Opinie o CB.OS REFRACTORIES SARL w Andancette

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CB.OS REFRACTORIES SARL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CB.OS REFRACTORIES SARL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CB.OS REFRACTORIES SARL w Andancette

Wojtek

Ostrzegam wszystkich którzy chcą wejść w współprace z firma CBOS!!! Osoba która rekrutuje tzw "szefowa" jest osoba która obiecuje wszystko żeby sciągnać pracownika do Francji a w rzeczywistości wszystko jest kłamstwem. Pojechałem do pracy przy piecach przemysłowych (ceramicznych i szamotowych) , a trafiłem do spalarni odpadów medycznych (igły, skalpele, amputowane kończyny , ) w skrócie syf,kila i mogiła...Hotel najtańszy , bez dostępu do kuchni ... Stawka na kontrakcie miała być 12e w w rzeczywistości na kontrakcie 7e... Mieszkałem na hotelu przez 5 dni bez pracy. WIĘC PROSZĘ ZASTANÓWCIE SIĘ !!!!!!!!!!

Polak Nowy wpis
@Wojtek

Nic sie nie zmienilo od Twojego wpisu Praca (usunięte przez administratora) w tych spalarniach chemicznych większość ☠ zarobki kiepskie

Ryszardkropa

Pracowalem tam i odradzam chyba ze ktos chce wtope zaliczyc.wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk.powinni ich zamknac do wiezienia za to co oni robia z ludźmi.obóz pracy a za ta prace na piecach powinni płacić 25 euro na reke i drugie tyle dodatku za warunki na tych piecach.

@Ryszardkropa

Ryszarda zadnego u nas w firmie nie zatrudnialismy. Nie pomylil Pan firm przypadkiem?

LCF Nowy wpis
@Ryszardkropa

Potwierdzam w 100%Mieszkam we Francji i "wpadłem " zobaczyć jak tam jest...wg tego co ustaliłem z nimi to miały być kokosy...a fakty? (usunięte przez administratora)...dziwię się że Polacy tam pracują za stawki które miałem 15 lat temu..i te warunki życia. ..patologia rodem z zamkniętych PGR'ów !Po dwóch dniach zrezygnowałem to jeszcze firma robiła mi problemy z wydostaniem się z tej obory. (usunięte przez administratora) bez zasieków....

Polak Nowy wpis
@Ryszardkropa

Racja potwierdzam pracowalem tam a pracuje kilkanascie lat w tym fachu Nie polecam wrecz odradzam wyzysk tej agencji pracy na ludziach za smieszne pieniadze

Karol Nowy wpis

To prawda ze firma wyzyskuje pracowników ?

Paulina

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Cbos Refractories? Czy firma aktywnie się rozwija i poszukuje aktualnie może nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy z tego miejsca, ale może któryś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie CB.OS REFRACTORIES SARL? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
eleni

tak,. z tego co widzę to teraz wyjazdy tylko do Francji są proponowane u n ich w ofeertach. ale nie każdy pojedzie, wiadomo, trzeba się znać na piecach przemysłowych

gucio59

teraz ogłasza się firma refractories do pracy we francjii ,czy to jest ta sama firma?

też tam pracowałem z rok temu w budowlance i czasami na piecach i nie polecam nikomu wymagają wysokiej jakości a płacą za najniższą jakość a na piecach to jest naprawdę [usunięte przez moderatora] takich to powinni zamykać...

tom
@pracownik

jak długo dla nich pracowałeś i czy mocno wykorzystują człowieka?

@tom

Witam miałem oferte z tej firmy zarobki ponoc 22 tys euro rocznie co dwa miesiace zjazd ponoc polacy pracoja tam po pare lat na waronkach francuskich ale po przeczytaniu waszych wpisow nie ciekawie to wyglada

murarz

firma jest bardzo nie rzetelna zawsze jakieś problemy i straszny [usunięte przez moderatora] w pracy i marne pieniądze

@murarz

Faktycznie w 2013 roku bylo troche zaleglosci administracyjnych, ale od tego czasu wiele sie juz zmienilo. Wiec opinie z tamtego okresu, no coz, sa troche nieaktualne.

Zostaw merytoryczną opinię o CB.OS REFRACTORIES SARL - Andancette

CB.OS REFRACTORIES SARL