Opinie o CGS drukarnia sp. z o.o. w Mrowino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CGS drukarnia sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CGS drukarnia sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGS drukarnia sp. z o.o. w Mrowino

Administrator Nowy wpis

CGS drukarnia sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Montażysta. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Penelopa Nowy wpis

Jakie są godziny pracy w drukarni? Jest jedna zmiana czy dwie/trzy?

Angelka Nowy wpis
@Penelopa

Super, że o tym mowa. Mnie interesują też godziny pracy, ale też wiecie, czy pracuje się także w weekendy? I czy na drukarni jest niebezpiecznie pod kątem różnych chemikaliów? Są jakieś maski czy gogle na oczy do ochrony? Jest to wymagane?

Na stronie firmy wisi informacja na temat tego, że poszukują pracowników do drukarni. Powiedzcie mi, jakie warunki pracy obowiązują na tym stanowisku? Jakie obowiązki należy wykonywać? Na jaką formę zatrudnienia można liczyć? Jak atmosfera? Pracownicy dogadują się między sobą oraz z szefostwem?

Samuel Gruszka

Bardzo dobry pracodawca, zaangażowany społecznie, skupia wokół siebie ludzi z pasją, dba o Polskę

Wanda
@Samuel Gruszka

Co dokładnie masz na myśli, że pracodawca dba o Polskę? W jaki sposób to robi? Chciałabym wiedzieć, jak traktuje pracowników, jakie stwarza warunki zatrudnienia? Może wiesz, czy CGS szuka teraz nowych osób do pracy.

John
@Samuel Gruszka

To ty chyba tu nie pracowałeś i nie pracujesz

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maja

szukali ludzi w czerwcu szukają i dziś... wiadomo skąd zapotrzebowanie? chociaż na stronie jest info, że szukają ale nie wiadomo kogo, samo cv każą słać. to jest po prostu taki stały komunikat jak już ktoś zauważył? a powiedzcie mi jakie aktualnie warunki drukarz tutaj będzie miał i czy warto się zatrudnić?

Izabela

Hej, na stronie internetowej czytałam, że CGS potrzebuje nowych pracowników :) Można podsyłać swoje CV mailowo. Od jakiego stanowiska może zacząć w firmie osoba bez doświadczenia? Czy można liczyć na przyuczenie?

Ula
@Izabela

Obecnie poszukują kierownika zmiany, operatorów falcerek, magazynier oraz drukarzy

fantomas

To ta firma, w której Mandark zgubił pracownika? POzdrawiam.

Maria
@fantomas

Możesz wyjaśnić o co chodzi bo nie wiem? Chciałam się tu zatrudnić.

@Maria

To proszę złożyć papiery. Firma pewnie jak każda inna. Ma swoje wady i zalety

Mariusz
@777

Wiadomo ale przydałoby się jakieś info o wadach i zaletach. Ty masz coś do powiedzenia? Pracujesz tu i możesz mi pomóc? Bo wolałbym wiedzieć coś więcej zanim wyślę CV.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie CGS drukarnia sp. z o.o.?

????

Pytanie brzmi czy tym liderem zostaniesz w CGS a ludzie będą cię traktować tak jak Ty ich traktujesz

Zazwyczaj ludzie traktują Ciebie podobnie jak Ty ich, więc przykład idzie z góry, jeśli jesteś dobrym człowiekiem to się odwdzeczaja, jeśli jesteś fałszywy to dostajesz to samo

Maria
@777

To chyba niewiele w życiu przeżyłaś. Są ludzie złośliwi i zepsuci do szpiku kości, ot tak i dla każdego.

@Maria

Nie do końca mogę się z tym zgodzić

Zaintetesowana

Czy w CGS jest dział konfekcji i czy warto podjąć pracę w tej firmie?

?

Czy w firmie jest okres próbny ?

