Opinie o Karl Knauer w Pniewy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Karl Knauer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Karl Knauer o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karl Knauer w Pniewy

Propo wykonywani swoich obowiązków należy zająć się prowadzącymi z Działu ręczne które siedzą po 40 min na 3 pszerwach Każdego dnia Sumując cały miesiąc ile godzin ucieka??? A reszta goniona do pracy. Wszystkie działy na to patrzą Czas coś z tym zrobić!!!

Pojawiło się ogłoszenie o pracę ,ale na zlecenie. Wiem że pewnie więcej pracy do świąt i dlatego ale powiedzcie proszę, czy jest szansa na zostanie w firmie na dłużej ? Zdażało się ze po zleceniu oferowali normalną umowe o pracę? czy warto składać papiery? Czy to jest pod Ukraińców ogłoszenie?

Gigi

Ale z jakiej racji one są bezpłatne jeśli nawet nie naprawia się własnych błędów tylko innej zmiany? No chyba, że potem wolne się za to dostaje w tygodniu? Bo tak za free to słabo pracować. Często te soboty wypadają "planowane"?

Pako

Przecież firma nie ma prawda dysponować dniami wolnymi pracowników.Jakim prawem zabieracie ludziom wolne?Kodeks pracy wręcz tego zabrania.Ktoś może mi to wyjaśnić?Zamiast wysyłać na urlop proponuję pozbyć się emerytek które chyba tylko przychodzą żeby sobie pogadać bo za dużo do pracy nie wnoszą

@KIK

To nie ma u nich takich podwyżek stażowych? Może wychodzą z założenia, że jeżeli pracownik chce podwyżkę, to powinien przyjść do przełożonego i zapytać o nią, czy to też nie ma u nich racji bytu? Skoro nie płacą rewelacyjnie, to może coś innego oferują pracownikowi np. wczasy pod gruszą albo karty lunchowe?

Ktoś

Witam. Na stanowisko Operatora na produkcję warto aplikować?? Ilosc zmian? Nadgodziny płatne?? Jaka postawa u czy umowa pracę jest?? Itp

@Ktoś

Warto aplikować. Wszystkie płatne zgodnie z kodeksem pracy. Do tego dodatki finansowe. Praca na 3 zmiany.

Anon

Nadgodziny płatne i wymuszone na pracowniku. Jak się nie zgodzisz to musisz się tłumaczyć i masz same problemy.

@Anon

Cześć, chce się przyjąć na produkcję do was i właśnie słyszałem, że nadgodziny są planowane. Pół biedy jeśli byłby w tygodniu, ja akurat chciałbym sobie dorobić, ale robota w soboty to już wszystko komplikuje. Ile wychodzi tych nadgodzin w miesiącu?

w internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. logistyki. firma wymaga od pracownika komunikatywnej znajomości języka angielskiego. poziom B1 będzie wystarczający, czy to za mało? jeśli chodzi o dodatkowe benefity pozapłacowe, które można otrzymać, to co wchodzi w ich skład? moglibyście wymienić? to dla mnie bardzo ważne, bo rozważam złożenie aplikacji. (:

Wanda

marne pieniądze? to na jaką stawkę można tutaj liczyć? jesteś w stanie podać widełki wynagrodzenia? z góry dzięki za informacje.

Cichy pracownik Nowy wpis

Jak już mowa o pani R to kiedy ktoś coś z nią zrobi? Chodzi po hali i klepie głupoty. Zamiast zająć się swoją pracą zajmuje się życiem innych, zresztą jej malizna również. Czyżby również miały plecy w postaci rodziny w biurze? Patrzą tylko żeby donieść na kogoś, porobić zdjęcia i utrudnić życie, mam nadzieję że noga się wkońcu podwinie a aprowizacja zrobi swoje!

