Opinie o DBT Świat w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DBT Świat. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DBT Świat o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DBT Świat w Katowice

Superman

Ja nie rozumiem, ludzie firma jest nowa na Polskim rynku więc awansów jest sporo, zaczynasz od samych podstaw gdzie masz przydzielona osobę, którą zadaniem jest Ci pomóc od A do Z co jest całkiem nie złe, zajebista atmosfera. A później to już od Ciebie zależy jak daleko chcesz zajść z awansem. Firma się szybko rozwija przez następne 3 lata chcą się rozwijać po całej Polsce więc potrzebują osób na stanowiska menagerów.

:):):):):):):):):):):):)

Jest bardzo duża motywacja tak jak i jesteś promowana na kolejne stanowiska. Jeżeli włożysz w to dużo pracy i dasz z siebie na prawdę dużo uwierz że ci się uda to wszystko nie jest trudne tylko łączy się to z ciężką pracą ale wiesz że możesz dojść do tego wszystkiego dzięki swoim siłom :). Motywacja duża jest do pracy zawsze można liczyć na czyjąś pomoc.

marek

Praca tam to zdobycie duzego doswiadczenia jesli komus chce sie pracowac.

MATT

Firma jest nowa w na terenie Polski. Na dzień dzisiejszy firma jest tylko na terenie Katowic, wiem że w planach jest Kraków i Wrocław jeszcze w tym roku. Plany są duże więc rozwój jest na pierwszym planie.

Akwizytor

Atomsfera miła.

Poprzednie prace,zarobki,komunikatywność,j.angielski itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
MATT

Odp na pytanie o konferencji. Konferencja odbyła się w Londynie było super, aż otworzyło mi oczy że w Polsce jednak można się czegoś konkretnego dorobić. Ta firma jest w 15 różnych krajach i wszędzie zaczynali tak samo jak teraz w Polsce. Poznałem tam kilku asystentów menagerów którzy byli na moim miejscu parę miesięcy temu a teraz mają swój własny projekt. Ogólnie nigdy nic takiego nie widziałem. Wiem że moim celem jest zostać menagerem

sss

Nie ma na co narzekać firma jest nowa i się dopiero rozwija. Jak na razie to wszystko jest dobrze. Ja się zgadzam z innymi atmosfera w pracy jest nieziemska. Trzeba się napracować 10-19 ale warto, kasa jest dobra. Na pewno praca nie jest dla leniwców, którzy chcą się obijać i brać kasę za nic NIE TUTAJ. Praca ma szerokie perspektywy: - nowa firma w Polsce - duże doświadczenie w innych krajach - tygodniowe wynagrodzenie Firma się rozwija więc ja będę rozwijał się z nią.

Odp.

Nie przejmuj się po prostu bądź sobą. Rozmowa jest ok bez stresów na luzie ja pracuje tu już od samego początku i wiem co pisze. Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Kotka

Praca polega na reklamie i marketingu oraz pozyskiwania klientów. Nic trudnego mamy szkolenia codziennie co pozwala na rozwój osobisty i personalny. Są tu specjaliści którzy nam pomagają w rozwoju. Płacone za wszystko co jest wymagane, a jeśli ktoś zrobi coś extra ma extra płacone w terminie. Jednym słowem da się zarobić!!!

:):):):):):):):):):):):)

Witam wszystkich to fakt ta praca jest dobra dla tych którzy chcą się rozwijać mają cele w życiu i nie chcą stać w miejscu ja pracuje tam ponad 2 miesiące i ciesze się że dostałam szansę na taki rozwój ta praca pokazuje nam na ile jesteśmy silni i wytrwali ja nie żałuje żadnego dnia w tej pracy.

Były

Pracowałem w tej firmie jak dla mnie to nie to czego szukam, ludzie ok atmosfera ok godziny nie. Ja nie mogę pracować cały dzień od 10 do 19. Zarobki są dobre ale jedni cenią sobie czas a inni pieniądze. Ja mam wakacje, wiec nie mam zamiaru spędzać całe wakacje w pracy. Jak szukasz kariery na pewno coś dla Ciebie...... Moja opinia z 3 tygodniowego doświadczenia jest bdobra oprócz tych godzin pracy.

kamila

Można zarobić, nie ma umowy o pracę (ja nie mam) Ludzie są mili co jest przyjazne aż chce się pracować. Pracuje od 10 do 19.30 ale jest spoko. Managerowie też nie można nic do nich mieć, czasami trzeba pytać dwa razy o małe rzeczy jak wolne itd. Wypłaty zawsze w czas (to co lubię)..........

Tamara

Jest spoko, atmosfera jest na poziomie, wypłaty co piatek (angielski system) i ekipa zgrana bez hamstwa i obgadywania.

ciekawa

M-A-T - 2013-06-26 20:24:09 W zeszłym tygodniu byliśmy wszyscy w Londynie na Konferencji. Było super,nigdy nie myślałem że przeżyje coś takiego :-) w grudniu lecimy do Barcelony, już się nie mogę doczekać :-)Super! Możesz opowiedzieć coś więcej o tej konferencji? Czego dotyczyła? Mieliście jakieś szkolenia?

ona

A ja się zastanawiam jak tam trafić ?

kandydatka

A czy ktoś z Was udzielających się tutaj brał udział w tym pierwszym dniu próbnym? Ja zostałam zaproszona na jutro, otrzymałam maila ze wskazówkami ale zastanawia mnie jak to wygląda. Powiedzcie mi, proszę co się dokładnie robi pierwszego dnia i czy naprawdę trzeba się liczyć z tym, że spędzi się tam cały dzień do wieczora?

kandydatka

Ja też jutro idę na spotkanie. Myślę, że wszystkiego dowiemy się na miejscu. Po prostu zapytamy wprost o to co nas zastanawia :)

@kata

Jak mozecie to napiszcie cos wiecej o pracy w tej firmie, jakie sa warunki itp

ania

To zależy,ale tak mniej więcej ok 500zł tygodniowo. Powodzenia :-)

sylwia

Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną chciałam się spytać jak wyglądają tam zarobki ??

aron

Nie spóźniaj się i bądź sobą :-) jak będziesz miał jakieś pytania czy wątpliwości to od razu pytaj. Oni ci chętnie wszystko wyjaśnią . Usmiechnij się i do przodu :-) Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o DBT Świat - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DBT Świat?

Kandydaci do pracy w DBT Świat napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DBT Świat