MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Krzysztof Poznań

kkrzysztof1502@gmail.com

Produkcja czekolady

Czy ktoś był na projekcie przy produkcji czekolady w Wernigerode ?

Tak
@Produkcja czekolady

Mnóstwo osób, co chcesz wiedzieć?

@Tak

Jak wygląda ogólnie praca czy trzeba znać język niemiecki jakie jest zakwaterowanie na tym projekcie i przede wszystkim na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

Beata

Pracowałam tam trzy sezony,w tym dwa pełne,tzn od początku do końca sezonu i ja nie narzekałam,inna rzecz,że ludzie niestety są różni tak jak różni są niemieccy współpracownicy.Jesli mogę zapytać to co Ci tam przeszkadzało?tu lub na maila devil1978@onet.pl

Produkcja czekolady

Rozumiem jaki projekt możesz polecić przez tą agencję ?

Pracownik wergony
@Produkcja czekolady

Obecnie pracuję na tym projekcie i polecam

@Produkcja czekolady

Podaj e-mail lub priv to napisze Coś o pracy .

Brytyk
@Pracownik wergony

co jest na plus? warunki mieszkaniowe, wykonywana praca?

Brytyk
@Pracownik wergony

daleko na projekt jest z domu? firma organizuje dowóz?

@Pracownik wergony

Jak dokładnie wygląda ta praca czy jest ogólnie ciężko ?

Kaja

No jest ciężko

Benek
@Kaja

możesz coś więcej powiedzieć? jakie warunki, na czym praca polega?

Benek
@Brytyk

podbijam pytanie

Kaja
@Benek

Jest kilkadziesiąt jak nie więcej stanowisk więc jak opisać każde?

Dziewczyna

Szukam dziewczyny do wyjazdu do Niemiec po 20 sierpnia... Mam auto najlepiej żeby druga osoba miała prawko

@Dziewczyna

Ja byłabym chętna

Julka
@Dziewczyna

Hej, również poszukuję dziewczyny na wyjazd, konkretnie na projekt w Brema. Jeżeli jesteś chętna odezwij się na maila julka.kaminska1996@wp.pl

Dyzio

Witam, planuje wyjechać z tą agencją we wrześniu, będę aplikował w tym tygodniu. Jestem zainteresowany pracą na produkcji części lub komisjonowanie. Jestem z Kutna, mam auto, będę jechał A2. Mogę kogoś zabrać, jeżeli znasz język niemiecki to transport gratis. Mężczyzna 39 lat. fingolfin2011@interia.eu

Radek
@Dyzio

Siemka też będę jechał na ten projekt

@Dyzio

Hej Ja jestem z okolic Łęczycy Będę chciała aplikować w tym tygodniu też na produkcję czy komisjonoeanie. Dostałeś już jakaś ofertę pracy?

@Anna

Dziś wysłałem aplikacje.

@Dyzio

I jak ?Dostałeś już jakaś odpowiedź?Ja dziś dzwoniłam,praca by była tylko dwie osoby potrzebują.

@@Dyzio

Nie.

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Człowiek

Hej, pracowałem już przez agencję MG i jestem bardzo zadowolony, nastał czas na nowy projekt, pracował ktoś w goslar na automotive? Produkcja elementów plastikowych. Jak oceniacie projekt?

@Człowiek

Też jestem ciekawy jakby robota była spoko to jestem chętny na wyjazd ;)

@Chętny

Na jakim projekcie pracowałeś ?

K.
@Człowiek

Pracowaliśmy tam z narzeczonym w 2021, było w porządku. Wtedy jeszcze po przyjeździe była kwarantanna i trafiliśmy na zakwaterowanie z kilkoma (usunięte przez administratora), dlatego od razu po zakończeniu kwarantanny zrezygnowaliśmy z zakwaterowania agencyjnego i wynajęliśmy mieszkanko blisko firmy. Na naszym dziale praca była dwuzmianowa, wypłata w porządku, choć to był nasz drugi wyjazd za granicę więc nie mamy wielkiego porównania :)

Szukam

Szukam zdecydowanej osoby na wspólny wyjazd do pracy w Niemczech, przez sprawdzoną agencje, z którą już wcześniej pracowałem ze znajomym, tylko tym razem nie mam z kim jechać, jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na maila, chłopak 21 lat : bartoszmicek0@gmail.com

KASIA

Cześć, szukam osób, które pracują na wysokim składzie w Lipsku. Jak praca oraz warunki mieszkaniowe ???

Witam, szukam koleżanki która ma papiery na wysoki skład i chce wyjechać do Lipska we wrześniu :)

bartek

Cześć, szukam chętnej osoby na wspólny wyjazd do pracy w Niemczech w sierpniu. Planuję wyjazd przez sprawdzoną agencje, z którą już wcześniej wyjeżdżałem do pracy, tylko tym razem nie mam z kim jechać :/ Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz: bartoszmicek0@gmail.com

Xxx
@bartek

A skąd jesteś i ile masz lat?

