Opinie o Eurex Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eurex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurex Sp. z o.o. w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Eurex Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Na dzień dzisiejszy i to co działo się wcześniej nic się nie zmieniło w eurex gliwice samo dno i już chyba niżej nie można upaść kierowniczki zakłamane A szef karierowicz za 10 z pustymi kieszeniami jeśli ktoś chce tam iść pracować to musi być desperata bo inaczej nie można tego nazwać

EUREX
@Anonim

Witam drogi Anonimie ;-) W Eurexie, wystarczy być uczciwym i sumiennie pracować a nie przebywać na L4 i zapominać o rozliczeniach pobranych od Klientów pieniędzy, i tak dość długo dajemy szansę na ogarnięcie się, możliwe że za długo... Cieszymy się że takich Anonimów nie ma już w naszym fantastycznym Zespole. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w ciągłym zmienianiu pracy. Eurex to rzeczywiście nie jest miejsce dla leserów......., którzy dużo gadają a mało robią ;-)

Beata
@Anonim

Droga Iwono w posty to ja się nie bawię oprócz tego co teraz napiszę bo wiem że do mnie piłaś to obecna przedstawicielka z dwóch miesięcy przepracowanych była może z miesiąc w pracy a resztę na l4 ,ale tonący brzytwy się łapie A to co piszą w poniższych negatywnie to się zgadzam w zupełności.

Beata
@EUREX

Czytając poniżej każdy zwalniajacy się od was jest leserem i nierobem czyżby atmosfera w firmie nie brala udzialu w tak wielkiej rotacji przedstawicieli ???????? A 4 dni l4 w porównaniu z miesiącem to jest nic

Cymes Nowy wpis
@EUREX

Ciekawe,dalej weksle kazecie podpisywac ze przy wypowiedzeniu straszycie ze sie was bedzie splacac latami?Myslalem ze po latach ta firma opierajaca sie na chinskich suszarkach juz skonczyla dzialalnosc

Czy pracownicy w Eurex Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Antoni Nowy wpis

Zawsze

Wiecie, czy Eurex Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak. Udostępnia.

Brałeś udział w rekrutacji do Eurex Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Eurex Sp. z o.o.?

Antoni

Wysoka- jak w domu. Nasi klienci mają swoje salony i też są na poziomie. Pracujemy z przyjemnością.

Alicja

A czy jest to ciezka praca ? Dużo nadgodzin?

@Alicja

nie ma nadgodzin. praca normalna.

Na jakie benefity można liczyć w Eurex Sp. z o.o.?

Handlowiec

Jest nas stały skład załogi. Pracy dużo , klientów też , towar dobrze sprzedający się i zdrowie dopisuje. Wstyd było by narzekać w tych trudnych czasach. Tak trzymać !

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Eurex Sp. z o.o.?

Eurex Sp. z.o.o.

Witam serdecznie, rozmowa zawsze odbywa się w siedzibie firmy Eurex Sp. z o.o ul. Derkacza 1, Gliwice tel. 32/ 232-27-24

Jest OK

Jerzy

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje teraz pracowników?

P.Ż.
@Jerzy

W tym momencie mamy komplet pracowników. Mamy stałą załogę. Większość pracuje u nas ponad 10 lat. Obecnie jest jeden nowy pracownik ( 3 miesiące). Pozdrawiam P.Ż.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Eurex Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Atmosfera jest koszmarna zakłamanie i obłuda to główne cechy tej pracy i ludzi pracujących w eurex gliwice nie polecam było 11 filii A teraz jest 1 na Derkacza w Gliwicach i też kuleje z racji ulomnego kierownictwa

Bożebna

Zgadzam sie z ostatnimi pozytywnymi opiniami o firmie Eurex sp. z o.o. Gliwice. Ze zdziwieniem przeczytałam stare opinie z lat przeszłych i sa to opinie o jakiejś innej firmie o tej samej nazwie. Spotkałam się z takimi firmami w Polsce i nie tylko- tez o nazwie EUREX. Ja lubię nasz Eurex z Gliwic i nas lubią klienci (fryzjerstwo i kosmetyka).

@Bożebna

Szkoda że tylko pracownicy pracujący w firmie ja zachwalaja lepiej czytać stareopinie bo więcej się człowiek dowie niż z tych nowych zakłamanych

Antoni

A mnie pracuje się dobrze (od 30 lat). Nie kradnę nie kombinuję nie boję się odpowiedzialności. A najcięższe paczki są do 30 kg - daję radę. Uwielbiam naszych kilkuset stałych i wiernych klientów.

@Antoni

Bo jeśli ktoś jest szefem to pracuje nawet i 30 lat panie Antoni Frankiewicz własna firmę trzeba zachwalac nie koniecznie pracowników co najwyżej ich oszukiwać bo to jest domeną tej firmy

nowa

właśnie są przyjęte dwie nowe osoby w pionie handlowym. Pracy dużo ale przy dobrych wynikach sprzedażowych można nieżle zarobić. Są fajne szkolenia dla nas i dla klientów. Firma daje możliwość znalezienia swojego miejsca w jej strukturach. Dla ambitnych jest możliwość ciekawego awansu. Praca naprawdę ciekawa i nie monotonna. Angielski mile widziany ale nie konieczny. mija dopiero drugi miesiac . Zobaczymy co bedzie w następnym roku.

Joanna

@Waldi, nie zauważyłam żadnych aktualnych ofert pracy w Eurex Sp. z o.o. w tym momencie. Rozumiem, że chciałbyś zostać przedstawicielem handlowym w tej firmie. Czy osoby zatrudnione w Eurex Sp. z o.o. mogłyby napisać jak pracodawca ten patrzy na spontaniczne aplikacje? Opisalibyście specyfikę pracy na stanowisku, którym zainteresowany jest użytkownik @Waldi?

Waldi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może przedstawiciela handlowego? Jak się aktualnie pracuje?

Czarnula

Mam pytanie do pan pracujących w tej hurtowni, mieszkam na Sikorniku od urodzenia.... i od kiedy pamiętam zawsze chciałam poogladać co znajduje się w waszej hurtowni, jak byłam dzieckiem to mnie wyganiano, dzisiaj jestem dorosłą kobietą i nadal pani proszą bym opuściła sklep-hurtonie, albo pokazała dokument że posiadam działalność z zakresu fryzjerstwa, czyli zwyczajna osoba nie ma prawa poogladać sobie co jest na półkach????

@Czarnula

Zapraszamy do sklepu w Gliwicach przy ul. Derkacza 1 (od poniedziałku. do soboty).

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem najgorsza firma jaką widziałem. Oszuści i fałszywe kierownictwo. Robotę robić ale nie płacić to jest motto firmy Eurex.

Joanna

Pracujesz obecnie w firmie Eurex Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia może obecnie liczyć pracownik?

amet

kostek' czyli rozumiem to tak, ze jaka praca taka placa? wczesniej widzialem ze poszukiwali kogos na magazyn, w sumie to chyba nie jest jakas lekka praca tez nawet dla faceta bo trzeba sie narobic chyba ze na magazynie glwonie pracuje sie na paleciakach czy wozkach

Zostaw merytoryczną opinię o Eurex Sp. z o.o. - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042