Opinie o Wojciech Minoga Ogrodzenia w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wojciech Minoga Ogrodzenia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojciech Minoga Ogrodzenia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Minoga Ogrodzenia w Teresin

Klient Nowy wpis

Polecam. Solidne ogrodzenia. Wykona wzor ogrodzenia taki jak klient sobie życzy.

Nowy Nowy wpis

Nie ma nowych opinii, ale wiesz co, mi się wydaje że to z powodu przepracowania ludzi, wszyscy tacy zajęci, ale nie jest jakoś specjalnie źle, ja polecam

? Nowy wpis

Witam serdecznie, byłam klientką Pana (usunięte przez moderatora) i chciałabym serdecznie polecić Państwu firmę Pana (usunięte przez moderatora) Solidna robota, na czas i fachowe wykonanie. Mogę otwarcie polecać i chwalić się wszystkim swoim ogrodzeniem :)

Klient Nowy wpis

Polecam wykonanie usług przez Pana (usunięte przez moderatora) , bardzo solidny fachowiec, porządny człowiek.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Klient

Polecam wszystkim którzy chcą mieć wykonane ogrodzenia i balustrady porządnie i na czas. Solida firma, dobra cena.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Minoga Ogrodzenia - Teresin

Wojciech Minoga Ogrodzenia