Opinie o Solveco Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Solveco Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solveco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solveco Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Cześć, interesuje mnie praca laborantki. Można wiedzieć dokładnie, jakie kierunki studiów dopuszczają? Patrzyłam w takie archiwalne ogłoszenie na stronie urzędu (usunięte przez administratora) ale w ogóle nie wyjaśniali tego. To było z marca jakoś.

M.m

A Ja Polecam tą FIRME !!! JESTEM DUMNY że Bylem Pracownikiem tej Firmy .. M.M

Sebastian Nowy wpis
@M.m

Dumny? Aż tak? To z czego ta duma wynika? I czemu już tu nie pracujesz?

M.m Nowy wpis
@Sebastian

Sebastian ... tak dumny jeste z tego ze tam pracowalem.. przedewszystkim Miła Atmosfera i dobrzy ludzie obecnie tam Pracują od Zarządu po Produkcje... a juz nie pracuje tylko z powoduw prywatnych i nic nie związanych z firmą

Lidia Nowy wpis

Rok temu ktoś wspomniał, że firma przeszła zmiany i mega szybko się rozwija ;) No i w sumie natknęłam się na ogłoszenie przedstawiciela handlowego, w wymaganiach jest znajomość języka obcego, ale nie napisali o jaki język konkretnie chodzi :/ Czy to angielski standardowo?

FIrma to (usunięte przez administratora) Pobierali kasę na ubezpieczenie , gdy zmieniła nazwę i upadła syndyk wziął ją w swoje ręce. Pobierali pieniądze na ubezpieczenie a nie byłem ubezpieczony. Pobrali ponad 2000 zł z czego odzyskałem od syndyka 120 zł - czekałem 3 lata ( śmiech). Niezła inwestycja w firmę . Nie polecam tej firmy.

Paulina

Nie dotyczy tej firmy. aktualnie koszt ubezpieczenia ponosi pracodawca.

Lidia
@Paulina

Czyli normalnie pracodawca odprowadza składki zdrowotne? Komentarz wyżej trochę mnie "przestraszył"

Walentyna
@Lidia

Składki obowiązkowe normalnie odprowadza pracodawca, dodatkowo jest możliwość opieki prywatnej.

Barbara
@Walentyna

Za jaką opłatą jest ta dodatkowa prywatna opieka lekarska? Zastanawiam się czy to jakaś znacząca kwota?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Solveco Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Rafał

Zmiana kadry zarządzającej spowodowała ogromną zmianę. Firma rozwija się bardzo szybko, nowe logo, nowa strona i nowe możliwości. Od dawna na to czekałem i wreszcie się stało. Zupełnie inna jakość pracy. Kultura i humor. Nie miałem pojęcia, że tak może być w tej firmie. Polecam każdemu.

Co według Was firma mogłaby zmienić by polepszyć warunki pracy?

Rudzik

Firma po reorganizacji. Dobra atmosfera. Zespół zaangażowany. Nowi ludzie na stanowiskach kierowniczych. Dobry kierunek.

norbert

kurcze, strona wprowadza w błąd :) mówię o ich witrynie oczywiście. Wchodzę i widzę zakładkę "oferty pracy- NOWE" i już się cieszę. Zakładka okazuje się być pusta. Tu moje pytanie, czy ktoś się orientuje jak to z zatrudnieniem do nich obecnie jest? :)

anna.ch

Szkoda, że tak mało dociera informacji o Solveco. Firma, która mogła być potentatem przy najmniej na rynku polskim teraz tonie (jeśli już nie utonęła). Brak jakiejkolwiek kompetentnej osoby od Zarządu po handlowca. Wszyscy z branży omijają szerokim łukiem. Z jedyną kompetentną osobą (przypominam, tam pracował P.RZ.) rozwiązano w sposób wyłącznie zrozumiały dla tej firmy(Zarządu) umowę. Bez komentarza. Na temat Solveco od niej nie dowiemy się niestety niczego. Próba nawiązania relacji biznesowych z tą firmą skończyła się na jakiś przedziwnych opowieściach osoby oddelegowanej do kontaktu :) Może ktoś wie, co się tam dzieje?

bora

fajna firma z dobrym pomyslem na biznes. wykonawstwo nieco gorsze. obecny zarzad kompletnie przypadkowy - bez pojecia o chemii i biznesie ktorym maja sie zajmowac. ciagle pod czujnym okiem wlasciciela, ktory faktycznie rzadzi (albo mysli ze rzadzi) firma. jakas smutna pani z ksiegowosci defacto zarzadza tym balaganem. pozbyli sie kompetentnych ludzi i obnizajac pensje probuja naprawic firme. slabo to wyglada. w firmie daje sie wyczuc lekki mobing. pora stad uciekac.

Pionek

Witam Odradzam tą firmę. Praca brudna i śmierdząca, robi się wszystko, nie przestrzega się zasad BHP, podstawa pieniężna marna (wywala się osoby chcące podwyżki z 1500zł do 1600zł podstawy -ustawowo się należy, ale nie w tej firmie), a kierownictwo...-największa porażka tej firmy(kierownik nie ma pojęcia co się dzieje w firmie (pyta się pracowników...co i jak itp), poza tym po co jest tam pan technolog skoro niby wszystko wie, a robi tylko zamieszanie i uczy się wszystkiego od pracowników(skutki jego decyzji -produkcja mniejsza bo wyparki stoją lub szwankują, ale zarządowi to nie przeszkadza..)

Zostaw merytoryczną opinię o Solveco Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Solveco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solveco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solveco Sp. z o.o.?

Solveco Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Jasna 1
    00-013 Kędzierzyn-Koźle