Kan Therm (Kan Sp. Z O. O.)

Opinie o KAN Sp. z o. o.

Margo

Jak wygląda praca młodszego specjalisty do spraw produkcji i czy jest potrzebne doświadczenie

Noname Nowy wpis
@Margo

Doświadczenue nie jest potrzebne, ale aktualnie nie ma rekrutacji na takie stanowisko.

Eliza Nowy wpis
@Noname

No to szkoda, bo ja tez chętnie bym wysłała cv na takie stanowisko. Ale jak nie ma rekrutacji, to czy Gr zbiera cv na przyszłość i oddzwania, jak pojawi się jakiś wakat?

Jaki jest okres rozliczeniowy w KAN Sp. z o. o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Noname

Produkcja 10 dnia miesiąca (lub wcześniej jeśli 10 przypada w weekend). Biuro ostatni dzień roboczy miesiąca.

@Noname

Aha. I ile mogą wynieść pierwsze wypłaty, gdybym się zatrudnił za ustawiacza / operatora cnc? Aktualnie mam 4 koła na rękę ale bez nadgodzin, co mnie nie satysfakcjonuje.

@Marcin

Wszystko zależy od Twojego doświadczenia. Jeśli je masz- wyślij cv na praca@kan-therm.com przyjdz na rozmowe ;)

@Noname

Chce aplikować właśnie na Operator frezarki CNC i w ogłoszeniu było że zapewniają opiekę mentora na okres wdrożenia. Jak długo, przez cały okres próbny ktoś pomaga czy tylko przez pierwszy tydzień? Zależałby mi żeby nie być pozostawionym samemu sobie szczególnie na początku.

Noname Nowy wpis

Mentor jest conajmniej przez okres próbny (3miesiące). Programy szkoleniowe są fajnie ułożone, ale jeśli stanowisko jest z tych bardziej zaawansowanych- mentoring jest kontynuuowany poprzedłużeniu umowy.

Zbyszek

czy zatrudniają teraz nowych pracowników? Jeśli tak, to w Kleosinie czy w strefie?

@Zbyszek

Obecnie nie zatrudniają.

Norbi

Praca zmianowa na stanowisku ustawiacza / operatora cnc - ktoś może powiedzieć, w jakich godzinach? I w jakim systemie? Czy trzeba nastawiać się na nocki co jakiś czas, czy raczej na tydzień-dwa pracy i tydzień wolnego?

@Norbi

Praca jest najczęściej 3-zmianowa (6-14, 14-22 i 22-6), ale są wydziały pracujące na dwie zmiany (6-14 i 14-22).

Tamara

Dzień dobry, interesuje mnie praca w marketingu, mam ok 15 lat doświadczenia w pracy w e-commerce. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku pracy na rękę? Czy częsta jest rotacja w tym dziale? Jaka jest atmosfera? Jak często są podwyżki? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

porozmowie
@Tamara

Nie polecam, po rozmowie wrażenia zadecydowanie negatywne, w trakcie rozmowy dużo czerwonych flag - wibrujące telefony do których rekruterzy zaglądali, nie podali nawet swoich stanowisk więc nie wiadomo czym się zajmowali w firmie. Jeden z rekrutujących mało profesjonalny, zadaje pytania niezwiązane bezpośrednio z aplikowanym stanowiskiem i przyznaje że sam się nie zna, pytania dość napastliwe - nie nastraja to optymistycznie w kontekście przyszłych relacji przełożony-pracownik. Po rozmowie mimo obietnicy brak jakiegokolwiek info zwrotnego. Nawet jakby się odezwali to nie jest to firma w której chciałoby się zatrudniać.

@porozmowie

Czy taka rozmowa rekrutacyjna, to odbywa się w biurze, jak rozumiem? A jest szansa na rozmowę online, jak ktoś ma nieco dalej z dojazdem? I czy to spotkanie z rekruterami to jest pierwszy etap rekrutacji, czy wcześniej był jakiś inny etap?

