MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Szanowni Państwo, Informujemy, iż ogłoszenie pt.; „PRACA NIEMCY PRODUKCJA DRESDEN” - jakie widniało na portalu „Praca Niemcy”, nie jest ogłoszeniem publikowanym przez naszą spółkę. Niestety po raz kolejny ktoś chciał wykorzystać markę MGSOLUTIONS do swoich celów. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów.

dominiko

Jedyna agencja z którą byłem i która nie zrobiła mnie w bambuko, a w dodatku zaskoczyła i to mega pozytywnie, więc jak ktoś się waha to serio polecam, myślałem, że nie trafię już na porządną agencję i miałem się poddać z wyjazdami za granicę, to był mój ostatni strzał no i okazał się celny, w najbliższych miesiącach znowu zamierzam uderzać, ty razem z dziewczyną, bo przynajmniej mam pewność, że będzie miała dobre warunki, ja to zniosę dużo, ale jej nie chciałbym narażać, więc mg to jedyna opcja

@Pnion

Na jakim jesteście projekcie ? Nie podpisujecie umowy na następny miesiąc i kończycie współpracę

nikor
@nikor

ale slyszalem ze jest tez opcja pakowania ''gotowych salatek''? cos takiego, to juz akurat nie wiem jak wyglada ale obstawiam ze podobnie, pewnie po prostu cos pakujesz do jakichs woreczkow czy tam folii ;p

@Nowa

Witam, czy polecacie pracę przy napojach alkoholowych niedaleko Stuttgartu? Jak warunki w zakładzie? Jak z zakwaterowaniem? Dzięki za odpowiedź :)

solar
@@Nowa

skąd wy te ogłoszenia wszystkie bierzecie, na jakich stronach to macie? bo mam wrażenie że połowy z nich nie mam dostępnych

Ehh Nowy wpis
@solar

Przecież było pisane, ogłoszenia nie są aktualizowane na bieżąco co kilka minut i najlepiej jest do nich dzwonić

Kaja Nowy wpis
@@Nowa

Jest spoko

Ktoś tam

Był ktoś może na napojach alkoholowych i mógłby opisać jak tam jest Na czym polega praca i czy jest ciężko dla kobiet

solar
@Ktoś tam

nie widziałem takiej oferty nigdzie, gdzie można ją znaleźć?

Pracownik Nowy wpis
@Ktoś tam

Jest spoko. Nie jest ciężko no chyba ze ktos jest mega nadwrazliwy

QV

Chce jechać tam do Bad Oldesloe na te pralnie przemysłowa. Mam już doświadczenie, opowiecie jak wygląda tamta? Że mieszkanie jest darmowe to już wiem z opisu. piszą też o więcej kasy się dostanie za prace „na cięższym dziale” o który chodzi?

@QV

Praca spoko, jak dadzą na pralki lub suszarki to jest ciężko dla mężczyzn. A na innych działach lajt Ja tam odradzała bym, ze względu na ludzi i atmosferę jak tam panuje, to jest porażka. Z takim ludźmi jak do tej pory nie miał "zeszytu"pracować. Jako Mg Solutions to najlepsza firma agencyjna, pod każdym względem.

@Ania

Pracujesz (pracowałaś) na tej pralni ? Możesz coś powiedzieć o mieszkaniach jakie warunki ? I czy wypłaty są dobre ?

@Kandydat

Tak pracowałam. Co do opisanej (usunięte przez administratora) masz wyżej opisane Warunki mieszkaniowe mieliśmy super, mieszkaliśmy jeszcze z inną para. Inni też nie narzekali na wrunki mieszkaniowe. Jak trafisz na fajnych ludzi na mieszkaniu to super. Jak coś jest nie tak możne próbować i wszystko rozwiązać, zgłosić. A co do wypłaty to różnie wychodziła zależności od ilości godzin, soboty dochodziły. Tak od 1600 do 1900 euro. Teraz była podwyżka i ma być znów. To się wyplata zmieni.

Kandydat Nowy wpis
@Ania

Długo tam pracowałaś ? Miałaś daleko do (usunięte przez administratora) od mieszkania ?

