STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

Tom Nowy wpis

Rotacja wśród pracowników jest tak niska, że próżno znaleźć ogłoszenie z robotą tutaj? Zakładka praca świeci pustkami. Pytanie więc, ile dają zarobić kierowcy kat. C?

Henryk

(usunięte przez administratora) Jest premia od wywiezionego betonu. Żadnych dodatkowych socjalnych. Wszędzie kamery.(usunięte przez administratora)Wypłatę ucinają od najdrobniejszych uchybień. Można dopłacać do naprawy samochodów. Atmosfera?...trzeba uważać co z kim, bo donoszą do szefa i kierownika. (usunięte przez administratora)

jacyków Nowy wpis
@Henryk

racja wszystko to prawda firma dup.lizów, najlepiej tam z nikim nie trzymać a juz wogóle tam się nie zatrudniać albo jak juz się pracuje to poszukac sobie czegos innego i się zwolnić, to nie jest zakład dla normalnych ludzi

Bardzo się ucieszyłem, że poszukują do pracy do działu kontroli. Jak złożę cv osobiście to będę mieć większe szanse na pracę niż bym wysłał cv na maila? Tak na prawdę nie ma szczegółów zatrudnienia oprócz tej informacji o stanowisku. Można chociaż wiedzieć za jakie pieniądze ta praca?

jacyków Nowy wpis

za najnizsza krajowa

Nie bardzo rozumiem te prześmiewcze komentarze, po co tyle jadu. Często też największe pretensje i roszczenia mają ludzie którym się po prostu nie chce pracować. Znalazłem ofertę dla pracownika fizycznego ale jest to tylko krótkie info o rekrutacji. Jaka jest specyfika pracy na tym stanowisku? Jest to praca zmianowa czy w stałych godzinach?

lolek

to nie jad to są fakty i sama prawda nie pracowałeś tu więc nie masz jeszcze zdania, zapraszam , jak popracujesz tutaj to juz na pewno nie będziesz tak grzecznie pisał

@lolek

Ile trzeba popracować żeby wyrobić sobie jakieś zdanie na temat pracy? Ile tak w ogóle może dostać pracownik fizyczny, jak już do tego nawiązaliśmy? Można dostać więcej niż najniższą krajową? Czy taki etat to jest pracownik od wszystkiego czy zadania są jasno określone?

@Monika

tam jestes od wszystkiego nawet na miotle kierowcy plac zamiatają, a jak nie chcą zadań specjalnych to się zaczyna zabawa w chowanego, pracownik nie ma tam zadnego szacunku , nie polecam i to tak delikatnie pisząc

@były

Kierowca betonomieszarki też zamiata plac? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Na umowie nie ma czegoś takiego jak zakres obowiązków? Szkoda, że o zarobkach nie piszecie, bo to akurat mnie najbardziej interesuje. Ktoś tu pracował jako kierowca?

były

tak kierowca gruszki tez plac zamiata jak akurat nie ma wyjazdu czy innej roboty, tam nie posiedzisz bo pryncypał musi cię wykorzystac na maxa, za nic nie robienie ci nie płaci chyba ze dobrze się chowasz, chłopaki mają to juz opanowane,co do wypłaty to tylko w zezonie jako tako ale to tez musisz godzin natrzaskac, zanim bys się tu chciał zatrudnic to dobrze to przemysl i czytaj co ci dają za papiery do podpisania, jest tu jedna rzecz na którą mozesz się nadziać otóz auta nie mają AC i jak uszkodzisz ze swojej winy to becalujesz, zenada co?za duzo wody dolejesz do betonu i jak cie przyłapią to becalujesz, wogule trza uwazac bo mozna nie miec wypłaty, za wszystko cię kroją, ja tu niepotrzebnie się przyjmowałem, cieszę sie ze mam to (usunięte przez administratora) juz za sobą człowiek na błedach się uczy

@były

A gdzie można się schować, żeby chwilę odsapnąć? Ile w sezonie trzeba wyrobić godzin, wychodzą jakoś dwa etaty? Napiszesz za jakie sytuacje obcinają kasę, to są jakieś poważne sprawy?

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy w STANISZEWSCY BETON sp.j. pracuje się na open space?

Jak wygląda sprawa grafiku w STANISZEWSCY BETON sp.j.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Bartosz

Macie chyba jakieś określone godziny pracy albo system zmianowy? Czy jest to dość luźno traktowane? Warto chyba wiedzieć, co i jak? Choćby z tego względu, by jak się nie chce, nie pakować się gdzieś, gdzie robi się w nocy.

Szaza

Jaki grafik? W tej firmie nie wiedzą co to jest. (usunięte przez administratora)

wacek

jest bardzo wydajny chydrant co daje duzo świerzej wody

Jakoś Ci nie wierzę. Nie wiem czemu, może dlatego, że poza inwektywą, nic innego nie napisałeś. Masz jeszcze szansę się zrehabilitować i wyjaśnić, co Ci w tej firmie nie pasuje? Bo mogę być Twoim przyszłym kolegą w pracy, a lepiej z góry poznać, co warto wiedzieć o kasie chociażby.

