MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Paula_27

Hej, pisałam jakiś czas temu post, ze chciałabym wyjechać we wrześniu/październiku, ale sprawy mi się trochę skomplikowały i nie wypaliło.. Już wszystko mam dopięte na ostatni guzik, wiec byłabym zainteresowana wyjazdem końcem października/początkiem listopada. Szukam koleżanki z samochodem. Jestem z woj.opolskiego. Interesuje mnie praca na minimum rok. Zostawiam e-mail: paulinkyy_27@wp.pl

Paula_27
@Paula_27

Jeszcze zapomniałam dopisać.. kiedyś wspominałam, ze pracowałam w prani w Wolfsburgu. Napisałam do nich ostatnio czy byłaby możliwość wrócić do nich przez Polska agencje. Napisali, ze niestety nie współpracują już z polskimi agencjami, ale jeżeli byłabym chętna mogłabym przyjechać do nich bezpośrednio na niemiecki kontrakt. Trochę się tego obawiam, bo jednak jadąc przez firmę teoretycznie niczym się nie trzeba martwić, bo firma zapewnia zakwaterowanie, a jadąc tam bezpośrednio na umowę niemiecka musiałabym sama ogarnąć mieszkanie etc.. i tego się trochę boje. Może gdybym znalazła chętna koleżankę to byłby raźniej. W razie jakichkolwiek informacji zapraszam na ww email :)

Amelia
@Paula_27

hej a czy język niemiecki jest wymagany czy uda sie bez?

Paula27
@Amelia

Wymagany nie jest, aczkolwiek na niemiecki kontrakt na pewno będą naciskać, żeby się przyuczyć. Nie wiem kurczę czy wygodniej nie byłoby jechać gdzieś prze mg, mając już wszystko zapewnione.

Jestem chętny raczej do pracy jako pracownik produkcji, jeśli warto? Chętnie poznam opinie jak pracodawca traktuje pracowników i czy polecacie. W ofercie było napisane w ogóle że to robota w niskich temperaturach, jest dodatek za to coś w stylu szkodliwego? Chciałbym wiedzieć, jak to wygląda.

Bolek

Jak wygląda kwestia zakwaterowania, coś zapewniają czy we własnym zakresie? A jak zapewniają to jak to wygląda cenowo, ile potrącają miesięcznie?

Ok

Pracuje ktoś na produkcji czekolady w Wernigerode i może się wypowiedzieć jak wyglada praca i zakwaterowanie?

@Ok

Było pisane tu setki razy. Nie umiesz użyć wyszukiwarki?

Ok

I co wyjechałaś? Jeśli tak ,możesz się wypowiedzieć na temat pracy?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Ela

Witam, szukam osoby chętnej do pracy w magazynie z książkami posiadającej auto, która potrzebuje pary. Kontakt na ela1999koczera@interia.pl

Daka

Orientujecie się jak MG podchodzi do chęci zmiany projektu na inny? Czy są na to otwarci? Jesteśmy od miesiąca na jednym i praca + ludzie dramat. Myslimy o większym miescie i zmianie, tylko nie wiem czy szukać innej agencji czy pozostać przy MG?

Uuu
@Daka

Pracujesz do końca miesiąca i porostu nie podpisujesz kolejnej umowy,z czego wcześniej dobrze było poinformować agencje o rezygnacji a nie tak z dnia na dzień,ja tak zrobiłam i było ok,a na jakim projekcie jesteś

G
@Daka

Próbowaliśmy, nie zgodzili się. Mogliśmy ewentualnie się zwolnić.

Hej
@Daka

Hej miałam taka sytuacje podaj maila odezwe sie

@Daka

Z tego co pamiętam, to nie są zbyt chętni by zmieniać pracownikom projekty. No chyba, że jeden się kończy i jedziesz od razu na drugi. Zawsze możecie się zwolnić i za jakiś czas wrócić, tylko na inny projekt. Jeśli nie było co do was zastrzeżeń, to myślę, że was przyjmą ;)

Gruszka
@Daka

A gdzie ta praca się znajduje, jeśli możesz napisać?

ope
@Gruszka

Sa rozne lokalizacje jesli chodzi o wyjazdy jak tak patrzylem, nie szukaja tylko do jednego miasta czy cos.

Rrr

Ile płaca ??

Weronika

Hej planuje sie wybrać początkiem października Max do 10-15.10 czy jest jakas dziewczyna chętna pojechać we dwie ? (Nie mam auta ale mozna cos znaleźć bez konieczności posiadania )

Weronika
@Weronika

Moj e-mail - weronikam190@gmail.com

Adrian

Mam pytanie - czy wymagana w wielu ogłoszeniach mobilność oznacza gotowość do przeprowadzek, czy posiadanie własnego auta? Bo nie jest to do końca jasne.

