Opinie o Nowy Styl w Krosno

Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest "szyta na miarę".

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowy Styl w Krosno

Bez

Jeśli ktoś poszukuje pracy w nowym stylu to niech się dobrze zastanowi. Bezsensowne szkolenia z układania klocków i literek, traktują ludzi jak dzieci. Dodatkowo zamiast premi w nagrodę pracownik dostaje żeton na kiełbasę w zakładowym sklepiku. Normy z kosmosu i ciągle poganianie pracowników przez przełożonych. Zarobki na poziomie najniższej krajowej a wymagania jakbyś zarabiał 6000zl. W całym zakładzie panuje beznadziejna atmosfera. Najgorszy zakład w jakim pracowałem, wolę odśnieżać Syberię niż pracować w stylu.

Ale co zgoda, przecież on pisał w 2022 roku o minimalnej, a ktoś dopisywał, że 2 tys. Zł. To nie wiem, z czym się zgadzasz, jak dziś minimalna to 4242 zł brutto. Macie tyle miesięcznie, czy nie?

Anakonda

Cześć Ile się zarabia na stanowisku Mechanika w Nowym Stylu bo jest ogłoszenie w internecie i moze będę aplikowal oraz jakie godziny pracy? Jest jakas premia kwartalna?

@Fukxzkz

Sumarycznie ujmiesz wysokość premii? ciekawi mnie jaka to kwota, że w swoim mniemaniu tak ją nazywasz. Raczej jest jakiś próg maksymalny, którego się w zasadzie nie przekroczy? To 200 o którym piszą to tylko mechanik miałby dostać? co z innymi stanowiskami, za co premie dają?

Biking Nowy wpis

Bardzo dobre słowa. Funkcjonuja dzięki najniższej krajowej.Pozatym wyzyskuja ludzi na każdym kroku. A o ukrytym (usunięte przez administratora) nie wspomnę. Cyt. Przyjdziesz w sobotę do pracy? Nie, nie przyjdę. A dlaczego? Bo nie!, Ale to nie wyjaśnienie, dlaczego nie przyjdziesz w sobotę? Bo mi się nie chce! I w poniedziałek za karę na dywanik do kierowanika i zastraszenia że jak będziesz odmawiał sobót to zapomnij o podwyżce, albo wyciągnie się inne konsekwencje. Już nie jednego zwolnili bo nie chodził w soboty do pracy.

@Biking

Co do tych podwyżek, o których wspominacie to są jakieś jasne zasady wskazane na podstawie których się je przydziela? Te soboty to po prostu uznanie pracy ponad normy i dlatego jest to dodatkowo wynagradzane późniejszym wzrostem stawki? O ile maksymalnie podnoszą?

Bez

Kamil
@Bez

Przyłączam się do tej opinii.. Pakowacz na iso ma spakować nie wiadomo ile krzeseł za 2000 tys, normy to jakieś downy wymyślały . Jedyne co tam jest git to (usunięte przez administratora) ekipa

@Bez

Bo to prawda normy jak z kosmosu.I wymagania jakbyś zarabiał faktycznie 6000tysi.Nie miła atmosfera.Nie polecam Nowego Stylu szerokim łukiem omijać

Alicja
@Kamil

Na serio 2000? Przecież to nawet mniej niż najniższa krajowa. Jakim cudem oferują takie pieniądze?

Nicki

Pełna zgoda!

Fguvc
@Anakonda

O premii zapomnij, albo jak dostaniesz to Góra 200zl brutto na kwartał

Doma
@Fguvc

200 pln, za cały kwartał? Za jakie konkretnie obowiązki, które są spełniane przypada taka właśnie kwota? ja akurat w mechanika nie idę ale zastanawiam się z jakich przyczyn tak wyceniają ich prace, co z innymi stanowiskami? jakiej wysokości premie wychodzą w biurze?

@Fguvc

Ok a podstawa jaka jest ?

Fukxzkz
@Doma

Dostaniesz czyste brutto a premia to widzi mi się, czy będziesz się starał czy nie to ci rzucą ochlap i tyle.

@Fukxzkz

Inny odnośnik? A czemu są dwa tak w ogóle? jakiś podział na działy czy coś? Ja to zastanawiam się czemu jest tak, że jak szukają speców z językami to jest opcja z samym francuskim albo z niemieckim i angielskim w jednym, z jakich przyczyn w ten sposób są połączone? Czy tym języka ma jakiś wpływ na oferowane zarobki?