versacze Nowy wpis

Raczej wystarczy na logistyce spoko osoby pracują więc luzik.Pewnie większość tutaj pisze o ludziach z produkcji co nie umieją dodać 2+2 i narzekają jak to mało zarabiają nie robiąc nic żeby się rozwinąć.Nie trafisz na panie z produkcji to możesz być spokojny

pracuś Nowy wpis

Jak to wszystko co tutaj wypisujecie się czyta to jest to po prostu śmieszne.Wszędzie na świecie ktoś ma znajomości i normalne jest że je wykorzystuje czy to do pracy czy czegoś innego.Jeśli osoba po znajomości się nie sprawdza to tak czy siak nie będzie pracowała bo firma to nie organizacja charytatywna.Najbardziej na te znajomości narzekają osoby które nawet nie wykazują jakiejkolwiek inicjatywy ale do gadania pierwsze.Można było iść do IMS to nie bo za duża odpowiedzialność można było iść do biura ale nie bo nowe osoby bo tamto bo trzeba czegoś nowego się nauczyć i jest dobrze jak jest no to zastanówcie się czemu jesteście tam gdzie jesteście.Większość z was stoi w miejscu zamiast robić cokolwiek a potem gadanie...nie pozdrawiam

Pracuś

Cześć, Zastanawiam się, żaby zaaplikować do firmy do biura. Czy atmosfera jest OK ? Nie ma żadnych niemiłych osób ? Spoko się pracuje ? Bardzo mi zależy, żeby była luźna atmosfera i fajni ludzie.

Kabanos

witam na jakie zarobki może liczyć operator sztancy z 10 letnim stażem pracy w zawodzie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Karl Knauer. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Darek

Planowane nadgodziny to złamanie Kodeksu Pracy. Przy wtorku/Środzie już musisz wiedzieć czy przyjdziesz w sobotę. Masakra. Jak nie określisz się w te dni to ciebie zapiszą. Jak nie przybędziesz to zwrócą uwagę o to. (usunięte przez administratora) Pracuje tam od 3 lat i mam zwraca uwagę o nie chodzenie do pracy w soboty albo, że za późno powiem, że nie przyjdę. Wielokrotnie zapytałem się, dla czego nikt mi się nie spytał czy chce przyjść do pracy w sobotę to odpowiedzią było: Co mi ktoś się będzie pytał? Z automatu zapisują i nie pytają się czy ktoś chce przyjść. masz przybyć i tyle. Jak nie to to samemu trzeba powiedzieć, że się nie przybędzie w środku tygodnia. Inaczej NN. Złamanie Kodeksu pracy. A teraz inna sprawa. (usunięte przez administratora)

@Darek

Jak jednak zgodzisz się na nadgodziny w sobotę, to rozliczają je jako setki, czy może masz potem dzień wolny do odbioru? Trzy lata pracy to sporo, w sumie znasz już firmę od podszewki pewnie. To rozliczanie godzin to jedyny minus dla ciebie? O kierownictwie co uważasz? Chce się tu zatrudnić, czytam różne opinie i sam już nie wiem:/

Tobik

Rada krótka jak sie zatrudnisz w tej firmie to od razu kup zeszycik i zapisuj dni i godziny jak byłeś bo inaczej nieźle potrafią (usunięte przez administratora) system pokrętny i jak z epoki kamienia łupanego nikt nie nadzoruje tego liczydła jak pójdziesz po wyjaśnienia to jesteś jak intruz traktowany i obgadany w całym pokoiku ploteczek. O kierownictwie nic dodać opisane w samo sedno w innych opiniach żenada.

@Darek

Co to za inna sprawa była w nawiasie? Da się to tak napisać, aby admin nie miał podstawy wycinać? Może bardziej ogólnie, ładniejszymi słowami? ;) I jeszcze mam pytanie, czy pracuje się codziennie PN-PT? Czy w tygodniu wolne bywa, a soboty wychodzą jako normalny dzień pracy?

Mońka

Na stronie firmy widnieje oferta pracy na stanowisko operatora maszyn. Po pierwsze, czy jest to praca zmianowa? Bo o tym nie napisano, a osobiście bardzo mnie to ciekawi. Na jakie dodatkowe benefity pozapłacowe można liczyć? Jest ktoś w stanie tu wymienić? No i czy zatrudniają kobiety na te stanowisko? :D Bo nie wiem czy aplikować, czy nie

Ten zbiór truskawek to jakaś praca sezonowa? Myślałem, ze wejdę poczytać w ofertę, ale mi pokazuje, że niedostępna. Z drugiej strony ludzie tu piszą, że pracują kilka lat. to nie wiem, wiem że ta oferta faktycznie była trochę starsza, sprzed roku ponad. Na ile są tam umowy?

