Opinie o Limes Consult Sp. z o.o. w Poznań

Limes Consult Sp. z o.o. Firma Limes Consult Sp. z o.o. jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH. Dzięki piętnastoletniemu doświadczeniu w rekrutacji personelu i delegowaniu do pracy za granicą firma świadczy najwyższej jakości usługi dostosowując się do dynamicznie ewoluującego rynku pracy. Długofalowe relacje z klientami, ściśle/jasno określone warunki współpracy oraz rzetelnie przekazywane informacje dotyczące warunków zatrudnienia budzą zaufanie wśród osób podejmujących pracę. Wszystko to wywołuje pozytywne opinie wśród pracowników oraz pracodawców, a co za tym idzie buduje pozytywny wizerunek firmy na rynku. W obrębie naszej działalności specjalizujemy się w następujących branżach: • Sanitarna, grzewcza, klimatyzacji i wentylacji; • Spawalnicza; • Medyczna; • Handlowa; • Techniczna. Dla Pracodawców Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom przedsiębiorstw w zakresie rekrutacji wykwalifikowanych pracowników oferujemy usługi w obsz

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Limes Consult Sp. z o.o. w Poznań

Robin@ Nowy wpis

To chyba mieszkaliście w innej części Berlina bo w tych blokowiskach smród, brud, dziadostwo, ubóstwo, spanie na skrzyni, odwróconej do góry nogami. Szafa lata... Zero zainteresowania. Może z folderu te zachwyty. Bo to się ma no jak. A zaciągnięcie tam dysponenta.... Powodzenia....

Czy w Limes Consult Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Anonim Nowy wpis

Mieszkania karaluchy Wspolpracownicy większość to alkoholicy reszta pomocnicy bez chęci do pracy i kombinujący jak tu innych wysiudać Dysponent w biurze masakra nastawiony tylko na godziny omijać szerokim łukiem nie jestem sam z tą opinią reszta normalnych która odeszła twierdzi to samo

Olek

Jesteście pewni, że nie można napisać o Limes Consult cos pozytywnego? A może to jest tak, że ludzie którym nie chce sie pracować tak piszą? Ci którzy ciężko pracują nie mają na to czasu!!!

Maxio
@Olek

Jest tak jak piszesz, ci którzy pracują i są zadowoleni nie mają ani czasu ani ochoty pisać.

Ryszard Sierczyński Nowy wpis
@Olek

Pracuję 8 lat w limesie pieniądze zawsze na czas .Uważam że można się z nimi dogadać Nie ma problemu

Rozmowę kwalifikacyjną w Limes Consult Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych i grzewczych?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Maxio

Tak, od pierwszych dni macie umowe i potem meldunek, co jest rzadkością w agencjach. Firma wypłacalna, choć kokosów nie zarobicie. Ale zawsze lepiej niz w PL. Mieszkania nie najgorsze, ale idzie sie ogarnąć. Atut, blisko PL.

Arkadiusz

@Adaś halo halo ponawiam pytanie poprzednika

Adaś

Witam Proszę mi napisać jak wygląda praca w Berlinie przez firmę limes??

Polecam

Polecam

@Polecam

ty lepiej byś polecił swoją żonę, a nie tą zakłamaną firmę, która oszukuje na każdym kroku

henio

Firma mierna ,gorzej jak mierna .. często gęsto diety się nie zgadzają .hotel na wyjazdy najtańszy i jak najdalej od pracy ,czy 70 kilometrów w jedna do pokoju 5 osobowego to obojętne byle by limes grosze płacił. narzędzia nędza z bieda .firma dla ludzi co mniemają wybory i się na robocie nie znają ,najgorsze chyba jest biuro w Hamburgu tam to wo góle ściemniają bajki, szef biura to jakiś typek spod ciemniej chmurki kreci na boku.a ci w berlinie chyba są oderwani od rzeczywistości,-to, co na umowie wypłaca raczej ,,diet niemusza płacić nawet jak papier wam dadzą.a kilometry tez bajka.

sławek

a ta umowa o pracę to chyba w dodatku niemiecka umowa.. także ja bym się nie zastanawiał. To na pewno daje wysokie zarobki, nieporównywalne do polskich stawek