Witam czy pracuje ktoś w pralni w Bad Oldesloe i może się wypowiedzieć na temat pracy

Elza
@Kandydat

Mnie by ogólnie praca na pralni interesowała. Myślicie że kobiety dają tam normalnie radę?

paszczak
@Kandydat

podbijam pytanie, też z chęcią bym poczytał trochę aktualnych opinii na ten temat

paszczak
@paszczak

mógłby ktoś jeszcze od siebie dopisac, czy warunki (usunięte przez administratora) dobre i atmosfera bo to jednak bardzo ważna część (usunięte przez administratora)

@Elza

Kobiety dadzą sobie radę.1 Dzieli się na czysty i brudny. I na BK tam jest odzież z ratownictwa, hoteli, restauracja. Na dziale czystym BK sortujesz składasz ubrania skanujesz,wywozisz, dziale brudnym BK tylko Niemki pracują. Na pralkach suszarkach tylko mężczyźni. Następnym dział to 2.magiel itp brudna strona to sortowanie ręczników z domów starców, szpitali, hoteli. Dział czysty to sortowanie tego , a następnie na maglu praswoanie. 3. Dział Wysyłkowy to tam trzeb znać dobrze niemiecki. 4 Dział BW. Praca spoko, ale ten dział to porażaka ze względu na ludzi. Dział czysty to sortowanie ubrań z domów starców, hospicjum skanowanie do wysyłki , prasowanie koszul i spodni. Mężczyźni pracują przeważnie na pralkach i suszarkach. Do tego też jest dział Wysyłkowy. Dział brudny to sortowanie brudnych ubrań przywiezionych z domów starców, hospicjum. Mężczyźni na dziale brudnym muszą załadować pralki, nastawić program i zważyć pranie, a także postawiać w kolejności kontenery, które kierowca przywiózł. Na skanowaniu warto znać po niemiecku nazwy ubrań. Na dziele brudnym macie dodatkowo płatne 1euro. Jedna zmiana ma fajna szefowa bo to jest Niemka i nie interesuje się plotkowaniem i stoi za swoją zmiana. A na drugiej zmianie jest Polka. Na tej zmianie ludzie porażka tak jak i Pani brygadzistą zmiany Polka. Więcej na priv.

Ddd
@Ania

A jak warunki mieszkaniowe i jak wypłaty ?

Podaje maila magda.nowak1303@o2.pl Możesz pisać

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Sony

Ktoś wie jak tam aktualnie z ofertami? Długo trzeba czekać na pracę?

Lexus
@Sony

Przecież na stronie firmy masz kilka ogłoszeń

Sony
@Lexus

To, że są oferty na stronie nie znaczy że aktualnie tam rekrutują :)

wtv
@Sony

??? no raczej właśnie to znaczy

Edel
@Sony

To co innego by to miało znaczyć? XD

Nie
@wtv

No nie xd przecież do nich mnóstwo ludzi dzwoni, chyba nie musisz że ktoś co kilka minut aktualizuje oferty

murs
@Nie

w takim razie jak tyle jest chetnych to ciezej sie dostac czy zapotrzebowanie i tak maja spore?

@murs

Teraz jest zastój w Niemczech i czeka sie na prace

Elza

Skoro pracowałeś pod firmą to powiedziałbyś czy pracodawca jest w ogóle wypłacalny? można być o to spokojnym?

@Elza

Tak. Wypłaty zawsze na czas (10 każdego miesiąca wypłata)

Właśnie dostałem info od agencji. Nie są zainteresowani moją osobą, pomimo że przepracowałem pod ich szyldem dość spory okres czasu. Polecałem znajomym tą agencje i nadal będę polecał. Bo jest to bardzo rzetelna i profesjonalna agencja. Trudno że mnie się nie udało, ale mimo to pozdrawiam MG i 3majcie się

Xyz
@Paweł

A jaki podali powód? Dziwna sprawa trochę :)

genio1972

Jakie umowy ma MG Polskie czy Niemieckie

bańka
@genio1972

i to i to heh XD polsko niemiecka umowa o pracę

Polsko - niemieckie

Efka

Polskie

Witam wyjeżdżam do Niemiec 6 marca do firmy EDEKA DEKA Handelsgesellschaft Minden-Hannover

@Michał

Ile czasu czekałeś na ofertę ?

