STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

Ja wam powiem wrociłem do tej firmy po raz trzeci, tylko dla tego bo tu płacą najlepiej w województwie. Ale na prefie jest ciężko i to fakt.

wacek

wolał bym zatrudnić się w boście, tomasie czy cemexie nigdy u tego (usunięte przez administratora) przenigdy za zadne pieniądze, kasa to nie wszystko, takie pseudo kierownictwo co tam jest to w zyciu nigdy nie widziałem a jestem po 50 tce (usunięte przez administratora)

Jakie są warunki zatrudnienia w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

z tąd ludzie odchodzą a nie przychodzą

jacek

wiekszość pracowników tam zatrudnionych to nacja ze wschodu chyba nie musze dalej pisać

księgowy

zatrudnij się to zobaczysz,przyjazna atmosfera itd, super hruper hi hi

Gosc

@wacek żeby dowiedzieć się czy warto aplikować, to jak w tej księgowości?

Gosc

A jak w księgowości?

@Gosc

a dlaczego się pytasz?

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
tommy

Witam jakie stawki na prefabrykatach? Zarobki godzinową czy stała?

wacław

podobno jest pomysł ,plan zakupienia drona z dobrą kamerą nawet na podczerwień zeby własciciel wdział swój zakładzik z góry w sumie to chodzi o kierowców co się chowają między samochodami jak nie ma roboty , teraz to będzie nagonka

SUPER STAR
@wacław

Roboty to my mamy tyle ,że nie musimy się chować. Nie siej fermentu.

wacław
@SUPER STAR

za długo tu robię swoje wiem i wiem jakie ten nasz szefunio ma pomysły, robota jest bo sezon jest a po sezonie? będzie latał dron

były
@SUPER STAR

widać ze pisał to inteligentny kierowniczek-ROBOTY TO MY MAMY TYLE- właśnie roboty , jakbyś miał szacunek tobyś napisał pracy, no ale cóż......zero kom

ogonek
@SUPER STAR

chyba roboty po krzakach bo inwestycję się juz pokończyły konkurencja tez chce zarobić to przepychanki o zlecenia są, bieda bieda

Gos

Jak atmosfera w księgowości?

Obojetne

Witam wszystkich tu komentujących, panowie wieszacie psy na firmie może zacznę od podstaw, najważniejsze pytanie, czy szef przywiązal was do tych foteli? Czy macie kajdanki założone żeby nie opuścić firmy? Odpowiedź brzmi nie więc po co użalacie się nad sobą? Droga jest wolna możecie spokojnie zmienić prace . Pracowałem tam kupe lat ogólnie ludzie operatorzy węzłów dyspozytorzy i kierownicy mają problemy z głowa i to oni powinni byc wysyłani na psychotesty myślę że mieliby problem z ukonczeniem ich pozytywnie to uważam za największy minus firmy, Szef otoczył się ludźmi którzy nie mają kompetencji tylko są zwyczajnie cwani , ogólnie zarobki są największe w województwie szef podobno spokojniejszy od momentu sprzedaży dwóch oddziałów, więc chyba nie ma tragedi ? Nie wiem po co wyciągacie tu brudy że ktoś ma problemy z alkoholem lub inne, ludzie zamiast rzucać kamieniami może lepiej zastanowić się jak pomoc? Zacznijcie się wszyscy szanować i wtedy będzie się pracowało dużo lepiej i spokojniej pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków których miałem okazje poznać przez tyle lat

cieć
@Obojetne

o czym ty piszesz kolego tego bajzlu juz nikt nie uleczy, było takich zuchów paru i jak skonczyli? szkoda zdrowia i czasu na to, zenada

bee
@Obojetne

dobrych chłopaków to juz tu ni ma, byli ale się zmyli

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

wygląda tak ze na kazdym etapie jestes zlewany i musisz sobie radzić sam, poza tym tu nie ma zadnych etapów, firma krzak

to jest sam popiół mało tego kierowcy dolewają wody a to osłabia to błoto, mało profesionalne

(usunięte przez administratora)wszyscy o tym wiedzą

be

najwięcej(usunięte przez administratora) daje papiery do pracy i na badania

@be

jeszcze to cos musi się wiele uczyć

Mario

A jak z pracą na stanowisku spawacza w firmie

@Mario

daj se siana niedawno odszedł jego najlepszy spawacz , ta firma to porazka, chcesz być zdrowy nie nerwowy omijaj z daleka

Znany

Pijesz to masz dobrze , nie pijesz to traktują jak śmiecia .

były

to te kocborowo jeszcze istnieje? bucha cha

Mariusz

Jestem ciekawy, jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Interesują mnie zarówno zarobki jak i stabilność zatrudnienia. Opłaca się aplikować?

@Mariusz

Jak tam wejdziesz to już po tobie. Jestes z Mazowieckiego? nie znasz tematu ?system nie do przyjęcia

zenek

ogrodzić drutem kolczastym i dać tabliczkę WSTĘP WZBRONIONY

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

wacek

tu nie ma kierownictwa tu są sami nieudacznicy i cwaniacy pozdrawiam

szkoda? czego?

Roman

Najlepsza firma na olsztyńskim rynku pracy ????

Wywrotka
@Roman

Na pewno nie ta. W tej firmie wszystko jest amatorskie, tak samo jak kierownik. Ludzie tu pracujący też są samozwańczymi fachowcami. Sprzęt i osprzęt również.

ee tam

po co pisać o tej smiesznej firemce toć to i tak (usunięte przez administratora) są wazniejsze sprawy niż pajac i jego pacynki

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.