Jak się pracuje z ludźmi z Karl Knauer?

SOS

Jak wszędzie zależy od ludzi,działu i stanowiska ale jak przychodzisz pracować na linii to odradzam raczej,nowe osoby nie są mile przyjmowane przez niektóre Panie ;)

@SOS

Te panie obejmują kierownicze stanowiska? Nie każdy pracownik musi się lubić, ale jeśli kierownicy/brygadziści mają niezbyt uprzejme podejście to już się robi problem :P Rozważam przyjęcie się za operatora maszyn, bo podobno w firmie jest wolny etat na to miejsce? W ogóle piszą w ofercie, że stawka jest uzależniona od kompetencji. Myślisz że mając 4 lata doświadczenia jako operator dostanie się dobre wynagrodzenie?

Hłe hłe

A dokładnie o jakim stanowisku myślisz?? Chcesz być operatorem jakiej maszyny??

modonna

Witam,mam pytanie czy firma zrobi coś z parkingiem przy nowym budynku.Ludzie muszą obchodzić całą firmę bo ktoś mądry postanowił ich przenieść z szatni na tyłach gdzie mieli parking pod nosem.Jak mam się nie spóźnić do pracy skoro muszę 4 minuty obejść cała firmę

Jesteś pewien że to tak się odbywa? Zwykle w firmach awanse są dla osób, które właśnie mają dużą wiedzę itp, a nie odwrotnie. To jak tu w ogóle z jakimikolwiek możliwościami rozwoju? Szkolenia jakieś robią chociaż?

KIKS

Tutaj tak nie jest wystarczy spojrzeć jakie osoby idą z hali do biura.Albo siostra pracuje w biurze i załatwia tam pracę albo ktoś znajomy.Niektóre osoby nie mają tam nawet matury nie mówiąc już o biegłym angielskim ale żeby nie było są osoby które się napracowały i zasłużyły na awans

Gojda

Co to ma być, że pracownicy śpią w pracy? Niejednokrotnie spotykam się z tym, że przechodząc obok baterii jedna dziewczyna co chwile śpi! To niebezpieczne,,zresztą, nie tylko na bateriach, na ręcznych tez,, jak nie potraficie się wyspać to idźcie do domu albo do lekarza się przebadać, bo zagrazacie innym

Szakalaka
@Gojda

Potwierdzam. Gdzie się nie spojrzy zawsze na nocce znajdzie się ktoś kto lubi sobie uciąć drzemkę i mają za to płacone. Może czas coś w końcu zrobić z tym a nie zajmować się pierdołami jak wprowadzanie zakazu noszenia paznokci czy makijażu? Albo pracuję w poważnej firmie albo w cyrku.

Alutka
@Szakalaka

Nie ma kogoś, komu możnaby takie nieścisłości zgłosić? Rozumiem, że nocka, ale chyba pracę wykonać trzeba. W ogóle jak często nocki tu wypadają i czy są lepiej płatne? Jak to wygląda?

Marcela
@Alutka

Było zgłaszane liderowi, ale chyba bez efektów xD

@Ewa

Jeśli szanuje pani swoje zdrowie psychiczne to lepiej poszukać czegoś innego, bez pewnych znajomości lub naprawdę dobrego wykształcenia na wyższe stanowisko nie ma co tutaj aplikować, jeśli chce się rozwijać w karierze.

