Opinie o Eco Vital w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eco Vital. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eco Vital o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Tarnów

tak Nowy wpis

widocznie dobra :) sama polityka firmy i branża dają pozytywnie do myślenia :)

cinek Nowy wpis

Hej, co tam teraz słychac w Eco Vital, działaja w ogóle jeszcze po tych wszystkich decyzjach urzedu ochrony i praw konsumenta? Z tego co wiem od pierwszego stycznia w ogóle weszło w zycie kilka ustaw, które sa przeciw takim firmom i mozna zwracac przedmioty, reklamować i tym podobne na korzystniejszych zasadach. Jak firma sobie z tym radzi?

majk Nowy wpis

A czy to nie jest ta firma ktora wciska babciom garnki na prezentacjach przed kabaretem Za kilka tysięcy, a w rzeczywistosci sa warte parę stowek? Z omletem to sciema bo drugi gosc daje druga patelnie nasmarowana tluszczem, a mleko. nie przypala sie bo to nie mleko tylko jakis bialy plyn. Ale dokładne Szczegóły znaja juz Panowie wciskacze kitu.

Kris Nowy wpis

Widze, że same opinie pozytywne :) Pracowałem na infolinii w Tarnowie szok!(usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z była z menadzerka, bylo ok. Trudno mi powiedziec ile miala osoba rekrutujaca, ale raczej mloda. Bylo naturalnie, nie spinala sie.

Jakie mam doswiadczenie w handlu? Ktora z przeze mnie wykonywanych prac dala mi najwiecej satysfakcji? Jakie cechy wg mnie powinniem miec dobry sprzedawca?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
martaa

bylam wszesniej na tmce teraz jestrem handlowcem i mi sie podoba, kasa na czas a to jest bardzo wazne!

mysz

Powiem tak pracuje juz 3 mc i jest dobrze, z poczatku sie bardzo balam, bo wyjazdy i ciagle nowi ludzi, a wiadomo i klienci sa rozni...nie tacy mili na jakich wygladaja :( ale podoba mi sie ta praca.

Pati

Byłam na tym ich kabarecie z mama, nie było tak źle jak się nastawiałam. Byłam na prezentacji tych garów, robili kurczaka,ciasto i banany w karmelu, który wcześniej sami przygotowali.Na serio bez tłuszczu robili omleta i zdmuchali jak kartke papieru - ciekawe ile sie tego musial uczyć, hehe? Z początku jak sie tak czekalo na kabaret po tym to tak mi przyszlo namysl, ze moze odwołają, bo trochę się gość spóźnił.

trynkiewicz
@Pati

Patelnie na omleta nasmarowano olejem do smażenia przed pokazem naiwniaku

myszka

Praca nie jest lekka, ale taka już specyfika pracy z czynnikiem ludzkim. Tak, limity się dostaje jak co wyjazd pisze się gorsze umowy. Wiadomo każdemu voś może spaść, ale nie ma co sobie włosów z głowy rwać. Ja jestem zadowolona, kasa na czas wpływa na konto, zespół z którym jeżdże fajny. Jesli ktoś wie czego chce to jak najbardziej polecam ta firme!

ph

Ludzie, którzy tracą czas, czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz! – Mark Fisher

Wioletta

Nie polecam tam pracy. Może jest fajne ale ciężka i trzeba nie wiem co robic zeby tyle zarabiac ile obiecują.Po szkoleniu macie dwa bezplatne wyjazdy, czyli 6 dni pracy za DARMO. Jesli nie zronic fajnych wynikow (czyli okolo min 3 tys z piewrszego wyjazdu) na 3 albo 4 wyjezdzie dostajecie limit, zalezy on od szkoleniowca i dyrektora oddzialu, dostajecie 8, 10 czy 12 tys. Jak nie zrobicie to papa. Pracy nie polecam bo czasem osoba ktora jest naprawde fajna i dobrze gada, tylko a pecha bo spadaja jej umowy zostaje zwolniona a zostaja kalafiory i osoby ktore rzucaja kasztanami. Zastanowcie sie zanim tam pojdziecie, bo pozory myla.

Iga22

Ja pracuję w biurze. Napiszę tak jak na allegro - wszystko ok, polecam. :)

spejson

Pracuję w call center, ale z tego, co słyszałem, w innych działach ludzie nie narzekają. Niektórzy cieszą się, że na tak małym rynku udało im się znaleźć coś w miarę dobrze płatnego. Jestem jeszcze studentem, więc odpowiada mi taka umowa, kasa i elastyczne godziny. Pracuję tyle, ile mogę.

anur

Specyfika pracy może i trudna, bo wyjazdy i ludzie różni sie trafiają, ale płacą na czas, a to w dziesiejszych czasach b.ważne.

band

jak nie jesteś studentem ani emerytem, to podpisujesz inną umowę, od której będą odprowadzać składki zdrowotne. fajnie. :)

PH

aha :D nie podpisujesz umowy z eco vital tylko z na umowę będzie pisać. a reszty nie będę pisał bo to tajemnicy firmowe.

PH

po 1: 2 pierwsze wyjazdy są za darmo chyba ze sprzedaż za 12tyś. po 2: 12 dni pracy;]- tak pracujesz w weekendy na wyjeździe jednak w tygodniu miło być w biurze najmniej raz;] po 3: atmosfera firmy ciekawa... zależy na kogo trafisz jedni są bogami inni normalni. po 4: dobrze przeczytaj umowę zwłaszcza stronę z karami za wszystkie złamania regulaminu. po 5: good fun;] i Boże pobłogosław :D

?

Kama - 2013-10-09 06:25:18 aduś, to trochę ciekawe, że aplikowała na inne stanowisko a dostała pracę w swojej działce :) A Pan dyrektor każdemu tak proponuje pracę na innym stanowisku w zależności od tego co się oczywiście robiło w przeszłości?"Wracając do meritum - dlaczego po rozmowie proponujemy inne stanowisko niż to oferowane w ogłoszeniu? Ponieważ rekruter doszedł do wniosku, że umiejętności, doświadczenie oraz wrodzone predyspozycje kandydata bardziej przydadzą się na innym stanowisku niż to, na które on aplikuje. Nie ma tu żadnych ukrytych intencji czy nieuczciwych zamiarów. Lata praktyki nauczyły nas, że praca zgodna z osobistymi zdolnościami daje pracownikowi więcej satysfakcji, a to z kolei przekłada się na jego większą efektywność, a tym samym jest korzystniejsze dla firmy." to jest fragment wpisu na ten temat z ich bloga rekrutacyjnego ERA REKRUTERA na blogspocie.

aduś

z tego co wiem , to przeprowadza rozmowy dyrektor oddziału , moja koleżanka w Kielcach poszła na rozmowę , rozmawiała z dyrektorem o stanowisku ph , a wcześniej pracowała jako specjalista HR i po rozmowie kilka dni dostała telefon z propozycja objęcia działu i teraz ona prowadzi tam rozmowy :)

handlowiec

Tak pracuje jako handlowiec , na rozmowie po prostu bądź sobą to najlepsza wskazówka jaka mogę udzielić, pozdrawiam

handlowiec

Na rozmowie z tego co wiem nie oceniają doświadczenia tylko potencjał człowieka , mój kolega poszedł nie miał doświadczenia dużego , bo pracował tylko dorywczo , i go przyjęli bo jak powiedział on jest taki że ma gadane :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Tarnów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital