VITAPRODUKT Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o VITAPRODUKT Sp. z o.o.

aaa 2014-03-13 20:31
A pozostali tacy, którzy pracują od dawna?
Bibo 2015-01-05 14:12
Tak wszyscy gadają o tych handlowcach, a przecież firma nie tylko handlowcami żyje. Z chęcią bym się dowiedział o innych działach w vitaprodukt, jak one funkcjonują, na czym się opiera całe funkcjonowanie działu i jak odnajduje się tam świeży pracownik - oczywiście o ile zatrudniają nowych - chyba, że skład się nie zmienia już długi czas.
AAA 2015-07-18 02:00
Czyżby zwolniono pewnego przedstawiciela z pewnej części kraju a tak się starał, donosił na wszystkich, wszystkim wchodził bez wazeliny, zwłaszcza jednej Pani, obrzydliwe zazdrosny i zawistny, nie trawiących lepszych od siebie, gdyby mógł utopił by ich w łyżce wody ..wilki pożarły się między sobą ...
:) 2015-08-21 13:35
Odradzam i to zdecydowanie,(usunięte przez administratora) jak masz doświadczenie szukaj pracy gdzie indziej
Pracuś 2016-04-25 14:24
niezła podstawa i dobra premia oraz nowe samochody. Preparaty biała perła OK, apteki znają i polecają. Jak jesteś z branży zawsze możesz zapytać w aptekach o preparaty.
Pracownik 2016-08-01 16:34
vitaprodukt najprawdopodobniej autoryzuje wypowiedzi na forum gdyż cześć komentarzy się nie pojawia ... a szkoda ....
Pracownik 2016-08-08 18:51
ok. 3k na rękę - lecz proponuje się zastanowić czy warto tam pracować ;) chyba ze ktoś ma tajny plan jak zrobić nierealny plan :) albo ma swoją sieć aptek która zamówi duuuzooo bialej perły ;)

ps. droga firmo pokaż światu komentarze , nie bój się !!
fgd 2016-08-13 20:41
Ja to widziałem tylko to ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedaży. Skoro są zapewnione odpowiednie szkolenia, to prościej przecież wykonywać swoje obowiązki. A wypłata jest terminowa?
Maaxxx 2016-11-01 21:12
Witam Wszystkich
Proszę o informację na temat stanowiska Przedstawiciel Farmaceutyczny:
-ile wizyt dziennie
-jaka podstawa netto
-jakie premia max netto (miesięczna, dwumiesięczna, kwartalna,roczna?)
-jakie auto, z gps, obrandowane?
-deputat?

Z góry dziękuję
Pozdrówki
Ssijmipałę 2016-11-18 19:12
Odpowiadając na pytania
- tyle ile trzeba
- adekwatna
- raczej niewielka
- osobowe, co do gps to nawigacja jest w telefonie. Chyba, że pytasz czy auto jest zabezpieczone przed kradzieżą. Ciekawe skąd ta troska czyżbyś mieszkał w złej dzielnicy?
- deputat dają górnikom w kopalni, a ta firma nie wydobywa węgla.

Tego typu pytania zadają osoby których motto życiowe brzmi"co by tu zrobić żeby zarobić ale się nie narobić?"
Moja rada startuj na stróża nocnego.
Sigurd 2017-04-01 19:03
- wizyt ok 12
- podstawa ok 3 tys
- premie miesięczne ok 1 tys
- fabia II LPG nieobrandowane jest gps
- deputat nie ale spory "bagażnik" gratisów
Max. 2017-04-05 08:10
Czyli deputatem można zarobić na Allegro?
Iwona 2017-04-18 09:47
@Sigurd długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju w VITAPRODUKT. Czy pracownicy mogą liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje?
Zostaw swoją opinię o VITAPRODUKT Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VITAPRODUKT Sp. z o.o.