Biking

Oszczędności! Po co płacić każdemu specjaliście z osobna. W tej firmie już tak jest. Na stanowisku fizycznym masz być monter.... Tapicer... Pakowacz i jeszcze magazynier za 3710zl brutto. A za w nawiasie dlaczego pensja minimalna jest dozwolona z premia!? Powinno być czyste zasadnicze minimalne plus premia jak ktoś wyskakuje nad wyżyny a tu, masz brutto 3380zl plus uzupełniamy premia produkcyjna na którą się (usunięte przez administratora) bo inaczej zwolnia za brak zaangażowania. Tak samo będzie od stycznia. Zakład Januszex! Od 20stu lat kryzys. Podwyżki dla wszystkich mimo iż tylko może 20%ludzi się stara, jedni pracują na garba a inni się śmieja bo znajomości. Nie pchaj się tu, no chyba że na chwilę to jak najbardziej. Ale przyszłości to nie zobaczysz extra.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nowy Styl?

Drug

Zapraszam na drugą strone o opiniach nowy styl bo wpisując w gogle pojawia się dwie, kliknąć w druga i tam jest więcej informacji o atmosferze a nawet wywiad

Lara

Ktoś tu napisał parę miesięcy wcześniej, że od czasu pandemii na nadmiar pracy nie można narzekać, nie wpływa to w żaden sposób na zarobki? lub poziom zatrudnienia skoro brzmi to tak jakby obowiązków miałoby być mniej? interesuje mnie po prostu ta wystawiona oferta dla asystentki do obsługi biura. czy macie jakieś aktualne zdanie dotyczące tej pracy? jak kwestie awansów teraz się przedstawiają?

Gyfc
@Lara

To zależy jak patrzeć na nadmiar obowiązków.... Pensja ta sama jaka wcześniej. Fakt pracownik fizyczny a biurowy to różnica, fizyczny nie ma nic tylko wypłata i premia na którą musi (usunięte przez administratora). A biura, premia kwartalna, wczasy pod grusza, bony, kawa z ekspresu gdzie fizyczny musi kupować z automatu, ciepło w zimie, klima w lecie, ja pracowałem 8lat, staranie, praca wszędzie, z myślami że dadzą podwyżkę, zapomnij!!! Zawsze ciężko czas, teraz nie czas na podwyżki trzeba firmę ratować bo kryzys, masa ludzi zwolniona i restauracji odeszła. Ile zarabialem po 8miu latach... 3720zl BRUTTO!!! dołożyli śmieszna premie i dyskryminacyjne opinie pracownika. Gdzie mistrz pisze co chce, a to tylko po to bo gdy chcą zwolnić to mają na papierze dlaczego i wtedy żaden sąd nie pomoże. Nie zarazaj się ta firma, a jak nie masz pracy to nie rób błędu bo nie ma się gdzie obecnie załapać, a od stycznia będzie gorzej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Nowy Styl?

mad

Oczywiście, niepłatne;)

@mad

Nie zdarzyło się, żeby nie zapłacili. Nie pisz głupot.

Bronisław
@Julek

To jednak płacą? Ile ich można zrobić w miesiącu i jaka jest wtedy stawka? Dużo wyższa? Można sobie w ten sposób dorobić?

@Bronisław

Nie zostajesz ot, tak. Jak jest potrzeba to sami Ci zaproponują. Płatne jak wszędzie. Najlepiej się opłaca zostać na 4 godziny po drugiej zmianie bo masz dodatek nocny. Soboty płatne normalnie + dzień wolny, płatny oczywiście. W ubiegłym roku nie było takowych. Wszystko zależy od ilości zamówień.

Julku
@Julek

Na stanowiskach biurowych nie słyszałam, żeby ktoś dostawał $$$ za nadgodziny. Produkcja to inna sprawa.

Iza
@Julku

A zdarzają się nadgodziny w biurze? I faktycznie wtedy są one niepłatne? To co w ramach rekompensaty?

odpowiadam
@Iza

Możesz je teoretycznie odebrać, zależy jak się dogadasz z przełożonym. W praktyce wiele osób siedzi po wieczorach i nic z tego nie ma. (usunięte przez administratora)

@Iza

Nie wiem jak w biurze. Na produkcji też już dawno nie było. Na nadmiar pracy od czasu pandemii raczej nie narzekamy, wręcz przeciwnie.

