VITAPRODUKT Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o VITAPRODUKT Sp. z o.o.

Bibo 2015-01-05 14:12:12
Tak wszyscy gadają o tych handlowcach, a przecież firma nie tylko handlowcami żyje. Z chęcią bym się dowiedział o innych działach w vitaprodukt, jak one funkcjonują, na czym się opiera całe funkcjonowanie działu i jak odnajduje się tam świeży pracownik - oczywiście o ile zatrudniają nowych - chyba, że skład się nie zmienia już długi czas.
AAA 2015-07-18 02:00:18
Czyżby zwolniono pewnego przedstawiciela z pewnej części kraju a tak się starał, donosił na wszystkich, wszystkim wchodził bez wazeliny, zwłaszcza jednej Pani, obrzydliwe zazdrosny i zawistny, nie trawiących lepszych od siebie, gdyby mógł utopił by ich w łyżce wody ..wilki pożarły się między sobą ...
Pracuś 2016-04-25 14:24:59
niezła podstawa i dobra premia oraz nowe samochody. Preparaty biała perła OK, apteki znają i polecają. Jak jesteś z branży zawsze możesz zapytać w aptekach o preparaty.
Pracownik 2016-08-01 16:34:00
vitaprodukt najprawdopodobniej autoryzuje wypowiedzi na forum gdyż cześć komentarzy się nie pojawia ... a szkoda ....
Pracownik 2016-08-08 18:51:04
ok. 3k na rękę - lecz proponuje się zastanowić czy warto tam pracować ;) chyba ze ktoś ma tajny plan jak zrobić nierealny plan :) albo ma swoją sieć aptek która zamówi duuuzooo bialej perły ;)

ps. droga firmo pokaż światu komentarze , nie bój się !!
fgd 2016-08-13 20:41:24
Ja to widziałem tylko to ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedaży. Skoro są zapewnione odpowiednie szkolenia, to prościej przecież wykonywać swoje obowiązki. A wypłata jest terminowa?
Maaxxx 2016-11-01 21:12:31
Witam Wszystkich
Proszę o informację na temat stanowiska Przedstawiciel Farmaceutyczny:
-ile wizyt dziennie
-jaka podstawa netto
-jakie premia max netto (miesięczna, dwumiesięczna, kwartalna,roczna?)
-jakie auto, z gps, obrandowane?
-deputat?

Z góry dziękuję
Pozdrówki
Ssijmipałę 2016-11-18 19:12:11
Odpowiadając na pytania
- tyle ile trzeba
- adekwatna
- raczej niewielka
- osobowe, co do gps to nawigacja jest w telefonie. Chyba, że pytasz czy auto jest zabezpieczone przed kradzieżą. Ciekawe skąd ta troska czyżbyś mieszkał w złej dzielnicy?
- deputat dają górnikom w kopalni, a ta firma nie wydobywa węgla.

Tego typu pytania zadają osoby których motto życiowe brzmi"co by tu zrobić żeby zarobić ale się nie narobić?"
Moja rada startuj na stróża nocnego.
Zostaw swoją opinię o VITAPRODUKT Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VITAPRODUKT Sp. z o.o.