Opinie o Metal Expert w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metal Expert. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal Expert o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Expert w Elbląg

Ile zarobi Inżynier Projektu? I czy nabory będą jeszcze ponawiane w kolejnym już roku? wiem, że oferta została wystawiona jakoś ze 4 miesiące temu, a przynajmniej taki okres jej wygaśnięcia mi pokazuje. Ciekawi mnie przy tym brak zainteresowania oraz opinii z tego roku. Czemu tak jest? Warto bym obserwował kolejne oferty?

Wojtek z Grajewa Nowy wpis

Byłem trzy lata temu. Na 8. Pan pytał czy to brutto. I był w wielkim szoku, gdy okazało się że mówię o netto. Także nie spodziewam się kokosów.

Leśny ludek

Firma chce udawać poziom, niestety w środku od lat panuje tu socjalizm. Niesprawiedliwość, kolesiostwo, nepotyzm, podjudzanie, donoszenie. Niektórzy pływaja w tej zupie z przyjemnością, inni akceptują i godzą się z wygody i również dlatego, że nie wierzą w siebie i boją się zmian. Niestety winę za atmosferę ponosi człowiek(usunięte przez administratora) na dłuższą metę nie do przejścia dla kogoś z ambicjami i poczuciem kultury oraz uczciwości. OMIJAĆ.

CEO Metal Expert
@Leśny ludek

Drogi Leśny Ludku (Pracowniku Metal Expert), Jak od wieków wiadomo, nie ma na świecie organizacji idealnych. Czy też takich, które są w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby, wymagania zatrudnionych w niej pracowników. Jeśli masz jakieś uwag, spostrzeżenia, propozycje konkretnych działań zapraszam Cię serdecznie na kawę (pokój 205). Pragnę zapewnić Cię iż na mocy polityki antydyskryminacyjnej wdrożonej w naszej organizacji żadne negatywne działania nie będą skierowane w Twoją stronę. Serdecznie Pozdrawiam Paweł

Chcący tam pracować
@CEO Metal Expert

Panie Ceo, co pan powie na to, że to nie jest jedyna negatywna opinia na ten temat? Negatywnych opinii jest mnóstwo. Sporą część już usunęliście ale wciąż dochodzą nowe. Coś w tym jest..

CEO Metal Expert
@Chcący tam pracować

Zapraszam do aplikowania. Najlepiej samemu się przekonać.

Chcący tam pracować Nowy wpis
@CEO Metal Expert

Nie odparł Pan zarzutów zatem jest to prawdą. Opinia na temat Pańskiej firmy się sprawdza. Gdzie nie rzucisz kamieniem w Elblągu, tam mówią to samo o Metal Expert. Wolałem zapytać u źródła. Szkoda, mam nadzieję, że zarobi w końcu Pan tyle, że i ludziom da spokojnie zarobić.

CEO Metal Expert Nowy wpis
@Chcący tam pracować

Zatem odpieram zarzuty, pozdrawiam.

hmm

Brak awansu, kolesiostwo, uklady, brak rozwoju , obgadywanie i wiele wiele innych nie polecam

Wilk Bardzo Zły.