Chciałbym zapytać na jaką stawkę można liczyć jako elektryk w utrzymaniu ruchu

Helena

Na stronie firmy jest oferta dla Młodszego Kupca. Wymagają wyższego wykształcenia. Rozumiem że kiedunek dowolny? :) Czytam, że pracownik zobowiązany jest do wyjazdów służbowych. Czy mają one miejsce tylko na terenie Polski, czy za granicą też? I ile zazwyczaj trwają takie delegacje? :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nowy Styl?

W Nowym Stylu, a już na pewno w FMB nie ma dobrej atmosfery pracy

Sylwia

a Tobie co w Nowym Stylu nie podeszło? pytam, bo wcześniej faktyczne coś narzekali na FMB, tylko na ile to potwierdzone info jest?

Mechanik ile zarobi? Pytam, bo jest ta oferta, ale jak się otworzy to zero informacji, a ktoś mnie poprosił, żebym dla niego sprawdziła. Jeśli ktoś wie, to niech napisze. Pozdrawiam i dziękuję z góry.

raran

Czy ma ktoś informację na temat dyrektora M.W.który był karany poważnie przez Państwową Inspekcję Pracy w Białymstoku.podobno stracił stanowisko dyrektora ale dali mu szansę odejść normalnie za dobre zlikwidowanie fabryki w Przemyślu .

Kruszon
@raran

W FMB zmieniają kadrę jak tylko coś się nie układa.Od jakiegoś czasu wszystkim wydaje się że obecna kadra, to ludzie którzy coś zmienią????i panowie właściciele K.....ślepo w to wierzą.Powstały nowe działy, np. Kompletacja, która tak naprawdę nic nie wnosi, ale.....w oczach dr.to robią super robotę ????????????????to tylko złudne wrażenie i świetna manipulacja.....ale cóż, skoro dają się nabrać na te wszystkie wskaźniki i dane ...to tylko pogratulować głupoty i naiwności ???????? A z dr. G....to tak jak z powietrzem???? jest ale go nie widać....

Sylwia
@Kruszon

No tak, a rozwiniesz nieco ten dział kompletacji? Czemu sądzisz, że nic nie wnoszą? :( To co tam u nich aktualnie się robi?

Daniel
@Sylwia

Scieme robią ze cieszko pracuja i sa najwazniejszym działem bez ktorego praca by sie nieudała a tak naprawde sa potrzebni jakies 15% Ich kierownik uciekł z montazu bo mało co umiał a teraz ma sie za ważnego Ale w tej firmie tak jest Ten kto(usunięte przez administratora)musi coraz wiecej a ten co mało co robi i ma czas na pogawedki do kierownika awansuje Segreguja gotowe elementy z płyt na paletach I zapisuja gdzie sa A na wozkach transportowych czekaja az ich poinformuja ze cos brakuje bo sami nieumieja popatrzec ze cos brakuje albo im sie niechce Zawsze wola zeby ktos za nich robote zrobił I szukaja sobie ludzi kto by jeszcze chciał do nich dołaczyc ale mało kto chce chociaz robota lekka Nie bede sie rospisywał

W Nowy Styl trwa rekrutacja na stanowisko Elektryk. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Tak brałem w niej udział ale na tym sie skonczyło gdy poszedłem 1 tydzien do pracy to sie zwolniłem bo miałem idiotę przelożonego z jasła taka (usunięte przez administratora) na strzała zreszta jak 80% nowy styl pozdro

Alicja

I już po tygodniu się zwolniłeś? No to pokazałeś klasę. Nawet nie dałeś szansy ani im ani sobie. Chyba masz 15 lat, bo żaden dorosły, odpowiedzialny człowiek tak nie robi.

Alan

@Nick Nie wiem co jest bardziej żałosne, ty czy twoja opinia.