@bartek

Co to za agencja pracy jeśli można wiedzieć ?

@bartek

Ja chętnie bym chciała jechać

@Xxx

Małopolska, 21 lat, jak coś to odezwij się na maila

Napisz na maila pls: bartoszmicek0@gmail.com

hant
@bartek

wiecie w ogole od czego zalezy czy sie zakwalifikujesz zeby pojechac? to doswiadczenie jakies potrzeba?

Mariusz

Cześć szukam osoby do wyjazdu do pracy jako Komisjoner, z autem z małopolski

Marcin543

Szukam koleżanki na wspólny wyjazd do pracy Marcin 35lat ,mam auto.

@Marcin543

Ja byłam bym chętna

Mana
@Marcin543

masz jakiś kontakt pod który dałoby się z tobą skontaktować?

Marcin 543
@Mana

Witam napisz maciek543@pseudonim.pl

Dave

Witam słyszałem o tej agencji dużo pozytywnych opinii i myślę czy nie jechać przez tą agencje. Pisałby ktoś się ze mną na wyjazd,? ,:)

@Dave

Cześć, ja szukam kogoś na wyjazd, mam też oferty ze sprawdzonej agencji, z którą już wcześniej pracowałem, napisz na maila jak coś: bartoszmicek0@gmail.com

Nowa

Hej, czy jest ktoś tutaj z Podkarpacia i planuję wyjechać do pracy? Szukam osoby, która by chciała razem wyjechać.

@Nowa

Ja jestem chętna

Nowa
@Black

Możesz podać e maila, napiszę do Ciebie

Mati
@Nowa

Hej ja jestem chętny i z tego samego regionu matieuszs@gmail.com

Aneta

Hej czy jest ktoś kto pracuje na pralni w Lauterbach? Proszę o jakieś opinie :)

Witam. Wybiera się ktoś na magazyn do Berlina albo był tam ktoś i ma info jak to wygląda? Tzn dojazdy czy daleko i jak z pracą w weekendy?

Witam, wybieram się z grupką znajomych do pracy przez agencje Mgsolutions. Chciałabym dowiedzieć się jakie oferują warunki mieszkaniowe. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

@Ania

Czego oczekujesz? Przecież każda kwatera jest inna. Możesz mieć super apartament tylko dla pary ze standardem 10 na 10 a mogą Cię ulokować z 6 innymi osobami w ledwo trzymającej się chacie. Myślisz że wszędzie są takie same mieszkania?

Do

Pracuje ktoś w lauterbach w pralni? Jakieś opinie?

Masakra

Problemy właściwie ze wszystkim. Od wyplat przez urlop po zakwaterowanie

Qwe
@Masakra

Jaki projekt?

Beata
@Masakra

Jak ktoś jest nieogarnięty to mu wszystko przeszkadza,bzdury koleś piszesz aż zęby bolą,pracowałam z agencją kilka sezonów i nigdy nie było problemów z wypłatą i odpowiednio wcześniej zgłoszonym urlopem,to nie przedszkole żeby tupać nogą i nie jezdzimy tam na urlop tylko do pracy,naucz się liczyć a przede wszystkim jak nie wiesz nie pisz bzdur tylko normalnie zapytaj jak naliczane są pensje

Koles
@Beata

Wlasnie w przeciwieństwie do tejże firmy, umiem liczyc bardzo dobrze

koles
@Beata

W przeciwieństwie do tejże firmy, umiem liczyć bardzo dobrze.

@Beata

Na jakim projekcie Pani była jeśli można wiedzieć ?

J.a.a.r

Witam na jakie zarobki można liczyć miesięcznie ?

A.

Cześć,szukam dziewczyny która chciałaby może wyjechać do pracy do Niemiec w połowie/koniec Sierpnia. Mam 21 lat jestem z woj. świętokrzyskiego najlepiej w podobnym wieku żebyśmy nie miały problemu z dogadaniem się i najlepiej z prawem jazdy. Samochód nie musi być ponieważ ja posiadam.

Ja byłabym bardzo chętna

Olineeek
@A.

Hej, mam zamiar Wyjechać w tym samym czasie, tylko wciąż szukam czegoś odpowiedniego :)

A.

Podaj e-mail napisze ☺

Sylwia
@A.

Cześć, też chcę wyjechać do Niemiec. Od 15 sierpnia. Jestem z woj. świętokrzyskiego, mam prawko. :) Odezwij się na maila asahi9494@wp.pl

black

agataaugustyn5@gmail.com

Kk
@Sylwia

Napisałam do ciebie

Angela
@Olineeek

Odezwij się angelika0911@spoko.pl

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1924.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 514, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 212 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.