Abc

Pracowałem u nich,wszystko w porzadku, tak jak ktoś napisał wypłaty 16-17 a tak poza tym to ok, kontak z szefostwem rownież dobry

xxx

sory niedopisaniem ze kolejny minus spory to fakt ze wynagrodzenie według przepisów i umowy powinno by na koncie pracownika do 15-go lub na dzień 15-go czego firma się nie trzyma jeśli 15 wypadnie w niedziele to zapomnijcie ze o kasie wcześniej potrafią przelać w dzień 16-go co czyni ze co u niektórych może i na pewno wpłynie 17-go a nie jak przepisy mówią czyli na dzień poprzedzający 15-go wiec w takim przypadku w piątek na koncie pracownika 13-go pozdro , lecz mimo to ważne ze wo gule przelewają oprócz takich przypadków niekazdego miesiąca jest ok

xxx

fak firma nie jest wielka jak na rynek berlina warunki mieszkaniowe potwierdzam pozytywnie ,zaliczka owszem max 300eu , lecz nie piszcie głupot ze 8eu na rekie stawka to 8,01eu brutto czyli około 6,30 netto + dieta za przepracowany dzień stawka pomału wzrasta , do stawki minimalnej 8,50 brutto ilość godzin jeśli zrobisz powyżej 200 godzin to tak jak byś zarobił za 180 godzin lecz to nie wina firmy lecz opłat podatku ,ubezpieczenia i tak dalej po prostu wzrastają % minus jaki bym postawił to niska ilość zleceń dla pracowników ,Generalnie mówiąc jako firmę polecam Lecz nie-liczcie na kolosalne wynagrodzenia jak to co niektórym się wydaje duży plus blisko granicy

czekajacy

jakies zastoje chyba sa bo od stycznia siedze w domu i czekam

Mapsen

Limes Consult jest częścią niemieckiej firmy zajmującej się organizowaniem pracy tymczasowej. Co prawda nie znalazłem ich strony internetowej, za to prowadzą profil na facebooku, który nawet ma sporo polubień https://www.facebook.com/Limes.Consult.w.Polsce Zastanawiające jest to jak wiele osób co rok korzysta z ich usług.

Hiszpan

Firma rzetelna,wypłaty na czas,pracowałem w innych lajm firmach to różnie bywało,myślę że mogę polecić moją firmę.Kierownictwo stara się pomóc w każdej sytuacji. Polecam !!!!

Jarek

Od sześciu miesięcy pracuję w firmie Limes Consult Sp. z o.o. i jestem zadowolony. Firma solidna, wszystko zgodnie z umową, wypłaty na czas, dobry kontakt z biurem. Warunki mieszkaniowe w porządku. Polecam tą firmę jako jedną z lepszych w Berlinie!

Slawek

7 m-cy pracuje dla Limes Consult. Wypłaty na czas. Jak na rynek berlinski zarobki na przyzwoitym poziomie, umowa niemiecka. Praca czasowa i po zakończeniu jednego zlecenia pojawia się następne, firma dba o to (miałem już 4 zlecenia i za kolejnym najdłużej czekałem 3 dni). Co do zakwaterowania to Limes opłaca ale nie dałbym za to im pełnej noty jednak jeśli ktoś przyjeżdża do pracy a nie na wypoczynek to powinien dać radę z przystosowaniem się.

hydraulik b

porządna i uczciwa firma, pracuje od prawie roku w Limesie w Berlinie. Mieszkania ok, brak przestojów - ciagłosc pracy, duzo Polakow zatrudniaja, pieniadze zawsze na czas, a jak trzeba, to zawsze pomoga! polecam

gajowy

zarobki około 8 euro netto to max. Do tego dochodzą diety, ale to jest w sumie kasa z Twojego wlasnego zwolnienia podatkowego. W sumie wychodzi okolo1500 e z wszystkim, ale i tak sie oplaca, choc na koniec roku nic juz nie odliczysz z podatku, bo jest on na biezaco odliczany co miesiac. Chaty, w zaleznosci jak trafisz. Moze byc ok, moze byc gorzej, bo jak trafisz na ludzi naduzywajacych alkoholu, to juz jest gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Limes Consult Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Limes Consult Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Limes Consult Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limes Consult Sp. z o.o.?

Limes Consult Sp. z o.o.