Opinie o Universal Bud 2 w Gorlice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Universal Bud 2. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Universal Bud 2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Bud 2 w Gorlice

Jacek

Firma jak firma. Normalnie podchodzą do pracowników. Warunki pracy ok. Nie wiem skąd tyle hejtu u niektórych. Szukają pracowników do pracy jak są zlecenia a to jest ważne w każdej firmie. Kasa jest na czas. Można pracować i w Polsce i za granicą, oczywiście zarobki lepsze za granicą.

Dominika Nowy wpis
@Jacek

Czy jest to firma, w której zatrudniony pracownik ma zagwarantowaną pracę przez cały rok? Jak wygląda praca w sezonie jesienno-zimowym? Jest jej mniej, czy może firma Universal Bud 2 w tym okresie nie funkcjonuje? Chciałbym, abyś opisał precyzyjnie, jak to wygląda.

Anonim Nowy wpis
@Jacek

Witam. Pracuje w tej firmie i od 5 lat nie słyszałem o jakimś Jacku. nie pracował. Same kłamstwa ta osoba napisała. Kasa nie jest na czas są opóźnienia trzy miesięczne. Nie wiesz ile dokładnie masz na godzinę bo wypłaty są różne większość katastrofalne. Coraz mniej ludzi w tej firmie, zwalniają się. Nie polecam. Pozdrawiam

Paweł Nowy wpis
@Anonim

Wiesz może, co jest powodem tego, że zdarzają się opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia przez firmę Universal Bud 2? W swoim komentarzu napisałeś również o tym, że wypłaty wynagrodzenia w tej firmie są różne. Czy na początku zatrudnienia pracodawca nie informuje konkretnie, jakie mamy wynagrodzenie? Opisz proszę, jak to wygląda.

Niepojęte111 Nowy wpis
@Paweł

Są to bardzo rzadkie sytuacje

Witold

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Wiecie coś?

Zyla

Witam wszystkich mialem okazje pracowac tam prawie 10 lat. Zgadzam sie z chlopakami ze to jest dziadostwo, co miesiac mowia Ci "cienko nie wyszedles " jeden miesiac cos rzuca premii a w drugi zabiora. Mysleli ze wszystko bedzie wiecznie ze kazdy bedzie rypal na nich dobrze ze jeden z ich pracownikow otworzyl firme i przeszlo do niego ponad 80% skladu i nadal przechodza. To jakim trzeba byc pracodawca by przez kilka lat miec to w d... czegos z tym nie zrobic. Choc w tej drugiej firmie tez fiolkow nie ma zaczynaja robic to co ich poprzedni pracodawca. Panowie Tuluze zepsuli sami na wlasne zyczenie i teraz nie wiedza co zrobic. A wszystko odbija sie na pracownikach. Pozdrawia salut

Stella

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Universal Bud 2? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Marcel

Prawda jest taka ze jak jestes dobry to firma nie robi nikomu problemow. A z tego co sie orietuje ponad połowa skladu pracuje tam po kilka lat to z ta rotacja bym nie przesadzal bo odpadaja tylko tacy co nie potrafia wkretarki trzymac prosto. Wiem bo pracowalem w tuluzie ponad 2 lata i gdyby nie sytuacja rodzinna pewnie dalej bym jezdzil do nich

Abdul
@Marcel

To dla czego tam nie wrócisz i napisz prawdę że siedzą tam ludzie po kilka lat tacy co nie mają innego wyjścia bo w ich okolicy jest kiepsko z pracą i muszą zacisnąć zęby by pracować dalej albo tacy co wchodzą szefowi wiadomo gdzie i tacy co lubią eliminować innych a uważają się za nie wiadomo co ktoś co ma leprze pomysły od nich to są eliminowani przez tych rzekomych fachowców ze strachu by na ich miejsce nie weszli lub trzeba im się podlizywać by cię zostawili w spokoju więc jesteś gościem który był lizusem kierowników albo nim i piszesz pierdoły non stop są przyjęcia bo szefostwo ma pracownika gdzieś nie ten to inny takie ma podejście do firmy co ma dobrą opinie się nie dostaniesz jak nie masz odpowiednich kwalifikacji tam po prostu dostanie się każdy ponieważ na kierownictwo ktoś musi zarabiać by się budowali a sami nic nie robili na budowy przyjadą z łaski i nic nie załatwią bo wolą francuskim kierownikom wejść wszyscy wiemy gdzie a za pracownikiem się nie wstawią nawet jak ma rację i przestań pisać takie pierdoły bo wcale tam tak kolorowo nie jest a każdy może jechać i przekonać się na własnej skórze jedyny plus to taki że kasa jest na czas a i tak oszukują zarobki jak za tą pracę są marne chyba że jesteś kablem szefa lub kierowników szczerze jak nie musisz tam jechać to lepiej nie jedz na dzień dzisiejszy są lepsze prace bliżej i nie trzeba jechać tyle km po 10 godz pracy do domu w każdej bajce jest ziarenko prawdy ale niestety tam nie jest kolorowo życzę powodzenia w znalezieniu dobrej pracy

