logo Limes Consult Sp. z o.o.

Limes Consult Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Limes Consult Sp. z o.o.

artur 2013-08-08 13:02:16
rzetelna Firma, polecam
2013-08-31 09:51:57
Dzięń Dobry!
Chciałbym polecić fimę Limes Consult Sp.z.o.o.jako rzetelnego i uczciwego pracodawcę pod każdym względem. Wynagrodzenia oraz warunki mieszkaniowe takie jak uzgodnione w umowie.Dobry kontakt i opieka z strony koordynatora polskiego jak i niemieckiego.
Z przyjemnością mogę polecić tą firmę jako przyszłego pracodawcę.
Jaroch.
2013-09-01 00:21:57
Jeśli szukasz pracy, np. w Niemczech, to tylko z firmą Limes. Wypłaty na czas, z zaliczkami nie ma problemów, warunki mieszkaniowe dobre i bardzo ważne, kontakt z szefostwem bez problemu. POLECAM!!!
Jarosław i Witold Kaczorowscy 2013-09-05 08:41:58
Od maja dzięki Limes Consult pracujemy w Berlinie. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ otrzymaliśmy pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem. Jesteśmy usatysfakcjonowani zarówno warunkami mieszkaniowymi oraz pracą w zgranym zespole. Wynagrodzenie zawsze na koncie terminowo. POLECAMY !!!
Achim 2013-09-14 12:03:37
Solidna firma, wypłacalna, koordynatorzy zawsze pod telefonem.

Warunki mieszkaniowe w porządku.
gajowy 2013-09-29 10:28:20
zarobki około 8 euro netto to max. Do tego dochodzą diety, ale to jest w sumie kasa z Twojego wlasnego zwolnienia podatkowego. W sumie wychodzi okolo1500 e z wszystkim, ale i tak sie oplaca, choc na koniec roku nic juz nie odliczysz z podatku, bo jest on na biezaco odliczany co miesiac. Chaty, w zaleznosci jak trafisz. Moze byc ok, moze byc gorzej, bo jak trafisz na ludzi naduzywajacych alkoholu, to juz jest gorzej
hydraulik b 2014-02-24 21:06:34
porządna i uczciwa firma, pracuje od prawie roku w Limesie w Berlinie. Mieszkania ok, brak przestojów - ciagłosc pracy, duzo Polakow zatrudniaja, pieniadze zawsze na czas, a jak trzeba, to zawsze pomoga! polecam
Slawek 2014-07-18 21:26:11
7 m-cy pracuje dla Limes Consult. Wypłaty na czas. Jak na rynek berlinski zarobki na przyzwoitym poziomie, umowa niemiecka. Praca czasowa i po zakończeniu jednego zlecenia pojawia się następne, firma dba o to (miałem już 4 zlecenia i za kolejnym najdłużej czekałem 3 dni). Co do zakwaterowania to Limes opłaca ale nie dałbym za to im pełnej noty jednak jeśli ktoś przyjeżdża do pracy a nie na wypoczynek to powinien dać radę z przystosowaniem się.
Jarek 2014-07-27 23:31:29
Od sześciu miesięcy pracuję w firmie Limes Consult Sp. z o.o. i jestem zadowolony. Firma solidna, wszystko zgodnie z umową, wypłaty na czas, dobry kontakt z biurem. Warunki mieszkaniowe w porządku.
Polecam tą firmę jako jedną z lepszych w Berlinie!
Hiszpan 2014-07-28 21:20:46
Firma rzetelna,wypłaty na czas,pracowałem w innych lajm firmach to różnie bywało,myślę że mogę polecić moją firmę.Kierownictwo stara się pomóc w każdej sytuacji. Polecam !!!!
Mapsen 2015-02-16 07:42:23
Limes Consult jest częścią niemieckiej firmy zajmującej się organizowaniem pracy tymczasowej. Co prawda nie znalazłem ich strony internetowej, za to prowadzą profil na facebooku, który nawet ma sporo polubień https://www.facebook.com/Limes.Consult.w.Polsce Zastanawiające jest to jak wiele osób co rok korzysta z ich usług.
czekajacy 2015-02-19 17:54:12
jakies zastoje chyba sa bo od stycznia siedze w domu i czekam
xxx 2015-03-16 17:40:20
fak firma nie jest wielka jak na rynek berlina warunki mieszkaniowe potwierdzam pozytywnie ,zaliczka owszem max 300eu , lecz nie piszcie głupot ze 8eu na rekie stawka to 8,01eu brutto czyli około 6,30 netto + dieta za przepracowany dzień stawka pomału wzrasta , do stawki minimalnej 8,50 brutto ilość godzin jeśli zrobisz powyżej 200 godzin to tak jak byś zarobił za 180 godzin lecz to nie wina firmy lecz opłat podatku ,ubezpieczenia i tak dalej po prostu wzrastają % minus jaki bym postawił to niska ilość zleceń dla pracowników ,Generalnie mówiąc jako firmę polecam Lecz nie-liczcie na kolosalne wynagrodzenia jak to co niektórym się wydaje duży plus blisko granicy
xxx 2015-03-16 18:06:14
sory niedopisaniem ze kolejny minus spory to fakt ze wynagrodzenie według przepisów i umowy powinno by na koncie pracownika do 15-go lub na dzień 15-go czego firma się nie trzyma jeśli 15 wypadnie w niedziele to zapomnijcie ze o kasie wcześniej potrafią przelać w dzień 16-go co czyni ze co u niektórych może i na pewno wpłynie 17-go a nie jak przepisy mówią czyli na dzień poprzedzający 15-go wiec w takim przypadku w piątek na koncie pracownika 13-go pozdro , lecz mimo to ważne ze wo gule przelewają oprócz takich przypadków niekazdego miesiąca jest ok
Abc 2015-08-25 20:45:12
Pracowałem u nich,wszystko w porzadku, tak jak ktoś napisał wypłaty 16-17 a tak poza tym to ok, kontak z szefostwem rownież dobry
sławek 2016-05-07 20:37:02
a ta umowa o pracę to chyba w dodatku niemiecka umowa.. także ja bym się nie zastanawiał. To na pewno daje wysokie zarobki, nieporównywalne do polskich stawek
henio 2016-12-02 16:29:24
Firma mierna ,gorzej jak mierna .. często gęsto diety się nie zgadzają .hotel na wyjazdy najtańszy i jak najdalej od pracy ,czy 70 kilometrów w jedna do pokoju 5 osobowego to obojętne byle by limes grosze płacił. narzędzia nędza z bieda .firma dla ludzi co mniemają wybory i się na robocie nie znają ,najgorsze chyba jest biuro w Hamburgu tam to wo góle ściemniają bajki, szef biura to jakiś typek spod ciemniej chmurki kreci na boku.a ci w berlinie chyba są oderwani od rzeczywistości,-to, co na umowie wypłaca raczej ,,diet niemusza płacić nawet jak papier wam dadzą.a kilometry tez bajka.
Zostaw swoją opinię o Limes Consult Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limes Consult Sp. z o.o.