Gała Meble sp. z o.o.

Opinie o Gała Meble sp. z o.o.

Lucky

Póki nie zmieni się dotychczasowa polityka firmy, to nie wróżę jej przyszłości:)

@Lucky

to sie zwolnij! idź do Amazona to się dowiesz prawdy. Albo na stacje diagnostyczna. no.

Nikt
@Lucky

Witam, na dzień dobry powinno się zmienić kadrę kierowniczą a zwłaszcza na tak zwanym Tartaku, przekręty i handel meblami i znęcanie się wobec pracujących, kradną na masę i auta kupują? za kradzione meble

Przyjaciel

Karma powróci. Za wszystkie krzywdy. Pamiętaj.

Goya
@Przyjaciel

Kogo masz na myśli?

AAA
@Przyjaciel

Jaka Karma?

Pks
@AAA

Karma, czyli jeśli jesteś złym człowiekiem, to to zło do Ciebie powróci. Tak samo w drugą stronę, jeśli czynisz dobro to to dobro do ciebie wróci :)

@Pks

ta karma jest bardzo na czasie..

Stefan

Słyszałem, że to świetna firma i dziwią mnie niektóre wpisy. Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania?

Lidia

@..., zanim podejmie się decyzję o aplikowaniu do jakiejś firmy, w tym przypadku do GAŁA MEBLE chce się poznać opinie obecnych i byłych pracowników. Stąd moje pytania o atmosferę w firmie i to, jak mniej więcej oceniacie pracę w niej. Tego typu informacje są bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy na przykład w GAŁA MEBLE. Zdanie i ocena innych to pierwszy etap weryfikacji pracodawcy i współpracowników.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gała Meble sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Lidia

Świetnie, że pracownicy odnajdują się w firmie i mają pracę. To najważniejsze. A czy obecnie pracujący w GAŁA MEBLE mogą coś powiedzieć o procesie rekrutacji? Jak wygląda, jakie są wymagania? Może warto się przygotować na coś szczególnego. Będzie miło przeczytać opinie o tej firmie - zarówno te negatywne, o ile są, jak również te pozytywne. Czy firma prowadzi obecnie kampanię aplikacyjną? Szukają nowych pracowników? Na stronie internetowej nie mogę znaleźć informacji na ten temat, dlatego może obecni pracownicy wiedzą coś na ten temat.

...
@Lidia

Lidia, sprawdź konkurencyjny portla Pracuj.pl tam jest kilka ogłoszeń firmy. A o warunkach panujscych girmie najlepiej dowiedziec sie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Jesli oczywiscie znajdziesz dla siebie odpowiednie stanowisko no i oczywiście jesli zostaniesz na nie zaproszona. Tak więc poszukaj na Pracuj.pl.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w GAŁA MEBLE? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

I ❤ GoWork...

od naszej ostatniej aktywności faktycznie trochę mineło bo pracujemy i nie mamy czasu na pierdoły i odpisywanie na tak durne zaczepki . Administrator- szukaj wrażeń w innej firmie.

Angela

Pracuje tam jeszcze Pan (usunięte przez administratora)? Słyszałem że miał odejść?

Luuzz
@Angela

A kto to był ??? Nie kojarze czlowieka ...

basia g

cZY SĄ PRZYJĘCIA KOBIET W TEJ FIRMIE ?I Jaka jest stawka godzinowwa? Prosze o odp gdyz sie zastanawiam nad przenieiesieniem z g3 .Czy warto?

Olivier..

Administrator - u nas ok. Zyjemy i pracujemy wiec oszczędź sobie i zajmuj sie ciekawszą firmą. My nie placimy za usunięcie wpisów wiec nie szukaj sensacji. Miłego wieczoru.

Fridq

22.12.2017 odbyła się totalna kompromitacja.

Yay

Co dostaniemy na święta ?

Coyl

@Ala W każdej firmie znajdą się tacy, którym nie chce się pracować i ogólnie mają gdzieś firmę. Ale są też tacy, którzy się starają i chcą dobrze. Niestety w tej firmie nagradzani są ci pierwsi. @swiadek Masz rację, minusem jest brak jedności ludzi. Gdyby wszyscy się zebrali w kupę to by wywalczyli większe stawki. Ale Polacy tacy są, że zamiast się połączyć to się dzielą. Praca dobra na chwilę, ale na dłuższą metę nie

Ala

Dokładnie NIE ...po pierwsze pytać na forum o warunki pracy i płacy bez obrazy to trochę śmieszne gdyż osoby , które udzielają sie na forum to rozgoryczone osoby , które z jakiegoś powodu zostały zwolnione ...a ci którzy pracują nadal i wylewają tu swoje żale - to co wy jeszcze tam robicie ...jak tak wam źle ...?! nie znam firmy zatrudniajcej tylu pracowników o której piszą tylko dobrze ...najlepiej przekonać się i wtedy zdecydować czy praca nam odpowiada ...

