logo OTIS Sp. z o.o.

OTIS Sp. z o.o.

Opinie o OTIS Sp. z o.o.

doznawca@ 2016-03-13 15:29
Bo szukają poprzez pośredników, nie dają ogłoszeń na konserwatora własnie zeby nie pokazywać ze szukają, słyszałem ze baardzo słabo płacą kons, są tam podobno kos którzy zarabiają poniżej 2800 netto. to juz chyba praca poprzez zasiedzenie.
tomekschindler 2016-04-04 17:48
Cos sie w Kone dzieje, w Gdansku menager kone od serwisu i montazu byl na rozmowie.
Moze maja nowa taktyke, konkurencje od srodka rozkladac :-) .
anonim 2016-04-11 18:06
Proszę państwa zarobki w firmie Otis naprawdę nie są wcale takie małe i ilość dżwigów na osobę też nie jest najgorsza.Myślę że z nowym dyrektorem czekają firmę większe zmiany.Osoba która ma zostać dyrektorem jest bardzo dobrym fachowcem z wszystkimi uprawnieniami z bardzo dużym zmysłem konserwacyjnym.Firmę Kone pozostawia na wysokim poziomie jeśli chodzi o konserwacje(wg mnie lider na rynku warszawskim).Jeśli ktoś pamięta jeszcze fazę 0 to tak wyglądają dziś dżwigi w bylej już firmie pana Marcina.Dobry ruch dla firmy Otis choć niekoniecznie dla konserwatorów i ich przełożonych.Wystarczy że wybierze sobie z każdego rejonu po 3 adresy całkiem losowo to się zorientuje ile ma do zrobienia.Jestem przekonany że firma Otis pod jego kierownictwem stanie się liderem na rynku polskim.
Śfierzak 2016-04-12 18:25
Marcin....wal się, ty i dobry fachowiec...hahahahahahaha...chyba od jephania owiec...baranie
Go 2016-04-13 18:30
Na szczęście za "sukcesy" konserwacji w firmie KONE nie są zasługą mr Okonia. Pan Okoń to typ karierowicza który bardzo chętnie wybija się na cudzych plecach ;) więc uważajcie koledzy z firmy Otis. Tak czy siak GRATULACJE z powodu pozyskania nowego dyrektora :). My też odetchniemy z ulgą ;):D
xxx 2016-04-15 22:20
tak to karierowicz fachowiec żaden zacznie od podp.... super że odchodzi z kone
Były koniarz 2016-04-18 14:31
Sam nie wiem co gorsze czy furiat okoń czy ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez "s".
(usunięte przez administratora) powinien być menagerem
Mały gargamel 2016-04-18 14:58
Cześć, idę na konserwatora do Otis, powiedźcie o co chodzi z kuta "sem" bez "s" i z okoniem, naprawdę takie zło z nich? Kim jest p. Kosakowski. Może szybciej się "odnajdę" dzięki waszej pomocy.Z góry dzięki!
kolo 2016-04-19 21:29
Miały być te podwyżki i narazie cisza. Chyba ze dostali tylko wybranicy.
mały gargamel 2016-04-20 14:01
napisz kolego bez bluzgów bo usuwają wszystko, opisz jakąś historię, dzięki!
Wacek 2016-04-29 19:28
Za wyjątkiem Okońastego pozostali panowie pracująw Kone, skoro idzies do Otisa robić to wiedz o tych panach jest ci zbędna, pozdrawiam i powodzenia...przyda ci się w Otisie.
Rozbawiony 2016-05-24 21:45
ogłoszenie? specjalista ds. sprzedaży serwisu.? Na to stanowisko szukają średnio co 1,5 roku, nikt więcej nie wytrwał?
ed edison 2016-05-31 22:52
,,Osoba która ma zostać dyrektorem jest bardzo dobrym fachowcem z wszystkimi uprawnieniami z bardzo dużym zmysłem konserwacyjnym.Firmę Kone pozostawia na wysokim poziomie"
Prawda jest jednak trochę inna, osoba która ma zostać dyrektorem jest przede wszystkim politologiem z wykształcenia i jak widać umie to dobrze wykorzystać... Tak się składa, że wpływ tej osoby na rozwój serwisu w KONE był bliski zera, przede wszystkim dlatego, że praktycznie nie był osobą decyzyjną... Decyzje podejmowała dyrekcja a rola tego Pana ograniczała się do przekazania informacji dalej i wysłuchania ewentualnych pretensji których zarząd słuchać nie chciał...
endi 2016-06-07 23:43
jak chcesz zostac pijakiem to zapraszam do DZWIG-MAZ
nick ważny 2016-08-20 20:37
Nowości z Krakowa.
