Simio Polska Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Simio Polska Sp. z o.o.

fernando 2014-11-02 12:49
A co powiecie o Glwicach? Ktoś pracuje/pracował, jakieś opinie?
ona 2014-11-18 20:10
Ja pracuje w Raciborzu i nie narzekam robie swoje i nawet osiagam drugi próg wiec jest dobrze .Atmosfera w pracy jest super nie tak jak gdzieś indziej jebiesz jak murzyn .
F. 2014-11-27 08:53
Przyjdź i zapukaj,biorą każdego.
Malinowa 2014-11-29 11:41
Opinie są przesadne, nie wiem jak BB czy Gliwice, ale Racibórz jak najbardziej ok. Wiadomo wypłata nie jest jakaś ogromna, ale przecież siedzimy na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dzwonimy! Polecam prace fizyczna każdego dnia po.14h, wtedy docenicie to co macie teraz. Jak się ktośstara i chodzi do pracy do na umowe zlecebie. bez większych problemów bedzie miał najniższą krajową plus jakiś grosz. Przychodzą ludzie młodzi, bez żadnego doświadczenia, praktycznie ledwo po szkole i oczekują nie wiadomo jakiej wypłaty. Nie oszukujmy się godziny pracy są ok, tryb pracy też, nie wiem czego wymagacie.
aa 2015-01-07 09:13
Znów ta nudna gadka z rana...cele,cele bla bla bla...
Angie 2015-01-29 02:04
Hejka, kiedyś obiecałam komuś, że napiszę tu swoją opinię, mimo, iż nigdy żadnej podobnej nie pisałam postanowiłam to zrobić. Pracowałam w BB 11 miesięcy(kto by pomyślał, że tyle wytrzymam?) a jednak. Simio to dla mnie nie była tylko praca, a raczej słowo "praca" dałabym na ostatnim miejscu. To była dla mnie przede wszystkim nauka. Nauczyłam się wiele rzeczy, o których co prawda wcześniej może i wiedziałam, ale nie chciałam bądź bałam się ich wykorzystać. Dzięki pomocy Menagera BB utwierdziłam się w przekonaniu, że takie rzeczy należy wykorzystywać. Nikt nigdy mnie tak wiele nie nauczył. Oprócz tego spędziłam cudowne 11 miesięcy w gronie wspaniałych osób, które sprawiały, że wstawanie o 8 rano było przyjemne. Meetingi dawały dużo do myślenia, a poranne zabawy łamały w okół każdego wstyd. Dla każdego kto chce spędzić czas w przyjaznej atmosferze, a dodatkowo zarobić pieniądze polecam SIMIO. To nie jest praca dla każdego od razu powiem. Trzeba mieć motywacje, albo po prostu chcieć i się dobrze bawić. Z mojej strony dziękuję za te 11 miesięcy i mam nadzieję, że jeszcze do Was wrócę :)
Mark 2015-02-23 10:49
W katowiach całkiem spoko, dobre dla studentów. Pozdrawiam
rafal 2015-03-30 13:17
(usunięte przez administratora) Sprobuj nic nie stracisz, a nóż się sprawdzisz, ale jeśli mogę ci coś doradzić to potraktuj robotę tam jako "przystanek". Szukaj czegos lepszego w międzyczasie.
bsc 2015-04-28 14:33
Pracuje w firmie od dawna i mogę powiedzieć jedno większość tych opinii to kompletna BZDURA. Atmosfera jest fajna, zarobki jak dla mnie też w porządku (1900-3200 brutto) często są prowadzone gry i konkursy. Ostatnio okazało się nawet że był prowadzony konkurs i dostaliśmy dodatkowe pieniądze ;)
andr 2015-04-30 11:24
jak sprzedaje lepiej to ma wiecej, a jak mniej to ma mniej - proste ;)
Paula 2015-08-19 11:25
Ja polecam pracę w Simio, pracuję już dość długo i zawsze zgarniam premię, wiadomo raz jest jest lepiej raz gorzej, ale zawsze kasa na koncie się zgadza, firma bardzo uczciwa i fajni przełożeni.
Tomuś 2015-08-22 00:55
Moja Niunia tam pracuje, może dużo $ nie zarabia ale zawsze na nowy dres mi coś kopsnie nieee...
ala 2015-09-08 18:41
Pracuje ktoś w oddziale w bielsku?
Baśka 2015-09-09 09:20
Idź i sama spróbuj - nic nie tracisz. Jak Ci się nie spodoba to się zwolnisz, ale będziesz miała swoje zdanie. Sugerować się zdaniem innych to nie najlepszy pomysł!
Saba 2015-09-13 23:37
Oddział w Bielsku jest w porządku. Fajny produkt do sprzedaży. Da się dobrze zarobić, trzeba tylko się przyłożyć. Pomocne szkolenia. Pozytywni ludzie. W porównaniu z moją poprzednią pracą w innym cc naprawdę doceniam.
karla 2015-12-04 12:44
a w którym oddziale pracujesz? i ile trzeba czekać na premie? czy na początku jest tylko podstawa? czy od razu można mieć podstawę + premia?
anonim 2015-12-04 22:25
Gdyby nie wynagrodzenie to było by super.. Niby to zależy od nas ile umów spiszemy ale połowa osób rezygnuje i nie mamy wpływu na decyzję ludzi nawet jak zrobimy 10 umów w ciągu dnia.. Jeżeli chodzi o Bielsko to atmosfera w firmie zajebista i ludzie też super
michall_1985 2015-12-06 13:10
Pracowałem w innej firmie na analogicznym stanowisku.Kierowniczka dzień w dzień na mnie się darła,że "nie dzwonię",jak miałem słabe czasy połączeń.Jak klient z tobą nie chce gadac,to go nie zmusisz,ale kierownik nie odsłucha rozmowy tylko wini pracownika za to,że się nie postarał i nie nabił czasu i nic nie sprzedał.
anonim 2016-01-18 15:46
Polecam oddział w Gliwicach! świetna atmosfera, ludzie zadowoleni ;) Pracowałam niecały miesiąc i bardzo mi się podobało lecz z prywatnych problemów musiałam zrezygnować. jeśli chodzi o kierowników to spoko a szczególnie jeden z najmłodszych liderów jest na prawdę fajny ;) świetnie dogaduje się z każdą osobą, i z tego co teraz wiem to od niego z grupy wybrano kolejna osobę na lidera więc w szczególności polecam pracę z Nim ;).
piotr 2016-03-17 10:16
Siedzę sztywno przy biurku, ale mam 4000 m-c i nie martwię się czy coś komuś wcisnę (bo sprzedażą tego się nie da nazwać)
piotr 2016-03-21 21:09
Nie pracuje jako konsultant T-Mobile. Z Simio uciekłem po 3 m-cach. Moim zdaniem praca tego typu to dobry przystanek by poszukać czegoś lepszego:) O
piotr 2016-03-31 11:30
Troszke się wszyscy pogubili... mój komentarz dotyczy postu zamiesczonego przez użytkownika Karo. Karo uważa że lepiej jest w Simio gdzie wszystko jest uzależnione od wyników, gdzie na wszystko trzeba sobie zapracować niż w pracy gdzie ma się stałe wynagrodzenie siedząc przy biurku przez 8 godzin.