HB
@Michał

to daj znać jak tam! jak praca??

Seba
@Michał

Do jechałaś? Jakie warunki itd.. Opowiedz.

bańka
@Seba

no na pewno nie od jechała XD

Koleżanka

Hej, szukam koleżanki na wyjazd we dwie, do pracy na magazyn koniec marca/początek kwietnia. Najlepiej osoba z autem, ale bez też może być. Ja posiadam prawo jazdy, niestety brak auta na wyjazd. Jeśli jesteś zainteresowana, zostaw e-maila to się odezwę :)

Eliza
@Koleżanka

Napisz do mnie na e-maila buraseliza@gmail.com

murs
@Koleżanka

czy to jednak nie jest troche zbyt ciezka praca dla kobiet? dzwonilyscie sie dopytywac?

Szym

Hej a pracuje ktoś w Pomocnik ocynkowni - trawersowanie Chciałbym tam pojechać z dziewczyną ale mam obawy że tan praca dla kobiet może być ciężka ?

Kacperiwiola
@Szym

Polecamy tą pracę. Jest w pełni zautomatyzowana.i dobre zarobki bo 2070-2150e tyle wychodzimy.

@Kacperiwiola

Na czym wgl polega ta praca ?

@Kacperiwiola

Hej a możesz co więcej napisać na ten temat czy kobiety tam pracują a jak tak to co robia

Kacperiwiola
@Anonim

Facet ma swoje stanowisko na ktore stapler przywozi mu elementy ktore musi wypilowac z ostrych elementow,praca bardzo latwa. Kobieta tez ma swoje stanowisko gdzie przychodza np male elementy metalowe ktore musi sprawdzic i powiesic na stojak i tak w koło. Minusem sa niemcy bo na kazdym kroku pokazuja swoja wyzszosc mimo ze nieraz sami popelniaja bledy.

Szym
@Kacperiwiola

Dziękuję za odpowiedź, a powiedz na czym polega praca kobiet i mężczyzn ? A mieszkania jak , mało wiele ok ?

Praca
@Kacperiwiola

Aha czyli ogólnie nic się nie dźwiga w tej robocie ?

Anik
@Kacperiwiola

Dobra to jeszcze jak mieszkania w ile osób przeważnie tam mieszkają bo zdarzało się i 10 osób na mieszkaniu przy innych projektach,i jakie są godziny pracy

Ola
@Kacperiwiola

Dzwoniłam dziś do agencji..od wielu lat nie przyjmują tam niby kobiet.

Xxxx

Cześć mam pytanie jest ktoś to wyjeżdża lub pracuje już w miejscowości Langenweddingen na magazynie asortymentu gospodarstwa domowego jeśli tak to na czym polega praca ? Pozdrawiam ????????

@Xxxx

Zaproponowano ci taką ofertę ? Długo czekałeś na ofertę pracy z Mg ?

MGsolutions Agencja

Witam wyjeżdżam z tej agencji do pracy 6 maraca lokalizacja EDEKA Handelsgesellschaft Minden-Hannover

Hajdi

Szukam pracy w Magdeburgu z zakwaterowaniem dla mnie i narzeczonego polecacie MG bo teraz jesteśmy w jednej agencji ale jest problem z pracą i szukam czegoś lepszego i agencji dobrej polecenia

Leczo
@Hajdi

Według mnie ta agencja jest bardzo w porządku, pracowałem kilka razy i nigdy się żadne krzywe akcje nie zdarzały

@Leczo

Jakie projekty możesz polecić ?

alien
@Agencja

a jakie są w ogóle do wyboru?

@alien

Magazyn w Oldenburgu i magazyn w Magdeburgu z tego co widzę w ofertach pracy

Czy ktoś pracował na magazynie w Mittenwalde ? Chcę zasięgnąć opini

tarczyn
@Waris

a widziałeś gdzieś jakieś oferty na to ?

Essa
@Waris

Ja robiłem, co chciałbyś wiedzieć?

