Farex Sp. z o.o

Opinie o Farex Sp. z o.o

Jak wygląda sprawa grafiku w Farex Sp. z o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

Piter Nowy wpis

zatrudniłem się w zeszłym roku straszyli że dramat szczególnie starzy wyjadacze a w sumie wyszedłem na swoje brygada tez spoko. Kilka firm budowlanych zaliczyłem farex nie taki zły

Czy firma Farex Sp. z o.o kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Patryk Nowy wpis

Na początku myślałem ze nie dam rady i się zwolnię bo bo starzy wyjadacze straszyli ale po miesiącu jak przyszła kasa wyszło ze nie jest tak zle. Robotę maja cały rok zjazdy na tydzień kasa do ręki mi pasuje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Farex Sp. z o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
On

Warto? Jak zarobki?

Zorro

Ale (usunięte przez administratora)

Dml

umowa zrobiona tak żebys nic nie ugrał , o stawce dowiesz sie dopiero jak jedziesz do pl ( 95%) juz nie wraca , Roman Zimnol kierownik (usunięte przez administratora) otwiera koperty z wypłata pobiera sobie za paliwo za przejazd do polski mimo tego ze na to paliwo dostaje od Farugi, kazdy zjazd bezpłatny urlop , płatnie nie sa wypłacane , w razie wypadku wyjazd do polski nie płacą l4 , diety ktore powinny byc i sa wypłacane np przez firme Gebo Therm nie trafiaja do was , urlop płatny macie wliczony w stawke metro godzinową , pracowałem nie polecam typowe (usunięte przez administratora)

byly pracownik
@Dml

dokładnie tak

tak to jest jak się jedzie lebrować a nie pracować.Myślicie że to Polska czy się siedzi czy się leży to wypłata się należy.Ja pracuję kilka lat i nie narzekam.

Dml

to ja z miłą chęcią cie poznam bo pracowalem tam od początku roku i jak zobaczyłem jakie tam wałki to pierdolonołem tą firmą

Kawa 1978
@Dml

Pracowałem tam w latach 2003 2006 i widzę że nic się nie zmieniło. Tam była tragedia jeśli chodzi o warunki pracy jaki wypłat

Sebastian

Witam. Właśnie otrzymałem ofertę pracy już od przyszłego tygodnia. Napisze ktoś aktualnie tam pracujący jak to jest w końcu z Tą firmą? Jaka wypłata ? Jakąś podstawę oferują czy wszystko akord ? Będę wdzięczny za info ;)

Bart
@Sebastian

Też jadę od przyszłego tygodnia i pierwszy raz słyszę o akordzie??? Daj do siebie email albo jakiś kontakt. Ogólnie ogłoszenie na dociepleniowca jest prawie cały rok. Coś tu jest nie tak. Pozdror

@Bart

Mam nadzieję, że się dogadacie. Mnie interesowałaby inna kwestia. Skoro niedługo rozpoczynacie pracę w Farex to na pewno wiecie wszystko na temat oferowanego tam pakietu socjalnego. Zechcecie podzielić się tymi informacjami ze mną?

W46eu
@Sebastian

Praca za 6 euro za godz i szybko czeba robic

@W46eu

O jakim stanowisku piszesz? Niestety nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi na moje pytanie. Zechcesz napisać, jak to wygląda w Farex z tym pakietem socjalnym?

pracowalem
@Aneta

Szkoda czasu jada co miesiac do domu ale w jedna strone. (usunięte przez administratora)

DML
@Bart

metro godziny hahahah stawka wiem pracowalem tam

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Farex Sp. z o.o?

DML

ŻADEN odpuść sobie tą firme

Bolek@onet.pl

Witam jak sytuacja co do pracy i płacy w tej firmie i kto zarabia brygadzistą czy pracownik jakie zarobki za pracę zjazdy do domu czy warto się zastanowić nad pracą w tej firmie i jak jest z umową czy ogulnie akord i jak to wygląda przy akordzie agulnie czy jest jakaś konkretną stabilna stawka

@Bolek@onet.pl

Odpuść poważnie

Jak jest z pakietem medycznym w Farex Sp. z o.o? Można dołączyć rodzinę?

Dml

Brkak wysyłaja do pl jak cos ci sie stanie na bezpłatny urlop

ktz

9-10 eur na reke ale zalezy do kogo trafisz. sa ekipy co zarobia wiecej i pijoczki co mniej. Przypilnuj zeby cie do dobrej ekipy dali i jest ok. ja robilem potem odszedlem ale wcale nie wyszlo lepiej wiec wrocilem

Aaaa

Ogólnie lipa z zarobkami, i zapieprzasz na wszystkich a potem 6 euro na godz bo norma niewyrobiony i niewydajny jesteś. Szkoda czasu i nerwow

Dex

Mam pytanko jak na chwilę obecną zarobki w farexie w brygadzie Romana ?

Ogólnie nie polecam ani pracy a mieszkania (usunięte przez administratora) malaria i ubóstwo, praca 5-6 euro, reszta to brygadzista się nachapie a pracownicy ochłapy, pan pokój Roman i cała banda (usunięte przez administratora)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników,warto aplikować?

mors
@Tomek

Nie jedź. Pracowników szukają cały czas. Przemiał ludzi straszny. Szkoda czasu marnować.

@Tomek

Obecnie firma Farex Sp. z o.o nie poszukuje nowych osób do pracy, ale co jakiś czas można zaglądać na tę stronę: https://pracodawcy.pracuj.pl/farex-sp-z-o-o,1161. Może z czasem coś się pojawi. Jakim stanowiskiem byłbyś zainteresowany?

zzz

Czy jesteście pewni tego, że nic pozytywnego nie możecie napisać?

ja tera wróciłem na weekendy i wyszło 9 eur godzina do lapy. trzeba robić to fakt i to ostro ale z mieszkaniem i dojazdem . kiedys na gewerbie jechalem jak pooplacalem to wychodzilo mniej a tak mam spokoj . wiadomo jak nie umiesz albo wolisz na lajcie porobic to nie zarobisz bo trzeba (usunięte przez administratora) pijaczki wychodzom po 6

Tomasz

Podpowiedzcie czy można dobrze zarobić z firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Farex Sp. z o.o - Chybie

• Jak się pracuje w Farex Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Farex Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farex Sp. z o.o?

Farex Sp. z o.o