STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

Hm

A może wiecie czy to prawda i kto o nadgodziny pozew zbiorowy składa chętnie bym dołączył.

Ty

Ty od sosów jeździłem w rożnych firmach a ta płaci lepiej od innych ty wiesz ze mam racje ale tego nie powiesz bo cie wywalili

Krzts

Ten który tak krytykuje, nie może założyć firmy bo jest za cienki. Nie może sie tez zatrudnić bo go zwolnili. Pozostaje jedno wejście, trzeba w ramach zemsty KRTYKOWAC. Czym więcej tym lepiej czuje sie przed sobą samym

Krzys

Ten który

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Lol

A kto to jest Karolina?

ulepek

ale ja tam nie chcę się zatrudniać a i Wam tego nie proponuje. zacznijcie na swoim, kupcie sobie taka grószkę za parę złotych i będziecie sami u siebie panami.A nie startujecie z podkulonymi ogonami raniutko do roboty u ,,patyczaka,, robicie swoje godziny a puzniej wieczorem po piwku żale wylewacie....no chyba że to pisze ktoś ,,spuszczony,, za przewałki...

e tam

te ulepek idz się zatrudnij do tej firmy i trochę tam popracuj a zobaczysz dlaczego ta firma ma na forum tyle negatywnych wypowiedzi tak z boku to sobie mozesz polenizować,zadna wytwórnia betonu w olsztynie nie ma takich opini jak tu,negatywnych,

ulepek

z ciekawości zaglądam tu po raz drugi. wiecie co, zamiast narzekać niech każdy z was rzuci tą robotę u tego ,,patyczaka,, , załóżcie własne biznesy, będziecie mieli kupę kasy. Dlaczego tego nie zrobicie? czy ktoś wam każe tam pracować? zmuszają was? Najlepiej narzekać. Wezcie sprawy w swoje ręce, róbcie biznesy, zarabiajcie pieniądze , a wtedy staniecie twarzą w twarz z tym ,,patyczakiem,, i (jak znam życie) okaże się waszym kumplem, bo WY też będziecie już BIZNESMENAMI. Ludzie, tak narzekacie, a zastanawiał się ktoś z Was czym się od niego różnicie? Też macie dwie ręce, dwie nogi i głowę, może niektórzy z Was są nawet przystojniejsi....A mimo wszystko to On ma firmę i kasę. Facet po prostu myśli inaczej niż WY i dlatego to Wy pracujecie u Niego a nie odwrotnie.

ziomek

A Karolina też? ;)

antypajac

ja tam myślę ze nawet chińczycy nie chcieli by tu robić

bielarus

jest tam uwas rabota dla chlopakow ze wschodu?ja z kolegami jusz bylem na rozmowie i kazal czekac az zwolni paru kierowcow i da nam znam ,my z grodna dobre chlopaki

oj

powaliło cię chłopie?daj se siana z tym pgr-em,jak chcesz mieć wycięte dni z zyciorysu to tam idż ,napewno zostaniesz dobrym przyjacielem pana staniszewskiego,bucha cha

ulepek

tak się zastanawiam czytając o waszym sporze. hmm... kierownik w firmie produkcyjnej, 10tyś miesiąc, samochód służbowy, warunki olsztyńskie... tak sobie myślę że albo wasz szef jest niespełna rozumu płacąc takie uposażenie , albo wy jesteście idioci wykorzystując sytuacje. to może zatrudnijcie się do biedronki za jakieś 1500m-c i ponoście trochę ciężarów po 10-12 godz/dzień. ....może uszanujecie pracę. Ja pracuje w olsztyńskiej firmie która ma zasięg ogólnopolski na stanowisku kierownika i mogę wyciągnąć max 5000 miesięcznie. Dajcie mi namiary na szefa to wyśle swoje CV.

kierowca

Najbardziej rozdwojony język ma ten z żółtej skody. Uważajcie na niego...każdego obrabia z tatą

ty pi

Idz i mu to powiedz prosto w oczy. Już ci pisałem

N-y

Głowa pęka jak się to czyta... choć w każdej bajce jakaś prawda jest - pracuję kilka miesięcy i szczerze mówiąc to co czytam jest bzdurą, praca jest ok, szef jak to szef idealny nie jest, ale nie taki diabeł straszny jak go malują. Pierwszego dnia słuchając pracowników z duszą na ramieniu szłam do pracy!Ale póki co jest spoko, wypłata jest na czas, warunki pracy Ok, trochę stresu jest ale jak się robi to co trzeba i jak trzeba to Ok...

ty

Ten ostatni komentarz to też już wiem kto ale nie powiem jak się dowiaduje. Piszę to Maciek Andruszkiewicz bo jest zły że Stanik go zwolnił i dlatego ta firma jest teraz najgorsza i namawia wszystkich do zwolnienia.

Maciej Andruszkiewicz
@ty

Dzień dobry. Dziś dowiedziałem się od znajomego nadal pracującego o komentarzu na mój temat. Otóż przykro mi ale w zasadzie mam głęboko w poważaniu te forum i tu nie siedze i nie wypisuje bzdur i nie czytam. Proszę więc się szanownie ode mnie o...dczepić. Od Zbigniewa S. sam odszedlem i otwarcie powiem że to najlepsza decyzja jaką podjąłem. Pracuję aktualnie w porządnej firmie w której ludzie są szanowani i istnieje coś takiego jak kultura pracy :) A mój obecny szef jest facetem kulturalnym, wpływowym i ma klasę więc polecam wszystkim niezadowolonym aby znaleźli sobie takie właśnie miejsce w życiu, a już z tego co widzę niejedna osoba po mnie skorzystała z powodzeniem z tego przywileju. Pozdrawiam i udanej zabawy :)

Em

Wy tam jesteście siebie warci heh. Pierwszy raz od dawna to czytam i jaja dalej sa. To nie jedyny zakład pracy. Lepiej żyć spokojnie i znaleźć dobrego pracodawcę a tacy uwierzcie istnieją. Pozdro dla gnębionych

Nie wiem o co ci chodzi. Ja z Borewiczem nie mam żadnego problemu

pewnie

Idz i mu to powiedziedz w twarz.

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.