Jak widać z powyższych postów jestem innego zdania i powiem jedno... da się!

Nie jestem i nigdy nie będe związany w żaden sposób z T-Mobile i Simio nawet gdyby checili mi dopłacać.

Parodiując delikatnie Cezarego Pazurę - Z Simio "nie chciałbym ubić nawet muchy w kiblu".

Czytajcie uwaznie:)
Pozdrawiam
Asu 2016-05-18 10:39
Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie. Polecam ale nie na dłuższy okres.(bardziej praca dorywcza)
Z kim bym nie rozmawiał kto pracuje tam dłużej to nie jest zadowolony.
I kasa i atmosfera. Z plotek które tam wysłuchałem podobno wcześniej było lepiej i lepsza stała ekipa tam pracowała ale się posypało i większość się zwolniła.
JebacCzechow 2016-05-19 13:32
Jeżeli interesuje Cię praca jako telefoniczny naciągacz staruszek to polecam XD
sylwia 2016-05-24 17:10
Czy były jakieś problemy z wypowiedzeniem? Jaki powód Pani podała jeżeli można wiedzieć.
Nicole 2016-06-23 19:20
Jest to praca w której trzeba znaleźć w sobie dużo cierpliwości aby znaleźć idealnego klienta który ma zapotrzebowanie na to co mu proponujemy w świecie już przesyconym takimi usługami w innym przypadku jest to na zasadzie wciskania ludziom czegoś co już mają .

A zapomniałabym dodać że ludzie od konkurencji mają zdecydowanie korzystniejsze rozwiązania i to z jakimi usługami wychodziliśmy przypominało proponowanie krzemienia i krzesiwa to rozpalenia ognia komuś kto już posiada zapałki.

logika 2016-09-03 14:21
Sprzedawać
Staś 2016-10-11 22:49
No powiem Ci @Are że no w firmie jest dobrze, ale mnie takie opinie nie do końca przekonują, wiesz, jak jest za dobrze i się tak ładnie mówi, to też jestem dość nieufny, ogólnie ja nic do powiedzenia nie ma, ale jak ktoś wie więcej niż Ty, to powinien zabrac głos
Anna 2017-01-22 10:58
Hmmm czytam opinie i tak do głowy przyszło mi jedno........
Call center to nic innego jak praca dla ludzi,ktorzy:
-sa pozytywnie nastawieni do świata i ludzi
-wiedza,że tylko wtedy osiągnie sie sukces ,gdy nabierze się pokory i odwagi a
-ambitnoscią, sytematycznoscia i ochota do dalszej nauki mozna osiągnąc cel.Cel to nic innego jak walka o siebie.SKORO CALL CENTER TOBIE SIE NIE PODOBA ,TO POWIEDZ MI GDZIE TE TWOJE WARTOSCI BO JE MASZ LECZ LENISTWO I SUGEROWANIE SIE OPINIAMI INNYCH I ZYCIE WEDLE NICH A NIE WEDLE SIEBIE ,NIE POMOZE CI W NICZYM.
Maria 2017-03-10 08:01
Praca w telemarketingu to naprawdę ostateczność i rotacja jak w ulu
ano 2017-03-10 11:20
Słowo w słowo moje zdanie!
Aneta 2017-03-17 12:45
A co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy są organizowane szkolenia dla pracowników?
Ann 2017-04-09 21:38
Na jakiej ulicy znajduje sie siedziba tej firmy w Bielsku?
Aneta 2017-04-11 11:03
@Ann informacje znajdziesz w zakładce kontakt: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,851423,0,0,konatkt