Spawacz

Cześć ???? ile zarobię jako spawacz w Kanie ? Może ktoś coś napisać. Doświadczenie 13 lat w spawaniu :)

Dariusz

Żona w obszarze środków trwałych ma przepracowane blisko 5 lat. Choć widzę, że w ogłoszeniu na Samodzielną Księgową, nawet się nie odnoszono do konkretnej ilości doświadczenia, byleby nim dysponować. Jaki więc zakres wynagrodzenia mogą jej zaproponować i kiedy tu się otrzymuje umowę o pracę na stałe?

Witam. Czy ktoś pracuje/pracował na stanowisku Projektanta instalacji sanitarnych? Jak wygląda praca oraz zarobki na tym stanowisku? Czy dodatkowy język jest kluczowy? Jak wygląda proces rekrutacji?

Moris

Witam. Na jakie zarobki może liczyć spawacz z doswiadczeniem? Dziękuję za odpowiedź

Siwy
@Moris

3500 jak przyjdziesz w jedną sobotę i nie stracisz premii.

@Siwy

Można sobie wybrać w jaką sobotę nam pasuje? Za co można stracić premię i ile ona dokładnie wynosi? Bo rozumiem, że te 3500 to już jest z premią? Macie w umowach zapis o tych premiach?

Niby z tego co piszą to preferują jak się ma technika zrobionego w tej ofercie na ślusarza narzędziowego tak czytam, ale no ja po liceum jestem, robi im to faktycznie różnicę? Inaczej płacą czy jak? Dajcie znać, jak ktoś tam się orientuje szerzej.

Noname

Przy tym stanowisku ważna jest znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie w pracy przy formach wtryskowych.

@Noname

Ile lat najlepiej mieć doświadczenia? Rysunek techniczny jest sprawdzany podczas rekrutacji, dają jakieś zadanie?

Noname

Minimum 2. Tak, jest to sprawdzane.

AAA
@Noname

W jaki sposób sprawdzany jest ten rysunek techniczny? Faktycznie jest jakieś praktyczne zadanie? I ile czasu ma się na jego wykonanie?

Justyna

Jak na polskie warunki są dobre zarobki.

Xxx
@Justyna

Hej, mówisz ogólnie czy tylko o biurówce albo tylko o produkcji? I co to znaczy dobre, chociaż widelkowo? W innych, starszych komentarzach przeczytałam skrajne opinie, jedni mówią o 3500 na start, inni o 3500 po dwóch latach.

Baśka
@Justyna

Tzn jakiej wysokości wynagrodzenie na rekę np w działe marketingu z 15 letnim stażem pracy?

Dusia

Trafiłam na ofertę dotyczącą technologa stażysty. Jest napisane, że nie ma problemu z dopasowaniem grafiku do zajęć na uczelni, a na tym najbardziej by mi zależało. Czy podczas stażu faktycznie mogę się dużo nauczyć? Mogę liczyć na pomoc doświadczonych pracowników?

Malarz proszkowy z wieloletnim doświadczeniem na jakie zarobki mniej wiecej mogę liczyc w tej firmie ?

Nowy gościu malinowy

Nie wiem ale wszystko ładnie wygląda ale jest jeden problem. Rozbudowali tylko biuro, a gdzie jest rozwinięcie produkcji , a gdzie powiększenie magazynu. Na magazynie nie ma gdzie już stawiać towaru z przyjęć z produkcji , nie mówiąc już o dostawach zewnętrznych. Pomysl na powiększenie to doskonały plan na przyszłość. Wiekszosc teraz będzie więcej kierowników niż pracowników...

Niktwazny
@Nowy gościu malinowy

Głównie rozbudowa skupia się na produkcji i biurach produkcji.

Jakie wartości są cenione w KAN Sp. z o. o.?

SUPER DOJAZD

Dzięki wybudowaniu -głównie za pieniądze z Unii Europejskiej - TRASY NIEPODLEGŁOŚCI do zakładu w Kleosinie jest super dojazd.

