Opinie o Teddy w Pniewy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Teddy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teddy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teddy w Pniewy

Adam Nowy wpis

Jakie macie narzędzia służbowe do dyspozycji w firmie ?

jaaa Nowy wpis

Bardzo fajny ośrodek::) robiłem tam prawko na B, C, C+E i pierwsze słyszę że Marcin jak dostanie kasę to ma cie w (usunięte przez administratora) więc nie (usunięte przez administratora) głupot palanty, miła atmosfera, wszystko pieknie:)

albercik123 Nowy wpis

widocznie ludzie macie ze soba jakis problem wszystkie kategorie ktore mosiadam zdobylem za posrednictwem tej firmy i nie moge powiedziec zlego slowa. przygotowany bylem do egzaminow w 100%. a promocje robi baranie dlatego zebys nie stekal ze ci zadrogo

Jasaaaaaaaaa Nowy wpis
@albercik123

Taka prawda

Robert

Firma TEDDY - MARCIN BUDYCH - PNIEWY - Stosuje promocje, bo jego usługi są na miernym poziomie. Gdy załapiesz się na taką promocje, zapłacisz niewiele mniej, ale zrobi Ci 15 godzin zamiast 30 godzin. Egzaminu nie zdałem kilkakrotnie. Wykupiłem dodatkowe zajęcia w innej firmie i wyszło mi dwa razy drożej. Jak mu zapłaciłem kasę to mnie zaczął lekceważyć. Plac manewrowy firmy TADDY: Dziury i wyboje, atmosfera w czasie zajęć trudna i nerwowa. NIE POLECAM!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Teddy? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Edek

Marcin Budych bardzo inteligentny i obrotny facet - robi zdejcia kreci wesela i nie wtylko wesela kreci...Ma po Tatusiu szkołe nauki jazdy. Sprawia wrzenie bardzo symaptycznego - ale jak tylko dostanie całą kasę - ma Cie w (usunięte przez administratora) Nie powiem jak ma dobry dzień potrafi załatwić pod warunkiem , że nie bedzie miał dobry humor, Wiecej obiecuje niż robi

Zostaw merytoryczną opinię o Teddy - Pniewy

Teddy