Tobi

O to mnie teraz trochę zaskoczyłeś, bo sam rozważałem aplikowanie ale Twój wpis sugeruje, że skoro nikogo nie znam to chyba lepiej tego nie robić. Dlaczego? Co takiego może się stać z moim zdrowiem psychicznym, jakbym teoretycznie się dostał do tej pracy? Muszę ustalić, co miałeś na myśli, bo zabrzmiało to w taki sposób, że sam nie wiem, jak mam to traktować.

fil
@Tobi

Pewnie o to że Ukry są traktowane jak zesłanie boskie,urlop wakacyjny musisz wypisać pół roku wcześniej bo przecież każdy wie w styczniu jak,gdzie i kiedy jedzie na wakacje...,organizacyjnie firma to porażka od planowania po obsadę ludzi,do tego baby które na wszystko narzekają jak im to cieżko pracować i jak wszędzie kierownictwo które oczekuję od Ciebie wszystkiego samemu majac wszystko w poważaniu.A i jak malujesz paznokcie to pewnie od nowego roku nie będziesz mógł.Dodatkowe zmiany wpisane z góry nawet nie pytając czy ktoś chce przyjść w sobotę a potem zdziwienie że komuś nie pasuje.Weźmiesz 3 dni L to masz mniej premii bo przecież nie wypada w tak wspaniałej firmie chorować masz być cyborgiem który będzie jechał po 12h jak Ukraincy potem wywożeni przez karetkę :)

Bartek.
@fil

Co na to PIP? Wg kodeksu pracy nie wolno planowac nadgodzin,to poważne naruszenie przepisow.

@Bartek.

Planowane nadgodziny? To jeszcze nic. Tutaj takie kwiatki się zdarzają, że masz przyjść na planowane nadgodziny bezpłatne w sobotę, bo poprzednia zmiana zniszczyła towar, więc oberwie się wszystkim! PIP jakby do tej firmy wszedł i porozmawiał z pracownikami niskiego szczebla, a nie z kadrą zarządzająca to by fikołka na dzień dobry zrobili

Polecam wszystkim przeczytać regulamin pracy i wynagradzania. Jakbyście przeczytali go ze zrozumieniem, gdy przychodziliśmy do pracy, to teraz nie pojawiłoby się tyle głupich komentarzy. Zgodziliście się na pewne zasady, a teraz wszystko źle. Cieszmy się, że mamy pracę, bo inne firmy w Pniewach zwalniają ludzi. A tym niezadowolonym polecam się zwolnić. Firma na tym zyska.

Ela

Gdzie jest ten regulamin? Powinien być dostępny dla każdego cały czas.

@Ela

Regulamin jest do wglądu w kadrach.

A co w przypadku jeśli ktoś do pracy ma dalej, firma oddaje za dojazdy? Czy ludzie nigdy nie dostają tu żadnych podwyżek? A co w przypadku zmiany stanowiska lub awansu?

JK

Nie mam pojęcia jak z dojazdami.Oczywiście można awansować i iść wyżej.Masz też 13,wakacyjne i książkowe,paczki na świeta i bony więc to spoko akurat

Gigi

Pracownica

Na dziale haft ludzie są kryci.

eeeeee

To może ktoś tam u góry pomyśli czemu ludzie wolą iść do innej pracy w sobotę np. zamiast na nadgodziny do knauera.

Dżula

Nowi pracownicy na umowie zlecenie mają jakieś nowe normy? Chodzą po na przerwy po pol godziny tak naprawdę kiedy chcą bo nie ze swoim dziale na którym aktualnie są

Ana

Był bardzo dobry technolog znający się m.in na druku i całej technologii z tym związanej, biegły angielski. Odszedł.... każdy ma prawo na zmiany. Powodzenia mu życzę. Teraz firma wybrała osoba po cichu beż żadnej rekrutacji/konkursu nie dając szans innym na aplikację. Jest to osoba zupełnie nie zbliżona wiedzą do poprzednika ale jest to typ magika który śrubę w maszynie zastąpi gumą do żucia i będzie baja.

Xzxz

Ostatnio bylam na L4 kilka dni. Oczywiście zwolnienie lekarskie płatne 80 %, ale oczywiście w naszej firmie jest regulamin/zasady które robią nas w ciula. Po wyliczeniu wyszło mi że moje zwolnienie wyszło niecałych 60% a nie 80%. A to dzięki grupie zaszeregowania i dodatkowi do podstawy. Także lepiej nie chorowac

@Xzxz

Naprawdę? Czytałam też z opinii, że są tutaj bezpłatne nadgodziny w soboty, czy to jest prawda? Próbował ktoś kiedyś tych nadgodzin jednak nie robić i nie przyszedł do pracy czy grozi za to zwolnienie? Z ciekawości, na jakim stanowisku pracujesz?