Ewelina

Możesz napisać dlaczego tak uważasz? Przydałyby się jakieś argumenty - jakie wady pracy tutaj są? Chętnie się dowiem bo mąż szuka w okolicy pracy i ma zamiar zanieść CV

bolek
@Ewelina

tam juz biorą wszystkich jak mają etat, nawet tuptusi z pod sklepu, aby błoto się mieszało, niech mąż składa ja nikomu nie załuję, popracuje sam oceni jak go wezmą.pozdro

kiero
@Ewelina

jak chce niech złozy papiery pewnie go wezmą, brak ludzi bo rezygnują z tej pracy i idą na swoje albo do innej pracy

Wiktoria
@kiero

To jak wygląda rekrutacja? Wystarczy przyjść i już się zostaje? Dlaczego pracownicy stąd odchodzą, jest jakiś konkretny powód?

Ewelina

A Ty tu tez pracowałeś? Możesz napisać coś więcej czemu nie polecasz? To prawda o tym piciu? Kierownictwo nic z tym nie robi?

Zuzanna

Mocne słowa. A dasz znać czy praca jest na miejscu czy w delegacji? Jeśli w delegacji to jak z zakwaterowaniem? Firma to zapewnia? Jakie warunki?

Witam. Jak z pracą na stanowisku mechanika?

Piotrek

Na warsztacie jest praktycznie jeden mechanik,reszta potrafi obsługiwać tylko młotek i otwieracz do butelek, jeżeli chodzi o płace to najniższa krajowa:)

Julia
@Piotrek

Najniższa i to wszystko? Jak są jakieś dodatki inne poza podstawą i premiami to też powiedz, wszystko ma dla mnie znaczenie. Nie tylko pieniądze. Są wczasy pod gruszą?

Helena

Pracownicy biorą nieswoje rzeczy? A kamery? Może warto to zgłosić do pracodawcy tak bezpośrednio. Widać, że sporo wiesz w temacie pracy :) Orientujesz się jak aktualnie płaci firma właśnie na stanowiskach mechaników? Jaka umowa na start i atmosfera?

Czy można liczyć w STANISZEWSCY BETON sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

wacek

tak jak sobie sami opłacicie

TAJEMNICZY

Hej ludziska szukają kierowców na patelnię? Jakie stawki ile godzin się robi? Dzięki pozdro.

@TAJEMNICZY

24na h a zadnych kierowców nie szukają oszczędności firma wprowadziła

TAJEMNICZY
@były

Dzięki za odpowiedź. Może ktoś coś na temat stawek napisze? Do kogo dzwonić pytać się o robotę?

@TAJEMNICZY

na patelnię to do kuchni

Wiktoria

Możesz rozwinąć? Co konkretnie masz na myśli, bo ciężko coś wywnioskować coś z Twojej wypowiedzi.

wacek

się przyzwyczaił własciciel i kierowniczek, poza tym kto tam przyjdzie pracować, firma swoją opinię juz ma na rynku pracy dlatego nikt tym się nie przejmuje

Jaka jest kultura pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Mariusz

Nie ma przyjaznych ludzi tylko sami niekulturalni? Przecież zawsze znajdzie się w pracy ktoś kim się można dogadać, nie? A jak z kasą? Można dobrze zarobić? Napiszesz jaka jest teraz stawka?

Bogdan
@Mariusz

Ogolnie sa tam ludzie z ktorymi mozna dobrze zyc . Najgorsi starzy wyjadacze co chodza i donosza . Sa chlopaki naprawde w porzadku a kasa tez niezla zawsze 5 z przodu jest . Ogolnie dla cierpliwych i miejacych wy je ba ne to polecam bo mozna zarobic i nie narobic sie za wiele .

oslo
@Mariusz

Stawka dobra. Na to nie można narzekać.

jojtek
@Bogdan

jak masz rozum to tam nie idż kasa kasą ale za wszystkie przewinienia będą ci obcinać, chora firemka nigdy więcej

jojtek
@Mariusz

idz się przyjmij i popracuj a zobaczysz sam na własnej skórze jak tam jest i kto miał rację pisząc te komentarze powodzenia

Małgorzata
@oslo

Na każdym stanowisku taka stawka jest dobra?

Czy istnieje możliwość rozwoju w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

wacek

rozwoju nie ale niedorozwoju jak najbardziej

Gosc

Jak atmosfera i wynagrodzenie w księgowości

wacek

co trzeba zrobć zeby być takim kozakiem za kierownicą jak złotówa i zaliczyć wszystkie rowy?podobno wyskoczyła mu mysz polna i chciał ją ominąć.

swój
@wacek

jakby miał lepszy refleks to by pojechał dalej, jego reakcja była o wiele spóżniona stwierdzam to bo oglądałem filmik, ale cóż starzejemy się juz

@swój

on powinien jezdzić walcem to sprzęt stworzony dla niego

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu STANISZEWSCY BETON sp.j.?

wacek

tam są same członki jak będziesz dobrze dziobał to będziesz następny i wtedy dołączysz do grona i będziesz nawet członem

ciekawy

ja tam słyszalem ze chomik

wacek

ludzie to (usunięte przez administratora) i zaraza tej ziemi ta firemka jest tego żywym przykładem

Gosc

Jak atmosfera w księgowości, jask wynagrodzenia?

@Gosc

tam tylko jedna osoba jest kompetentna daj sobie na luz

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.