Zawdzięczamy LEWICY
@SUPER DOJAZD

Polskę do UE wprowadziła Lewica. A dojazd do firmy dobry, fakt.

Zawdzięczamy Lewicy

wszystko jest ważne, oczywiście pobory bardziej niż dojazd. Ale super dojazd jest plusem. I pamiętajmy-drogi powstają dzięki Lewicy, która wprowadziła w 2004 roku Polskę do Unii Europejskiej.

Jennefer
@Zawdzięczamy Lewicy

Dojazd fantastyczny,to fakt. A ostatnio rozbudowują parking. Pracuję w Kleosinie na produkcji i bardzo sobie chwalę tę pracę.

@Jennefer

Ten super dojazd do pracy to autem? czy komunikacją miejską tez jest super? Albo rowerem? Jak nie ma się auta, to jest komfortowy dojazd?

Kursują

Oczywiście, że tak. Autobusy kursują non stop.

@Kursują

Czyli na plus jest dojazd i czytam też tutaj, że parking rozbudowują. A możecie powiedzieć ile mniej więcej wynoszą zarobki na montażu. Pisali tutaj, że zarobki są bardzo dobre ale nikt nie podał konkretnej sumy. Dodatek za nocki jest?

Kursują

jest dodatek zarówno kodeksowy,jak też pozakodeksowy. A zarobki to na start około 3500 na rękę. Dojazd dobry także autobusami i rowerami.

Podlasiak

potwierdzam. Wysokie zarobki.5/5

Blanka
@Kursują

Jakoś firma pomaga w tych dojazdach? Mam na myśli, dofinansuje bilet miejski? Albo dofinansuje zakup paliwa do auta, aby dojechać do biuro? Jest taka pomoc, czy jednak każdy sam sobie za to płaci?

Lof

3500 to po 2 latach dopiero jest

Iza
@Blanka

każdy sam sobie płaci.

Miro

Pomocnik malarza proszkowego praca ciężka czy normalna? Kultura w pracy jaką jest jak z szefostwem i kierownikami oraz jaką płaca na start?

Wiki
@Miro

Poza pensją, to są też premie dla pomocnika malarza?? Czy tylko pensja i nic więcej, ani premii ani benefitów? Możne dostać coś extra poza tą kasą z umowy?

Osoba

Witam. chciałabym się dowiedzieć na jakich stanowiskach pracują tu kobiety .

Emilia-Lewica Tak

praca na montażu jest od poniedziałku do piątku, czy to 4 brygadówka? Umowa bezpośrednio z firmą, czy przez agencje?

Krzysiek
@Emilia-Lewica Tak

od poniedziałku do piątku. Umowa bezpośrednio z firmą. Czasami nocki zaczynają się w niedzielę o 22:00.

Bożena
@Krzysiek

Te nocki które zaczynają się w niedzielę to kończą się w piątek rano? Jest ich 5 czy więcej? Możesz też napisać jak z zarobkami? Dobrze tu można zarobić?

Krzysiek
@Bożena

5 nocek. Ostatnia kończy się w piątek. Zarobki są bardzo wysokie. Pracuje mało obcokrajowców.

Justyna
@Krzysiek

Potwierdzam. Wysokie zarobki.

@Justyna

To podstawy takie wysokie czy juz wliczacie w to premie i pracę na nockach? W ogóle czy jakiś system premiowy tu jest, a jak tak to jaki? I czy inne dodatki również są?

Polecam

Wszystko jest. Polecam

Jennefer

wszystko jest. Bardzo dobre zarobki! Bardzo! I świetny dojazd. A ostatnio to nawet parking rozbudowują!

Mała Erni

A od ochrony środowiska kogoś potrzebują ?

Zostaw merytoryczną opinię o KAN Sp. z o. o. - Białystok

• Jak się pracuje w KAN Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KAN Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAN Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAN Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w KAN Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAN Sp. z o. o.