@Ala

Alu nie chce Cię obrażać ale przez taki ludzi w tym zakładzie nigdy nie będzie uczciwie proszą żeby pracować w ŚWIĘTO TO co znasz za Polacy z te judaszowe srebniki się sprzedajemy tacy z nas POLACY rozumie ipea a polska firma tak łatwo nas kupić jak śmieci tacy jesteśmy dlaczego trzeba było walczyć o swoje umowa od zarobków soboty 100 procent nocki 20 procent socjalne gdzie to macie barany teraz wam proponują to znaczy ze jest kasa ale nie dla was w tym zakładzie nie ma już z kim walczyć o sprawiedliwość dlatego odchodzę i życzę pani miłego dnia 11 listopada trza było się postawić przy tej produkcji wywalczylibyście to co wam się należy dalej będziecie w (usunięte przez administratora) kopani

@Ala

To przyjacielu masz rację ci ludzie nie mają wstydu dzień niepodległości co z was za polacy rozumie inną sobotę macie okazje walczyć o swoje nie patrzcie na tych sprzedawczyków mistrzów oni swoje mają teraz jest okazja ale wszyscy jak jeden boje się ze tam już nie ma ludzi honoru ja już tam nie pracuję i nie żałuję tego szkoda mi niektórych ludzi nie tych lizusów dlaczego tak tam jest przez was bo nie szanujecie się (usunięte przez administratora) tym baranom liżecie tam garstka zarabia kosztem innych jest taka okazja przy tych zamowieniach wywalczyć swoje ale z kim zarabiało by się 3000 soboty setki nocki 20 procęt i by byli ludzie i nawet w sobotę z chęcią dla takiego uczciwego pracodawcy by się przyszło ale tam tej uczciwości nie ma i nie będzie pozdrowienia z bosch sorki jesteście barany

@anonymous

A więc właśnie "proszą" dobrze to napisałeś a to słowo klucz i nikt nikogo tu nie zmuszał do pracy , po drugie większość zakładów produkcyjnych pracuje 7 dni w tygodniu nawet słynny bosh , po trzecie nie ubliżaj ludziom i swoją drogą musisz być mega zakompleksioną osobą , która wylewa tu swoje flustracje i znając życie pewnie i w nowej pracy nie zagrzejesz długo miejsca ...taki typ tak ma ...typowy polski malkontent ....aaaa i coś się tak przyczepił tego dnia niepodległości - wielu ludzi pracuje w dni ustawowo wolne od pracy i nie narzekają ...zaparz sobie meliski na uspokojenie i nie wypisuj takich głupot ...

swiadek
@Ala

By Pytać o warunki pracy i placy to właśnie tutaj jest najlepsze miejsce. W kadrach o rzeczywistości się nie dowiesz.. Jedyne co usłyszysz to" 2000 brutto plus premie uznaniowe". Premie ta widują tylko ci którzy sa jakoś spowinowaceni z właścicielami lub kierownictwem na danym zakładzie. Wystarczy przeanalizować kto na tartaku zarabia najwięcej- od razu wyjdzie że ci " najbliżej koryta". Rodzinka działa conajmniej jak szajka szpiegowska. W jednym końcu pierniesz a za 30 sekund pan W. Wszystko wie. Do tego nic nie jest zgodne z prawem. Ludzie robią po 50-56 godzin tygodniowo a płacone maja jak za normalne godziny. Normalne godziny pracy to etat 160 godzin a nie zawsze ponad 200. A ty masz sie cieszyć bo miałeś dobra wypłatę (2100 za ponad 200 godzin na hali na której temperatura wynosi ok 35 stopni latem- faktycznie godne wynagrodzenie). Jeżeli ktoś broni tego zakładu to najprawdopodobniej jest częścią rodzinki. Od lat tam tak jest i nic nie wskazuje żeby miało się to zmienić .