Essa
@tarczyn

Sam poszukaj w aktualnych ogłoszeniach :)

karmazyn
@Essa

myslisz ze na fb odpowiedza na pytania na priv?

karmazyn
@karmazyn

bo wydaje mi sie ze to by bylo szybsze niz mail

@Essa

Na komisjonowanie suchej spozywki dostalem oferte i sie zastanawiam jak tam jest, a ty gdzie pracowales ? Jak z zarobkami, jak atmosera, jacy ludzie itp

Meksyk
@Waris

Ja byłem raz na pakowaniu w Niemczech taka standardowa produkcja ale było bardzo w porządku, zarobki zawsze masz podane w ogłoszeniu ew na rozmowie ci powiedzą wszystko a ludzie pewnie zależy jak trafisz u mnie byli spoko

@Meksyk

@Meksyk mozna do ciebie jakis kontakt ? bym mial kilka pytan :)

hejka
@Meksyk

a zdarzyły ci się jakieś niefajne sytuacje? w pracy albo w mieszkaniu? albo może słyszałeś od kogoś?

@Waris

Witam, a kiedy masz planowany wyjazd akurat w tą lokalizacje? sam wyjeżdżam niebawem dlatego pytam.

@Essa

a możesz coś opowiedzieć jak tam jest czy ciężko? jak długo trwa zmiana? jak wyglądają lokalizacje w pobliżu?

@Waris

Mam tą samą oferte pracy powiedz mi kiedy ma wyjazd do pracy?

@Kamiluniu

na poczatku marca, daj kontakt jakis to napisze

wariss
@Kamiluniu

na poczatku marca. podaj jakis kontakt to sie odezwe

Kontakt : Kamiluniu59@gmail.com discord jak posiadasz : kamiluniu

@Kamiluniu

Jakbyś potrzebował jakiś inny kontakt tylko nie wiem jaki daj znać :)

@wariss

Napisz mi proszę jaki kontakt preferujesz email, discord w sumie dla mnie byłby najlepszy i najszybszy

@wariss

Podaj kontakt jakiś do siebie to też mogę się odezwać.

.......
@Waris

Nie warto ,bo potem nie doczekasz się dokumentów od nich.

@.......

co masz na mysli ?

QC
@.......

O jakieś świadectwo pracy chodzi, że tam u nich robiłeś? Powiedz tylko czy mimo wszystko z sama kasa i robota nie ma większych problemów? Chłopak będzie się tam już raczej wybierał

Jaaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam czy obecnie pracuje ktoś w Hanowerze na produkcji zeszytów i artykułów szkolnych? Jak sama praca wygląda?? I czy jest ciężko?

Agencja

Polecacie ogólnie ta agencje jako pierwszy wyjazd za granicę ?

Meksyk
@Agencja

Wejdź sobie na ich strone albo na pracuj tam masz ogłoszenia i możesz aplikować przez formularz

hejka
@Meksyk

a myślisz że warto składać cv na stanowisko które mi pasuje ale nie ma na nie ofert teraz? czy to bez sensu?

X
@hejka

Możesz składać na jakie chcesz, a oni i tak dają to co im pasuje i albo bierzesz albo już nie zadzwonią

Natalia

Hej Chciałam wyjechać z firmą ale jestem singielką Czy w tej firmie są też pokoje jednoosobowe? Nie chciałabym z kimś obcym dzielić pokoju Pozdrawiam

@Natalia

Raczej nie ma. Musisz kogoś znaleźć do pary. No i mieszkanie ma kilka pokoi, takze też jest dzielone

Natalia
@Natalia

A kiedy planujesz wyjechać ?też jestem sama i szukam pracy

Feniks
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Hej powie ktoś jak wygląda praca w Oldenburgu na magazynie? Jak z zakwaterowaniem?Czy lepiej iść na komisjoera warzyw?

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Był ktoś na produkcji kasków w Magdeburgu i może coś więcej powiedzieć na temat pracy tam?

NATALIA

Hej planuje wyjechac razem z dzieczyna do pracy. Czy mkzecie mi powiedziec czy praca przy produkcji napojow jest ciezka? Lub przy produkcji salatek?

@NATALIA

Napoje sa w porządku, to nie jest ciezka praca.

Praca napoje
@Napoje

Co się tam dokładnie robi na tych napojach ?