X
@Adrian

Posiadanie własnego auta

@Adrian

Chodzi o posiadanie auta na wyjazd i dojazdy do pracy. Przeważnie zakwaterowanie jest w odległości ponad 10 km od pracy, to pieszo raczej nie pójdziesz :D

@K.

Wystarczy jeden samochód na parę osób czy od każdego wymagają?

@K.

Ważne, że chociaż dbają o możliwość tych dojazdów ;)

@Ibul

Samochod na parę wystarczy

Kusia

Witam,pracuje ktoś na sortowni owoców i warzyw w Leuna i może powiedzieć jakie są warunki w pracy ?

belis
@Kusia

gdzie widzialas takie ogloszenie? bo brzmi jakby to byla taka odpowiednia praca tez dla kobiet a aktualnie szukam ciekawych ofert :)

belis
@Kusia

czy to jest oferta od zaraz czy na konkretna date zaplanowany jest wyjazd?

@belis

MG zaproponowalo mi taka ofertę dla pary ,start od 18.09 ale nie wiem czy mają wolne miejsca.

Tarantula
@Kusia

o, to ja podpytam jeśli można. Jak wygląda taki wyjazd w parę? Macie razem lokum?

Tarantula
@Kusia

I ile trwała Twoja "rekrutacja"? w sensie odkąd się zgłosiłaś do terminu wyznaczenia wyjazdu?

@Tarantula

Jeszcze nie wyjechaliśmy,więc nie wypowiem się.MG w ogloszeniach zapewnia,że jeżeli wyjeżdżasz w parze to razem się mieszka i pracuje.

@Tarantula

Pary zawsze mieszkają razem i pracują na tej samej zmianie, żeby mogli razem dojeżdżać do pracy.

@Kusia

wtedy oboje się zgłaszacie jednym zgłoszeniem tak jakby?

@Ibul

Tak

Kassel

Chciałem zapytać czy był ktoś może na projekcie przy produkcji książek w Kassel widzę że rzadko jest dodawana ta oferta także wydaje mi się że robota nie będzie ciężka ktoś może się wypowiedzieć na temat tej pracy ?

Hej
@Kassel

I jak praca?

ARI
@Hej

czy w rekrutacji mozna poprosic o konkretne projekty podczas rozmowy? biora to pod uwage?

Filip

Pracuje ktoś na magazynie Osterweddingen jakieś opinie ??

Kasssia

Zatrudniają tez studentów ? Ktoś był jako student ? Czy można tez jak ktoś chce dostać umowę zlecenie a nie o prace ?

C

Nie

Garim
@Kasssia

Są napewno młodsze osoby ale nie wiem czy studenci :P

Garim
@Kasssia

Co do umowy to raczej nie wydaje mi się żeby była taka możliwość

Rafał
@Garim

Pracują młodzi ludzie. Uważam że to błąd. Agencja powinna zatrudniać osoby w przedziale wiekowym 25-50 lat. Nie młodsze i nie starsze.

Aha
@Rafał

Bo?

Dublin
@Rafał

Tez popieram poprzednika ze wzgledu na to ze mlodzi nie znaja wartosci pracy a starsi to przewaznie siedza na l4 i bylem na 3 projektach i zawsze byl problem taki jak opisalem wyzej.

Beata
@Dublin

I tu Cię zdziwię kolego,byłam na kilku projektach z MG a nie należę już do młodych osób,na szybko licząc to było pięć projektów i z jednym wyjątkiem byłam zawsze maksymalną ilość czasu,widziałam jak się ludzie w różnym wieku wykruszają

Haha
@Dublin

Czym jest wartość pracy? Wydaje mi się, że praca na produkcji nie jest jakimś szlachetnym zajęciem, wszyscy robimy to dla pieniędzy, więc o czym mówisz?

skim
@Beata

Mam podobne doswiadczenia co ty to znaczy też praca zawsze albo prawie zawsze była ale bądzmy szczerzy projekt projektowi nie rowny

skim
@Beata

z drugiej strony to nie tak ze jadac na projekt nie masz swiadomosci tego ze może taki przestuj np. sie zdarzyc bo masz nie jest to informacja tajna

Soltau

Witam, czy pracuje ktoś w Soltau i mógłby sie wypowiedziec o warunkach pracy? Czy faktycznie głownie sa 1 i 2 zmiany?