@swiadek

Nie jestem "częścią rodzinki " i tu Cię rozczaruje - nie chodzi mi o bronienie tego czy innego zakładu, ale ludzie pracujący w zakładach produkcyjnych meblowych czy innych zawsze będą narzekali na coś.. czy pracę czy płacę czy warunki , czy kierownictwo ...a swoją drogą czy pracownicy są w porządku wobec kierownictwa i właścicieli ...hmmm ....jak wykonują swoją pracę , czy jakość tej pracy jest dobra ( oczywiście nie mam tu na myśli każdego pracownika - ale są tacy co się nie przepracowują ) - myślę że pozostawia to wiele do życzenia a druga kwestia to że pewnie nie jeden z nich umeblował sobie dom czy mieszkanie i nie zapłacił ani złotówki za to - nie chce już tu określać jak to się nazywa ...

swiadek
@Ala

Nie wiem kto w tym zakładzie ma możliwośc umeblować sobie mieszkanie ich meblami bo zwykły pracownik bez wtyki na pewno nie..

@Ala

Pracowałem tam praca nie zła zarobki zależy jak kto kogo zna tak płacą nie ma rewelacji umowy najniższa krajowa socjal jest zabierany ale to winna ludzi którzy tam pracują nocki nie ma dodatku wybrani pracownicy zarabiają kosztem innych teraz cieszą się ze dostaną 100 $ Praca fajna jakby nie okradanie pracownika pracował bym tam dalej ale umowa najniższa socjal zabierany wybrane dziobaki inne stawki nocki bez dodatków soboty zero dopłaty tam do mistrza się zarabia i kilka wybranych osób teraz przychodzą w DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI Za 100 5 Praca dobra gdyby nie to okradanie pracownika umowa najniższa socjal zabierany wybrane osoby zarabiają kosztem innych nie wiem za co płaci się tam tyle mistrzom powinni mieć około 2500 i nie powinni się burzyć praktycznie co drugi morze tam zostać tym zasranym mistrzem ale zostają dziobaki teraz cieszą się kolega mi mówił bo dostaną 100% procent za Święto Niepodległość a powinni dostać 200% co za debile rozumie niedziela wolna sobota ale to Święto pokazuje jacy znasz Polacy rozumie ipee bo to makaroniarze ale Polska firma to ten rząd pozwala okradać ludzi i jeszcze go się nie szanuje wstyd to świadczy o firmie jestem za karaniem takich firm chodzi o to Święto potem sobie pracujcie ale jak kto chce ale to winna tych sorki durnych ludzi nie którym zerują inni wybrani pracownicy mistrzowie to błazny sorki to prawda szczera ale co się nie robi dla kasy dlatego tak jest bo to większości po zawodówce i osły boją się ze czeka ich rajman mają okazję walczyć o swoje umowy od zarobków nocki 20% więcej soboty 100% i co najmniej trójka z przodu wiem ze wybrani tak mają szczerze nie żałuje ze tam nie pracuję powiedziałem to winna ludzi dlatego z tamtą poszłem koledzy nie dajcie się okradać bo to tyle wasze

nikt

No panie Gała były już pan M.B a teraz jest kolejny

Crash

Ale nie ma jej w pracy

@ola

A jak jej mąż jest ?

ola

czy to prawda że pani kierownik z pakowania akcesoria nie pracuje już?

@ola

Hej żyje ktoś ???? to prawda

Yeah

Dokładnie tak

Naoczny.swiadek

W tej firmie nic się nie zmienia i NIGDY się nie zmieni! Zakłady w rozsypce, ludzia woda na głowy kapie gdy deszcz pada, śmiech na sali, ale tego nikt nie widzi oczywiście liczy się tylko ilość, ilość, ilość, a warunków żadnych nie potrafią zapewnić. Począwszy od zarobków, na warsztacie pracy skończywszy. Kto mądrzejszy szybko odchodzi z firmy, bo kto normalny chce pracować 10 godzin za 2000 zł :) można długo by opowiadać co się odpierdziela w firmie ale szkoda słów na to wszystko. Podsumowując, omijać firmę szerokim łukiem by oszczędzić sobie nerwów oraz zdrowie.

Lidia

Możecie powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Czy może coś w ostatnim czasie uległo zmianie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie?

mały

Niema co tu mówić jeden z najgorszych zakładów w gminie mają w (usunięte przez administratora) pracownika wybrani zarabiają teraz pracuję w Bosch i wiem ze to jest firma skoda moich lat u gały szkoda tam nigdy nie będzie dobrze zal mi was koledzy słyszałem ze pracujecie po 10 godzin za co są 50 siątki i nocki płacone dalej najniższa krajowa pokażcie ze macie jaja stancje to wasza wina brak jedności pozdrowienia dla tych nierobów Mistrzów

Zostaw merytoryczną opinię o Gała Meble sp. z o.o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Gała Meble sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gała Meble sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gała Meble sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gała Meble sp. z o.o.