@Praca napoje

Nic trudnego, pakuje sie male buteleczki do kartonów. Praca prosta jak budowa cepa nie ma w tym żadnej filozofii

Bilczykowicz
@Napoje

Ja z mężem pakujemy butelki na zonie 1l . Kartony pełne są ciężkie i będziemy rezygnować bo szkoda zdrowia. Jak ktoś ma szczęście to trafi dobrze,ale nowi niestety dostają słabe żony,dla przykładu w tamtym tygodniu przyszło 8 osób z innej agencji i narazie zostało 2 osoby. Rotacja jest tutaj sporą niestety.

@Bilczykowicz

To jak nie dajecie sobie rady na napojach, to może powinniście iść na rentę haha :D jak zrezygnujesz i pojedziesz do innej pracy w DE to docenisz jak w Stuttgarcie bylo lekko

Sałatki
@Bilczykowicz

A ten projekt przy produkcji sałatek ?

@Bilczykowicz

Jakie tam agencję są oprócz MG?

Bilczykowicz
@Adam

Randstad Essen.

Gruszka
@NATALIA

Produkcja sałatek fajna praca ja z mężem jesteśmy zadowoleni:)

Lena
@Gruszka

Czy można prosić przy tym o informację, co przy tych sałatkach takiego się robi? tak konkretniej? Jak taki przykładowy dzień z pracy wygląda? czy jest ona monotonna? Można być cały czas przy swojej osobie towarzyszącej czy to może od zmiany zależy?

Ola
@Lena

Napisz to pogadamy oleczkaa542@interia.pl

Haha
@Lena

Ty tak serio? Caly czas przy osobie towarzyszącej? Nie idziesz na randkę tylko do pracy.. Pakujesz salate do folii. Nie ma przy tym zadnych atrakcji xD ani tez nie wiadomo jak Ci to opisac... Po prostu wkladasz do folii/worków

@Haha

Polecam tą pracę ,super projekt.

Złoty
@NATALIA

bylismy ,robilismy na tych projektach i zaden nie polecamy praca praca ale szanujmy sie,bo robic za 1400e ,moze teraz jest wiecej z 60e,to sie nie karkuluje.tymbardziej tak bardzo daleko od Polski.

He
@Haha

Ty się śmiej, ale na jednym projekcie trafiłam na parę która była wielce oburzona jak mieli pracować na różnych maszynach, no bo przecież to praca dla par więc muszą być przy jednej maszynie, razem mieć przerwę i jeszcze najlepiej sikać w tym samym czasie XD

Fasolka
@Gruszka

Macie kwaterę wspólnie czy jeszcze z kimś? można jakoś na początku zasygnalizować że chce sie jechać z kimś?

Praca

Jaki projekt ? Pakowanie salatek ? Ile mniej wiecej wychodzi miesiecznie i jak wyglada praca

Sałatki
@Praca

Też jestem ciekawy na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym projekcie

MateuszRuszynek
@He

Takich par to co tu przyjeżdża jest 90 procent bo oni boją się osobno robic. To jest żałosne kogo oni zatrudniają.Dzieci które ledwo dają sobie radę bez rodziców,i myślą że jak inny Rodak zna język to im będzie tlumaczyl. Raz to mogę zrobić aby nie podpasc szefowi magazynu,a potem jak sobie nie radzisz to twoja sprawa. Są też ludzie ogarnięci ,którzy porobią do pierwszej wypłaty i uciekają,bo znają język i znajdą coś lepszego.Pytanie retoryczne czemu rodowici Niemcy nie pracują fizycznie ? Już nawet Turków nie uświadczysz. Dlatego że się cenią i wola pracować już w renomowanej firmie np Mercedesa czy BMW mając profity itp. Dodam że nie pracowalismy ani nie pracujemy przez tą agencje ,lecz pod firmą i chciałem się wypowiedzieć jak to z boku wygląda.

Cacydziadek
@Napoje

A te napoje sa tylko w Stuttgarcie ? czy zakwaterowanie jest w tym samym miescie ?

Cóż
@MateuszRuszynek

Myślą że jak inny rodak zna język to im będzie tłumaczył bo często jest informacja że nie trzeba znać niemieckiego

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1914.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 512, z czego 267 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 211 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.