Opinie o Eureca w Barlinek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eureca. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eureca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eureca w Barlinek

Kate

Jestem z eureca na południu Niemiec, bardzo fajna sztela, dużo wolnego, piekna okolica, internet śmiga. Babcia prawie samodzielna, trzeba tylko rano przy myciu pomóc. No i jedzenie przygotować. Chętnie tu wrócę, bo zarobki świetne, a rodzina niemiecka mnie nosi na rękach :)

zapytanie Nowy wpis
@Kate

Poproszę o numer tel do Eurecki do Barlinka bo ten pod nr 501777949 nie odbiera.

Mela Nowy wpis
@zapytanie

Pewno zajęty, bo one dużo dzwonią do opiekunek. Inny ich numer to 508051348

Jolka Nowy wpis

Czy zmieniło się coś w firmie po ogłoszeniu pandemii? Są jakieś ograniczenia w otrzymaniu pracy?

Kate Nowy wpis
@Jolka

Praca jest nadal i miła atmosfera w firmie. A jak to już w tej pracy: trzeba znać chociaż troszeczkę niemiecki i być empatycznym dla staruszków :)

Kamil

Nie może być inaczej bo firma z opinią dobrego pracodawcy, działa zawsze z myślą o pracowniku.

Tochta

Bardzo fajna firma, znalazłam ją w tamtym roku. W końcu czuję się zaopiekowana, nie dzwonie często do biura, ale jak mam jakiś problem, to wiem, że biorą go na poważnie. Pani Magda i Natalia dzwonią co najmniej raz w tygodniu, po prostu tak, żeby się dowiedzieć, co u mnie słychać i w pracy słychać. Bardzo dobre warunki, a wypłata czasem nawet 10 dni przed czasem!

Czy po rozmowie w Eureca rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ula

Jakie są możliwości zatrudnienia?

Lidia

Jestem teraz z eureca w naprawdę fajnym miejscu. Babcia sama wszystko wokół siebie robi, chodzimy razem do kawiarni i na spacery. Gotuję ja i piorę, ale poza tym się nudzę. Bo nie napisałam: raz w tygodniu przychodzi jeszcze pani od sprzątania :) To jest moje najlepsze miejsce od wielu lat jeżdżenia z innymi firmami :)

Sztelarka

Jeżdżę z nimi z przerwami od roku. Pieniądze co miesiąc przed czasem na koncie. Jak mam problem z podopiecznym, dzwonię do biura, i one wszystko załatwiają z rodziną niemiecką. Pomagają w załatwianiu busa, ale nie narzucają swoich przewoźników. Miejsca sprawdzone, zawsze wiem, czego się spodziewiać.

Joanna

@bałerka rozumiem, że poleciłabyś pracę za pośrednictwem Eureca innym. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak wygląda taki wyjazd? W czym można liczyć na pomoc firmy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek w poszukiwaniu opinii na temat firmy jako pracodawcy.

bałerka

jeżdżę z tą firmą, byłam już 2 razy. Szykuję się teraz na nową sztelę, bo dziadek mi zmarł i trochę się boję, ale do tej pory i ja i inne dziewczyny miały same super miejsca. dziewczyny w biurze są super, często do mnie dzownią, Zarabiam sporo, więcej niź moja koleżnaka na czarno :) A pieniadza zawsze są przed terminem na koncie :)

koli

Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata i jeśli dalej będą szli tą drogą , którą kroczą w tej chwili to może być tylko i jedynie lepiej. Sporo jest do poprawienia, ale oby tak dalej im szło z tym poprawianiem. Także polecić ich jak najbardziej można @xn

Zadowolona

Firma WARTA POLECENIA!!!! Pracuje w tej firmie juz jakis czas i do tej pory nie mam zadnych problemow. Dziewczyny dzwonią zeby zapytac jak mi sie pracuje i czy wszystko ok. Stawka jaka ustalona, taka wpływa na konto. POLECAM!!!!!

Barbara

popieram panią Gosie!!!! szefowe i panie z biura interesują się opiekunkami!! dzwonią do opiekunek w trakcie ich pobytu!!! nie to co w innych firmach!!! naprawde polecam!!!

gosia

a ja z tą firmą byłam w niemczech rok temu i jestem bardzo zadowolona!!! zarobki jak na pracę legalną bardzo dobre, a pracownica sama do mnie dzwoniła w trakcie pobytu w hambrgu nie jeden raz. podatki w polsce kosztują druga pensję, wiadomo to nie od dziś, więc nie rozumiem tych pomówień.. zdecydowanie mogę polecić współpracę z tą firmą.

masakra

No, ale tak to jest jak baby wezmą się za szefowanie :)

masakra

Szefowe to jedna wielka pomyłka. Co chwile zaprzeczają samym sobie. One chyba nie zdają sobie sprawy jaka to jest ciężka praca. Przy podopiecznym trzeba być24 godziny na dobe! I to za jakies marne pieniądze. Kobitki szukajcie czegoś innego, bo tutaj wszyscy robią sobie dobrze koło własnego tyłka!

Karola

Z tego co sie dowiedziałam oferują lewe umowy.

miele

firma DZIAD!!!!!Jakiś kit ci wciska że jest jedna stawka ustawowa i nie mogą dać nic więcej(robią z ciebie głupa)a biorą drugie tyle od rodziny-sprawdzone!!! Mają ustalony jeden tekst i gada jak automatyczna sekretarka, myśli że głupia Polka w to uwierzy i weżmie co dają.Naprawdę śmieszna firma.Próbujcie jechać z innymi jest mnóstwo ofert za dużo lepsze pieniądze.

beata

Bylam raz na wyjezdzie z ta firma.Powiem tak oferuja bardzo niskie wynagrodzenie i do tego na umowe zlecenie,porazka zupelna,nie warto sobie nimi glowy zawracac,na pewno sa inne lepsze firmy!!!Zycze dokonania wlasciwego wyboru.

An123

Nie polecam tej firmy nikomu.Jakieś dziwne umowy, na umowie dziwne sumy, nawet Sama szefowa tej firmy nie potrafi odpowiedzieć jak to liczy. Smieszne pieniądze 2700- 2800 to jakieś nieporozumienie.Nie dbają o opiekunki.

elka

Nie polecam.... śmieszne niskie wynagrodzenie.... jakieś dziwne usługi marketingowe śmieszny system wypłat..... nie warto sobie głowy nimi zawracać odradzam !!!!! ..... śmieszne 2800 na rękę i jeszcze obiecana umowa o pracę w postaci zwykłej śmieciowej zleceniówki!

Zostaw merytoryczną opinię o Eureca - Barlinek

• Jak się pracuje w Eureca?

Zobacz opinie na temat firmy Eureca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eureca?

Eureca