg? Co możecie napisać więcej w tym temacie? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

Michu
@Weronika

Ja byłem. Powiem tak: bardzo rzeczowo i konkretnie. Miałem wrażenie, że Pani z kadr stawia "kawę na ławę", czyli szuka zdecydowanego i gotowego do ciężkiej pracy człowieka. Bo lekko nie jest. Ale też bez ściemy - nikt temu nie zaprzecza. Brygadzista oprowadził, pokazał kilka hal produkcyjnych, omówił szczegóły związane z pracą. Mało gdzie na pierwszej rozmowie miałem taki komfort. Najprawdopodobniej niedługo spróbuję tam swoich sił.

Kamila
@Michu

W sumie jeśli praca w danej firmie ma być ciężka, to dobrze o tym wiedzieć na początku. Plus dla Klingspor. Od Twojej wypowiedzi minęło już parę miesięcy. Czy jesteś więc w chwili obecnej zatrudniony w tej firmie?

minio

Firma to dobry pracodawca ale z pewnością dla chcących tu pracować!!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Klingspor? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Rudy

(usunięte przez administratora).Nie polecam nikomu wszyscy wyżej (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora) mają.Trzymac się z daleka ????

Były Nostalgiczny Pracownik

Hej Koledzy i Koleżanki z Kóz! Opowiedzcie co się ciekawego w firmie dzieje? Odszedłem klika lat temu i nie bardzo mam już kontakt z Wami, a jestem bardzo ciekaw co się tam teraz wyprawia :D Jest lepiej/gorzej? Jak Wam się pracuje?

andrzej

Pracownik Klingsporu' a dlaczego, przecież to bardzo duży zakłada, dużo rzeczy jest produkowanych wiec dlaczego tak kiepsko?

Pracownik Klingsporu
@andrzej

Andrzej' duży zakłada to i duży bałagan. Pozatym jak idzie to idze, ale jak coś sie zacznie pieprz... to nie ma sie kogo nawet poradzić. pozatym do kogo się możesz zwrócic z czymkolwiek w tej firmie?do brygadzisty? majstra? Czy od razu kierownika? kto ci pomoze jak ci na maszynie nie idzie?

Pracownik Klingsporu

Tu jest tak źle, że nawet kierownik z tąd odchodzi. ostatnia osoba z którą można było coś załatwić w tym bałaganie

alvaro

Napisał bym coś o tym ale boli mnie ręka.:-D

Zostaw merytoryczną opinię o Klingspor - Kozy

• Jak się pracuje w Klingspor?

Zobacz opinie na temat firmy Klingspor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Klingspor
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.

Klingspor