"o" zmienia biura na ul. Konrada wcześniej przy mogilskiej w budynku w windą kone, podobno bali się jeździć na pasach, a serwis też kone, swojemu nie ufali.
Teraz w nowym biurowcu są windy "o" a ponieważ windy są hydrauliczne mam nadzieję że jako "zielona" firma , pracownicy będą chodzić schodami.
Old otis 2016-08-21 07:54
Tak straszyłi koniarze tym okoniem a naprawdę jest to konkretny człowiek. Pełen profesjonalizm. Słyszałem że już wymyśla nowy system premiowania korzystniejszy dla pracownika
Wacek 2016-08-22 13:58
Jak się rybeńka rozkręci to szybko zmienisz zdanie o nim
olas 2016-09-01 22:13
Pan Okoń, jak już wcześniej zostało napisane jest politologiem... Jak też wcześniej napisano, umie to wykorzystać. Reasumując, faktycznie jest ,,konkretny", tyle, że konkrety zależą od tego z kim w danym momencie rozmawia... Poczekamy, pogadamy
ed edison 2016-09-17 09:10
,,wiec wiem,ze 2500zł netto jej nie zapłącą tylko o wiele wiecej..."
Nie masz pojęcia jak to w takich firmach działa... Płace obsługuje firma zewnętrzna, optymalizacje podatkowe, roczne rozliczenia - firma zewnętrzna, windykacja, pewnie jakiś studencik na stażu, prawnik z zewnątrz itd... Księgowa w takiej firmie nie ma nic do gadania jedynie koryguje faktury itp. Może się okazać, że 2500 to owszem ale brutto...
Koniarz 2016-09-26 15:52
czy w otisie robi sie zle? dziś kierownik mowil ze 3 osoby byly na rozmowie o prace na konserwacje(pracuje w Kone...) bo u nas nie jest kolorowo...
Roman 2016-09-26 18:19
Gdzie nie jest kolorowo w otisie czy kone
AlanPush 2016-10-08 08:58
To już Pan Ryba wiadomo że będzie zarządzał całą firmą w kraju a nie tylko na lokalnym rynku? Aha, przyszedł poduczyć się managerki, podpatrzeć innych dyrehtorów a potem sie ich wytnie i będzie się zarządzało całym stawem mistrzów osobiście? Dobre, dobre tylko nie dasz rybko rady tego uciągnąć, żyłka ma swój udźwig ....
Kone team 2016-10-23 20:24
Szukaja u was na konserwatora ?
rozmawialem 2016-10-24 07:14
Tyssen szuka w Gdańsku pod olive biznes center. Dobrze płacą.
Robertorlift 2016-10-25 15:15
jestem z warszawy. Gdansk nie interesuje
SlawekKone 2016-10-25 17:12
Chodz do nas, do kone. Szukaja pilnie
Xsawery 2016-11-03 06:36
A kiedy odejdzie nieudana podróbka detektywa KR ?
Lowcajastrzebi 2016-11-03 16:43
Kto to KR?
Kierownik Robót Montażowych 2016-11-03 16:47
Kierownik Robót Montażowych --jestem zainteresowany praca na tym stanowisku. Cxy ktos moze powiedziec cos wiecej na tym stanowisku? Oraz jska panuje atmosfera
Roman 2016-11-15 06:45
Chyba chodzi o tego przygłupa Rutkowskiego
Maciusz 2016-11-24 19:36
Pseudo detektyw się nie ruszy z kone. Pracuje w ogóle w innej firmie a słyszałem legendy o jego głupocie
Maciusz 2016-11-24 19:37
Król Jeziora 2016-12-18 18:42
Na stanowiska kierownicze w branży dźwigowej wybierane są najgłupsze i najbardziej tempe jednostki, co nie dziwi bo na tym stanowisku niczego nie trzeba umieć, przykładem jest chociażby niejaki TW zwany wiśnią z Warszawa Centrum
Konserwa bez puchy 2016-12-22 09:45
Gdyby nie fakt, że wiśnia jest przewodniczącym związku zawodowego w Otisie to jeszcze prezes Sznek by tego tempaka na zbity, pyskaty i głupio przemądżały pysk wywalił
otusek 2016-12-29 12:02
Czy prawda jest ze dyr techniczny został usunięty z kone za problemy na jakimś dużym projekcie?