Robol 123

Firma Dziad, jakby wszystko było cacy to nie byłoby ogłoszeń o zatrudnieniu. Wiem to bo pracowałem tam 5 lat temu. Tak jak piszą poprzednicy wszystko prawda o tej firmie.

Von Misses
@Robol 123

Zauważyłem ze ogłoszenie nie zchodzi z internetu, co chwila zamieszczane wiec najwyraźniej częste ruszamy w kadrze pracowniczej. Zauważyłem po rozmowie ze nie zbyt zależy im na pozyskaniu ludzi do pracy.wychodź z założenie ze jak nie ten to inny ale to już się kończy na rynku bo brak fachowców gdyż większość juz pracuje.Aby pozyskać luDzi trzeba być atrakcyjnym finansowo i szanować ludzi gdy się od nich tego wymaga. Pracownik nie jest winny swojemu pracodawcy sluzalczosci i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę ,za którączkę otrzymuje je zapłate,będącą nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

sawa

witam nazywam sie karol i nie polecam tej firmy, juz wole ogorki u niemców zbierac niz tam pracowac,trzech klaunów prowadzi firme i patrzy tylko jak tu oszukac uczciwych pracowników ,szukajcie wszedzie ale nie tam...pozdrawiam

sAnCZo

Nie jedzcie ludzie do tej firmy i ogolnie do Tuluzy do pracy....byłem tam jakis czas i wiem jak jest, to sa zwykli oszusci....bo oszukuja uczciwych ludzi na pieniadzach...długo by opisywac co poza tym.....FIRMA DZIAD, nie polecam NIE NIE NIE!!!!

Kimono

NIE POLECAM TEJ FIRMY, ANI WYJAZDÓW DO FRANCJI, SZEF MA WSZYSTKO W (usunięte przez administratora) OSZUKUJĄ JAK TYLKO SIE DA, NA KAZDYM KROKU ,SZCZERZE NIE POLECAM NAPRAWDE SZKODA TWOJEGO CZASU, WIEM BO SAM TAM ROBIŁEM

Mierda

Witam pracowałem tam jakiś czas i wiem jedno szef ma was gdzieś byle miał paroba do roboty,kierownik to samo byle mu głowy nie zawracać kasa w mirę dobra na początku potem kręcą i mieszają byś koniec z końcem się nie połapał ludzie spoko zależy gdzie się trafi ale ogólnie każdy ma was gdzieś i patrzą na siebie jak sobie nie radzisz nikt ci nie pomorze i nikt nie wstawi za tobą chociaż miałbyś rację ,obsługa biura do którego trzeba jechać podpisać listę szkoda pisać na ten temat ale napiszę jedziesz po to 250,300 lub 350 km by podpisać listę która tak naprawdę powinna być u kierownika na budowie i podpisujesz wszystko co ci podsuną bo musisz na koniec jak możesz lepiej szukaj innej pracy ale każdy zawsze może zaryzykować i się przekonać na własnej skórze . Pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu dobrej pracy

Limahl
@Mierda

Zastanawiałem się nad wyjazdem do Tuluza ale opinia na temat tej firmy zniechęca mnie .Szkoda mojego czasu i nerw ,jeśli mam się prosić o swoje to lepiej odpuścić sobie.Juz to przeżyłem z jednym super szefem.

Niko

Super firma- dobre zarobki- ale trzeba być dyspozycyjnym

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Bud 2 - Gorlice

Universal Bud 2
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 11 Listopada 39
    38-300 Gorlice