Metal Expert to spoko firma. Pieniądze nie są rewelacyjne, bo w Elblągu jest zmowa rynkowa. Ustala się w branży ile ma zarabiać wytaczarz, tokarz, monter, czy ślusarz i tego pracodawcy w Elblągu się trzymają. Dodatkowo jest cicha umowa o "nie podbieraniu" sobie ludzi. Pomału to umrze ponieważ młodzi mają wywalone w tego typu zajęcie a my - to już dinozaury... No i otworzył się Gdańsk. Także albo będzie na rynku większe sianko, albo zostaną tylko studenci. Przepraszam, inżynierowie z zarobkami dwa, dwa i pół koła. Produkcja umrze po prostu. Już średnia wieku w ME na produkcji przekracza pięćdziesiątkę. Na produkcji praca spoko, nikt nie goni, nie ma hegemoni, ani chamstwa. Pijaków już prawie wszystkich powyrzucali, zostało kilku co wciąga w nocha, ale wszędzie są tacy i w zasadzie to spoko ludzie. Robią co do nich należy, uczynne chłopaki, a że mają powiększone źrenice i przemieszczają się w sposób narowisty nie jest jakimś tam problemem. Na produkcji nie jest jak w biurach i ludzie nie skaczą sobie do gardeł za dwa złote i prześcigają się kto lepiej wyliże (usunięte przez administratora) Prezesowi. Zauważyłem, że Ci co Prezes zaprasza na coroczną Wigilię to jadem wokół siebie rzucają jak tylko mogą, a te robole z produkcji to inny gatunek. Może dlatego, że najdalej od koryta. Reasumując - jeżeli jesteś po studiach to wbijaj się na dwa, trzy lata. Zrobisz praktykę i będziesz miał co w papiery wpisać. ME to prawdziwa kuźnia talentów, bo nie robimy seryjnej topornej produkcji, w większości to wyzwania i knujemy jak lisice w czasie rui a to daje wiedzę. Kasę dostaniesz lipną, ale warto na to przymknąć oko, aby potem reprezentować siebie w Gdańsku, czy innym NORMALNYM mieście za 6-7 tysi za osiem godzin pracy. Jeżeli startujesz na maszyny (wytaczarki, tokarki, frezarki itp) to masz więcej do gadania. Co ugrasz na początku tak pozostanie. Nie wierz w pieprzenie typu "po okresie próbnym znaczna podwyżka" - to ściema. Więc podaj od razu za ile mają Cię kupić. Idąc pracować na maszynach sprzedanie siebie za mniej niż cztery tysie netto to profanacja. Robisz produkcję na kilka baniek, więc te cztery Ryszarda, czy Dariusza mocno nie zaboli. Tanio to się oddaje panna na dworcu, nie człowiek z wiedzą i ogarnięciem. Jako monter, czy ślusarz musisz uważać na takiego z wąsami. To ostatni bastion promili i konfident ponad wszystko. Legenda głosi, że to właśnie On sprzedał Prometeusza do Zeusa za pomoc ludziom. Staraj się nie trafić pod jego skrzydła. Wiedzę ma ogromną to fakt, ale i tak Ci jej nie przekaże, lepiej uderz do takiego starszego,niskiego Grzesia P, czy Marka od zwierząt latających. Wkurzający są czasem, ale pomocne chłopy. Zawsze Ci pomogą i nauczą roboty. Tu z kasą podobnie - ile dostaniesz na początku tak będziesz miał do emerytury. Fabryka spoko i jak wszędzie są haczyki. Te negatywne komenty piszą generalnie nie do dymane panny, albo łosie co do roboty zakładają krawaty. Jeżeli jesteś normalna/y poradzisz sobie i wiele się nauczysz. Nie należy wdawać się w zrozumienie działu technologicznego, handlu, pirolizy, czy produkcji bo i po co? Pamiętaj, że w ME nadgorliwość jest niedoceniana. I na koniec takie przesłanie od emeryta z hali nr 13 - " Żłów wolno chodzi a żyje dwieście lat". Nie poobrywacie więc sobie rękawów.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Metal Expert? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Ciech

ojciec ponoć odchodzi plotki mówią że jest ciężko chory J ezeli to prawda to /Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy/ to zło powróciło do właściciela Niektórym wyrządził dużo zła Cała trójca t.z. R,D ,E ma dużo brudu za paznokciami pod względem chamstwa obrażania innych wyzywania na środku hali to jest ich żywioł i wysoka adrenalina JEŻELI JRSTEŚ BARDZO PRACOWITY i milczysz siedzisz pogodzinach i potrafisz tyrać jak wół to możesz pracować ,nauczysz sięmyślwć kombinować jak to dobrze i na wczoraj to zrobić ,a jeszcze jak zaczniesz podp.....ać to będzie C i w miarę dobrze MY to musimy znosić bo o pracę nie jast łatwo

J23

Mobbing w Metal Expert to norma wrzaski krzyki też norma podniesienie adrenaliny też norma PO DPIEPRZANIE JEDEN DRUGIEGO LIZUSTWO TEŻ NORMA A ojciec na pokaz super a poza plecami człowiek bez żadnyh hamulców aby adrenalina była na wysoko Co tu pisac szkoda słów

@J23

Mobbing to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników. To co piszesz to poważne zarzuty. Pamiętaj, że forum to miejsce publiczne, więc informacje, które tu zamieszczasz powinny być prawdziwe. Jeśli zdarzenia, które opisujesz miały naprawdę miejsce to zachęcam Cię do skorzystania z nowej funkcji na forum. Możesz anonimowo napisać wpis o nieprzyjemnych zdarzeniach w firmie, potwierdzając go dowodami.

j23
@Marzena

odczułem to na własnej skórze diagnosta ma ogromnie szerokie plecy nikt nie da rady Ma

@j23

Jeśli potrzebujesz pomocy to tak jak napisałam we wcześniejszym komentarzu - zachęcam do zgłoszenia. Jeżeli masz świadków potwierdzających Twoją wypowiedź uzyskasz pomoc ze strony Gowork.pl. Pamiętaj tylko, że to co piszesz może dotkliwie wpłynąć na osoby i firmę, do których się odnosisz, dlatego konieczne są dowody.

j23

niepotrzebnie wsadziłem kij w mrowisko

Marzena

@nikodem, jeśli pracujesz w Metal Expert to napisz proszę jak oceniasz pracę w tej firmie. Interesują mnie takie kwestie jak warunki zatrudnienia, atmosfera pracy oraz system premiowy. Powiedz, czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? Przypominam Ci również, że według regulaminu, na forum niedozwolone jest używanie wulgaryzmów: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę, stosuj się do niego dodając komentarze, ponieważ wpisy, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte.