Jeśli chodzi o miejscowość BIELSKO-BIAŁA to adres dokładny oddziału to: ul. Cyniarska 38 I piętro pok 109, Bielsko-Biała
fili 2017-04-11 16:37
Ile można wyciągnąć na 'ręke'?
my_mp4 2017-04-12 07:08
Widzę że obiektywne opinie na temat oddziału w Gliwicach są kasowane mimo że ogrom ludzi się z moją opinią zgadza, gowork, pytanie do was- Czy wiecie że nie ma tylko pozytywnych opinii jeśli chodzi o akurat tego pracodawcę?
Aneta 2017-04-12 09:51
@my_mp4 jeśli komentarze znikają, oznacza to że zostały one zarchiwizowane przez naszego administratora za naruszanie zasad regulaminu. Jak najbardziej można wypowiadać się nie tylko pozytywnie, ale również o tym co warto w firmie zmienić. Jednak opinie te nie mogą łamać regulaminu serwisu. Dlatego też przez zamieszczeniem komentarza należy zapoznać się w jego treścią.
gos 2017-04-12 20:13
Moje opinie na temat oddziału w Bielsku-Białej również są kasowane, a próbowałam dodać już 3 razy. Nie sądzę, aby którakolwiek z moich opinii łamała w jakiś sposób regulamin forum, no ale jak widać nawet tutaj trudno doczekać się obiektywizmu. Ciekawa jestem czy ten post się pojawi, czy szanowny pan administrator znów doszuka się jakiegoś naruszenia...
dd 2017-04-13 17:57
Dlaczego obiektywne komentarze o oddziale w Bielsku nie są dodawane? Nie sądzę, żeby jakikolwiek naruszał regulamin. To się nazywa obiektywizm?
Amanda 2017-05-05 21:31
Kasia w raciborzu nic nie robi procz mawlowania paznokci spoko boss
Tak jak robisz tak masz placone 2017-05-12 12:53
Nie wiem skąd te złe komentarze.. może u was w simio jest nudno i tragicznie.. ale w Raciborzu jest czas na prace jak i zabawe :) i przerwy nie sa 5 min jak to piszecie tylko trwaja od 10 do 20 min i sa 3 razy dziennie :) a co do wyplaty..to każdy pracuje na swoj grosz i od jego checi zależy ile dostanie na wypłate ;) także zapraszam do Raciborza :)
Rafał 2017-05-13 19:44
Dobry przystanek na poszukiwanie lepszej pracy. Nie oszukujmy się - biorą każdego:)
Haha 2017-05-14 09:41
Ha ha Kasia to Ty? A Tak poważnie, możesz tyrać, przeprowadzać mnóstwo rozmów sprzedażowych a koniec końców okaże się, że klient albo jest zadłużony albo zadzwonił na infolinię i zrezygnował. I mimo, że pracujesz na swój grosz i masz szczere chęci to i tak zarobisz tyle co kot naplakal. Chyba, że dostaniesz bazę dla pupilow. Praca ewentualnie dobra dorywczo.
!!! 2017-05-25 21:34
Polecam pracę w Simio Racibórz!!! świetna atmosfera/ zajefajne dziewuchy no i jeden rodzynek. ciężka praca ale z chęcią do niej idę. a Kasia- petarda!!!
Aneta 2017-05-29 09:42
@!!! 2017-05-25 21:34 piszesz, że odpowiada Ci praca w Simio Polska. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o plusach pracy w firmie? Jak wygląda praca w Twoim dziale?
Wysoki brunet 2017-05-30 07:29
Kasia petarda ciagle wychodzi kiedy chce pilnuje nas jej kolezanka a wtedy nic nie robimy szef na plus
Heheszki 2017-05-30 07:33
Za plecami obgaduj a do kasi sie usmiechaj to dostaniesz lepsza baze rob jak dziewczyny:)
patryk 2017-06-16 21:14
to nie praca do simio....
pusia 2017-06-16 22:18
konsultant klienta biznesowego to nie simio... ta praca nie ma nic wspólnego z usługami telekomunikacyjnymi.
Zostaw swoją opinię o Simio Polska Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simio Polska Sp. z o.o.