Jakakaka

Firma usuwa wpisy bo boi się prawdy? Co się spodziewać skoro nawet nie stać ich na szacunek do pracownika. A tłumaczyć się i tak będą że na nasze miejsce jest 100 Ukraińców. Tracicie na wiarygodności.

Ana

Kolejne awanse i nowe stanowiska, nie potrzebne. Jedna Pani wróciła po długiej przerwie i odrazu z dolnego biurka (usunięte przez administratora). Na jakiej podstawie? Doświadczenie znikome, język obcy brak..... a dlaczego ? Bo jest(usunięte przez administratora)

koko
@Ana

To chyba całkiem logiczne że jak się kogoś zna to się to wykorzystuje żeby być wyżej.Połowa firmy tak ma pracę a ta przeżywa...

Endrju

Pracowalem, wspominam z łezka w oku…, ale bardzo pozytywnie. Stabilnie, choć wymagająco. Wiadomo nigdy nikomu nie dogodzisz. Mądry dział technologiczny i odważny dział sprzedaży z wizją ! Produkcja cóż …., troszkę układy układziki ale to wszędzie podobne sytuacje. Gdybym mógł wróciłbym, ale niestety operator nie jest wystarczająco doceniany finansowo …. Mimo wszystko, chyba najlepszy to był czas mojej kariery …. Pozdrawiam szczególnie dział klejenia…

Pako

@Pako

W jaki sposób zabierają wolne pracownikom, bo nie do końca zrozumiałem? Każą przychodzić w dni wolne od pracy czy bardziej chodzi Ci o to, że nie zgadzają się na urlop czy jak? Możesz napisać coś więcej? Czy dzieje się w firmie coś jeszcze, co mogłoby sprawić, że nie warto starać się tutaj o pracę?

SASZKA
@Marek

Aktualnie jest mniej pracy np na 2 zmiany a nie 3 i trzeba brać wolne chyba 5 dni.Tylko nie po to ludzie oszczędzą urlop żeby brać go teraz w taką pogodę no sorry.Co najlepsze firma jest tak ogarnięta że wyśle Cie w środę na inny dział a tobie będzie kazano przyjść w sobotę żeby nadrobić na swoim.Dobrze że więcej ludzi tu nie pracuje bo organizacyjnie to leży i kwiczy pod wieloma względami.I jak chcesz tu pracować to przywyknij do ciągłego gadania głupot przez baby

@SASZKA

Czyli nie można nic zaplanować bo ciągle zmiany grafiku. A w soboty jak się przyjdzie to liczą jako nadgodziny czy to jest traktowane jak normalny dzień? Często się tu robi w soboty?

@Paweł

Możesz wszystko zaplanować jak niektóre osoby biorąc L4 Te same osoby robią to nagminnie zwłaszcza ostatnimi czasy Podam przykład, najpierw L4 zaraz potem urlop, parę dni do pracy i kolejne L4 I można się dobrze bawić Pewnie wiadomo o kim mowa A jak to mówi pewna pani ROBOTA KOCHA GLUPIEGO!!!!

Pracownica
@Piotr

Oj tak tu się zgadzam, l4 -potem urlop to idealne przedłużenie sobie wolnego i dobra ściema takie przypadki są ale cóż i tak to super pracownicy.

KIK
@Pracownica

Bez przesady ale ze te pieniądze nikt nie będzie pracował jak (usunięte przez administratora) i się poświęcał.Tak się dziwię że ludzie po 40 lat za marne 3tys sie spinają w tej pracy jak by to była ich firma i zarabiali po 20tys.Nigdy nie zrozumiem takiego poświęcenia w imię czego?Tego że potem przyjdzie kierownik i Ci powie że siedzisz 5 minut za długo na przerwie...Robić to my ale nie nas :)

@KIK

Zostaw merytoryczną opinię o Karl Knauer - Pniewy

• Jak się pracuje w Karl Knauer?

Zobacz opinie na temat firmy Karl Knauer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karl Knauer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karl Knauer