Opinie o ECDDP Sp. z o.o. w Kraków Zielony Most 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ECDDP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ECDDP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECDDP Sp. z o.o. w Kraków Zielony Most 8

Traktowanie klienta to jakiś dowcip. Typowe korpo podejście, wszyscy robią wszystko, żeby tylko nigdzie nie było ich nazwiska. Skontaktować się z kimkolwiek to cud nie mówiąc już o zainteresowaniu tematem. Nie wywiązują się z warunków umowy i nic sobie z tego nie robią zostawiając klienta na lodzie z problemami. TOTALNIE ODRADZAM KAZDEMU SZUKAJĄCEMU OBSŁUGI KSIĘGOWEJ.

Justyna Nowy wpis

Co oznacza określenie "śmieciowe umowy"? Może ktoś powiedzieć jakiej umowy w takim razie dokładniej mogę się spodziewać? Podejrzewam, że zlecenie.

Brak słów Nowy wpis

Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora)czy to Ecddp czy ecdp (usunięte przez administratora) ,kryminalosci brał szacunku do klienta i swoich pracowników. Z daleka od nich , a który klient z nimi jest to znaczy że robi z nimi wały

Osoba

W całym ECDP panuje chaos, z pracowników wyciąga się siódme poty bez „dziękuje”, nie mówiąc już o wypłacie godziwego wynagrodzenia. Robią wszystko, aby jak najwiecej zyskać. Śmieciowe umowy, niby jedno stanowisko, a robisz za 5 innych itp. Nie ma tam ścieżki rozwojowej dla nowych osób. Obiecują progres zawodowy, a nie dostajesz nic.

Honorata
@Osoba

Czyli jakiej konkretnie umowy można się spodziewać w ECDDP? Wspomniałeś też o wynagrodzeniu. Przyznam, że jest to jeden z podstawowych aspektów, dla którego ktoś decyduje się na pracę w danym miejscu więc czy mógłbyś napisać jaka jest oferowana stawka w firmie?

Ciri

A kogo dokładnie zatrzymali?

Wojtek
@Ciri

Jak na razie to wiadomo o prezesie ECDP Łukaszu M, reszty jeszcze nie podali

(usunięte przez administratora)wiesz jak jest w firmie idź lecz kompleksy.

Radek Nowy wpis
@Kasia

Katarzyno , kompleksy to ty masz i to chyba każdy pracownik Ecdp wie były czy obecny. Żal nam cię twój słodkich wredny uśmiech nie wynagrodzi tego jaka jesteś pusta

Czy po rozmowie w ECDDP Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ECDDP Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odp

Są nadgodziny ale nie płatne i nie do odbioru w calej firmie

A.

Odradzam każdemu. Wypłata z opóźnieniem, praca po godzinach i w weekendy (nieodpłatna!) Ludzie w pracy sympatyczni, jednak nie mogę tego samego powiedzieć o osobach zarządzających. Nie sądziłem, że takie miejsca jeszcze istnieją.

Nn
@A.

Potwierdzam. Myślę, że nie pierwsza taka sytuacja i nie ostatnia.

Czarek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

Maja

Och ponoć Biuro w Krakowie wyleciało nazkazem sądowym, nie płacony wynajem przez 3 lata , gratulacje ECDDP a sorry ECDP

Aga

Odradzam, ta firma to dramat, (usunięte przez administratora) Nikogo nie szanują. Koleżanka Kasia pod każdym dołki kopie , a sama święta zgrywa.

Dariusz
@Aga

"Firma to dramat", a co jeszcze, pomijając atmosferę" na to wpływa? Jak z wynagrodzeniem? Może tutaj sytuacja jest przynajmniej bardziej korzystna?

Nie polecam. Słaba jakość usług. Wykorzystywanie pracowników. Szkoda czasu.

Weronika

Dzięki za opinię, ostatnio niewiele osób wypowiadało się o pracy w ECDDP. Napisałeś o wykorzystywaniu pracowników przez firmę, nie wygląda to dobrze. A możesz wyjaśnić, o co konkretnie chodzi?

Norbi

Czy stało się coś takiego , że pogorszyła się sytuacja w firmie?

M

Pracuję dla ECDDP od ponad dwóch lat. Firma pozwala się rozwijać, wspiera pracowników. Płacę są zadawalające i wypłacane na czas. Atmosfera jest fajna chociaż często jest bardzo dużo pracy, ale lepiej więcej niż mniej :)

Ciekawy

Nie wiecie czy firma nadal rekrutuje w Krakowie ? Na stronie widziałem ogłoszenia ale nr referencyjne wskazują na rok 2016.

Weronika

@xyz to dobrze, że jesteś zadowolony. Podsumowując, praca w ECDDP Sp. z o.o. to szansa na zdobycie cennego doświadczenia oraz rozwój pracownika? A Wy jakie macie doświadczenia z tą firmą?

pit

spoko, zazwyczaj jak firma wrzuca tyle ofert na raz, to później musi się odkopać z aplikacji i na spokojnie je rozważyć :)

NINA

Aplikowałam tydzień temu do tej firmy na stanowisko młodszego konsultanta podatkowego do Krakowa ( oferta wciąż jest dostępna na stronie ECDDP i pracuj.pl). Jednakże nikt się do mnie nie odezwał. Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat rekrutacji w tej firmie ?

xyz

Miła atmosfera, sympatyczna załoga, zarząd z pasją i wizją! Firma daje duże szanse na rozwój, zdobycie doświadczenia i rozwój zawodowy.

Zostaw merytoryczną opinię o ECDDP Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ECDDP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ECDDP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ECDDP Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.

ECDDP Sp. z o.o.