Opinie o Giulietta / WGN Toruń w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Giulietta / WGN Toruń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giulietta / WGN Toruń o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giulietta / WGN Toruń w Toruń

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Giulietta / WGN Toruń?

Witold Nowy wpis

Sporo komentarzy o opóźnieniach w wypłatach. Nadal trzeba się prosić o zarobione pieniądze? Bo to jak dla mnie duża niedogodność. Teraz jest już ok, bo nie widziałem aktualnego info.

namaste Nowy wpis
@Witold

Powinno być ok, dawno nikt nie narzekał.

ert Nowy wpis

@xz zawsze nzajdzie sie ktos kto nie bedzie z czegos zadwolwony..pamietam ze yla tutaj oferta pracy na stanowisko hostessy w Kwidzyniu oferowali 15 zl/ h wiec uwazam ze to calkiem spoko stawka ciekawe czy beda jeszcze na takie stanowiskoi poszukiwac..

Nie polecam! Najgorsza agencja. O pieniądze błagalam przez dwa miesiące. A dodam że w umowie było po 4 dniach... tragedia. Milion telefonów i emaili. Coś strasznego.

zagubiona
@Karolina

a na jakiej akcji pracowałaś?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Giulietta / WGN Toruń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
same problemy

Nie wiem jak u was ale do Krakowa byla taka nie przyjemna koordynatorka, ze nie wiem jak w ogole ktos taki moze pracowac z ludzmi. Nie pamietam imienia. Niska, krotkie ciemne wlosy. Taka roszczeniowa, nie uprzejma. Nie mogla nic ogarnac i tylko sie wyrzywala na ludziach. Mam nadzieje, ze ktos z tej calej agencji to czyta chociaz. Nie dosc ze o wszytsko trzeba sie upominac to jeszcze pracownicy sa do ..

same problemy

w koncu sa pieniadze .. szkoda, ze polowa

koordynatorka
@same problemy

To, że ktoś dostał połowę wynika z faktu, iż nie dopełnił swojego obowiązku jakim było wpisanie się na listę i upewnienie się czy jest się na liście obecności. Pretensje proszę mieć do siebie!

Witam! Dnia 21.01.2015r zakończyliśmy wypłacanie wynagrodzeń za testy pasażerskie. Jeżeli ktoś nie otrzyma wynagrodzenia do piątku 1923.01.15r), proszę o kontakt na e-mail wyplata1@op.pl

xxx

Proszę o kontakt w sprawie wypłat, jeżeli nie otrzymam żadnej informacji składam sprawę do mojej Cioci, która jest edytorka w fakcie i wtedy już wam nie będzie tak wesoło.

dagaqueen

wszystkie osoby, które brały udział w teście pasażerskim 3.12.2014 ( pendolino) proszę o kontakt mailowy na adres dagaqueen@gmail.com w celu złożenia skargi i pozwu zbiorowego przeciwko agencji hosstes giulietta za brak wypłat wynagrodzenia. Im nas więcej tym lepiej

Wacek95

Właśnie w Morde Jeban* oddajcie pieniądze (usunięte przez administratora)

NIKI

19 STYCZNIA 2015R. pieniędzy na koncie nadal nie ma. Dzwoniłam tydzień temu, pani jak zwykle nie wie co się dzieję, zaraz jakby miała płakać, lamentuję, ze pieniedze będę jutro wysłane? i co ? nic... zero odzewu od tamtego czasu. Jak zrobili tyle ludzi w ch... to trzeba wszystkich zebrać i złożyć wniosek do sondu, bo takie rzeczy wiążą się z odsetkami. Jak my byśmy nie przyszli do pracy to 500zł. Oni nie płaca 3 tygodnie i nic z tego nie mają. ok rozumiem ze zasrane pendolino jest w dlugach, ale co mnie to obchodzi?

koles

Ja z Krakowa już mam

Oszukana

Ja tez nie mam pieniedzy

klaudia

Mam już pieniądze na koncie

klaudia

To chyba jakieś żarty, zgadam się, albo sąd albo media (usunięte przez administratora) mnie interesuje jakiś urlop pracownika, zostaliśmy oszukani .

!

NIE MA PIENIEDZY ! To chyba trzeba rozstrzygnac na drodze sadowej.

ni ma

Ja z wycieczki do Karkowa nadal nie mam :

lika

Kaska za jest już na moim koncie:) Dziękuje!

niezbytzadowolony

Ja dostałem dzisiaj o 11 kase za pendolino

Wacek95

Czy dostał ktoś pieniądze ? ile można czekać... niepoważna firma, zeby tak z ludzmi postępować

Zostaw merytoryczną opinię o Giulietta / WGN Toruń - Toruń

Giulietta / WGN Toruń
2.4/5 Na podstawie 43 ocen.

Giulietta / WGN Toruń