Sergeant

Jeszcze jedna rzecz...Dla ,, Panów" niezadowolonych z obecnej władzy...Mam pytanie....Skoro tak Wam zle to dlaczego dwa lata temu jak rozdawano 500+ staliście od 3.00 w nocy pod urzędem i żebraliście monetki na Wasze pociechy????W urzędzie głosowaliście i tak na obecną władzę a koledze na maszynie płakaliście na rząd...Pewnie trzeba gadać tak jak cały Poznań gada zeby wchodzić innym w d....e.... Cieniasy i Mazgaje

Drukarz

Fajnie że szef walczy z tą zakłamaną władzunią. Zwłaszcza z tymi oszustami z telewizji. Myślałeś że coś tym wpisem uzyskasz. Chyba cię beret uwiera :)

@Drukarz

Panie @pracownik i drogi panie @drukarz skąd pomysł, że wpisu dokonał zwolennik PIS? Może warto poznać inną twarz waszego szefa. Jak i co myśli o ludziach szczególnie tych których sam zatrudnia. Wszystkie wpisy poniżej to też wymysły pisowców? A tak wogóle Panie szefie jaki sens jest podszywać się pod pracowników i odpowiadać anonimom. Podobno Ci to wisi ;)

Drukarz
@Anonim

To dość proste. Bo go obserwujemy w „serwisie Twitter”. My nie takie głupie jak panu Anonimowi z telewizora się wydaje :) Tu Wielkopolska a nie Lublyn ...

Pan szef ciągle myśli, że to pracownik tvp pisze. Niezłe ego ma pan szef. Anonim to nick panie szefie tak jak "@ubawiony ta gadunia" lub "@rozbawiony tymi frustratami" prawda panie szefie ;)

Aro

Umowa o pracę czy zlecenie tutaj?

tomek

obecnie jest rekrutacja na stanowisko jako Operator maszyn falcujących, zastanawiam się jeszcze czy nie wiecie jak można u nich inaczej zarobić, czy zdarzają się na przykład nadgodziny?

radek
@tomek

omijaj szerokim łukiem!!!!:)

specjalista
@tomek

dobry specjalista - dobrze zarobi

@specjalista

Tzn ile ?

@HS, czy możesz napisać coś więcej na temat organizacji pracy w CGS drukarnia sp. z o.o.? Jeżeli posiadasz wiedzę na temat ustalania grafiku, czy wynagrodzenia za pracę na nocnych zmianach, to warto napisać o tym na forum. Informacje tego typu będą pomocne dla innych użytkowników i usprawnią proces rekrutacji.

Praca

Witam. Na czym polega praca na produkcji/operator? Mam doświadczenie w drukarni. Chciała bym podjąć pracę? Może jakieś opinie? Praca jest na 2 zmiany?

HS
@Praca

Praca jest na 3 zmiany. Praca na produkcji myślę że jest taka sama jak w innych drukarniach drukujących offsetem.

@życzliwy Skąd wynika taki wpis? Pamiętaj, że udzielasz się na publicznym forum, którego celem jest czerpanie informacji o potencjalnych pracodawcach. Wszystkie wpisy obrażające kogoś bądź zawierające wulgaryzmy - mogą zostać usunięte. Zasady użytkowania forum zostały spisane w regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin @Igor A czy już zdecydowałeś się na pracę w CGS drukarnia? Napisz coś więcej.

Igor

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Zaskoczony jestem niektórymi wpisami

życzliwy

CGS-(usunięte przez administratora) po za miastem

@:D to dość poważne oskarżenie w stronę CGS drukarni. Z tego względu powinieneś to jakoś udowodnić, bo takie niepotwierdzone informacje, które obrażają jedną stronę według regulaminu forum nie mogą "wisieć" na forum.

Trosberg

Szkoda że nie dopisałeś że kolega powinien wylecieć dyscyplinarnie za wałki w logistyce i tylko dlatego że jest z rodziny jednego z szefów, został tylko zwolniony. Do reszty nawet się nie odnoszę, bo to szowinistyczny stek bzdur tylko obrazujący jakim palantem jesteś :)

Trosberg

Ciekawe to co piszesz. Nie pisałem nic o wałkach z firmą transportową ... a teraz już wiem. Masz coś jeszcze do dodania?

Trostberg

Ja nie słyszałem akurat tego. Słyszałem za to o innych wałkach. To bardzo dobrze że ten twój kolega zajmuje już się czymś innym niż pracą w naszym zakładzie.

Trostberg

Jak ty się meczysz w tym zakładzie drogi szefie. Może pojedziesz z nimi do tej kosmetyczki albo do fryzjera. Sporo musiałeś stracić na tych zmianach skoro takie pierdoły wypisujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o CGS drukarnia sp. z o.o. - Mrowino

• Jak się pracuje w CGS drukarnia sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGS drukarnia sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CGS drukarnia sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CGS drukarnia sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CGS drukarnia sp. z o.o.