@Soltau

2 zmiany a po 2 miesiącach -3 maksymalnie nie przedłużają umowy bo niby nie ma pracy :) i po chwili znowu nowi przyjeżdżają

xxx

Hej! Mam 28 lat i jestem chętna na podjęcie pracy od zaraz. Szukam dziewczyny/dziewczyn/grupki znajomych z samochodem :) Ja będę cieszyć się z transportu, Ty mniejszym kosztem transportu hahha :D Proszę o kontakt mailowy: adamskaroza03@gmail.com gdzie możemy omówić szczegóły i podpytać o cokolwiek. Pozdrawiam :)

Być może jest to głupie pytanie jednak spotkałem się z opiniami na ten temat i ciężko określić mi czy to prawda. Słyszałem opinie, że auto którym jedzie się do Niemiec musi być w idealnym stanie, zero rdzy czy czegokolwiek, bo inaczej dostaje się wysoki mandat i obowiązek zabrania samochodu na lawecie z terenu Niemiec. Stąd moje pytanie, czy faktycznie tak to działa? Jeżdżę Mazdą 3 która owszem ma lekkie ślady rdzy, ale jest w pełni sprawna technicznie i nie ma z nią większych problemów, przechodzi normalnie przegląd i posiada zieloną plakietkę uprawniającą do wjazdu do zielonych stref w Niemczech.

Nie wiem kto takich głupot naopowiadał , ale nie jest to prawda xD przeczytaj jeszcze raz, to co napisałeś , bo czytając to , to aż zaśmiałem się xD No chyba, że bez zderzaka jeździsz to mandat i laweta na pewno, ale za rysy, bądź rdzę xddddd to nie i zastanow sie kogo słuchasz

@.

Czyli tak jak myślałem, każdy po prostu gada byle gadać i żeby nie doszło do wyjazdu. Dzięki za odpowiedź, bo sam już wątpiłem w swoją rację

To jakieś brednie. My byliśmy na projekcie autem za 2 tysiące, wcale w nie najlepszym stanie, policję nieraz mijaliśmy i nikt nas nie zatrzymał. Ważne żeby auto jeździło, miało podbity przegląd i tyle ... my nawet jeździliśmy z wgniecionym zderzakiem i nikt nic na to nie mówił

Robert39

Chciałbym się wybrać do pracy z tą agencją lub inną agencją z początkiem listopada 2023. Posiadam własny samochód i szukam koleżanki na wspólny wyjazd. Zależy mi na ciszy i spokoju w pokoju, dlatego szukam koleżanki, bo ostatnio jak byłem z inną agencją sam to trafiałem niestety na nienajlepszych współlokatorów. Zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: roobeek@o2.pl a następnie poprzez facebook. Mam 39 lat i jestem ze Śląska. Pozdrawiam.

@Robert39

Chyba na czymś innym Ci zależy niż na ciszy i spokoju skoro w grę wchodzą tylko koleżanki.

Robert39

Nie na tym co piszę. Po prostu byłem już w Niemczech przez inną agencję. Przez 9 miesięcy miałem 3 różnych wspólokatorów i ciągłe picie, ćpanie, imprezowanie i bałaganienie mnie przerosło. Mam jakieś pasje, zainteresowania, dodatkową pracę na komputerze i zależy mi na względnym spokoju.

@Robert39

Tak, bo przecież dziewczyny zawsze sprzątają, nie imprezują i nigdy nie stosują używek:D

Cartman

Pracowalismy na 2 projektach, łącznie prawie półtora roku i bardzo chetnie jeszcze wrócę, spoko praca, i dobre mieszkania a jak się pojawią jakiś problem to panie i panowie z centrali szybko pomagają, nie musiałem znać niemieckiego co też jest dużym plusem

Na co teraz rekrutują? Co polecacie z własnego doswiadczenia?

NadRenia

rekrutacja sprawnie przebiegła, u mnie pierwsza wyplata na czas

Kumpel

Witam wysłałem właśnie cv do mg solutions ile sie mniej więcej czeka na odpowiedź od agencji ? Pozdrawiam

Justyna
@Kumpel

Najlepiej zadzwonić, wtedy wszystko powiedzą i od razu powiedzą czy dana oferta ma jeszcze miejsca :)

@Kumpel

Dziś już 8,w niedzielę 10.a wypłaty niema

Nika

U nas też jeszcze nie ma wypłat

Rf

To będzie 11 napewno, spokojnie

Klient
@Rf

Jest w umowie zapis że do 10 każdego miesiąca. Inaczej firma musi wypłacic odsetki za zwłokę.

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1924.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 514, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 212 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.