Pablokone 2017-01-09 08:19
Kim wg Ciebie jesy dyrektor tech z kone? Jezeli mowimy o M.O . To nie jest to prawda. Rybcia to lider wyscigu szzurow
Nicka 2017-02-04 10:08
Poleciał za jeden z renonowanych hoteli w stolycy gdzie kone popłynęło, tyle
anonim 2017-02-04 13:51
Finansowo robotnik może zarobić dobre pieniądze ale przez ostatnie lata firma swoimi decyzjami przysłużyła się do tego że wiele osób wolało zmienić miejsce pracy.Atmosfera na niektórych rejonach jest bardzo nieprzyjemna.Brakuje dobrych fachowców ludzie są zastraszani są brygady w których dżwigi obsługują pomocnicy niedoszli emeryci i renciści.Dlaczego tak jest chyba każdy o tym wie.Naprawdę są osoby w tej firmie które świetnie by się nadawały na stanowiska kierownicze i tym samym odbudowały by wizerunek firmy.
hmmm 2017-02-04 15:19
Albo zatrudniają ludzi którzy jak nie potrafią zaimponować robotą to próbują się przypodobać podlizywaniem kablowaniem a nawet wynoszeniem tego o czym się rozmawia na poufnych spotkaniach z trudnego klienta żałosne.
anonim 2017-02-04 18:24
Jest grupa ludzi którzy bardzo chcą by takie zachowania jak poniżanie zastraszanie i wykorzystywanie przez notoryczne zostawanie po godzinach za darmo ujrzało światło dzienne.Już niedługo może być ku temu okazja.
Oko 2017-02-04 18:40
Nareszcie coś się ruszyło , bo zaczeło walić nudą na tym forum .
Yyyyy 2017-02-05 13:20
Oj jest przecież też kierownik który non stop donosi nawet na innych kierowników i chyba też wiadomo o kogo chodzi
Konserwa bez puchy 2017-02-07 10:16
Czyżby wiśnia parał się donosicielstwem?
XXX 2017-02-09 15:33
Czyli na którym konkretnie HOTELU ??? Bo nie pamiętam żebyśmy na jakims "popłyneli"???
Poza tym ... Kto to Dyrektor Techniczny ???? nie znzne mi stanowisko ? w kone nie ma takiego stanowiska i nigdy nie było ???
anonim 2017-02-12 17:53
Prawdą jest że kierownicy też się boją i mocno uważają żeby nie podpaść prawej ręce.Zostają ciągle po godzinach mało tego są tacy co pracują prawie wszystkie weekendy.To jest powszechnie aprobowane i sami przedstawiają to konserwatorom jako taki wzór do naśladowania.Tak naprawdę to są bardzo biedni ludzie którzy są mocno z manipulowani przez korporację.Często nie mają już własnego zdania bo pewne zachowania w nich po prostu zanikły przez lata prania mózgu.Ratunkiem dla tych osób jest zmiana pracy bądż przynajmniej wymieszanie z innymi rejonami.To dlatego oni się tak zachowują że niszczą inne osoby bo sami już poza otisem nic nie widzą.
Oko 2017-02-13 20:30
Na początek proponuje zmiane płci
Iwona 2017-03-17 12:37
Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Konserwator Urządzeń Dźwigowych. Co możecie powiedzieć aplikującym na temat warunków zatrudnienia w firmie? Jak wygląda praca na tym stanowisku?
Rudy 2017-03-28 10:17
Kierownik operacyjny serwisu? Takie stanowisko jest w Warszawie. Jestem zainteresowany. Ktos moze powiedziec cos więcej?
optymista 2017-03-30 21:16
Ta osoba do tej pory robiła: organizacje faz przeglądów, akcje korekcyjne z fabryki, akcje doposażanie dźwigów do wymogów WWWJSS, zgłaszanie wad produktu do fabryki, FOD -wsparcie serwisu pod kątem instrukcji i wdrażania nowych rozwiązań ( kontakt z zagranicznymi producentami ), rozliczanie akcji korekcyjnych wraz z zamawianiem materiału. Pewno jeszcze sporo ....
titus 2017-04-27 00:07
jest już nowy operacyjny ?
Zostaw swoją opinię o OTIS Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OTIS Sp. z o.o.