Marzena

@nikodem @Twój kolega wygląda na to, że pracujecie w Metal Expert. W związku z tym proszę, żebyście napisali trochę więcej, aby ułatwić zainteresowanym osobom decyzję o ewentualnym podjęciu tam zatrudnienia czy wysłaniu dokumentów aplikacyjnych. Czy jesteście zadowoleni z atmosfery i relacji jakie panują w firmie? Jest możliwe podpisanie umowy o pracę? Jest duża rotacja pracowników?

nikodem

To nie Mirek pisze i weście się w garść fachowcy od pirolizy

Piroliza to wielka ściema chodzi tylko o wyrwanie kasy z UE. Oczyszczanie osadu ściekowego to wielka bzdura i jeden wielki smród. A kierowniczek i jego (usunięte przez administratora) Łuk. nie mają zielonego pojęcia na temat pirolizy a zarabiają kosmiczne pieniądze za nic i nieróbstwo. Uważajcie na tego kierowniczka bo to sprzedawczyk i ma swojego konfidenta.

Twój kolega
@anonymous

Jak sie jest wyrzuconym za kultywowanie alkoholizmu w pracy to nie nalezy mieć pretensji do pracodawcy. Mirku wez sie w garść i nie pisz głupot. Aaa i nie dzwoń, że chcesz wrócic skoro było aż tak źle.

Wiktor

Konkurencja inspiruje do pisania ?

Jasiek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

TIG HL-045

Jakos spawacz bez wiekszego doswiadczenia warto udezyc na jakas praktyke ? Czy nie ma sensu ?

Dominik

@3456 nie wiem, czy w dłużej perspektywie nie najważniejszy. Nawet jeśli warunki zatrudnienia są wybitnie dobre, ale na myśl o przyjściu do pracy zaczynasz się denerwować, to w końcu chcesz pracę zmienić. Tutaj nie ma żadnej rotacji wśród pracowników, więc można wyciągnąć odpowiednie wnioski.

a kysz

malo ci lizod....pie ze firma zdrowie z ciebie wyssala i ze kiedys fajny byl z ciebie gosc a teraz zalosna rysiowa wydmuszka? warte to dla okruchow ze stolu pana? jeszcze nie skumales ze wyssie wszystko z ciebie i nawet ta odrobina godnosci nie pozostanie. naprawde nie.masz dla.kogo tylka nadstawiac. przypomnij sobie kolego tredera i swoje idealy sprzed lat. zwiazek z ta kreatura upodli cie tak.ze juz z tego.gnoju sie nie domyjesz.

Nauczyciel

Kolejny wpis durnia o podobnym profilu z zachwiana osobowością. Już mi ręce opadają, bo się czyta takich mazgai, którzy myślą że trafia do Królestwa a Tu jeb prawdziwe życie, , jakaś straszna lipa. Martwi mnie to, że tak wiele osób czyta negatywne komentarze i wierzy ludziom, piszącym swoje wypociny ,którzy oczerniają wszystko i wszystkich bo sobie nie poradzili ( lub nie potrafili się dostosować ), nie chce mi się wierzyć, że wszyscy są tacy durni. Jak żyć się pytam ??? Może Irej zepnij poślady i spróbuj, niech firma zweryfikuje Cię "life" co potrafisz, a nie polegasz na opiniach frustratów ?? Coś mi się wydaję, że Ty po prostu pracować nie chcesz ....

ciach pach

Ooooo my tu gadu gadu a menel ekspert ma jubileusz! Ponad 100 ocen negatywnych! BRAWO! czy cos jeszce trzeba dodac?

afda

osobiście odradzam. Jeżeli macie inną alternatywę, to nawet nad Metal Expertem się nie zastanawiajcie. Nie będziecie rozliczani z pracy a z donosów. pozdrawiam

satuk

uważajcie na małego - kapusta

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Expert - Elbląg

• Jak się pracuje w Metal Expert?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Expert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Expert?

Metal Expert