Były Pracownik

a tak się pracuje że 5 siedzi a 3 na nich z[usunięte przez moderatora] bo jest tam akord grupowy, same układy kto bardziej wejdzie w[usunięte przez moderatora]mistrzowi to nie musi pracować, zarobki 1200zł normalny pracownik, premie są tak przydzielane że losuje je chyba komputer bo jak [usunięte przez moderatora] więcej to póżniej masz mniej na wypłate, raz się system pomylił w przyznawaniu premii to kazali iść do kadr i oddać nadwyżkę jak nie oddałeś to tyle tam pracowałeś. kierownik produkcji pan [usunięte przez moderatora] to zwykły ch.. jak się upomniałeś o swoję to ci powiedział że na twoje stanowisko jest 10 i tyle gadania.Szkoda że właściciele firmy nie wiedzą co tam się dzieje(chyba że wiedzą) bo to masakra do inspekcjii pracy nie masz co iść bo się mieści w tym samym budynku co siedziba firmy więc same układy są. o awansie można zapomnieć bo to zakład gdzie potrzebują taniej siły roboczej,na wyższe stanowisko to się obsadza rodzinki kierowników . tam obowiązuje rekrutacja WEWNĄTRZ ZAKŁADOWA czyli ktoś cię musi polecić kto już tam pracuje.jak Jak przyjeżdzają delegacje to masz być czyściutki i w nowych rekawiczkach, jak już pojadą to wszystko po staremu,syf!! tam się jest tylko maszyną która ma być szybka i wydajna 200% normy. POZDROWIENIA DLA KIEROWNIKA PRODUKCJI [usunięte przez moderatora]ZAKŁADU NOWY STYL W WARZYCACH KTÓRY LUDZI TRAKTUJE JAK ŚMIECI!!!ODRADZAM

sebo
@Były Pracownik

jak chcesz to pracuj tam ale zarobki kiepskie nie są odpowiednio dostosowane do aspektów wykonywanej przez cb pracy czyli podam przykład ktos robi w nowym stylu na składaniu iw ygrzewaniu wyprasek gdzie wącha się te wszystkie zapachy trzeba jezdzic po klej który sama sobie robisz obsługujesz walce klejarskie i zato wszystko 1200 zł a na lakierni i pakowaniu płacą 1500zł minimum gdzie lakiernia to lekka robota więc widzisz sama

@Były Pracownik

"Poszukuje "jakiś" aktualnych informacji...." Analfabetko, takich jak Ty nie przyjmuje się do pracy.

Fggg
@Były Pracownik

Zgadzam sie kierownik W.P. na meblach to nie wie co sie dzieje Kto co robi, umie I mowi rób nie dyskutuj Nawed nie mozna powiedziec co by sie chciało zmienic na lepsze Bo oni niby najlepiej wiedza a ja juz cos zmienia to czasem głowa boli bo trzeba tylko sie wiecej orobic

Fggg

Firma kogucik

Nie bede sie rozpisywalał, w skrórcie najgorsza firma w jakiej pracowałem

elmzxc
@Firma kogucik

ja tez nie bede sie rospisywal ale troche jednak napisze a wiecej nawed parkingu na auta nie maja porzadnego brakuje miejsc parkingowych a miejsce było by żeby zrobic Jedynie co maja dobre to maszyny za miliony ktore czesto sie psuja bo nie umieja o nie dbac tak jak w niemieckich fabrykach niemcy

Chudy

Kto nie wyrabia z robotą to za niedługo out, niby ryczałt, ale kogo trzeba to pod.... Lą, podwyżek Zero, nawet jak się starasz od 10lat, nie masz pleców to i kasy. Pracownik 15lat ma 2600na rękę, a młody od tego roku 2400na rękę.

Zarobki dzial Inżynierii

Na jakie zarobki można liczyć "na starcie" w działach Technologii, Inżynierii? Chodzi mi o kwotę netto.

Ryszard
@Zarobki dzial Inżynierii

Łucja
@Ryszard

Czy taka stawka jest konkurencyjna? Nie za bardzo się orientuję jak to wygląda w takich działach w innych firmach więc chciałabym się zorientować czy według Was jest ona ok :D

@Zarobki dzial Inżynierii

2800 zł netto żenada

Byly pracownik
@Ryszard

Dodaj że brutto

Nowy Styl właśnie rekrutuje w mieście Jasło. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Rekrutują wszędzie, nikt nie chcę pracować za takie pieniądze

Rrr

Ogłoszenia wieszają na słupach i myślą że ktoś przyjdzie pracować za darmo

Czy w sobotę są trzy zmiany?

TARAN

Czy DYREKTOR fabryka mebli biurowych Jasło Marek M. od kiedy jest u was i jak podchodzi do pracownika niech ktoś napisze

G.m
@TARAN

Juz go nie ma od 1 sierpnia

Duduś
@G.m

Obecnie dyrektor z ZPFiK jest, także cudów nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Nowy Styl - Krosno

• Jak się pracuje w Nowy Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Nowy Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowy Styl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowy Styl?

Kandydaci do pracy w Nowy Styl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowy Styl